Strona główna

Forum - Missfashion.pl, gra o modzie dla dziewczyn!

Strony : 1

#1 24-12-2013 o 21h14

Miss'Fuzja
Paululusia
~ As long as I have a want, I have reason for living. Satisfaction is dead. ~
Miejsce: Sosnowiec
Wiadomości: 5 632

Nie zauważyłam podobnego wątku, więc takowy zakładam. : )


• Jak wrażenia z Wigilii? •

• Skończyłyście już uroczystą kolację? •

• Czy były prezenty? •

• Jeśli tak, to czy były trafne? •

• Idziecie na pasterkę? •

Na te wszystkie ( i jeszcze inne świąteczne ) tematy możecie porozmawiać tutaj. : )

Offline

#2 24-12-2013 o 23h06

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

• Jak wrażenia z Wigilii? •
Dobrze, a jak ty?

• Skończyłyście już uroczystą kolację? •
Dawno, dawno temu :33

• Czy były prezenty? •
Jasne że tak /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png

• Jeśli tak, to czy były trafne? •
Średnio..

• Idziecie na pasterkę? •
Nje.

Offline

#3 24-12-2013 o 23h38

Miss'Sensei
lillchen
Pani Fioletu i Pochodnych
Miejsce: KremLove
Wiadomości: 976

• Jak wrażenia z Wigilii? •
Skład osobowy skromniejszy niż rok temu, ale i tak było odlotowo /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png A łamanie się opłatkiem z psem weszło na stałe w skład tradycji (Rudosław ma 11 lat i zdecydowanie jest członkiem rodziny, to czemu się z Rudosławem nie łamać).

• Skończyłyście już uroczystą kolację? •
Tak. Trwa część mniej uroczysta - oglądanie "Lova Actually" i pokazy lotnicze (kuzyn dostał zdalnie sterowany helikopter)

• Czy były prezenty? •
A jakże! Z moich łowów jestem zadowolona, chociaż te ilości słodyczy są ZBYT kuszące /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

• Jeśli tak, to czy były trafne? •
Do mnie to chyba Dziadek Mróz przyszedł. Nierosyjska była tylko modelina... i może rajstopy, chociaż to są Rajstopy Na Obronę, a obrona jak najbardziej rosyjska.

• Idziecie na pasterkę? •
Chciałam, ale mój wewnętrzny leń wygrał.

Offline

#4 25-12-2013 o 01h50

Moderator
Motionell
Poznańsko-śląska Pyra!
Miejsce: „Potęga wiatru jest do Twej dyspozycji!
Wiadomości: 4 172

• Jak wrażenia z Wigilii? Całkiem niezłe, wciąż ten sam skład i to najważniejsze /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

• Skończyłyście już uroczystą kolację?  Tak /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png

• Czy były prezenty?  Były,ale najbardziej liczę na jeden niematerialny prezent. To by było dla mnie najwspanialsze!

• Jeśli tak, to czy były trafne? jw.

• Idziecie na pasterkę? Właśnie wróciłam:)


Geralt, nie będąc pewien, czy czarodziejka magicznie czyta w myślach, czy wyłącznie trafnie zgaduje, milczał, uśmiechając się krzywo. Magia wymaga czasu.

Offline

#5 25-12-2013 o 01h59

Miss'na całego
Georgina
Never let me go, Damon.
Miejsce: Wroclove
Wiadomości: 262

• Jak wrażenia z Wigilii? •

Pomijając złamane serce to bardzo pozytywnie. Uśmiałam się jak debil : D

• Skończyłyście już uroczystą kolację? •

Prawdę mówiąc to ciągle szamam pierogi ;_;

• Czy były prezenty? •

Perfumy 5th Avenue jak najbardziej mnie zaspokoiły <3333 Bardziej jestem jednak dumna z tych prezentów, które ja kupiłam innym : )

• Jeśli tak, to czy były trafne? •

Ojoj, bardzo. Szczególnie ten kubek na kawę na uczelnię!

• Idziecie na pasterkę? •

Nie jestem wierząca, także nie mam zamiaru marznąć za darmo : P


https://38.media.tumblr.com/ad7c58e22195b9ba0d7cc04cf8f7bc5a/tumblr_nd8pzjTuN81rzh2wpo3_500.gif

Offline

#6 25-12-2013 o 11h34

Miss'OK
Shillo
Your eyes are empty like your bed...
Miejsce: Poznań
Wiadomości: 1 419

• Jak wrażenia z Wigilii? •
Raczej dobrze. Nie jest to moje ulubione wydarzenie, ale zle tez nie jest /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

• Skończyłyście już uroczystą kolację? •
Jest juz 25, wiec raczej oczywiste, ze skonczone, ale jem ciagle /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png hym na żyle sie uciesza xD

• Czy były prezenty? •
Jasne, ze byly /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

• Jeśli tak, to czy były trafne? •
Bardzo /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png Calvin Klein, bizuteria, ksiazka i plyta ^^ Niemniej najbardziej dumna jestem z tego co dalam, a nie co dostalam. Musze sie pochwalic, ze moi rodzice caly wieczor zerkali co chwile na prezent ode mnie /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

• Idziecie na pasterkę? •
Jako osoba niewierzaca mialam tam zupelnie nie po drodze ;P

Offline

#7 25-12-2013 o 12h27

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

• Jak wrażenia z Wigilii? •
Dobrze /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png Wiadomo. Choć Maks (mój pies) i tym razem nie przemówił. Ale opłatek wszamał.

• Skończyłyście już uroczystą kolację? •
Jak powyżej. Mamy 25 grudnia, więc tak /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png

• Czy były prezenty? •
Pewnie!

• Jeśli tak, to czy były trafne? •
Jak najbardziej! Płyty, płyty i jeszcze raz płyty! <3

• Idziecie na pasterkę? •
Niee... Jakoś to nie leży w mojej tradycji.

Offline

#8 25-12-2013 o 20h27

Miss'Fuzja
Paululusia
~ As long as I have a want, I have reason for living. Satisfaction is dead. ~
Miejsce: Sosnowiec
Wiadomości: 5 632

Nie musicie odpowiadać na każde pytanie tak, jakby to był wywiad. : D
Porozmawiajmy sobie! ; )

U mnie Wigilia była udana i prezenty fajne, ale szkoda, że " Mikołaj " nie dostał listy w porę. xd
Przez mojego młodszego brata muszę udawać, ze wierzę w Mikołaja. : D

Offline

#9 25-12-2013 o 21h30

Miss'Sensei
lillchen
Pani Fioletu i Pochodnych
Miejsce: KremLove
Wiadomości: 976

Ja przez kuzyna też muszę. Wiecie, jak ciężko było wyjaśnić, jakim cudem św. Mikołaj załatwił babci książkę z dedykacją autorki, skoro autorka zna mnie, a nie świętego Mikołaja? /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png Albo jak próbowałam wyjaśnić wujkowi, że te perfumy z FM to nie moja sprawka, bo ja tylko pośredniczyłam w transakcji.

Offline

#10 25-12-2013 o 23h38

Moderator
Motionell
Poznańsko-śląska Pyra!
Miejsce: „Potęga wiatru jest do Twej dyspozycji!
Wiadomości: 4 172

A u mnie w tym roku z prezentami skromnie /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png
Wciąż czekam na ten jeden,niematerialny prezent. Wstyd się przyznać,ale ja 21letnia dziewczyna napisałam list do św.Mikołaja...
A co do pasterki - moja ulubiona część Bożego Narodzenia! <3


Geralt, nie będąc pewien, czy czarodziejka magicznie czyta w myślach, czy wyłącznie trafnie zgaduje, milczał, uśmiechając się krzywo. Magia wymaga czasu.

Offline

#11 25-12-2013 o 23h41

Miss'Fuzja
Paululusia
~ As long as I have a want, I have reason for living. Satisfaction is dead. ~
Miejsce: Sosnowiec
Wiadomości: 5 632

Hahah, rok temu była najlepsza sytuacja, bo mój brat widział w Biedronce to samo co dostał. ;D
Więc teraz uważa, że Mikołaj robi zakupy w Biedronce! xd

Offline

#12 26-12-2013 o 10h27

Miss'OK
Shillo
Your eyes are empty like your bed...
Miejsce: Poznań
Wiadomości: 1 419

Ja na szczescie jestem najmlpdszym i najstarszym i w sumie to jedynym dzieckiem /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png Moje kuzynostwo tez jest w bardzo zblizonym wieku, wiec mikolajowego problemu od wiek wiekow nie mamy, bo juz wszyscy, oprocz mojego kuzyna (ktoremu tez brakuje tylko kilku miesiecy) jestesmy dorosli i nikt juz nie ma watpliwosci ze mikolajem jest ciocia czy babacia /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png
Ale jako dziecko zawsze slyszalam formulke "mikolaj to u nas zostawil" /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Offline

#13 26-12-2013 o 12h31

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Ha! U mnie nastąpiła zupełnie odwrotna sytuacja. Kiedy mówiłam mojej młodszej o dziewięć lat siostrze o tym, że Mikołaj właśnie zostawia prezenty i musimy być cicho, to go usłyszymy, spojrzała na mnie pobłażliwie i powiedziała, że nie chciała mi nic mówić, ale Mikołaj tak naprawdę nie istnieje. Kompletnie oniemiałam /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png

Offline

#14 26-12-2013 o 13h50

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

@Pixies, to jest właśnie ta atakująca z zaskoczenia dziecięca dojrzałość /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png Kiedy byłam młodsza, a święta spędzaliśmy z calusieńką, 11-osobową rodziną, w czasie kiedy delektowałam się babcinymi pierogami z kapustą i grzybami (i tak mi zostało po dziś dzień) dorośli, zaraz po wigilijnej kolacji, wysyłali nas-dzieciaki do łazienki by umyć raczki (kotłowanina przy umywalce bezcenna). W czasie naszej nieobecności dziwnym trafem pojawiał się aniołek z prezentami. Przy okazji kolejnej takiej "akcji" kiedy zaczynało w nas narastać podejrzenie co do istnienia skrzydlatej istoty, wujek zawołał całą naszą gromadkę pod okno by pokazać zaoraną framugę okna. Wtedy usłyszeliśmy, że to aniołek w pośpiechu zarył w drewno jednym ze skrzydeł /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png
Ahh, to były czasy, aż się łezka w oku kręci /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png Najbardziej niesamowite w tym wszystkim jest jednak to, że -pomimo upływu lat, ja wciąż gdzieś tam w głębi wierzę jakąś swoją mała cząstką w niewidzialne duchy świąt /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Offline

#15 30-12-2013 o 12h01

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Ja nie dostałam wprawdzie prezentu, ale dzisiaj dostanę (prawdopodobnie) dostanę tableta pod "choinkę" pomijając to iż jej nie mam w domu...

Offline

Strony : 1