Strona główna

Forum - Missfashion.pl, gra o modzie dla dziewczyn!

Strony : 1 2 3 ... 23

#1 03-02-2014 o 18h18

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

W tym temacie umieszczamy screen miss, którą "złapałyśmy" na codziennej defiladzie lub "wpadłyśmy" na nią, na jej profilu. Chodzi o to, żebyśmy także napisały dlaczego ta miss nam się podoba lub dlaczego jej strój przypadł nam do gustu. Mogą to być miss zarówno bez jak i z trofeum.
Zobaczymy kogo wyłowimy z tak dużej ilości graczy. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png
Temat dotyczy to także konkursu deco.
Uwaga! Nie wolno tutaj zamieszczać, ani omawiać stylizacji/pomieszczeń z finałów! Od tego jest inny wątek.

Więc zacznę /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png
Ja złapałam tą oto miss. Jej strój bardzo mi się podoba, ze względu na to, że w tym tygodniu tematem są Chiny. @Ikan świetnie odnalazła się w tym klimacie /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png
//photo.missfashion.pl/pl/1/23/moy/17655.jpg

Ostatnio zmieniony przez nina208 (03-02-2014 o 20h43)

Offline

#2 03-02-2014 o 20h01

Miss'OK
Shillo
Your eyes are empty like your bed...
Miejsce: Poznań
Wiadomości: 1 419

Link do zewnętrznego obrazka

Ja tą kreację wypatrzyłam już wcześniej, ale skoro wpadła na mnie na defiladzie, to nie mogę odpuścić okazji, żeby jej nie pozachwalać. Nie wiem co, ale coś w niej jest, bo skradła moje serducho :3

Offline

#3 03-02-2014 o 20h33

Miss'wow
Aiamate
...
Miejsce: gdzieś tam na tęczy końcu
Wiadomości: 690

Jak przegląd defilady, to mam nadzieję również konkursu deko? /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png

Właścicielka-kreatorka ma co prawda już nagrodę, jednak bardzo mnie zaintrygowało jej dzieło...
//photo.missfashion.pl/pl/1/23/moy/17692.jpg

Offline

#4 03-02-2014 o 20h40

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

tak konkurs deco również jak najbardziej może być /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Offline

#5 04-02-2014 o 07h24

Miss'OK
Shillo
Your eyes are empty like your bed...
Miejsce: Poznań
Wiadomości: 1 419

Link do zewnętrznego obrazka

Dobra, wszem i wobec ogłaszam, że Pani butelka wygrała wszystko.
Mi ta stylizacja wygląda na bardzo kobiecą wersję Kapitana Haka. Jestem kupiona! :3

Ostatnio zmieniony przez Shillo (04-02-2014 o 07h25)

Offline

#6 04-02-2014 o 11h55

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

//photo.missfashion.pl/pl/1/23/moy/17728.jpg


Ta kreacja od razu wpadła mi w oko. Jak na lato patrząc jeszcze na te motylki w tle. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png
A wyraz twarzy miss normalnie uwielbiam <3

Offline

#7 04-02-2014 o 21h47

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Hubercik trochę się pomylił, bo ta miss już ma podium, ale wciąż wygląda tak, że zasługuje na serduszka. Tutaj chyba w trochę innej stylizacji niż zwykła bywać ScarletWitch, ale nadal cudownie. Jej miss wygląda przesłodko, uroczo, niewinnie i tak... czekoladowo (?). /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png W każdym bądź razie chce się ją schrupać. I ten delikatny wyraz twarzy... Genialne.
//photo.missfashion.pl/pl/1/23/moy/17823.jpg

P.S
Dziękuję za wyróżnienie Nina208! Cieszę się, że Ci się podoba! /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Ostatnio zmieniony przez Pixies (04-02-2014 o 21h48)

Offline

#8 06-02-2014 o 21h51

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

//photo.missfashion.pl/pl/1/23/moy/17931.jpg

Nie wiem co ale coś przykuło moją uwagę do tego stroju. W każdym bądź razie podoba mi się. Makijaż świetnie pasuje i kolor kreacji idealnie dobrany.

Offline

#9 07-02-2014 o 12h30

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

//photo.missfashion.pl/pl/1/23/moy/17939.jpg
Jedno słowo : dominacja  ;D  A tak poważnie, ilekroć patrzę na stroje Fox tym bardziej utwierdzam się w przekonaniu, że jej trofeum jest w pełni zasłużone. Jej stroje są naprawdę oryginalne i rzadko kiedy budzą we mnie uczucie przekombinowania. Praktycznie zawsze udaje jej się stworzyć kobiecą postać z której emanuje siła i poczucie pewności siebie, przykładem jest choćby powyższy screen. Dla mnie bomba.

P.S. Dziękuję nino za docenienie mojej stylizacji, a przez to możliwość otwarcia swoją kreacją tego zacnego wątku /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Ostatnio zmieniony przez Ikan (07-02-2014 o 12h32)

Offline

#10 22-02-2014 o 00h47

Miss'OK
Hildee
I is the greatest! - No, you ain't! WE IS!
Miejsce: ToonTown
Wiadomości: 1 652

Link do zewnętrznego obrazka

Nie wiem, co to za miss, ale las naprawdę śliczny <3 /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Offline

#11 04-03-2014 o 20h06

Miss'na całego
HankaPL
...
Miejsce: I tak znajdę Twoje kaczki!
Wiadomości: 427

Link do zewnętrznego obrazka
Ten cudowny pokoik należy do Amanex3 :> Niesamowity pomysł, po prostu ta miss uwięziona przez złowrogie skrzaty jest oryginalny na potęgę *w*

Ostatnio zmieniony przez HankaPL (04-03-2014 o 21h12)

Offline

#12 04-03-2014 o 20h24

Miss'nieobczajona
Amanex3
...
Wiadomości: 47

Nelumi nie jest moją prawdziwą siostrą XD Jest na tyle bliską osobą że niepodważalnym faktem jest iż zostałyśmy rozdzielone w dzieciństwie a odnalazłyśmy się za pomocą internetu xD Ale dziękuję za dostrzeżenie :>
(^sprostowanie postu Hanki przed edycją p.p)

@Ikan racja, przepraszam za offtop ^^"
Wymieniony przez Ciebie pokój też zwrócił moją uwagę jakiś czas temu na defiladzie, pomysł jest naprawdę bardzo ciekawy.
Za każdym razem jeszcze podoba mi się ten pokoik:

Spoiler (kliknij, aby zobaczyć)



Ta tęcza odchodząca od tabletek, grzyby, domu w kopułach są naprawdę bardzo trafione.

Ostatnio zmieniony przez Amanex3 (05-03-2014 o 13h19)

Offline

#13 04-03-2014 o 22h12

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Świetne przejście z jednej pory roku w drugą. A może portale do magicznych pór roku? Nie wiem, ale pomysł i wykonanie bardzo mi się podoba.

Link do zewnętrznego obrazka


Amanex3, fajnie, miło i tak dalej, ale...czemu informujesz nas o tym w dziale "Przegląd defilady"?  /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/hmm.png

Offline

#14 04-03-2014 o 23h26

Miss'OK
nisiam
Kobieta jest cudem boskim, szczególnie jeśli ma diabła za skórą.
Wiadomości: 1 452

ojej Ikan znalazłaś perełkę. Bardzo ładny "ogród". Dawno już nie widziałam czegoś tak ciekawego? Jakieś info czyj to pomysł? /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png


                                                                                     „Wolę być niedoskonałą wersją samej siebie, niż najlepszą kopią kogoś innego."

Szybko zrezygnowałeś jak na kogoś, kto mówił, że jestem kobietą jego życia
— Guillaume Musso, "Kim byłbym bez Ciebie?"




Offline

#15 04-03-2014 o 23h45

Miss'na całego
Janka
...
Miejsce: Paris
Wiadomości: 297

O, Amanex3, wyhaczyłaś moje psychodeliczne biuro! ; D

Pomysł z portalami też mi się strasznie podoba! I pokój z przywiązaną miss. Jej, ludzie mają niesamowite pomysły.

Offline

#16 09-03-2014 o 13h18

Miss'wtajemniczona
nivata
Seamstress wannabe.
Miejsce: Orc Fortress
Wiadomości: 2 120

Znalazłam dziś na defiladzie coś ciekawego.

Link do zewnętrznego obrazka

Drugi dzień gry i już tak fajnie! I po operacjach. xd


http://i64.tinypic.com/2eg9mdg.gif

Offline

#17 09-03-2014 o 23h44

Miss'OK
nisiam
Kobieta jest cudem boskim, szczególnie jeśli ma diabła za skórą.
Wiadomości: 1 452

Kreacja mnie szczególnie nie powaliła, ale twarz ma prześliczną /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png


                                                                                     „Wolę być niedoskonałą wersją samej siebie, niż najlepszą kopią kogoś innego."

Szybko zrezygnowałeś jak na kogoś, kto mówił, że jestem kobietą jego życia
— Guillaume Musso, "Kim byłbym bez Ciebie?"




Offline

#18 14-03-2014 o 20h08

Miss'OK
Shillo
Your eyes are empty like your bed...
Miejsce: Poznań
Wiadomości: 1 419

Link do zewnętrznego obrazka

Mnie dzisiaj za serduszko złapała ta Pani i jej cudowne "jingjangowe" wykorzystanie rybek /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Offline

#19 21-03-2014 o 21h17

Miss'na całego
Yuki18
...
Wiadomości: 395

//www.missfashion.pl/api/mobile/piece-img.php?type=jpg&amp;id=130346&amp;pieceid=5&amp;destid=0
Rozczulający widok Miss niosącą dzieciaczka do kąpieli <3
Misska już nagrodzona, ale zasługuje na uwagę za fajny pomysł /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png


Link do zewnętrznego obrazka
Alternatywne Wybory Miss Fashion aktywowane! LOL!

Offline

#20 21-03-2014 o 22h24

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Mega pomysł /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png
Jakie to słodkie /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Offline

#21 21-03-2014 o 22h32

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Maniuśka i jej łazienka /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png też ją widziałam, ale jestem zbyt leniwa na wklejanie ciekawych pomieszczeń/miss /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/tongue.png

Offline

#22 21-03-2014 o 22h41

Miss'Złota
nelumi
Miejsce: Pomocnik moderatora
Wiadomości: 14 575

Też uwielbiam tą łazienkę, czasem tak o wchodzę na jej profil by ją pooglądać, słodki pomysł ^^

Offline

#23 22-03-2014 o 09h38

Miss'na całego
Yuki18
...
Wiadomości: 395

//www.missfashion.pl/api/mobile/piece-img.php?type=jpg&amp;id=71167&amp;pieceid=1&amp;destid=0
Gęsty las i brama, która prowadzi donikąd... <trudne słowo>
Może przez gotowe elementy (trawa z pierwszego planu i las) stworzenie nie wymagało za dużo wysiłku ale klimat odczuwam. I jeszcze ta zdziwiona gazela...


Link do zewnętrznego obrazka
Alternatywne Wybory Miss Fashion aktywowane! LOL!

Offline

#24 22-03-2014 o 09h54

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

mina gazeli mówi wszystko, tak jak fakt, że zgubiła się w lesie ^^ aż chyba zajrzę do deco

Offline

#25 22-03-2014 o 09h58

Miss'na całego
Yuki18
...
Wiadomości: 395

Nie dość, że zgubiła się w lesie to jeszcze pomyliła strefę klimatyczną /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png

Edit:
Weszłam ponownie na Deko i pierwszy strzał:
//www.missfashion.pl/api/mobile/piece-img.php?type=jpg&amp;id=4256&amp;pieceid=6&amp;destid=0
kolejna nagrodzona, ale nie mogłam przejść obojętnie obok takich pozytywnych kolorów.

i znalazłam też dopracowaną Panią z finału:

Spoiler (kliknij, aby zobaczyć)

Ostatnio zmieniony przez Yuki18 (22-03-2014 o 10h06)


Link do zewnętrznego obrazka
Alternatywne Wybory Miss Fashion aktywowane! LOL!

Offline

Strony : 1 2 3 ... 23