Strona główna

Forum - Missfashion.pl, gra o modzie dla dziewczyn!

Dyskusja zamknięta

Strony : 1

#1 31-01-2014 o 20h21

Miss'całkiem całkiem
...
Wiadomości: 102

Hej!
Zauważyłyście pewnie, że z okazji nowego roku chińskiego, mamy możliwość darmowego wyjazdu do Chin. Skożystacie z okazji? Ja chcę, ale narazie nie, bi boję się, że pojadę, nie będzie możliwości powrotu i będe stała w miejscu.
A wy jedziecie?


Link do zewnętrznego obrazka


PRZEPRASZAM. WYPISUJĘ SIĘ ZE WSZYSTKICH GIER RPG, W KTÓRYCH GRAŁAM. REZYGNUJĘ Z FORUM. NIE MAM CZASU.

Offline

#2 31-01-2014 o 20h36

Miss'OK
Evelyn
陶磁器人形
Miejsce: Kraków
Wiadomości: 1 617

Możliwość powrotu jest w każdej chwili.

Offline

#3 31-01-2014 o 20h59

Miss'OK
Sniezyczka
...
Wiadomości: 1 278

Potwierdzam, polecialam doslownie na 5 min zeby zobaczyc jak to wyglada i od razu wrocilam /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png


Link do zewnętrznego obrazka
Jeśli masz niższy poziom MN bardzo proszę rzuć mi dwa wyzwania bez zakładu /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Offline

#4 31-01-2014 o 21h02

Miss'OK
Shillo
Your eyes are empty like your bed...
Miejsce: Poznań
Wiadomości: 1 419

Ja wyjechałam "na chwilę" a nabiłam już połowę misji xD No nie mogłam się powstrzymać jak wpadłam w trans zakupowy, a fakt, że zniżki tam też działają dał mi dodatkowego kopa. Lepszej okazji na nabicie misji w Chinach pewnie nie będzie, więc nie ma się co ograniczać /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png
Ja na szczęście w ostatniej chwili zwolniłam i zostawiłam sobie dorbny zapas MM, gdyby gwiazdki chciały się pojawić, bo nie darowałabym sobie przegapieni ich ;x

Offline

#5 31-01-2014 o 21h39

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Ja pojechałam, głównie dla MN za grzebanie w walizce i wachlarza, choć tutaj niewiele tego daje. Potem pomyślałam, że niewiele mi zostało, bo zatrzymałam się wtedy na 7 misji, a poza tym obowiązuje zniżka, więc zmarnowałam parę MM i teraz przeszłam ją do końca. Jestem zadowolona i będę jeździć codziennie do 9 lutego dla kolejnych punktów MN. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Offline

#6 31-01-2014 o 23h10

Miss'Sensei
dortnana
T.T
Miejsce: Czarna dziura...
Wiadomości: 870

Ja pojechałam głównie po MN bo misje już wszystkie przeszłam a nowe stroje kupie kiedy pod koniec promocji.

Offline

#7 01-02-2014 o 01h18

Miss'ok
Sarameda
...
Wiadomości: 72

Mi zostały dwie misje do wykonania. Mnie się pomysł podoba, zwłaszcza niektóre stroje /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png

Offline

#8 01-02-2014 o 11h33

Miss'Sensei
Rainbow
Ban(an) ^^
Wiadomości: 1 054

Jeszcze 4 misje /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png. A przyjechałam tu z... Nudów. Zanim przejdę misje na poziomie bez wycieczki miną wieki ( zdobywanie IQ jest takie nudne... ) więc wolałam se przejść te na wycieczce.

Offline

#9 01-02-2014 o 16h23

Miss'wow
KimDallas
...
Wiadomości: 679

Niestety już przeszłam wszystkie misje i pozostaje tylko zbieranie MN z walizki i wachlarza

Offline

#10 02-02-2014 o 20h32

Miss'towarzyska
YooSti
Don't judge a book by its cover...
Wiadomości: 2 611

Mam nadziej,że z nadejściem nowości piątkowych, pojawią się nowe misje na wycieczce (tak,myśl sobie  /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/tongue.png )


             http://i65.tinypic.com/x4kd4g.gif

Offline

#11 02-02-2014 o 21h37

Miss'OK
Aria
...
Wiadomości: 1 595

Ja już dawno zrobiłam całe Chiny, więc...


Spoiler (kliknij, aby zobaczyć)

Offline

#12 02-02-2014 o 23h33

Miss'wow
Aiamate
...
Miejsce: gdzieś tam na tęczy końcu
Wiadomości: 690

W sumie to dziwne, że nie dodali nowych misji.
Skoro dodają do sezonówek takich jak Halloween czy Święta, to kiedy dają darmowe "loty i zakwaterowanie" w Chinach też mogliby jakoś zachęcić do przyjazdu.
Kilka nowych strojów nie zachęci do dłuższego pobytu...

Offline

#13 03-02-2014 o 14h13

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 5

mam takie pytanie dotyczące tych chin:
Słyszałam o grzebieniu do włosów dzięki któremu można zmieniać fryzury za darmo.
Gdzie można taki kupić?( podobno on jest w chinach ale nie wiem gdzie(?))

Ostatnio zmieniony przez czekolatka0123 (03-02-2014 o 14h15)

Offline

#14 03-02-2014 o 14h19

Moderator
ErinBlack
...
Miejsce: Częstochowa
Wiadomości: 3 992

Znajdziesz go w IkeLandzie a na przyszłość pytaj w FAQ.


"Do not take life too seriously, you will never get out of it alive."

Gdzie możesz mnie znaleźć?
ASK || SF

Offline

#15 04-02-2014 o 14h13

Miss'Fuzja
Jessica23
...
Miejsce: Wrocław
Wiadomości: 5 291

Ja dziś zauważyłam, że chyba pojawiły się jakieś nowe chińskie gwiazdy, za zdjęcie z nimi jest 10 tys. MN zamiast 5, oficjalnej informacji jeszcze nigdzie nie widziałam /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png


http://i60.tinypic.com/2m7uio7.gif

Offline

#16 06-02-2014 o 14h17

Miss'Żółtodziób
Andzia754
...
Wiadomości: 10

hej mam  pytanie?   w zadaniu w chinach trzeba kupic szczotke zeby sie uczesac a jest tylko grzebien?? jak zrob ic wogole ta fryzure ?

Offline

#17 06-02-2014 o 16h16

Miss'OK
nisiam
Kobieta jest cudem boskim, szczególnie jeśli ma diabła za skórą.
Wiadomości: 1 452

Odsyłam do:
//www.missfashion.pl/forum/t708,97-wasze-pytania-na-temat-gry.htm
gdzie ostatnio ten temat był poruszany kilkakrotnie.


                                                                                     „Wolę być niedoskonałą wersją samej siebie, niż najlepszą kopią kogoś innego."

Szybko zrezygnowałeś jak na kogoś, kto mówił, że jestem kobietą jego życia
— Guillaume Musso, "Kim byłbym bez Ciebie?"




Offline

#18 09-02-2014 o 08h53

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 13

Dla mnie Chiny to niebo! Przed chwilą doładowałam sobie MM i ruszyłam na wycieczke /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png. Darmowa wycieczka pokrywa się także z obniżką cen, dlatego bardzo się opłaca /modules/forum/img/smilies/bimbo/gros-sourire.gif.


nwm co napisać XD

Offline

Dyskusja zamknięta

Strony : 1