Strona główna

Forum - Missfashion.pl, gra o modzie dla dziewczyn!

Strony : 1 2 3 4

#76 07-01-2015 o 17h05

Miss'Brązowa
eufrozyma
You only live once so don't be afraid of living
Miejsce: Warszawa
Wiadomości: 12 633

Maka, możesz trzymać, ile chcesz :> To jest cudowne w koszyku ♥ Co prawda ja mam pootwierane zakładki sklepu (i mi się przeglądarka przez to wiesza, uroczo ♥), ale wiem z doświadczenia, że koszyk sam się nie usuwa ♥


Miss Fashion Info – Misje Halloween 2017 | Instagram

Offline

#77 07-01-2015 o 17h10

Moderator
ErinBlack
...
Miejsce: Częstochowa
Wiadomości: 3 992

A nie jest tak, że rzeczy z wycieczki nie da się kupić w zwykłym butiku? Kiedyś tak było /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/sad.png


"Do not take life too seriously, you will never get out of it alive."

Gdzie możesz mnie znaleźć?
ASK || SF

Offline

#78 07-01-2015 o 17h25

Miss'Brązowa
eufrozyma
You only live once so don't be afraid of living
Miejsce: Warszawa
Wiadomości: 12 633

Da się, robiłam to bodajże trzy dni temu /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png Trzeba tylko będąc na wycieczce dodać rzeczy do koszyka albo otworzyć stronę w nowej karcie/oknie i jej nie zamykać/odświeżać /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png

EDIT: Jedynie rzeczy z np. Świątecznej Krainy nie można kupić, kiedy jesteś na wycieczce w Chinach. Bo byłam w Chinach dla MN i chciałam sobie do stylizacji jedno nakrycie głowy kupić i musiałam wrócić, bo mi wyświetlało, że nie mogę kupić tych rzeczy, bo wycieczka nie jest już dostępna. Ale w normalnym Butiku jak najbardziej można rzeczy zaakceptować /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Ostatnio zmieniony przez eufrozyma (07-01-2015 o 17h26)


Miss Fashion Info – Misje Halloween 2017 | Instagram

Offline

#79 07-01-2015 o 22h25

Miss'na całego
Maka
...
Wiadomości: 408

W takim razie się cieszę i trzymam w koszyku rzeczy dalej /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png Niech czekają na 60%, a co!

Offline

#80 07-01-2015 o 22h40

Miss'Super Saiyen
Pineapple
vanoe canon!!
Miejsce: gdzieś, lecz nie wiadomo, gdzie
Wiadomości: 7 684

O, moje przypuszczenia okazały się słuszne <3 Jak słodko, szkoda tylko, że niczego nie napchałam do koszyka, bo nie mogłam się powstrzymać z zaakceptopaniem kupna cudności od razu (i w efekcie posiadam ich mniej) xD Cała kaska poszła na próby zrobienia zdjęcia /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/hmm.png Nieudane /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/hmm.png


/modules/forum/img/smilies/bimbo/amoureuse.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/bave.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/bisous.gif /modules/forum/img/smilies/bimbo/en-colere.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/clein-d-oeil.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/gros-sourire.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/langue.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/malheureuse.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/smile.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/rougie.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/mdr.gif 

Offline

#81 07-01-2015 o 22h54

Miss'Brązowa
eufrozyma
You only live once so don't be afraid of living
Miejsce: Warszawa
Wiadomości: 12 633

Dlatego ja mam otwarte podstrony i przy 60% zniżki wbije do koszyka tyle, ile tylko dam radę ♥ A w regularnym U Nine obkubię się w wakacyjne promocje ♥


Miss Fashion Info – Misje Halloween 2017 | Instagram

Offline

#82 07-01-2015 o 23h10

Miss'Super Saiyen
Pineapple
vanoe canon!!
Miejsce: gdzieś, lecz nie wiadomo, gdzie
Wiadomości: 7 684

Fajnie ci xD Haha, zazdroszczę ci tego, że komputer się nie wiesza ci w sposób uniemożliwiający cokolwiek xD I wogle posiadania działającego kompa xD Wogle, fajny patent z tym otwieranien stron. Wykorzystam w przyszłym roku, jeśli tylko zdobędę jakiś działający po ludzku komp xD Ty to masz łeb... Albo szczęście xD


/modules/forum/img/smilies/bimbo/amoureuse.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/bave.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/bisous.gif /modules/forum/img/smilies/bimbo/en-colere.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/clein-d-oeil.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/gros-sourire.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/langue.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/malheureuse.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/smile.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/rougie.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/mdr.gif 

Offline

#83 08-01-2015 o 20h11

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Na śmierć zapomniałam, że mają się tradycyjnie pojawić zimowe promocje, więc wracając dziś od cioci ze świąt, aż zdumiałam widząc tak dobrą nowinę i nie mogę się doczekać aż będę mieć okazję do zyskownego skorzystania z kochanych rabatów <3

Offline

#84 24-06-2015 o 07h43

Miss'nałogowa
Podoina
Umarłam?
Miejsce: Zimowy pałac Doni
Wiadomości: 2 965

Ja zawsze czekam na te obniżki, między innymi kupuję dożywotni zapas jedzenia dla mojej miss, a teraz wychodzi na to że muszę zainwestować w strój do misji...nie wiem jak zrobić. Bo niby pod koniec będzie tańszy, ale jakbym już złapała tego głupiego chrisa, to miałabym więcej kasy do wydawania, ale też jednocześnie nie wiadomo przy której próbie on się złapie (bo podobno ma nie być łatwo), a jego hajsy by mi się przydały bardzo. Poza tym chciałam jeszcze kilka par rączek nowych dla mojej miss kupić i mam jeszcze chyba ze wie spódnice na oku ale to na pewno załatwię pod koniec, jak z jedzeniem :-)


http://i65.tinypic.com/2mqru4x.gif

Offline

#85 11-01-2017 o 14h39

Miss'całkiem całkiem
AngeloCustode
...
Miejsce: Somewhere
Wiadomości: 82

W końcu się doczekałam! Szkoda mi było wydać 20tys. na sukienkę do misji, ale teraz muszę tylko poczekać do końca okresu promocyjnego i dostanę ją 8tys. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png Styczeń taki piękny <3


https://m.media-amazon.com/images/I/81hYF1Lv1NS.jpg

Offline

#86 11-01-2017 o 16h00

Miss'wow
agatkaa91
Każdy ma swoje zdanie. Ja również.
Wiadomości: 627

Dobrze trafili z tą obniżką, bo mi tak samo były potrzebne ciuszki do misji a tu nagle niespodzianka i mniej zapłaciłam /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png Oby tak dalej ;D

Offline

#87 11-01-2017 o 16h17

Miss'Super Saiyen
Mizu0
Ain’t No Party Like an AOMG Party|| zapraszam -> www.Mizuko.maxmodels.pl
Miejsce: Neverland
Wiadomości: 8 781

Ja też mam do kupienia okropne ciuchy do misji ale poczekam sobie na większą obniżkę /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png

Offline

#88 11-01-2017 o 20h04

Miss'nieobczajona
...
Wiadomości: 32

Będzie większa obniżka czy tylko 30%? Bo skoro nazywa się "pierwsza" to sugeruje że będą kolejne


Ta najmądrzejsza

Offline

#89 11-01-2017 o 20h33

Miss'Sensei
SoJin
Does anyone know how it makes me feels Goodbye until the day we meet again
Wiadomości: 1 030

Tak, będą jeszcze 2. Chyba 50% i 70%.


https://68.media.tumblr.com/9c1102adf5450d91c2c1cdac1c0fbf43/tumblr_ok3f2zQcsJ1r4cs5io9_500.gif

Offline

#90 11-01-2017 o 21h28

Miss'Superstar
Majerankowa
Beemoov ogarnij się
Wiadomości: 27 291

SoJin, 40% i 60% /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png


Kurczę, myślałam, że to będzie w lutym i nie bardzo mam kasę. XD Eh, w sumie i tak tylko gwiazdy mnie kuszą, więc mała strata.


https://66.media.tumblr.com/a79585b15b7fc52ce6d27f2f9814a19b/tumblr_inline_op9jh0YOA71t67szg_540.gif

Offline

#91 12-01-2017 o 20h04

Miss'nieobczajona
...
Wiadomości: 32

A wiadomo może kiedy? Czekają mnie trochę drogie misje i nie wiem jak to zaplanować żeby się nie spłukać


Ta najmądrzejsza

Offline

#92 13-01-2017 o 09h38

Miss'wtajemniczona
KanapkaczusHighus
Czas by uratować naszą społeczność. .
Wiadomości: 1 775

Osobiście cieszę się z promocji, ale zbieram na gwiazdy walentynkowe /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png
Wyłapię te nowe i te z zeszłego roku ^^ Ja zostanie MM to jeszcze coś z misji, aczkolwiek niewiele z misji do kupienia aktualnie mam (6 itemków z Kenii zostało /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png)
muszkahuszka ostatnia promocja (wtedy jedna próba złapania gwiazdy kosztować będzie tylko 300 MM, zamiast 750 czy 525) pojawi się na oko 10 lutego gdyż 4 dni później są walentynki, podczas których jest ta ostatnia promocja, a 10 to ostatni piątek przed nimi /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png


https://discord.gg/XyTtcas

Offline

#93 13-01-2017 o 10h14

Miss'wow
agatkaa91
Każdy ma swoje zdanie. Ja również.
Wiadomości: 627

Dlatego warto poczekać jeszcze chyba, że komuś się z czymś śpieszy /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png

Offline

#94 13-01-2017 o 20h37

Miss'całkiem całkiem
(ノ◕ヮ◕)ノ
Wiadomości: 88

> rób zdjęcie gwiazdy
> złapana za 10 razem
> godzinę później promocja
oh god why

Mam nadzieję, że dzięki tej ostatniej promocji uda mi się zrobić z 10 misji, bo od Halloween prawie się nie ruszyłam. ^^'

Offline

Strony : 1 2 3 4