Strona główna

Forum - Missfashion.pl, gra o modzie dla dziewczyn!

Strony : 1 ... 8 9 10 11 12

#226 24-10-2015 o 21h38

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

bombka65 napisał

Majerankowa napisał

Steno napisał

Dżeeem dooobry!
Łowicz wita /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png (między Łodzią, a Warszawą - jak to się mówi xD).

lililawigne1 napisał

a z łodzi się ktoś znajdzie ? , jeśli jest ktoś z łodzi i to czyta to niech do mnie napisze  /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/cool.png

AleksandraNowak napisał

Mieszkam na małej wsi Ostrowiec nieopodal Łodzi i Skierniewic. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/roll.png   /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/cool.png

NNatalia napisał

Ja mieszkam w małym mieście (wątpię żeby ktokolwiek je kojarzył /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/tongue.png)- Pabianicach, niedaleko Łodzi.

Susannach napisał


Ja aż z Łodzi c:

+ Ojsa

Noo... Dużo nas nie ma. xD Ale jakby ktoś chciał na kawę i ciacho to czemu by nie. :3


Łódź rówierz wita! Ja też z Łodzi !


I ja z Łodzi! Ciekawe, czy kiedyś się nieświadomie spotkałyśmy  /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png

Offline

#227 02-11-2015 o 13h10

Miss'na całego
KwaśnaJakCytryna
...
Miejsce: za małe by to upubliczniać ;)
Wiadomości: 335

A ja mieszkam w miasteczku, około 5000 mieszkańców /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png Zachodniopomorskie, 80 km do Szczecina mam /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png Zagadnie ktoś gdzie to jest? /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png


Możemy mieć wszystko. Tylko nie jednocześnie.

Offline

#228 04-11-2015 o 16h01

Miss'na całego
llovek
•••••••••• ••••••••••
Wiadomości: 287

hmmmmm chyba nie zgadnę

ja urodziłam się w bydgoszczy, obecnie mieszkam w małym miasteczku (równiutko 500 mieszkańców) o nietuzinkowej nazwie "Sierosław" (kujawskopomorskie), ale niedługo kolejna przeprowadzka
/modules/forum/img/smilies/goutte.gif


~Snap:Zielony_elfik~ SameQuizy~ Wattpad
//photo.missfashion.pl/pl/1/80/gd/63336.jpg

Offline

#229 04-11-2015 o 16h32

Miss'Fuzja
Steno
Odliczanie do samodestrukcji: 10...9...8...
Miejsce: HotHarem- if u know.
Wiadomości: 5 284

Naravi napisał

bombka65 napisał

Majerankowa napisał

Steno napisał

Dżeeem dooobry!
Łowicz wita /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png (między Łodzią, a Warszawą - jak to się mówi xD).

lililawigne1 napisał

a z łodzi się ktoś znajdzie ? , jeśli jest ktoś z łodzi i to czyta to niech do mnie napisze  /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/cool.png

AleksandraNowak napisał

Mieszkam na małej wsi Ostrowiec nieopodal Łodzi i Skierniewic. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/roll.png   /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/cool.png

NNatalia napisał

Ja mieszkam w małym mieście (wątpię żeby ktokolwiek je kojarzył /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/tongue.png)- Pabianicach, niedaleko Łodzi.

Susannach napisał


Ja aż z Łodzi c:

+ Ojsa

Noo... Dużo nas nie ma. xD Ale jakby ktoś chciał na kawę i ciacho to czemu by nie. :3


Łódź rówierz wita! Ja też z Łodzi !


I ja z Łodzi! Ciekawe, czy kiedyś się nieświadomie spotkałyśmy  /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png


Jak ktoś się kręci koło Ronda Solidarności albo na Lumumbach to może, może : P



https://68.media.tumblr.com/cac66d438ae0420a5c451b84d53428d1/tumblr_oj4p3vhdFM1rkcev7o1_500.gif

Offline

#230 24-11-2015 o 20h33

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Kraków  /modules/forum/img/smilies/bimbo/amoureuse.gif
I tak się wyprowadzę xd
//photo.missfashion.pl/pl/1/66/moy/52714.jpg

Offline

#231 31-12-2015 o 13h43

Miss'ok
...
Wiadomości: 72

łódź. kocham to miasto tu się urodziłam i wychowała.  Często wyjeżdżam na parę dni do innych miast ale jak to się mówi wszędzie dobrze ale w domu najlepiej,  pozdrawiam łodzianki.


siemanko loszki

Offline

#232 31-12-2015 o 23h35

Miss'całkiem całkiem
Poezja
...
Wiadomości: 131

Pozdrawiam Warszawianki!
Wprawdzie nie jestem z Warszawy ale ok 10 km od niej a mianowicie w Markach! Jak coś to piszcie. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Offline

#233 01-01-2016 o 23h12

Miss'Żółtodziób
Quinncy
...
Wiadomości: 4

Ja jestem z Torunia, ale w chwili obecnej mieszkam w UK w Szkocji ;p Ktos blisko mnie?  /modules/forum/img/smilies/bimbo/triste.gif

Offline

#234 03-01-2016 o 10h58

Miss'na całego
o2xandra
...
Wiadomości: 339

Poezja napisał

Pozdrawiam Warszawianki!
Wprawdzie nie jestem z Warszawy ale ok 10 km od niej a mianowicie w Markach! Jak coś to piszcie. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png


O to niedaleko ode mnie. Co prawda nie mieszkam w Markach, tylko w Radzyminie, ale to w miarę blisko  /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/tongue.png


//photo.missfashion.pl/pl/1/74/moy/58928.jpg

Offline

#235 03-01-2016 o 17h58

Miss'na całego
xNisiax
I know U love me :D
Miejsce: Toruń
Wiadomości: 485

Quinncy napisał

Ja jestem z Torunia, ale w chwili obecnej mieszkam w UK w Szkocji ;p Ktos blisko mnie?  /modules/forum/img/smilies/bimbo/triste.gif


Ja jestem z Torunia /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png

Ktoś jeszcze?;>


https://thumbs.gfycat.com/ImpossibleCrazyDugong-max-1mb.gif

Offline

#236 03-01-2016 o 18h07

Miss'nieobczajona
...
Wiadomości: 29

Foxglove napisał

A ktokolwiek ze Śląska tu jest? /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png

Ja jestem /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png

Offline

#237 05-01-2016 o 11h04

Miss'Fuzja
Charlotte5
“Elegance is the only beauty that never fades.”
Miejsce: Miami
Wiadomości: 5 762

Jest ktoś z małopolski? Mieszkam niedaleko Krakowa.


~

Offline

#238 05-01-2016 o 18h55

Miss'ok
...
Wiadomości: 72

Naravi napisał

bombka65 napisał

Majerankowa napisał

Steno napisał

Dżeeem dooobry!
Łowicz wita /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png (między Łodzią, a Warszawą - jak to się mówi xD).

lililawigne1 napisał

a z łodzi się ktoś znajdzie ? , jeśli jest ktoś z łodzi i to czyta to niech do mnie napisze  /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/cool.png

AleksandraNowak napisał

Mieszkam na małej wsi Ostrowiec nieopodal Łodzi i Skierniewic. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/roll.png   /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/cool.png

NNatalia napisał

Ja mieszkam w małym mieście (wątpię żeby ktokolwiek je kojarzył /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/tongue.png)- Pabianicach, niedaleko Łodzi.

Susannach napisał


Ja aż z Łodzi c:

+ Ojsa

Noo... Dużo nas nie ma. xD Ale jakby ktoś chciał na kawę i ciacho to czemu by nie. :3


Łódź rówierz wita! Ja też z Łodzi !


I ja z Łodzi! Ciekawe, czy kiedyś się nieświadomie spotkałyśmy  /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png





ja też z Łodzi,  pozdro. napisz jeśli będziesz się chciała spotkać.


siemanko loszki

Offline

#239 08-01-2016 o 02h28

Miss'całkiem całkiem
Klepsydraa
...
Miejsce: Białystok ;w;
Wiadomości: 80

Białystok ;_; ją to mam fart, że jestem jedną na milion /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/sad.png
A może ktoś jednak jest? ;w; /


Kraina Nieskończoności zatrzyma nas przy bramie wieczności...Link do zewnętrznego obrazka

Offline

#240 12-01-2016 o 17h15

Miss'nieobczajona
Tella
...
Wiadomości: 18

Jestem z Wrocławia :v woj. Dolnośląskie

Offline

#241 25-01-2016 o 13h05

Miss'Super Saiyen
Koniara15
A to the G to the U to the STD
Miejsce: #INFIRESNATION #INFIRESARMY
Wiadomości: 8 982

Klepsydraa ja też jestem z Białegostoku /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png


https://68.media.tumblr.com/25012c25304a5b3c109f9ba2a548a03b/tumblr_or5ucmWNbc1vmdwj2o1_540.gif

Offline

#242 27-01-2016 o 14h10

Miss'całkiem całkiem
SweetGirl14
...
Miejsce: 3 uliczka za zakrętem :3
Wiadomości: 96

Przeleciałam prawie wszystko ale nie wiedziałam żeby ktoś był z mojego miasta.. No więc jestem z województwa Wielkopolskiego, z Chodzieży (taka mała miejscowość nie daleko Poznania). A z Poznania to akurat dużo jest, nie? /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png


Nie oceniaj mnie! Znasz moje imię, nie moję historię...
Słyszałeś co zrobiłam, ale nie co przeszłam.

Offline

#243 01-02-2016 o 23h42

Miss'wow
ellixp
.
Wiadomości: 715

Szukam i znaleźć nie mogę /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png Jest ktoś z Kujawsko-Pomorskiego? Mieszkam niedaleko Bydgoszczy, około 20-30 km.


''Życie jest jak tęcza, żeby miało piękne barwy, potrzebuje zarówno słońca jak i deszczu."

Offline

#244 02-02-2016 o 14h38

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 5

Grudziądz xD tak, wiem, nikt

Offline

#245 05-02-2016 o 00h28

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 4

jaxusi2 napisał

Naravi napisał

bombka65 napisał

Majerankowa napisał

Steno napisał

Dżeeem dooobry!
Łowicz wita /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png (między Łodzią, a Warszawą - jak to się mówi xD).

lililawigne1 napisał

a z łodzi się ktoś znajdzie ? , jeśli jest ktoś z łodzi i to czyta to niech do mnie napisze  /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/cool.png

AleksandraNowak napisał

Mieszkam na małej wsi Ostrowiec nieopodal Łodzi i Skierniewic. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/roll.png   /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/cool.png

NNatalia napisał

Ja mieszkam w małym mieście (wątpię żeby ktokolwiek je kojarzył /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/tongue.png)- Pabianicach, niedaleko Łodzi.

Susannach napisał


Ja aż z Łodzi c:

+ Ojsa

Noo... Dużo nas nie ma. xD Ale jakby ktoś chciał na kawę i ciacho to czemu by nie. :3


Łódź rówierz wita! Ja też z Łodzi !


I ja z Łodzi! Ciekawe, czy kiedyś się nieświadomie spotkałyśmy  /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png





ja też z Łodzi,  pozdro. napisz jeśli będziesz się chciała spotkać.


no to piona siostro ☺ . ja też z łodzi . napisz  na pw zgadamy mini zjazd fm

Offline

#246 07-02-2016 o 18h52

Miss'na całego
Smolarka
As humans. We struggle for approval ✧・゚:*
Miejsce: Oficjalny Pomocnik Moderatora
Wiadomości: 417

Ktoś jeszcze jest z okolic Poznania? Przeprowadziłam się z Gdyni do Poznania, i nie żałuję! /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png


#1 soowon defender

Offline

#247 08-04-2016 o 13h22

Miss'całkiem całkiem
Maissie
❅ ❅ ❅ ❅ ❅ ❅ ❅ ❅ ❅
Miejsce:
Wiadomości: 150

nati2642 napisał

Foxglove napisał

A ktokolwiek ze Śląska tu jest? /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png

Ja jestem /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png


Ja również jestem ze Śląska /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Offline

#248 08-04-2016 o 13h51

Miss'Sensei
SoJin
Does anyone know how it makes me feels Goodbye until the day we meet again
Wiadomości: 1 030

asfaria2 napisał

jaxusi2 napisał

Naravi napisał

bombka65 napisał

Majerankowa napisał

Steno napisał

Dżeeem dooobry!
Łowicz wita /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png (między Łodzią, a Warszawą - jak to się mówi xD).

lililawigne1 napisał

a z łodzi się ktoś znajdzie ? , jeśli jest ktoś z łodzi i to czyta to niech do mnie napisze  /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/cool.png

AleksandraNowak napisał

Mieszkam na małej wsi Ostrowiec nieopodal Łodzi i Skierniewic. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/roll.png   /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/cool.png

NNatalia napisał

Ja mieszkam w małym mieście (wątpię żeby ktokolwiek je kojarzył /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/tongue.png)- Pabianicach, niedaleko Łodzi.

Susannach napisał


Ja aż z Łodzi c:

+ Ojsa

Noo... Dużo nas nie ma. xD Ale jakby ktoś chciał na kawę i ciacho to czemu by nie. :3


Łódź rówierz wita! Ja też z Łodzi !


I ja z Łodzi! Ciekawe, czy kiedyś się nieświadomie spotkałyśmy  /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png





ja też z Łodzi,  pozdro. napisz jeśli będziesz się chciała spotkać.


no to piona siostro ☺ . ja też z łodzi . napisz  na pw zgadamy mini zjazd fm


no cześć łodzianie /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png


https://68.media.tumblr.com/9c1102adf5450d91c2c1cdac1c0fbf43/tumblr_ok3f2zQcsJ1r4cs5io9_500.gif

Offline

#249 08-04-2016 o 15h17

Miss'Superstar
Majerankowa
Beemoov ogarnij się
Wiadomości: 27 291

SoJin, dokładnie z Łodzi czy z okolic? <3


https://66.media.tumblr.com/a79585b15b7fc52ce6d27f2f9814a19b/tumblr_inline_op9jh0YOA71t67szg_540.gif

Offline

#250 08-04-2016 o 16h46

Miss'Sensei
SoJin
Does anyone know how it makes me feels Goodbye until the day we meet again
Wiadomości: 1 030

dokładnie z Łodzi /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png


https://68.media.tumblr.com/9c1102adf5450d91c2c1cdac1c0fbf43/tumblr_ok3f2zQcsJ1r4cs5io9_500.gif

Offline

Strony : 1 ... 8 9 10 11 12