Strona główna

Forum - Missfashion.pl, gra o modzie dla dziewczyn!

Strony : 1

#1 31-01-2014 o 23h21

Miss'na całego
Softy
World of Warcraft Player
Miejsce: Kraków
Wiadomości: 393

Siemka, jestem ciekawa co sądzicie o Zombie Walk? Jest to przemarsz zombie regularnie organizowany w co poszczególnych miastach od paru lat. Czy była któraś z was już na takim przemarszu, a jeśli tak czy pójdziesz znowu? ;>
Jestem ciekawa ile zapalonych fanek zombie jest na forum missfashion. ;]

Offline

#2 01-02-2014 o 00h04

Miss'OK
Hildee
I is the greatest! - No, you ain't! WE IS!
Miejsce: ToonTown
Wiadomości: 1 652

Byłam i będę znowu! Co roku tydzień przed Pyrkonem w Poznaniu organizowany jest takowy przemarsz i ostatni bardzo mocno mi się podobał /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png Makijaż robiłam sobie sama i posiadam całkiem udane zdjęcie, gdzie jestem krwiożerczym zombie. Polecam każdemu wzięcie chociaż raz udziału w takim wydarzeniu, niezapomniane!

Offline

#3 23-02-2014 o 20h49

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 14

Byłam raz na takiej imprezie. Mój strój nie był zbyt skomplikowany. Po prostu podarłam stare ubrania i pomalowałam je w niektórych miejscach czerwoną farbą. Na twarzy i szyi zrobiłam sobie cieniem do powiek sztuczne siniaki i tyle. Świetnie się bawiłam! Najbardziej podobało mi się patrzenie na reakcje ludzi, których mijaliśmy. Wszyscy też zbiorowo zaryczeliśmy, bo akurat trafiliśmy na ślub ^^.
Pewnie w przyszłości znowu wezmę udział, bo to bardzo fajna inicjatywa. Do tego niektóre przebrania były genialne! Aż miło się patrzyło.

Offline

#4 02-03-2014 o 19h58

Miss'na całego
AozoraNakigoe
...
Miejsce: Kaszuby aktualnie
Wiadomości: 344

Przed Pyrkonem Hildee? Kurczę, chyba nie dam rady >.< Ale fajnie wiedzieć.
Wg mnie to zaiste zacna rzecz takie przemarsze. Sama nigdy nie miałam okazji się na takowy wybrać, ale może w przyszłości się uda. Niektórzy jak tam się jednak przebierają to naprawdę wow. Jakoś ogólnie nie jestem jakąś fanką zombie ale podoba mi się jak widzę ludzi tak zrobionych na tych umarlaków :3

Offline

#5 11-04-2014 o 23h34

Miss'OK
Aria
...
Wiadomości: 1 595

Uwielbiam Zombie Walk!
Na razie byłam na takich dwóch. Jeden zrobiony ot tak, drugi to event halloweenowy. Na pierwszym byłam gnijącą panną młodą *inspiracja Burtonowska*, na drugim...czymś po prostu martwym. I może 2 marsz był mało typowym "zombie walkiem", bo wystarczyło przebrać się za coś strasznego, to myśl i klimat zostały utrzymane. Reakcje ludzi... nie pamiętam, w sumie, za dobrze się bawiłam /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/tongue.png


Spoiler (kliknij, aby zobaczyć)

Offline

Strony : 1