Strona główna

Forum - Missfashion.pl, gra o modzie dla dziewczyn!

Strony : 1 ... 95 96 97

#2401 23-05-2023 o 17h37

Miss'wtajemniczona
Oliwkaa
Czuje moc~
Miejsce: Pomocnik Moderatora
Wiadomości: 1 797

Byłabym raczej zadowolona, gdyby się TO stało, jednakowoż muszę przyznać iż jest to raczej rzecz miniona, gdyż ta gra oficjalnie umarła i zaprzeczają iż powróci z zaświatów.

Czy korzystasz z tak zwanego kominka i olejków zapachowych do nich? (ja je uwielbiam <3)

Ostatnio zmieniony przez Oliwkaa (29-05-2023 o 23h44)

Offline

#2402 27-05-2023 o 23h04

Miss'wow
magdalena2006
...
Miejsce: Poznań
Wiadomości: 661

się tak stało
oficjal nie
i nie powróci

Trzykrotnie użyłaś zakazanych słów. Nie znasz zasad tej gry, czy co?

Jestem uczulona na olejki zapachowe.  /modules/forum/img/smilies/bimbo/goutte.gif

Czy musiałaś kiedyś, w ramach zadania domowego, napisać rozprawkę na następny dzień?


,,Czasami trzeba myśleć wstecz"
Magda ,wszystkich dla pozdrowieniami z

Offline

#2403 29-05-2023 o 14h06

Miss'całkiem całkiem
AngeloCustode
...
Miejsce: Somewhere
Wiadomości: 82

Teoretycznie, to użyła zakazanego słowa dwa razy /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png Jednak, to nadal dziwne /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/sad.png

Bo to raz, oczywiście jakieś 80% tych przypadków, to efekt tego, że sama zapomniałam x'D

Lubisz spacerować po górach?


https://m.media-amazon.com/images/I/81hYF1Lv1NS.jpg

Offline

#2404 29-05-2023 o 22h52

Miss'wow
magdalena2006
...
Miejsce: Poznań
Wiadomości: 661

Kiedyś uprawiałam trekking, ale miałam traumatyzujący wypadek.

Czy śledzisz sprawę popularyzacji Chatu GPT?


,,Czasami trzeba myśleć wstecz"
Magda ,wszystkich dla pozdrowieniami z

Offline

#2405 29-05-2023 o 23h48

Miss'wtajemniczona
Oliwkaa
Czuje moc~
Miejsce: Pomocnik Moderatora
Wiadomości: 1 797

Zaprzeczam.

Czy znasz jakieś dzieło Margit Sandemo?


~Nie wiem czy wiecie, ale każdemu może się przez przypadek zdarzy, szczególnie gdy się śpieszy. A panience Magdalenie poleciłabym zapoznać się wiedzą podstawową, aby wiedzieć że "Tak" i "Nie" to osobne słowa, więc nie wlicza się go w tej grze w słowie "oficjalnie" bo to osobne słowo, nie mające nic wspólnego z zaprzeczeniem, czy innym znaczeniem.~

Offline

#2406 30-05-2023 o 23h25

Moderator
ErinBlack
...
Miejsce: Częstochowa
Wiadomości: 3 992

Odpowiem w następujący sposób, a kto to?

Jadasz płatki na śniadanie?

//Zamiast się spieszyć można pisać powoli, to nie te czasy, że żeby się wbić w kolejkę trzeba było klikać w klawiaturę jak protokolantka w sądzie /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png
I nie wszczynaj awantur, bo w 2/3 przypadków jej uwaga była słuszna.


"Do not take life too seriously, you will never get out of it alive."

Gdzie możesz mnie znaleźć?
ASK || SF

Offline

#2407 31-05-2023 o 20h10

Miss'Super Saiyen
Pineapple
vanoe canon!!
Miejsce: gdzieś, lecz nie wiadomo, gdzie
Wiadomości: 7 684

Czasami się zdarza. Lubię je jadać, są daniem łatwym i szybkim w wykonaniu, a rano jakoś zawsze moja ochota do robienia czegokolwiek więcej niż wsypanie czegoś do miski i zalanie tego mlekiem owsianym jest nędzna xD

Kolekcjonujesz lalki?

//Ej no, ale to "nie znasz zasad tej gry czy co?" dodane na końcu zabrzmiało trochę agresywnie, więc niespecjalnie mnie to dziwi że wzbudziło odruch bronienia się xD Ale cziiiiilax, jak na przyszłość się będzie zwracać komuś uwagę spokojnie i bez dogryzek pewnie i ryzyko wywołania odruchu kłótni czy nawet stresa będzie mniejsze xD


/modules/forum/img/smilies/bimbo/amoureuse.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/bave.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/bisous.gif /modules/forum/img/smilies/bimbo/en-colere.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/clein-d-oeil.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/gros-sourire.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/langue.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/malheureuse.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/smile.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/rougie.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/mdr.gif 

Offline

#2408 01-06-2023 o 00h05

Miss'Brązowa
Ygritte
Drink up, baby, stay up all night...
Miejsce: Imaginary Wonderland
Wiadomości: 12 583

W mojej kolekcji jest dosłownie zero lalek.

Czy jesteś pełnoletnia?

Kisnę z tego, że nawet na martwej stronie potrafimy jeszcze rozkręcić dramę XD


Long as I remember the rain been comin' down, clouds of mystery pourin' confusion on the ground...
https://i.imgur.com/jjJtbY4.gif https://i.imgur.com/bT8mY7S.gif https://i.imgur.com/dd08Rqh.gif

Offline

#2409 02-06-2023 o 22h42

Miss'Super Saiyen
Pineapple
vanoe canon!!
Miejsce: gdzieś, lecz nie wiadomo, gdzie
Wiadomości: 7 684

Mam dwadzieścia kilka lat. Po osiemnastce trochę jakbym straciło rachubę bo w sumie co za różnica ile lat, więc chyba mam jeden z objawów pełnoletniości defnitywnej xD

Lubisz te wspaniałe różowe emotki?  /modules/forum/img/smilies/bimbo/amoureuse.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/bisous.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/clein-d-oeil.gif


/modules/forum/img/smilies/bimbo/amoureuse.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/bave.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/bisous.gif /modules/forum/img/smilies/bimbo/en-colere.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/clein-d-oeil.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/gros-sourire.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/langue.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/malheureuse.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/smile.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/rougie.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/mdr.gif 

Offline

Strony : 1 ... 95 96 97