Strona główna

Forum - Missfashion.pl, gra o modzie dla dziewczyn!

Strony : 1 2 3 ... 49

#1 15-01-2014 o 18h57

Miss'towarzyska
Peppers
...
Miejsce: Paprysiowe królestwo♥
Wiadomości: 2 260

Gra polega na zadaniu pytania dotyczącego naszych miss.  np:
"Która miss ma zawsze udane stylizacje ?" itp...
oraz odpowiedzi na pytanie zadane przez użytkowniczkę nad nami. Wymieniamy konkretne osoby i opisujemy dlaczego właśnie one pasują.


Pamiętajmy o uzasadnieniu swojej opinii lub chociaż krótkim komentarzu do odpowiedzi.

Ps. Nie jestem twórcą tej gry. Grę wypatrzyłam ze SF : http://www.slodkiflirt.pl/forum/t35457,1-ktora-sucrette-jest.htm.
Autorem gry jest targaryen
Jeżeli autorka nie życzy sobie umieszczania tej gry tutaj proszę mnie powiadomić a usunę tą grę. Z góry przepraszam /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Ostatnio zmieniony przez Peppers (15-01-2014 o 18h57)

Offline

#2 15-01-2014 o 19h03

Miss'Super Saiyen
Agata112403
Długo mnie nie było..
Miejsce: Madryt, Real Madryt
Wiadomości: 8 294

Jaka miss najczęściej udziela się na forum?

Offline

#3 16-01-2014 o 09h38

Miss'OK
Lola886
...
Miejsce: Bielsko-Biała
Wiadomości: 1 691

ojej, mnóstwo miss prowadzi bogate dyskusje na forum..ciężko wybrać.. do głowy przychodzą mi Aria, Nivata, Foxglove, ScarletWitch, Dortnana, Samira.. te osoby najczęściej rzucają mi się w oczy na forum../vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png

która miss, Twoim zdaniem, ma najciekawsze stylizacje?


..prawdziwa sztuka?..być sobą w dzisiejszych czasach..


Offline

#4 16-01-2014 o 10h22

Miss'wtajemniczona
Asuu
"Nie księżniczko, nie oddam ci mojego Fiata"
Miejsce: Karpacz (Jelenia Góra)
Wiadomości: 2 247

ScarletWitch, ponieważ każda jej kreacja powoduje, że wpadam w zachwyt. Chociaż jest wiele innych, ale u niej nie ma stroju, który by mi się nie podobał i zarazem nie mam wrażenia, że gdzieś to widziałam. :'D

Która Miss ma najciekawszy opis?


Zapraszam na mojego bloga *Klik*
//photo.missfashion.pl/pl/1/68/moy/54052.jpg  //photo.missfashion.pl/pl/1/68/moy/54053.jpg

Offline

#5 16-01-2014 o 10h30

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Według mnie Madelinee - Opowiada o sobie bardzo barwnie, w fajny sposób. Mówię tak, ponieważ ogólnie podoba mi się jej styl mówienia.

Jaka miss najczęściej ma głupawkę? xD

Ostatnio zmieniony przez Parmesan (16-01-2014 o 10h30)

Offline

#6 16-01-2014 o 17h59

Miss'Super Saiyen
Agata112403
Długo mnie nie było..
Miejsce: Madryt, Real Madryt
Wiadomości: 8 294

Sądzę, że jest ciężko odpowiedzieć na to pytanie gdyż nie znamy siebie za dobrze. Nie przychodzi mi do głowy żadna miss, która ma często głupawkę /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/hmm.png

Która miss według ciebie ma ładne oczy?

Offline

#7 16-01-2014 o 18h14

Miss'Sensei
dona2
...
Miejsce: Kraków
Wiadomości: 793

Według mnie najładniejsze oczy ma Solomona, ponieważ uwielbiam klimaty wampirów i różnych stworów. Jednocześnie jej oczy są oryginalne /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png i tajemnicze

Która Miss najczęściej bierze udział w różnych grach?

Offline

#8 16-01-2014 o 18h20

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

OO dużo. A między innymi: Kecil Sniezyczka Shillo Winoa.

Najfajniejszy styl?

Offline

#9 16-01-2014 o 18h22

Miss'OK
Sniezyczka
...
Wiadomości: 1 278

Porcelain <3 Wpadlam na jej profil juz w pierwszy dzien mojej gry i zakochalam sie w kazdej stylizacji <3

Ktora miss nigdy nie odmawia pomocy? /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png


Link do zewnętrznego obrazka
Jeśli masz niższy poziom MN bardzo proszę rzuć mi dwa wyzwania bez zakładu /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Offline

#10 17-01-2014 o 10h18

Miss'OK
Lola886
...
Miejsce: Bielsko-Biała
Wiadomości: 1 691

wydaje mi się, że jest tu sporo osób skorych do pomocy, ale wymienię te, które mi osobiście pomogły czyli: Samira (rady dotyczące deco), dona2 (udostępniła mi fajny makijaż), ScarletWitch (obiecała pomóc w znalezieni grafika do konkursu), Aria (cierpliwie tłumaczyła mi podmianę ubrań w szafie).. jeśli kogoś pominęłam to przepraszam, mam krótką pamięć/vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/sad.png

Która miss ma najładniejsze/najciekawsze mieszkanie? (oczywiście Twoje prywatne zdanie;)


..prawdziwa sztuka?..być sobą w dzisiejszych czasach..


Offline

#11 17-01-2014 o 10h58

Miss'OK
Shillo
Your eyes are empty like your bed...
Miejsce: Poznań
Wiadomości: 1 419

Mi sie osobiscie szalenie podoba mieszkanie Aeriss i ubolewam, ze jeszcze nic nie wygralo /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/hmm.png

Ktora miss nie zmienia nigdy koloru wlosow?

Offline

#12 17-01-2014 o 11h01

Miss'Sensei
lillchen
Pani Fioletu i Pochodnych
Miejsce: KremLove
Wiadomości: 976

Aria i Mikacz. Permanentnie rude dziewoje /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Która miss jest najbardziej kolorowa?

Offline

#13 17-01-2014 o 11h12

Moderator
Motionell
Poznańsko-śląska Pyra!
Miejsce: „Potęga wiatru jest do Twej dyspozycji!
Wiadomości: 4 172

Zdecydowanie Misa. Każda jej stylizacja jest kolorowa /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png

Która Miss ubiera się głównie w sukienki?


Geralt, nie będąc pewien, czy czarodziejka magicznie czyta w myślach, czy wyłącznie trafnie zgaduje, milczał, uśmiechając się krzywo. Magia wymaga czasu.

Offline

#14 17-01-2014 o 16h08

Miss'Super Saiyen
Agata112403
Długo mnie nie było..
Miejsce: Madryt, Real Madryt
Wiadomości: 8 294

Na myśl przychodzi mi Aria. Widziałam już kilka jej stylizacji i były to raczej sukienki /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Która miss ma najładniejszy wyraz twarzy?

Offline

#15 17-01-2014 o 16h10

Miss'OK
Sniezyczka
...
Wiadomości: 1 278

Porcelain i Motionell. Obie bardzo delkiatne, dziewczece. Typowe porcelane lalki /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png

Ktora miss ma najladniejszy dom? /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png


Link do zewnętrznego obrazka
Jeśli masz niższy poziom MN bardzo proszę rzuć mi dwa wyzwania bez zakładu /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Offline

#16 17-01-2014 o 16h54

Miss'Super Saiyen
Agata112403
Długo mnie nie było..
Miejsce: Madryt, Real Madryt
Wiadomości: 8 294

Na myśl przychodzi mi YooSti. Jej mieszkanie jest cudowne! Wszystko ze sobą współgra w 100%

Jaka miss jest dla ciebie najmilsza?

Offline

#17 17-01-2014 o 17h09

Moderator
Motionell
Poznańsko-śląska Pyra!
Miejsce: „Potęga wiatru jest do Twej dyspozycji!
Wiadomości: 4 172

Wszystkie są miłe, nie spotkałam się z nieprzyjemnymi odzywkami.

Która miss ma najładniejszy makijaż?


Geralt, nie będąc pewien, czy czarodziejka magicznie czyta w myślach, czy wyłącznie trafnie zgaduje, milczał, uśmiechając się krzywo. Magia wymaga czasu.

Offline

#18 17-01-2014 o 17h13

Miss'Złota
nelumi
Miejsce: Pomocnik moderatora
Wiadomości: 14 575

Zdecydowanie Samira. Uwielbiam tą jej twarzyczkę, za sam makijaż zawsze dostawała ode mnie serducha <3

Którą miss najczęściej widujesz na forum?

Offline

#19 17-01-2014 o 17h25

Miss'OK
Shillo
Your eyes are empty like your bed...
Miejsce: Poznań
Wiadomości: 1 419

Chyba Sniezyczka najczesciej wpada mi w oko /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png

Ktora miss czesciej nosi spodnie niz sukienki?

Offline

#20 17-01-2014 o 18h01

Miss'Złota
nelumi
Miejsce: Pomocnik moderatora
Wiadomości: 14 575

Foxglove bez dwóch zdań ;p Teraz akurat paraduje w sukience, ale zdecydowanie częściej widuję ją w spodniach c:

Stylizacja której miss w ostatnich dniach najbardziej przypadła Ci do gustu?

Offline

#21 17-01-2014 o 18h03

Miss'Super Saiyen
Agata112403
Długo mnie nie było..
Miejsce: Madryt, Real Madryt
Wiadomości: 8 294

Ostatnio zachwyciła mnie stylizacja Niny208. Była ona swobodna i elegancka. Po prostu śliczna!

Jaka miss ma najładniejszy awatar?

Offline

#22 17-01-2014 o 18h34

Moderator
Motionell
Poznańsko-śląska Pyra!
Miejsce: „Potęga wiatru jest do Twej dyspozycji!
Wiadomości: 4 172

Peppers, uwielbiam jej avatar /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Która Miss ma najlepiej ubranego faceta? ;>


Geralt, nie będąc pewien, czy czarodziejka magicznie czyta w myślach, czy wyłącznie trafnie zgaduje, milczał, uśmiechając się krzywo. Magia wymaga czasu.

Offline

#23 17-01-2014 o 18h35

Miss'OK
Sniezyczka
...
Wiadomości: 1 278

Motionell! Bez dwoch zdan /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Edit:

Oesu, zaraz poszukam O.o : Nivata, haha xD na cos takiego bym nie wpadla!

Ktora miss jest gadula i lubi pisac z innymi uzytkowniczkami? /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Ostatnio zmieniony przez Sniezyczka (17-01-2014 o 18h40)


Link do zewnętrznego obrazka
Jeśli masz niższy poziom MN bardzo proszę rzuć mi dwa wyzwania bez zakładu /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Offline

#24 17-01-2014 o 18h51

Miss'OK
Aria
...
Wiadomości: 1 595

Misa /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png często do mnie zagaduje o różne rzeczy.

Która miss najczęściej się przebiera?


Spoiler (kliknij, aby zobaczyć)

Offline

#25 17-01-2014 o 19h16

Miss'na całego
Kosia1
...
Miejsce: Kraków
Wiadomości: 356

Chyba z tego co kojarzę to Agata112403.

Z którą miss masz najlepszy kontakt?/vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Offline

Strony : 1 2 3 ... 49