Strona główna

Forum - Missfashion.pl, gra o modzie dla dziewczyn!

Dyskusja zamknięta

Strony : 1

#1 12-12-2013 o 11h16

Administrator
Emma
...
Wiadomości: 184

2. Miss Konkurs - Świąteczne Drzewko


Drodzy użytkownicy! Mamy zaszczyt ogłosić drugi oficjalny konkurs Miss Fashion!
Serdecznie zapraszamy do zabawy, zaprojektuj najbardziej zjawiskową choinkę roku!



Regulamin:
1. Choinka powinna być przystrojona przedmiotami dostępnymi w Ikelandzie (oraz jego odpowiednikach z różnych podróży *Chiny, Kenia, Miasteczko Halloween*).

2. Choinka nie musi być kupiona w Ikelandzie, możecie ją stworzyć sami z dostępnych przedmiotów.

3. Nawiązanie do motywu przewodniego jest jednym z ocenianych kryteriów, oczywiście kreatywność i oryginalność są wysoko cenione, ale odbieganie od tematyki konkursu jest równoznaczne z dyskwalifikacją.

4. Prace można zgłaszać do 18 GRUDNIA.

5. Oceniać będziemy tylko choinkę!

6. Plagiaty i pogwałcenia prac autorskich będą skutkować dyskwalifikacją oraz karą.

7. Każdy gracz może umieścić tylko jedną pracę.


Nagrody:

I miejsce: 12 000MM
II miejsce: 10 000MM
III miejsce: 8 000MM


Zamieszczanie prac:

Aby zamieścić pracę należy:
- otworzyć wybrany pokój i nacisnąć klawisz PrintScreen (który znajduje się na klawiaturze)
- otworzyć program typu Paint i nacisnąć Ctrl+v 
- przyciąć obrazek tak, aby ujmował tylko pokój
- zapisać go i dodać na forum

Spoiler (kliknij, aby zobaczyć)





UWAGA!!! W tym wątku zamieszczamy JEDYNIE prace konkursowe. Wszystkie inne posty będą usuwane, a autorzy karani tygodniowym banem!

Przykładowe choinki wykonane przez nasze moderatorki <3

//photo.missfashion.pl/pl/1/17/moy/13150.jpg
Link do zewnętrznego obrazka
//photo.missfashion.pl/pl/1/17/moy/13166.jpg


Powodzenia!

Offline

#2 12-12-2013 o 11h44

Miss'OK
Aria
...
Wiadomości: 1 595

Wiem, że jest to znaczna, znaczna nadinterpretacja i najpewniej za nią polecę, ale....
Moja miss w tym roku wszystko przepuściła na prezenty dla przyjaciół! Oraz dla siebie, nie oszukujmy się. Gdy w portfelu zostały tylko pustki, ku swemu przerażeniu stwierdziła, że... nie ma choinki! Zrozpaczona, postanowiła ratować atmosferę świąt i... sama się za takową przebrała! Jednak przedświąteczne zakupy nie poszły na marne!
Link do zewnętrznego obrazka

PS: nie miała nawet lampek świątecznych, więc użyła... świetlików!

Ostatnio zmieniony przez Aria (12-12-2013 o 11h45)


Spoiler (kliknij, aby zobaczyć)

Offline

#3 12-12-2013 o 12h34

Miss'towarzyska
YooSti
Don't judge a book by its cover...
Wiadomości: 2 611

//photo.missfashion.pl/pl/1/17/moy/13185.jpg

Święta to czas spotkań rodzinnych,śpiewanie kolęd i prezenty pod choinką. Tym razem święta odbywają się w zamku,w trochę innym klimacie.


             http://i65.tinypic.com/x4kd4g.gif

Offline

#4 12-12-2013 o 13h46

Miss'wtajemniczona
nivata
Seamstress wannabe.
Miejsce: Orc Fortress
Wiadomości: 2 120

Na mojej choince jest pełno słodyczy - ciastek, cukierków i innych pyszności zawieszonych na sznurkach. Są też bombki, oczywiście, ale głównie dominują na niej słodycze ku chwale pierwszych tworzonych choinek. Ponieważ drzewko ubrane było na zewnątrz śnieg zdążył już trochę oprószyć gałązki, ale wygląda przez to dużo bardziej świątecznie! Pod choinką czeka też coś dla Mikołaja - ciasto i mleko! Słychać dzwonki - chyba zapach podwieczorku do niego doleciał... /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png

//photo.missfashion.pl/pl/1/17/moy/13187.jpg


http://i64.tinypic.com/2eg9mdg.gif

Offline

#5 12-12-2013 o 14h10

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

//photo.missfashion.pl/pl/1/17/moy/13189.jpg

Święta to czas mroku i światłości, gdy granice zacierają się przy dźwięku sowich mądrości. Barwność miejsc zmienia przeznaczenie, każe zwierze poszukuje schronienie. Brak jest natarczywości, uległości i krnąbrnych styczności.
Nawiedzone hotele również przyjmują swoich gości, cofając ich myśli ku mrocznej skłonności. A czy Mikołaj ich odwiedzi, tego dowiedzą się tylko ich dzieci. Poszukują więc za oknami grubawego pana z białą brodą na czerwonych saniach.

Ot klimat z deczka mroczno świąteczny /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png
Jakaś odskocznia od przesłodzenia, które mamy na co dzień w rzeczywistości /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Offline

#6 12-12-2013 o 15h33

Miss'OK
Lola886
...
Miejsce: Bielsko-Biała
Wiadomości: 1 691

//photo.missfashion.pl/pl/1/17/moy/13202.jpg

Choć święta przyszło spędzać samotnie,
do przystrojenia choinki miss bierze się ochotnie:)
Choć choinka nietypowa i nowoczesna,
przystrojeniem od klasycznej nie różni się ta współczesna..
Są girlandy, bombki i słodkości,
niech to drzewko przyniesie miss dużo radości../vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png


..prawdziwa sztuka?..być sobą w dzisiejszych czasach..


Offline

#7 12-12-2013 o 17h34

Miss'Sensei
Rosette
And all that jazz...
Wiadomości: 854

Spokojnych i ciepłych świąt życzę wszystkim graczkom oraz graczom MissFashion, jak i ekipie /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Link do zewnętrznego obrazka



https://i.imgur.com/FCQgZyV.png

Offline

#8 12-12-2013 o 17h44

Miss'na całego
Yvonne
For all our lives and until death. Together we’ll be, 'til the end of eternity.
Miejsce: Narnia ☾ Hogwart ☾ Atramentowy Świat ☾ Dystrykt 13 ☾ Wonderland
Wiadomości: 366

//photo.missfashion.pl/pl/1/17/moy/13213.jpg


★·.·´¯`·.·★★·.´¯`·.·★ Eldarya | SF ★·.·´¯`·.·★★·.·´¯`·.·★https://i.ibb.co/6tRSMdz/yuimai-r.png

Offline

#9 12-12-2013 o 19h04

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Wszyscy powstawiali swoje strojne choinki, jednak nikt nie pomyślał o biednych, zmarzniętych zwierzątkach, więc one same postanowiły udekorować świąteczne drzewko w stajni rumaka mojej miss:
Link do zewnętrznego obrazka

Offline

#10 12-12-2013 o 21h48

Miss'Sensei
ScarletWitch
...
Miejsce: England / London
Wiadomości: 1 003

//photo.missfashion.pl/pl/1/17/moy/13242.jpg

A ja postanowiłam, na swój wiktoriański straszny styl ... Taka już jestem.
Choinka jest pośrodku schodów, gdyż one naprawdę schodzą z dwóch stron domu. Bezlistne drzewa stroją w cieniu, drzew  iglastych, które promienieją zimą. Wszędzie jest biało i ciągle pada, lecz pod choinką młody panicz może zastać wiele prezentów. Gdyż Święty  Mikołaj zawsze hojnie go obdarowywał zabawkami (książkami również).

Offline

#11 13-12-2013 o 08h20

Miss'wow
MariaANTONINA
...
Wiadomości: 529

Link do zewnętrznego obrazka

Moją choinkę ubierały dzieci, a pomagali im rodzice. Pełno na niej kolorowych, malutkich prezencików, bombek i gwiazdek z brokatu. Gwiazda na czubku choinki świeci bardzo jasno - żeby Mikołaj na pewno ją zobaczył z wysokiego nieba i zostawił dużo prezentów! Na stoliczku czekają na niego przekąski i ciepłe mleko. Wesołych Świąt! /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png


//photo.missfashion.pl/pl/1/64/gd/50864.jpg

Offline

#12 13-12-2013 o 09h45

Miss'Żółtodziób
Anja
...
Wiadomości: 5

//photo.missfashion.pl/pl/1/17/moy/13248.jpg
Choinka /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Offline

#13 13-12-2013 o 13h46

Miss'nieobczajona
Viola327
...
Wiadomości: 44

Link do zewnętrznego obrazka
Myślę, że się spodoba...


               

Offline

#14 13-12-2013 o 15h24

Miss'wow
Klementyna
.
Miejsce: Kraków
Wiadomości: 571

Link do zewnętrznego obrazka


A dla mnie i mojej rodziny święta to MEGA akcja!
Opowiem wam to w baaardzo wielkim skrócie /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png :
Zaczynamy od zakupów świątecznych-----------> moja ulubiona część /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png
Zwykle to jedziemy całą paczką /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png czyli: ja, mama, babcia i wujek, reszta czyli tato i dziadek zostają, ale za to mają bojowe zadanie!- iść do lasu po choinki! Tak, choinki, ponieważ w naszym dużym domu choinki są co najmniej dwie. Jedna w naszym pokoju, a druga w salonie. Ewentualnie moja nade kreatywna babcia wepchnie gdzieś trzecią choinkę....ehhh te babcie /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png
Na zakupach-wiadomo, wujka zaraz bolą nogi i plecy (ma kurcze 30 lat, no bez jaj!), mama zaraz sprzecza się z babcią, która najlepiej to by cały sklep wykupiła...ktoś musi utrzymać kontrolę, a ja....zwykle to łażę po sklepach zoologicznych obkupując się specyfikami do moich akwariów /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png
Ok, na drugi dzień lepiej nie wychodzić z łóżka...zwykle jest to 1 dzień przed wigilią....to jest istna rzeź niewiniątek, albo raczej choinek, bo oczywiście coś zawsze nie pasuje, po domu walają się gałązki, igły...grrr, potem trzeba sprzątać!! Na szczęście tą fuchę odwala mama, podczas gdy ja z babcią szykujemy 12 potraw. W wigilię, ubieranie choinki albo raczej choinek ;D więc spokojnie da się wytrzymać cały dzień bez jedzenia czekając na wigilię, no bo cały czas jest coś do roboty /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png to rozplątywanie lampek na choinkę, to szukanie bombek itp. Gdy wszystko jest już ustrojone siadamy do wigilii no i każdy wie, co się robi, więc nie muszę opisywać /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png
Na koniec otwieranie prezentów, śpiewanie kolęd (czego ja osobiście nienawidzę!) (ale nie prezentów, bo je uwielbiam, tylko kolęd /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png-dla jasności) Gdy cała rodzina sobie "wyje" >>>z babcią na czele<<<< to ja się tłukę z moimi psami na śniegu ;D


I między innymi dlatego właśnie kocham święta /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png

Ostatnio zmieniony przez Klementyna (13-12-2013 o 15h39)


.

Offline

#15 13-12-2013 o 15h34

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 10

Na poprzednim zdjęciu słabo było widać choinkę więc je zmieniłam. //photo.missfashion.pl/pl/1/17/moy/13263.jpg

Offline

#16 13-12-2013 o 22h33

Miss'całkiem całkiem
Miyane
...
Wiadomości: 80

Ponieważ ma być oceniana tylko choinka nie bawiłam się w żadne tła i inne bzdety. :S

//photo.missfashion.pl/pl/1/17/moy/13289.jpg

Taka tam choinka ..


挨拶は時の氏神
Cave me domine ab amico, ab inimico vero me ipse cavebo

Offline

#17 14-12-2013 o 02h36

Miss'Super Miss
chorino
...
Miejsce: Gdynia
Wiadomości: 3 752

Oto moja choinka ręcznie rzeźbiona w gałkach od szuflad.
Link do zewnętrznego obrazka


  //photo.missfashion.pl/pl/1/61/moy/48157.jpg

Offline

#18 14-12-2013 o 11h32

Miss'wow
Kaiken
...
Wiadomości: 613

Link do zewnętrznego obrazka

To z chęcią również wystartuje w konkursie.

Offline

#19 14-12-2013 o 19h03

Miss'Żółtodziób
Dominika45
...
Miejsce: Jelenia Góra
Wiadomości: 1

Link do zewnętrznego obrazka
Święta idą /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png


missdoma2013

Offline

#20 16-12-2013 o 18h22

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 1

//photo.missfashion.pl/pl/1/17/moy/13503.jpg



Gwiazda

Świeciła gwiazda na niebie
srebrna i staroświecka.
Świeciła wigilijnie,
każdy ją zna od dziecka.

Zwisały z niej z wysoka
długie, błyszczące promienie,
a każdy promień – to było
jedno świąteczne życzenie.

I przyszli – nie magowie
już trochę podstarzali –
lecz wiejscy kolędnicy,
zwyczajni chłopcy mali.

Chwycili w garść promienie,
trzymając z całej siły.
I teraz w tym rzecz cała,
by się życzenia spełniły.

/modules/forum/img/smilies/bimbo/smile.gif

Offline

#21 16-12-2013 o 19h40

Miss'ujdzie
SnowQueen
...
Miejsce: Po drugiej stronie lustra...
Wiadomości: 172

Zgłaszam do konkursu moja choinkę. A przy okazji Wszystkim Wesołych Świąt  /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Link do zewnętrznego obrazka


W życiu nie chodzi o to, aby przetrwać burzę, ale o to, by nauczyć się tańczyć w deszczu...

Offline

#22 17-12-2013 o 20h25

Miss'ujdzie
Erza6
...
Wiadomości: 229

A też se zrobię /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png
Link do zewnętrznego obrazka

Offline

#23 18-12-2013 o 22h00

Miss'Sensei
Arwen
...
Wiadomości: 802

Licząc na to, że "do 18 grudnia", znaczy z 18 włącznie, zgłaszam się.

Link do zewnętrznego obrazka


https://i.imgur.com/c2OaL3K.png

Offline

#24 18-12-2013 o 23h00

Miss'całkiem całkiem
Yuya
...
Miejsce: Kwidzyn
Wiadomości: 84

Link do zewnętrznego obrazka

Ostatnio zmieniony przez Yuya (18-12-2013 o 23h01)

Offline

Dyskusja zamknięta

Strony : 1