Strona główna

Forum - Missfashion.pl, gra o modzie dla dziewczyn!

Strony : 1 ... 7 8 9 10 11 ... 58

#201 03-01-2014 o 12h40

Miss'na całego
Hetalia
...
Miejsce: Va'esse deireádh aep eigean
Wiadomości: 297

1. Masz rodzeństwo?
Tak
2. Ulubiona emotka?
^^
3. Lubisz szkołę? xD
Tak
4. Najgorsza lekcja w szkole?
WOS
5. Oglądasz anime?
Od czasu do czasu
6. Pies czy kot?
Kot
7. Ulubiony kolor?
Czarny, zielony
8. Ulubiony napój?
Schłodzona herbata
9. Wolisz liczbę 7 czy 10? xD
Zdecydowanie 7
10. Lubisz gdy ktoś (chłopak) pożycza ci bluzę?
A kto nie lubi? ^^

1. Jaką epokę historyczną lubisz najbardziej?
2. Jakie są twoje ulubione buty (rodzaj)?
3. Kim chciałabyś być w następnym wcieleniu?
4. Kiedy ostatnio coś ugotowałaś? ^^
5. Jaka piosenka ostatnio chodzi Ci po głowie?
6. Lubisz używać emotikonów na forum?
7. Czy pisałaś kiedyś jakieś opowiadanie?
8. Jaki jest Twój kolor oczu?
9. Ulubiona pora dnia?
10. Jesteś umysłem ścisłym czy raczej humanistą?


http://i66.tinypic.com/16ay0id.jpg

Offline

#202 03-01-2014 o 19h03

Miss'towarzyska
Peppers
...
Miejsce: Paprysiowe królestwo♥
Wiadomości: 2 260

1. Jaką epokę historyczną lubisz najbardziej?
Średniowiecze chyba *,*.
2. Jakie są twoje ulubione buty (rodzaj)?
Glany *,*!
3. Kim chciałabyś być w następnym wcieleniu?
Nie wierzę w reinkarnację ! /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/tongue.png ale może jakimś magicznym stworzeniem heh elfem np /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png
4. Kiedy ostatnio coś ugotowałaś? ^^
Dzień przed wigilią ciasto /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png
5. Jaka piosenka ostatnio chodzi Ci po głowie?
Nie wiem ale dzisiaj leciała mi wyjątkowo melodia z "kaczuszek" xD
6. Lubisz używać emotikonów na forum?
Zależy jakie /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/tongue.png
7. Czy pisałaś kiedyś jakieś opowiadanie?
Tak. W szczególności na wypracowaniach klasowych /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/tongue.png
8. Jaki jest Twój kolor oczu?
I znów to pytanie! jakby innych nie było /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/tongue.png. Niebieskie ale też jakby trochę szare xd
9. Ulubiona pora dnia?
Mhm... popołudnie, wieczór ;3
10. Jesteś umysłem ścisłym czy raczej humanistą?
Humanistą ; o .


1. Masz do wyboru władać jednym z żywiołów. Jaki wybierzesz? Uzasadnij swój wybór.
2. Jeśli miałabyś wybrać jakim magicznym stworzeniem chciałabyś zostać i jaką magiczną moc chciałabyś otrzymać ? Możesz wybrać jedno stworzenie i jedną nadprzyrodzoną siłę. Uzasadnij.
3. Jeśliby potrafiłabyś cofnąć czas lub coś czego żałujesz to co to by było?
4. Znalazłaś wehikuł czasu. Jest on na stanie wyczerpania i zepsuty. Możesz jednak przenieść się w dowolną wybraną epokę historyczną . Nie będzie powrotu. Jaką wybierasz i dlaczego?
5. Znalazłaś lampę alladyna może on spełnić twoje 3 życzenia. Jakie to będą?
6. Lubisz czasem filozofować?
7. Widzisz potrąconego na ulicy psa. Ludzie przechodzą obok niego obojętnie. Czy i ty przejdziesz czy mu pomożesz. Jeśli tak jak to zrobisz?. Powiedzmy, że nie znasz numeru do weterynarza a pies bardzo cierpi.
8. Podobają Ci się te pytania czy też Cię męcza ;d ?
9. Jaki komplement chciałabyś usłyszeć od ludzi ?
10. Wierzysz w to że marzenia się spełniają ?

Offline

#203 03-01-2014 o 20h46

Miss'Fuzja
Steno
Odliczanie do samodestrukcji: 10...9...8...
Miejsce: HotHarem- if u know.
Wiadomości: 5 284

1. Masz do wyboru władać jednym z żywiołów. Jaki wybierzesz? Uzasadnij swój wybór.
powietrzem /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png hoho mogłabym robić tyle fajnych rzeczy, jak np. podwiewanie laskom spódniczek (z czystej złości, nie to czy coś xD), próbowałabym sama siebie unieść tak żeby latać! albo jak ktos pierdnie to bym robiła wiatr żeby był lepszy efekt xD
2. Jeśli miałabyś wybrać jakim magicznym stworzeniem chciałabyś zostać i jaką magiczną moc chciałabyś otrzymać ? Możesz wybrać jedno stworzenie i jedną nadprzyrodzoną siłę. Uzasadnij.
stworzenie? No to niech będzie łak /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png taki np. pumołak - latac po wsiach i straszyc ludzi w nocy! to jest to! xD (a moc to nwm, sama przemiana by mi wystarczyła)
3. Jeśliby potrafiłabyś cofnąć czas lub coś czego żałujesz to co to by było?
mój zeszłoroczny wjazd orczykiem na górę...per` rycie twarzą w śniegu z 5 razy przy wszystkich bo nie umiałam złapac się za to z deską na nogach =.=
4. Znalazłaś wehikuł czasu. Jest on na stanie wyczerpania i zepsuty. Możesz jednak przenieść się w dowolną wybraną epokę historyczną . Nie będzie powrotu. Jaką wybierasz i dlaczego?
mhm...a niech będzie średniowiecze. Palenie wiedź na stosach, zamki, rycerze, seksi książęta! Zdecydowanie!
5. Znalazłaś lampę alladyna może on spełnić twoje 3 życzenia. Jakie to będą?
łóżko, komp i schabowy :>
6. Lubisz czasem filozofować?
jasne ^^ w końcu i tak dochodze w tym do wniosku, że moje myśli sa głupie, a moje filozofowanie i tak zawsze schodzi na inne tematy, ostatnio : Jaka była pierwsza reklama papieru toaletowego?! Przeciez trzeba było jakos pokazać ludziom jak to działa!
7. Widzisz potrąconego na ulicy psa. Ludzie przechodzą obok niego obojętnie. Czy i ty przejdziesz czy mu pomożesz. Jeśli tak jak to zrobisz?. Powiedzmy, że nie znasz numeru do weterynarza a pies bardzo cierpi.
nigdy nie zostawię rannego zwierzaka samemu sobie - jestem na to za "miętka". Hmf...nwm jak mu pomogę. Na pewno jednak cos bym wymysliła.
8. Podobają Ci się te pytania czy też Cię męcza ;d ?
haha, są czadowe! /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png - gorzej z odpo
9. Jaki komplement chciałabyś usłyszeć od ludzi ?
nie lubię komplementów, ale jeśli już to : Daga, ty gigancie!. (bo jestem mała xD)
10. Wierzysz w to że marzenia się spełniają ?
Jasne, mam nadzieję, że tak /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png

1. Jest noc. Idziesz pusta ulicą. Wszystkie latarnie pogaszone, tak samo ciemno w oknach domów. Myślisz tylko o tym żeby jak najszybciej dotrzeć do domu. Nagle słyszysz kroki...co robisz?
2. Wierzysz w Krwawą Marry?
3. Czy zdarzyło ci się kiedyś nie spać całą noc, bo bałaś się, że ktoś chodzi po domu i może Ci zrobić krzywdę?
4. Na podwórku starego domu stoi studnia. Podchodzisz do niej i dostrzegasz, że wewnątrz niej są schodki. Zejdziesz na dół ?
5. Jakimi kolorami byłaby Twoja ulubiona piosenka?
6. Możesz być : szamanem, łowcą demonów, alchemikiem, wojownikiem lub łucznikiem. Kogo wybierasz?
7. Gdyby świat magii istniał. Chciałabyś do niego należeć, czy wystarczy ci bycie zwykłym człowiekiem?
8. W ogródku masz plantację muchomorków. Jaki jest najgroźniejszy ich rodzaj jaki wyhodowałaś i jakie ma właściwości?
9. Co według Cb oznacza liczba 284?
10. Konstruujesz pojazd przyszłości. Jaki? (motor/rower/samochód/etc...jakie bajery będzie miał?)

Ostatnio zmieniony przez Steno (03-01-2014 o 20h46)



https://68.media.tumblr.com/cac66d438ae0420a5c451b84d53428d1/tumblr_oj4p3vhdFM1rkcev7o1_500.gif

Offline

#204 03-01-2014 o 22h30

Miss'Brązowa
eufrozyma
You only live once so don't be afraid of living
Miejsce: Warszawa
Wiadomości: 12 633

1. Jest noc. Idziesz pusta ulicą. Wszystkie latarnie pogaszone, tak samo ciemno w oknach domów. Myślisz tylko o tym żeby jak najszybciej dotrzeć do domu. Nagle słyszysz kroki...co robisz?
Jak zawsze w nocy modlę się do Nyks (bogini nocy, Noc) i Hekate (bogini ciemności) /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png
2. Wierzysz w Krwawą Marry?
Najpierw musiałabym wiedzieć, o co chodzi xD
3. Czy zdarzyło ci się kiedyś nie spać całą noc, bo bałaś się, że ktoś chodzi po domu i może Ci zrobić krzywdę?
Nie, jak idę spać to śpię i nic mi w tym nie przeszkodzi. Na kilka godzin zamieniam się w trupa.
4. Na podwórku starego domu stoi studnia. Podchodzisz do niej i dostrzegasz, że wewnątrz niej są schodki. Zejdziesz na dół ?
Oczywiście *.*
5. Jakimi kolorami byłaby Twoja ulubiona piosenka?
Nie mam ulubionej piosenki.
6. Możesz być : szamanem, łowcą demonów, alchemikiem, wojownikiem lub łucznikiem. Kogo wybierasz?
Łowcę demonów. Gdybyś napisała czarownica, a nie szaman, to na nią bym się skusiła, szaman brzmi jak głupi dziad wymachujący ziołami nad ognikiem i skaczący wokół niego jak małpa xD Czarownica brzmi dostojnie!
7. Gdyby świat magii istniał. Chciałabyś do niego należeć, czy wystarczy ci bycie zwykłym człowiekiem?
Ależ ja do niego należę! Niby czemu mamy bluszcz pod domem, który rośnie jak na drożdżach? Musi dwie czarownice dodatkową mocą napełnić /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png
8. W ogródku masz plantację muchomorków. Jaki jest najgroźniejszy ich rodzaj jaki wyhodowałaś i jakie ma właściwości?
Sromotnikowy mutant, który zabija od samego patrzenia bez różowych okularów na nosie. Koniecznie różowych.
9. Co według Cb oznacza liczba 284?
Liczbę 284. Wybacz, dzisiaj jestem prostym miłośnikiem matematyki, a nie natchnioną poetką.
10. Konstruujesz pojazd przyszłości. Jaki? (motor/rower/samochód/etc...jakie bajery będzie miał?)
Samochód, do obsługi którego nie będzie potrzebny egzamin na prawo jazdy. Bo tak bardzo nie chce mi się go zdawać.

1. Lubisz grecką mitologię?
2. Dużo czytasz?
3. Lubisz sushi?
4. Masz rodzeństwo?
5. Mieszkasz w domu czy w mieszkaniu?
6. Czy twoim pobliżu rośnie bluszcz?
7. Lubisz opowieści o czarownicach?
8. Zdarzyło ci się napisać wiesz?
9. Ile lat życia sobie przewidujesz?
10. Jaką formę samobójstwa uważasz za najciekawszą? /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png


Miss Fashion Info – Misje Halloween 2017 | Instagram

Offline

#205 03-01-2014 o 23h48

Miss'towarzyska
Peppers
...
Miejsce: Paprysiowe królestwo♥
Wiadomości: 2 260

1. Lubisz grecką mitologię? Może nie znam jej za dobrze, ale zawsze fascynowała mnie mitologia, przyjemnie jest jej słuchać i ciekawe jest jej poznawanie.
2. Dużo czytasz? Bardzo lubię czytać ale przyznam, że przez ostatnie miesiące oprócz lektury, książek do szkoły i kilku gazet nie przeczytałam ani jeden książki /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/sad.png. Na szczęście jutro planuję wyprawę do biblioteki ! /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png
3. Lubisz sushi? Muszę przyznać, że nigdy nie jadłam. Nie chęci mnie jednak bardzo. Ładnie wygląda, ale te surowe ryby... łee /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/yikes.png
4. Masz rodzeństwo? Odpowiadałam już chyba na to pytanie kilkanaście razy ; o . Tak, tak mam !!
5. Mieszkasz w domu czy w mieszkaniu? Mam swój własny domek rodzinny w którym mieszkam z rodzicami, bratem, zwierzętami, babcią, ciociami, wujkiem i sześcioletnią kuzynką /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png
6. Czy twoim pobliżu rośnie bluszcz? A tak mamy w ogrodzie. Aktualnie raczej są to suche gałązki które niekoniecznie rosną /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png
7. Lubisz opowieści o czarownicach? Nie wiem. Chyba nie za bardzo ale nikt mi takich opowieści nie opowiada.
8. Zdarzyło ci się napisać wiesz? Tak zdarza mi się czasami ale dość sporadycznie. Napisałam kilka ale nie uważam się za zdolną pisarkę. Jak na razie początkująca /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png.
9. Ile lat życia sobie przewidujesz? Nie przewiduję. Tyle ile Bóg mi da...
10. Jaką formę samobójstwa uważasz za najciekawszą?  Nie kręcą mnie takie sprawy i żadne dla mnie nie są ciekawe. Samobójstwa są okropne ; o

1. Ulubiona zupa.
2. Masło czy margaryna ?
3. Lubisz Delmę xd ?
4. Ulubiona rasa psa.
5. Miałaś kiedyś rybki ?
6. Imiona rodzeństwa.
7. Imiona twoich pradziadków
8. Imiona dziewczyn z twojej klasy
9. Najlepsza przeczytana książka
10. Ulubiona lektura

Offline

#206 04-01-2014 o 15h11

Moderator
Motionell
Poznańsko-śląska Pyra!
Miejsce: „Potęga wiatru jest do Twej dyspozycji!
Wiadomości: 4 172

1. Ulubiona zupa. Grzybowa
2. Masło czy margaryna ? Ani to,ani to.
3. Lubisz Delmę xd ? Bez różnicy /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png
4. Ulubiona rasa psa. Owczarek niemiecki.
5. Miałaś kiedyś rybki ? I to ile razy.
6. Imiona rodzeństwa. Brak
7. Imiona twoich pradziadków. -
8. Imiona dziewczyn z twojej klasy. 3/4 mojego roku to dziewczyny,nie chce mi się wymieniać /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png
9. Najlepsza przeczytana książka 'Buszujący w Zbożu', 'Mistrz i Małgorzata'
10. Ulubiona lektura 'Granica'

1. Jakie sporty uprawiasz?
2. Ulubiona marka samochodu?
3. Masz prawo jazdy?
4. Ile masz lat?
5. Lubisz makiełki? ;>
6. Imię najlepszego przyjaciela.
7. Masz kogoś? :>
8. Lubisz matematykę?
9. Jaki język obcy chciał(a)byś mieć opanowany?
10. Gdzie byś chciał(a) mieszkać za 10 lat?


Geralt, nie będąc pewien, czy czarodziejka magicznie czyta w myślach, czy wyłącznie trafnie zgaduje, milczał, uśmiechając się krzywo. Magia wymaga czasu.

Offline

#207 04-01-2014 o 15h45

Miss'Brązowa
eufrozyma
You only live once so don't be afraid of living
Miejsce: Warszawa
Wiadomości: 12 633

1. Jakie sporty uprawiasz? Grałam w siatkówkę, ale musiałam przerwać z powodu choroby stawów. Jeśli podchodzi to pod "uprawianie sportu" to w zimę jeżdżę na nartach i desce, a w lato spędzam miesiąc nad morzem pływając na kite'cie /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png
2. Ulubiona marka samochodu? BMW.
3. Masz prawo jazdy? JESZCZE nie. WORD wygląda zbyt przerażająco, żeby zapisać się na egzamin i poza tym nie wiem, gdzie jest moje PKK. xD
4. Ile masz lat? 18.
5. Lubisz makiełki? ;> Nie, bo nie lubię maku /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/tongue.png
6. Imię najlepszego przyjaciela. Nie pozwolę na taką dyskryminację mojego BFF. Będzie przyjaciółka – Paulina i koniec kropka. xD
7. Masz kogoś? :> Jeśli chodzi ci o związki, to jeszcze do nich nie dorosłam. Nie potrafię w nich być.
8. Lubisz matematykę? KOCHAM.
9. Jaki język obcy chciał(a)byś mieć opanowany? Estoński.
10. Gdzie byś chciał(a) mieszkać za 10 lat? W mieszkaniu moich dziadków, bo jest piękne. Oni niech się wyprowadzą, jeszcze im śmierci nie życzę xD

1. Jesteś ścisłowcem czy humanistą?
2. Wojowniczka czy zagubiona królewna?
3. Lubisz grecką mitologię?
4. Czy twoim pobliżu rośnie bluszcz?
5. Lubisz opowieści o czarownicach?
6. Boisz się pająków?
7. Jaki jest pierwszy dźwięk, który słyszysz rano?
8. Masz ulubiony program w TV? (Jaki?)
9. Lubisz wyjeżdżać zagranicę?
10. Jak nazwałabyś swoje dzieci? xD


Miss Fashion Info – Misje Halloween 2017 | Instagram

Offline

#208 04-01-2014 o 16h35

Miss'wow
miti3
Da bum tss
Miejsce: Olsztyn .
Wiadomości: 606

1. Humanista.
2. Wojowniczka.
3. Bardzo lubię.
4. Nic mi o tym nie wiadomo.
5. Średnio.
6. Jak niczego innego . ;-;
7. Szczekanie psa, bo się cieszy, że wstałam. ♥
8. Malanowski i patnerzy . ;d
9. Tak.
10. Eliza i Gabriel . /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png


1. Ulubiony rodziaj muzyki?
2. Jaka potrawa wychodzi Ci najlepiej?
3. Ostatnio przeczytana książka?
4. Dzięki komu zawitałaś na MF?
5. Posiadasz fb?
6. Czy kiedykolwiek byłaś w szpitalu?
7. Ile lat?
8. Najgorszy film obejrzany przez Ciebie?
9. Lubisz zdjęcia klasowe?
10. Masz rodzeństwo?


                                Link do zewnętrznego obrazka

Offline

#209 04-01-2014 o 17h50

Miss'ujdzie
Shiya
...
Wiadomości: 215

1.Rock <3
2.Pizza /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png
3.Hmmm... "Płomień i krzyż" Jacka Piekary
4.Tylko i wyłącznie dzięki sobie.
5.Nie /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png
6.Tak. Miałam wtedy może z 6-7 lat.
7.17 /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png
8.Ciężko powiedzieć...
9.Nie przepadam. Każdy dziwnie na nich wychodzi...
10.Mam dwóch braci.

1.Jaki masz kolor włosów?
2.Masz jakieś zwierzątko? (w realu /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png)
3.Twoja pasja?
4.Ulubiona potrawa?
5.Chorowałaś ostatnio? /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png
6.Ulubiony kolor?
7.Jeśli wygrałabyś wycieczkę marzeń, to dokąd by ona była?
8.Jakie imię (damskie i męskie) ci się podoba?
9.Ulubiony zespół?
10.Ulubiona emotka? /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png


...I'm on my way...

Offline

#210 04-01-2014 o 18h27

Miss'Fuzja
Jessica23
...
Miejsce: Wrocław
Wiadomości: 5 291

1. Brązowe
2. Tak, mam 2 koty
3. Hmm... nie mam żadnej pasji.
4. Dużo rzeczy lubię, ale najbardziej spaghetti ! /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png
5. Ostatnio chyba nie, ale ogólnie zdarza mi się to dość często.
6. Nie mam jednego ulubionego koloru /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/sad.png
7. Do Hiszpanii <3
8. Agata haha /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png tak na prawdę to Nadja...
10. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/tongue.png

1. Wolisz musztardę czy ketchup?
2. Czy pijesz kawę? Jeśli tak to jak często?
3. Czego boisz się najbardziej?
4. Co uważasz za swoją największą zaletę?
5. Pierw oglądasz film czy czytasz książkę?
6. Czy wstajesz w momencie kiedy zadzwoni budzik czy leżysz jeszcze "chwilę"?
7. Gdy słyszysz słowo czekolada, co myślisz /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png?
8. Czy jesteś osobą uduchowioną?
9. Wolisz gigantyczne torby czy małe torebusie?
10. Ulubiona emotka (zgapiam to pytanie bo mi się spodobało/vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/tongue.png)


http://i60.tinypic.com/2m7uio7.gif

Offline

#211 04-01-2014 o 18h49

Miss'towarzyska
Peppers
...
Miejsce: Paprysiowe królestwo♥
Wiadomości: 2 260

1. Wolisz musztardę czy ketchup?
Zależy do czego ale raczej keczup.
2. Czy pijesz kawę? Jeśli tak to jak często?
Czasami, ale raczej rzadko jak np idę do jakieś koleżanki.
3. Czego boisz się najbardziej?
Pająków xD chociaż przestępcy chyba gorsi ;p
4. Co uważasz za swoją największą zaletę?
Nie wiem... trudno mi się oceniać a z wadą było by łatwiej ;__;
5. Pierw oglądasz film czy czytasz książkę?
Różnie bywa. Zdarza mi się obejrzeć fajny film nakręcony na podstawie książki ale bywa i na odwrót.
6. Czy wstajesz w momencie kiedy zadzwoni budzik czy leżysz jeszcze "chwilę"?
Zależy. Raczej wstaję, Tak zazwyczaj /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png
7. Gdy słyszysz słowo czekolada, co myślisz /libs/php/pun/views/smilies/big_smile?
Mniam ! pycha ! wow tak słodko *,*
8. Czy jesteś osobą uduchowioną?
Myślę, że tak /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png chciałabym bardzo byc duchowna.
9. Wolisz gigantyczne torby czy małe torebusie?
Wolę malutkie ;3
10. Ulubiona emotka (zgapiam to pytanie bo mi się spodobało/libs/php/pun/views/smilies/tongue)
Na forum ?  /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png


1. Jakie dzisiaj samopoczucie ?
2. Jak spędziłaś pierwszy dzień weekendu ?
3. Masz dużo obowiązków ?
4. Jakich perfum używasz najchętniej ?
5. Wymarzona rzecz?
6. Ulubiony mem internetowy
7. Ulubiony film /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png
8. Jesteś zdrowa ?
9. Kiedy ostatnio byłaś chora?
10. Kiedy ostatio byłaś u dentysty ?

Offline

#212 05-01-2014 o 11h43

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

1. Jakie dzisiaj samopoczucie?
Jak na razie fantastyczne.  /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png
2. Jak spędziłaś pierwszy dzień weekendu ?
Spokojnie, trochę nauki i trochę zabawy.
3. Masz dużo obowiązków ?
Tak jak każdy mam pewne obowiązki, ale czy jest tego dużo..? Wydaje mi się, że nie.
4. Jakich perfum używasz najchętniej ?
CHERRY CANDY! <3
5. Wymarzona rzecz?
Rzecz? Nie mam wymarzonej rzeczy.
6. Ulubiony mem internetowy
http://m.cdn.blog.hu/4c/4chan/postimage/1339855359156_1339946202.jpg
Zdecydowanie! /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png
7. Ulubiony film /libs/php/pun/views/smilies/smile
Lubię dużo filmów, ale zdecydowanie wolę bajki. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png Uwielbiam Zaplątanych. <3
8. Jesteś zdrowa ?
Od urodzenia jestem chora na głupawkę. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/tongue.png
9. Kiedy ostatnio byłaś chora?
Nie mam pojęcia, na pewno w zeszłym roku. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/tongue.png
10. Kiedy ostatio byłaś u dentysty ?
Również w zeszłym roku.


1. Gdzie byś chciała żyć w przyszłości?
2. Co sądzisz na temat UFO? /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/tongue.png
3. Gdzie chciałabyś spędzić swoje wymarzone wakacje?
4. Uzasadnij, dlaczego lubisz kolor różowy? /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png
5. Jakie języki znasz?
6. Jaka jest Twoja ulubiona bajka?
7. Czy wierzysz w apokalipsę zombie?
8. Jaka jest Twoja ulubiona gra komputerowa?
9. Masz ulubioną książkę?
10. Czy lubisz się dobrze bawić? /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png
/vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/tongue.png

Ostatnio zmieniony przez Zupka (05-01-2014 o 11h43)

Offline

#213 05-01-2014 o 12h19

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

1. Gdzie byś chciała żyć w przyszłości? - Tam gdzie żyję /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png
2. Co sądzisz na temat UFO? - Że to bajeczka dla dzieci.
3. Gdzie chciałabyś spędzić swoje wymarzone wakacje? - Nie wiem ;__;
4. Uzasadnij, dlaczego lubisz kolor różowy? - Ale ja go nie lubię =.=
5. Jakie języki znasz? - Polski, angielski, niemiecki z pierwszej klasy podstawówki.
6. Jaka jest Twoja ulubiona bajka? - Bajka o UFO ;-;
7. Czy wierzysz w apokalipsę zombie? - Nie.
8. Jaka jest Twoja ulubiona gra komputerowa? - The sims.
9. Masz ulubioną książkę? - Nie :3
10. Czy lubisz się dobrze bawić? - A kto nie lubi?


1. Ulubiony rodzaj czekolady?
2. Ulubione nadzienie czekolady?
3. Ulubione słodycze?
4. Kiedy byłaś u dentysty?
5. A u psychologa? XD
6. Ulubione słowo?
7. Ulubiony owoc?
8. A warzywo?
9. A smak?
10. Lubisz RPG?

Offline

#214 05-01-2014 o 12h24

Miss'Sensei
Rosemary5
Jeżeli ktoś potrzebuję pomocy w RPG mogę wziąć jakąś postac :3
Wiadomości: 1 051

1. Ulubiony rodzaj czekolady?
    Bąbolada
2. Ulubione nadzienie czekolady?
    bombelkowe
3. Ulubione słodycze?
lody
4. Kiedy byłaś u dentysty?
    nie raz
5. A u psychologa? XD
   nie potrzebuje
6. Ulubione słowo?
  nomn
7. Ulubiony owoc?
    truskawka albo arbuz
8. A warzywo?
    marchewka
9. A smak?
  herbata z jedną łyżką cukru
10. Lubisz RPG?
      nomn

1. Lubisz Bangtan Boys
2. Kogo najbardziej lubisz z Bangtan Boys
3. Czy wiesz gdzie można zdobyć jakieś gadżety z Bangtan Boys
4. Gdzie mieszkasz
5. Masz Psa
6. Masz kota
7. Masz chłopaka
8. Masz siostrę
9. Masz brata
10. Czy twoje rodzeństwo jest młodsze czy starsze od ciebie

Ostatnio zmieniony przez Rosemary5 (05-01-2014 o 12h28)

Offline

#215 05-01-2014 o 13h12

Miss'towarzyska
Peppers
...
Miejsce: Paprysiowe królestwo♥
Wiadomości: 2 260

1. Lubisz Bangtan Boys
Kto to jest ?? ;o
2. Kogo najbardziej lubisz z Bangtan Boys
O.o
3. Czy wiesz gdzie można zdobyć jakieś gadżety z Bangtan Boys
Nie znam ludzi!!!
4. Gdzie mieszkasz
w domu /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/tongue.png
5. Masz Psa
Tak
6. Masz kota
Tak ;d
7. Masz chłopaka
Nie /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/sad.png
8. Masz siostrę
Nie : /
9. Masz brata
Tak /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/hmm.png -,-
10. Czy twoje rodzeństwo jest młodsze czy starsze od ciebie
Starsze.


1. Narysuj mnie jak sobie mnie wyobrażasz.
1. Lubisz Bangtan Boys
2. Kogo najbardziej lubisz z Bangtan Boys
3. Czy wiesz gdzie można zdobyć jakieś gadżety z Bangtan Boys
4. Gdzie mieszkasz
5. Masz Psa
6. Masz kota
7. Masz chłopaka
8. Masz siostrę
9. Masz brata
10. Czy twoje rodzeństwo jest młodsze czy starsze od ciebie


1. Narysuj mnie jak sobie mnie wyobrażasz
http://sketchtoy.com/
2. I narysuj konika ; p
3. Oglądasz kucyki ? jak one miały My little pony xD
4. Ostatnio obejrzana bajka ?
5. Oglądałaś wczoraj lubk iedyś Ciekawy przypadek Benjamina Buttona ?
6. CO czytasz aktualnie za książke?
7. Z czego masz najbliższy sprawdzian?
8. Jesteś z czegoś zagrożona?
9. Średnia ocen?
10. Najgorszy nauczyciel ?

Offline

#216 05-01-2014 o 13h36

Miss'gadułka
Lynn
Powinni zrobić anime o ojcu Boruto!
Miejsce: Gdzieś między sadyzmem a przerwą obiadową
Wiadomości: 3 258

1. Narysuj mnie jak sobie mnie wyobrażasz
http://sketchtoy.com/58003682 xD
2. I narysuj konika ; p
http://sketchtoy.com/58003747 xDDDD
3. Oglądasz kucyki ? jak one miały My little pony xD
A wiesz, że tak? ...Koleżanka mnie w ten fandom wkręciła xD
4. Ostatnio obejrzana bajka?
Tamako Market, jeszcze dziś z bratem... O trzeciej nad ranem.. ._.
5. Oglądałaś wczoraj lubk iedyś Ciekawy przypadek Benjamina Buttona ?
Niestety nie :c
6. CO czytasz aktualnie za książke?
Kamienie na Szaniec, lektura, ponoć ciekawa ale taak mi się nieee chcee ;__;
7. Z czego masz najbliższy sprawdzian?
MUSISZ MI PRZYPOMINAĆ?! ;___;
8. Jesteś z czegoś zagrożona?
Z niczego ^^
9. Średnia ocen?
Nie wiem jeszcze...
10. Najgorszy nauczyciel ?
Babsko pod historii... Ona chyba te wszystkie wojny musiała przeżyć, że się tak ich czepia ;_;

1. Skąd pomysł na Twój nick?
2. Ulubiony zespół?
3. A gatunek książek?
4. Rozmawiałaś kiedyś ze sławną osobą?
5. Masz czyiś autograf?
6. Lubisz rysować?
7. Kiedy zaczęłaś udzielać się na forum?
8. Znasz osobiście kogokolwiek, kto gra w tę grę?
9. Korzystasz z tych różowowłosych emotikonek?
10. Wiesz może, czy ktoś z Twoich przodków nie był Polakiem?

Ostatnio zmieniony przez Lynn (05-01-2014 o 13h39)



https://data.whicdn.com/images/302401948/original.gif

Offline

#217 05-01-2014 o 14h07

Miss'Sensei
Rosemary5
Jeżeli ktoś potrzebuję pomocy w RPG mogę wziąć jakąś postac :3
Wiadomości: 1 051

1. Skąd pomysł na Twój nick?
  Nie wiem
2. Ulubiony zespół?
    Bangtan boys
3. A gatunek książek?
    czytam głównie mangi więc
4. Rozmawiałaś kiedyś ze sławną osobą?
    Nomn
5. Masz czyiś autograf?
    nomn
6. Lubisz rysować?
    nomn
7. Kiedy zaczęłaś udzielać się na forum?
    99 dni temu
8. Znasz osobiście kogokolwiek, kto gra w tę grę?
    yyy nie
9. Korzystasz z tych różowowłosych emotikonek?
    nie
10. Wiesz może, czy ktoś z Twoich przodków nie był Polakiem?
      wiem


1. Czy lubisz konie
2. Lubisz lody
3. na co masz uczulenie
4. wiesz kto to Bangtan boys
5. jeśli nie wiesz kto to Bangtan Boys to czy sprawdzisz ich piosenki.
6. Kojarzysz mnie z forum
7. Od czego jesteś uzależniona
8. Lubisz Dżem
9. Lubisz nutelle
10 na jaki portal internetowy najczęściej wchodzisz

Offline

#218 05-01-2014 o 16h45

Miss'OK
Shillo
Your eyes are empty like your bed...
Miejsce: Poznań
Wiadomości: 1 419

1. Czy lubisz konie
Lubie /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png
2. Lubisz lody
Zalezy jakie ;p
3. na co masz uczulenie
Na pylki
4. wiesz kto to Bangtan boys
Zapewne jakis azjatycki zespol
5. jeśli nie wiesz kto to Bangtan Boys to czy sprawdzisz ich piosenki.
Raczej nie
6. Kojarzysz mnie z forum
Tak
7. Od czego jesteś uzależniona
Od nikotyny
8. Lubisz Dżem
Jesli codzi o zespol to tak /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png
9. Lubisz nutelle
Lubie
10 na jaki portal internetowy najczęściej wchodzisz
Na MF i SF

1. Masz wiecej kotow czy psow?
2. Pierwszy zespol ktorego wielka fanka bylas?
3. Jajecznica czy tosty? Czemu?
4. Co sadzisz o tatuazach? Planujesz jakis?
5. Glany czy martensy?
6. Znienawidzony kolor?
7. Chemia czy matematyka? Dlaczego?
8. Pamietasz jeszcze co dostalas na komunie?
9. Rodzenstwo jest fajne bo...?
10. Improwizuj! XD

Offline

#219 05-01-2014 o 17h00

Miss'Sensei
Rosemary5
Jeżeli ktoś potrzebuję pomocy w RPG mogę wziąć jakąś postac :3
Wiadomości: 1 051

1. Masz wiecej kotow czy psow?
Kotów
2. Pierwszy zespol ktorego wielka fanka bylas?
Bangtan Boys ( Koreański nie Azjatycki )
3. Jajecznica czy tosty? Czemu?
Tosty bo są smaczne
4. Co sadzisz o tatuazach? Planujesz jakis?
Mam jeden tatuaż ale to tylko małe czarne serduszko na palcu ale więcej nie chce
5. Glany czy martensy?
Szczerze to mam to i to
6. Znienawidzony kolor?
nie wiem lubię wszystkie
7. Chemia czy matematyka? Dlaczego?
Matematyka bo z chemii zawsze czegoś nie pamiętam
8. Pamietasz jeszcze co dostalas na komunie?
A ja wiem mam 18 lat
9. Rodzenstwo jest fajne bo...?
Nie mam rodzeństwa no chyba że 3 - letnie siostra cioteczna
10. Improwizuj! XD
Oppa gangnam style


1. Jakbyś mogła się przenieść w czasie gdzie byś się przeniosła
2. Jakiś żywioł
3.chciałabyś być wampirem czy wilkołakiem
4. Wolisz latanie czy niewidzialność
5. Taniec czy muzyka
6. Pisać opowiadania czy rysować obrazki
7. Lubisz mandarynki
8. Mirinda czy pepsi
9. Hej !
10. odpowiedziałaś mi hej w pytaniu 9

Offline

#220 06-01-2014 o 13h47

Miss'towarzyska
Peppers
...
Miejsce: Paprysiowe królestwo♥
Wiadomości: 2 260

1. Jakbyś mogła się przenieść w czasie gdzie byś się przeniosła
Na początek istnienia świata, do ogrodu Eden. Dopilnowałabym żeby Ewa nie zerwała owocu z drzewa poznania zła /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/tongue.png
2. Jakiś żywioł
Jakiś ? niech będzie ogień ;3
3.chciałabyś być wampirem czy wilkołakiem
Człowiekiem xD. Niech już wilczek będzie jest słodszy ;3
4. Wolisz latanie czy niewidzialność
Trudny wybór. Ale wybieram latanie.
5. Taniec czy muzyka
Muzyka ! nie umiem tańczyć /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/sad.png
6. Pisać opowiadania czy rysować obrazki
Chyba rysować ale pisanie też ok.
7. Lubisz mandarynki
No ba!
8. Mirinda czy pepsi
Zdecydowanie Pepsi. Mirinda po czasie smakuję okropnie!
9. Hej !
no cześć
10. odpowiedziałaś mi hej w pytaniu 9
Zobacz sama..


1. Technofobia, tanatofobia, tafefobia, pekkatofobia, arachibutyrofobia czy potrafisz rozszyfrować i wytłumaczyć przynajmniej jedną z tych nazw ?
2. Ulubiony taniec.
3. Najlepsza pizza
4. Czy w twoim mieście organizowana jest parada trzech króli? jeśli tak byłeś?
5. Mas ochotę na herbatkę ?
6. A moje naleśniki amerykańskie /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png?
7. Masło orzechowe vs nutella?
8. Jakie masz oczy ?
9. Umiesz zwijać język w rurkę ?
10. Masz kręcone włosy ?

Offline

#221 06-01-2014 o 14h37

Miss'Sensei
Rosemary5
Jeżeli ktoś potrzebuję pomocy w RPG mogę wziąć jakąś postac :3
Wiadomości: 1 051

1. Technofobia, tanatofobia, tafefobia, pekkatofobia, arachibutyrofobia czy potrafisz rozszyfrować i wytłumaczyć przynajmniej jedną z tych nazw ?
Nomn
2. Ulubiony taniec.
nie mam
3. Najlepsza pizza
każda pizza z halo pizza jest pyszna więc nie wiem
4. Czy w twoim mieście organizowana jest parada trzech króli? jeśli tak byłeś?
Nie wiem przeprowadziłam się w wakacje
5. Mas ochotę na herbatkę ?
właśnie piję herbatkę
6. A moje naleśniki amerykańskie /libs/php/pun/views/smilies/big_smile?
nie
7. Masło orzechowe vs nutella?
nutella
8. Jakie masz oczy ?
niebieskie życie królewskie
9. Umiesz zwijać język w rurkę ?
nomn
10. Masz kręcone włosy ?
nie proste jak drut

1. Pomadka, błyszczyk czy szminka ?
2. Różowy czy niebieski ?
3. mieszkanie czy blok ?
4. Masz chłopaka ?
5. Masz psa ?
6. Masz kota ?
7. ulubiona potrawa ?
8. ulubiony fastfood ?
9. ulubiony owoc ?
10. Koniec pytań !

Offline

#222 06-01-2014 o 14h41

Miss'gadułka
Lynn
Powinni zrobić anime o ojcu Boruto!
Miejsce: Gdzieś między sadyzmem a przerwą obiadową
Wiadomości: 3 258

1. Pomadka, błyszczyk czy szminka ?
Żadne, w ostateczności pomadka ochronna. (wiem, że już mówiłam, ale co tam, zrobię to jeszcze raz - błee, makijaż D: )
2. Różowy czy niebieski ?
Czarny, haha. Niebieski.
3. mieszkanie czy blok ?
A jedno i drugie? ._.
4. Masz chłopaka ?
Nie i na razie nie odczuwam takiej potrzeby.
5. Masz psa ?
Nie.
6. Masz kota ?
Nope, ale mogłabym mieć.
7. ulubiona potrawa ?
Brak
8. ulubiony fastfood ?
B-smart z iTwistem <3
9. ulubiony owoc ?
Nie wiem, truskawki? Mandarynki? Ananas? Za dużo żeby decydować.
10. Koniec pytań !
Wow, nie dostałam od Ciebie nic o Bangtanach o.o

1. Określiłabyś się jako osobę wszechstronną?
2. Zamknij oczy... Co widzisz? xD
3. Znasz jakiś język obcy?
4. Masz donośny głos?
5. Jakim jednym słowem byś się określiła?
6. Masz szczęśliwą liczbę?
7. Skąd wziął się Twój avatar?
8. Kiedy ostatnio przytuliłaś się do któregoś z rodziców?
9. W jakim kierunku od drzwi w Twoim pokoju stoi biurko?
10. Jesteś bałaganiarą?

Ostatnio zmieniony przez Lynn (06-01-2014 o 14h44)



https://data.whicdn.com/images/302401948/original.gif

Offline

#223 06-01-2014 o 17h04

Miss'OK
Sniezyczka
...
Wiadomości: 1 278

1. Określiłabyś się jako osobę wszechstronną?
Myślę, że tak. Potrafię się zachować w każdej sytuacji. Co do umiejętności.. Szybko się uczę. (ale matematyka nie wchodzi w grę)

2. Zamknij oczy... Co widzisz? xD
Ciemność widzę!

3. Znasz jakiś język obcy?
angielski biegle, niemieckiego sie ucze od 9 lat i umiem powiedziec 5 zdan... podstawy holenderskiego

4. Masz donośny głos?
jJeśli przez donośny masz na myśli wyraźny to tak /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/tongue.png

5. Jakim jednym słowem byś się określiła?
zastanawiałabym się pomiędzy maruda i niezdara /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/tongue.png

6. Masz szczęśliwą liczbę?
12

7. Skąd wziął się Twój avatar?
zamiłowanie do LOL'a

8. Kiedy ostatnio przytuliłaś się do któregoś z rodziców?
Mamę jakieś 2h temu /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png

9. W jakim kierunku od drzwi w Twoim pokoju stoi biurko?
W tak cudownym, że każdy widzę co aktualnie robię, oglądam ><

10. Jesteś bałaganiarą?
Ojjj taak...


1. Wolisz pić ze szklanki czy z kubka? /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png
2. Zdarza Ci się wybuchnąć śmiechem bez powodu?
3. Jak dużo różowych rzeczy naliczysz w swoim pokoju? (tych na wierzchu)
4. Ulubiona książka i dlaczego?
5. Czy udało Ci się kiedyś spełnić swoje marzenie? Co to było?
6. Cieszysz się z tego, że masz rodzeństwo? Jeśli nie masz, to chciałabyś mieć?
7. Czy jest jakich kraj, który chciałabyś odwiedzić?
8. Co fajnego dostałaś pod choinkę? /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png
9. Jadłaś dziś coś słodkiego? Co? /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png
10. Nareszcie! Do inwazji kosmitów pozostało 30min. Co robisz? Co bierzesz ze sobą? Planujesz zrobić coś szalonego? /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/tongue.png


Link do zewnętrznego obrazka
Jeśli masz niższy poziom MN bardzo proszę rzuć mi dwa wyzwania bez zakładu /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Offline

#224 06-01-2014 o 18h29

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

1. Wolisz pić ze szklanki czy z kubka? /libs/php/pun/views/smilies/big_smile
Z kubka, szczególnie z mojego w krowy. ♥
2. Zdarza Ci się wybuchnąć śmiechem bez powodu?
Owszem, najczęściej, gdy jest kompletna cisza.
3. Jak dużo różowych rzeczy naliczysz w swoim pokoju? (tych na wierzchu)
Czy ściany się liczą? Jeśli nie to jedynie dwie poduszki.
4. Ulubiona książka i dlaczego?
"Mały Książę". Chyba każdy zna tę książkę. Uwielbiam ją, bo ma w sobie tyle pięknych przesłań.
5. Czy udało Ci się kiedyś spełnić swoje marzenie? Co to było?
Udało. Nie było górnolotne, takie tam drobne marzenie. Zrobiłam cosplay Fluttershy.
6. Cieszysz się z tego, że masz rodzeństwo? Jeśli nie masz, to chciałabyś mieć?
Mam starsze rodzeństwo i bardzo się cieszę, że ich mam.
7. Czy jest jakich kraj, który chciałabyś odwiedzić?
Nie, nie ma takiego.
8. Co fajnego dostałaś pod choinkę? /libs/php/pun/views/smilies/big_smile
Kubek z krowami, ten, o którym mowa była w pierwszej odpowiedzi. ♥
9. Jadłaś dziś coś słodkiego? Co? /libs/php/pun/views/smilies/big_smile
Resztę pierniczków. ♥
10. Nareszcie! Do inwazji kosmitów pozostało 30min. Co robisz? Co bierzesz ze sobą? Planujesz zrobić coś szalonego? /libs/php/pun/views/smilies/tongue
Chyba zdążę się schować.. prawda?



1. Boisz się czegoś?
2. Ulubiony przedmiot w szkole?
3. Masz jakieś ukryte talenty? /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png
4. Lubisz mandarynki? ♥
5. Jakie jest Twój ukochany zwierzak?
6. Ile masz wzrostu?
7. Jakie jest Twoje najmilsze wspomnienie z dzieciństwa?
8. Jaki jest Twój ulubiony film?
9. Co ostatnio najśmieszniejszego widziałaś w internecie? /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png
10. Co miłego o sobie myślisz? /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Offline

#225 06-01-2014 o 18h37

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

1. Boisz się czegoś?
- Wind. Nie wsiądę do windy za nic.
2. Ulubiony przedmiot w szkole?
- Chemia i angielski.
3. Masz jakieś ukryte talenty?
- Tja... do denerwowania ludzi swoim specyficznym humorem...
4. Lubisz mandarynki? ♥
- Kocham ♥
5. Jaki jest Twój ukochany zwierzak?
- Uwielbiam koty, ale nie posiadam.
6. Ile masz wzrostu?
- 165-167, jakoś tak...
7. Jakie jest Twoje najmilsze wspomnienie z dzieciństwa?
- Nie pamiętam nic ze swojego dzieciństwa.
8. Jaki jest Twój ulubiony film?
- Powiedzmy że "Igrzyska Śmierci".
9. Co ostatnio najśmieszniejszego widziałaś w internecie?
- Ciężko powiedzieć, cały czas coś mnie bawi XD
10. Co miłego o sobie myślisz?
- Nie wiem czy to można zaliczyć jako coś miłego, ale schudłam i się z tego cieszę.

1. Jakiej emotikonki najczęściej używasz?
2. W jakich butach najchętniej chodzisz?
3. Twój typ chłopaka?
4. Ulubiony język (mam oczywiście na myśli języki obce)?
5. Kawa czy herbata?
6. Co robiłaś/łeś w Sylwestra?
7. Wolisz pieczywo jasne czy ciemne?
8. Coś, co nauczyło cię życia?
9. Jaka była twoja najpoważniejsza kontuzja?
10. Co masz na biurku?

Offline

Strony : 1 ... 7 8 9 10 11 ... 58