Strona główna

Forum - Missfashion.pl, gra o modzie dla dziewczyn!

Dyskusja zamknięta

Strony : 1 2 3

#1 23-11-2013 o 18h44

Miss'Sensei
Rosemary5
Jeżeli ktoś potrzebuję pomocy w RPG mogę wziąć jakąś postac :3
Wiadomości: 1 051

W pewnym kraju jest pewna wieś a w niej jest pewny stary, wielki, ciemny i straszny las nikt tam nie wchodził od stuleci ludzie mówią że są tam istoty tak straszne i tak tajemnicze że nikt ich dotąd nie widział mieszkają one w kilku opuszczonych domach są szybkie sprytne i żądne krwi nikomu one nie wadziły lecz nie dawno zostali zabici rodzice pewnej dziewczyny kamera pokazała na nagraniu chłopaka i dziewczynę weszli do domu a dalej sami się możecie domyślić.

                                                       o co chodzi
Pewnego dnia zostali zabici rodzice pewnej dziewczyny zabili ich wampiry a dokładniej chłopak i dziewczyna więc córka ofiar idzie do lasu z grupką przyjaciół by to sprawdzić znajdują tam nie tylko dwójkę wampirów tylko całą masę wiedzieli w co się pakowali ale nie wiedzieli że już nigdy nie wyjdą z lasu ( zaczynamy od momentu wejścia do lasu )


Postacie :
Wampiry zabójcy :
Dziewczyna - RoseMary505
chłopak -zaj
Córka ofiar :
dziewczyna -JuriNeko0
wampiry :
chłopak :
dziewczyna :Eminaria
chłopak :
dziewczyna :Majkel
chłopak :
dziewczyna :
Grupka przyjaciół ( ludzie)
chłopak : Nieve
dziewczyna :Oliwkaa
chłopak :
dziewczyna :
chłopak :
dziewczyna:


karta :
imię :  16 - 18 a wampiry 1600 - 1800
nazwisko :
rasa : ( człowiek wampir )
wiek :
hobby :
opis :
ciekawostki :
wygląd : ( A & M )


//photo.missfashion.pl/pl/1/15/moy/11910.jpg
moja karta :
imię : Lara dziwne imię dla wampira
nazwisko : nikt go nie zna więc zmyślone Krwawa
rasa : Wampir zabójca
//photo.missfashion.pl/pl/1/15/moy/11911.jpg
wiek : 1700 lat no czyli 17
hobby : picie krwi no i śpiewam ale i tak na nic mi to
opis : A więc co mam napisać nie będzie to jakaś biografia gdyż trudno spisać 1700 lat w takim razie może zacznę od tego że nie warto mi ufać ja nikomu nie ufam tylko wampirom może jeszcze to że lepiej się ode mnie trzymać z daleka jeśli jesteś człowiekiem gdyż za pewne już ostrze na ciebie kły no i tyle ci wystarczy mogę cie jeszcze tylko ugryźć w szyję.
//photo.missfashion.pl/pl/1/15/moy/11912.jpg
ciekawostki :
- Kocha smak zimnej krwi
- zapach świeżej krwi pobudza ją
- krew działa na nią jak na narkotyk
- a tu was zaskoczę lubi lody truskawkowe
- jest wampirem od dziecka
- jest najsilniejsza wśród wampirów
- jest przywódcą wampirów
- jej włosy zmieniają kolor z czarnego na biały
wygląd :   //photo.missfashion.pl/pl/1/15/moy/11913.jpg

Ostatnio zmieniony przez Rosemary5 (29-11-2013 o 18h52)

Offline

#2 23-11-2013 o 18h45

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Link do zewnętrznego obrazka

Link do zewnętrznego obrazka

Link do zewnętrznego obrazka

Link do zewnętrznego obrazka

Link do zewnętrznego obrazka

~ imię ~ Anastazja
~ nazwisko ~ Maundrell
~ ksywka ~ Brak


~ wiek ~ 17 lat
~ data urodzenia ~ 25 Października
~ znak zodiaku ~ Skorpion
~ rasa ~ Człowiek


~ płeć ~ Kobieta
~ orientacja seksualna ~ Hetero
~ grupa krwi ~ 0 Rh-
~ rola ~ Córka Ofiary
~ głos ~ http://www.youtube.com/watch?v=T8PbDtJ72dQ


~ kolor włosów ~ Czarne
~ kolor oczu ~ Czerwone soczewki
~ wzrost ~ 171 cm
~ waga ~ 55 kg
~ znaki szczególne ~ Przylepiony smutek do twarzy


Link do zewnętrznego obrazka

Link do zewnętrznego obrazka

Link do zewnętrznego obrazka

Link do zewnętrznego obrazka

Od "nieszczęśliwego wypadku", chodzi smutna i rzadko się odzywa. Nikt nie potrafi jej pocieszyć. Jest całkowicie zamknięta na świat i ludzi, którzy pragną jej pomóc. Teraz jest swoim przeciwieństwem. Jeżeli ktoś ją wkurzy, albo wrzeszczy jak nieopamiętana, albo najskuteczniej wali mu w twarz. Od niedawna jest wielką kłótnicą.

Link do zewnętrznego obrazka

~Uwielbia słodycze... Cukierki, lizaki, ciasteczka, babeczki i inne... ~
~ Praktycznie nigdy nie chodzi w spodniach ~
~ Od wypadku chodzi w ciemnych kolorach ~

Ostatnio zmieniony przez JuriNeko0 (23-11-2013 o 19h06)

Offline

#3 23-11-2013 o 18h49

Miss'OK
Nieve
"Uczę w liceum... Głupota to mój chleb powszedni."
Miejsce: Varsovia
Wiadomości: 1 608

Link do zewnętrznego obrazka

Link do zewnętrznego obrazka

Link do zewnętrznego obrazka

|| Godność || Gabriel Carstairs
|| Wiek || 17 lat
|| Płeć || Mężczyzna
|| Data Urodzin || 11 Wrzesień
|| Znak Zodiaku || Panna
|| Orientacja || Homo
|| Wzrost || 167 cm
|| Waga ||  49 kg
|| Naturalny Kolor Włosów || Róż
|| Kolor Oczu || Róż

Link do zewnętrznego obrazka

|| I TAK DALEJ, I TAK DALEJ... ||
♱ Prawie zawsze jest uśmiechnięty. ♱
❆ Lubi nosić wisiorki i bransoletki, a z pewnością zawsze na rękach am dwie złote bransolety. ❆
♱ Nie lubi gdy ktoś w pobliżu jest smutny i zawsze stara się wtedy taką osobę pocieszyć. ♱
❆ Dość często sam robi sobie biżuterie. ❆
♱ Nie ma żadnych zwierząt. ♱
❆ Cały dzień mógłby jeść tylko słodycze. ❆
♱ Boi się dużych psów i zawsze omija je szerokim łukiem, nawet jak są na smyczy. Choć w sumie to on wielu rzeczy się boi. ♱
❆ Ma dwóch starszych braci. ❆
♱ Lubi robić innym makijaż. ♱
❆ Nie słucha żadnego konkretnego typu muzyki. ❆
♱ Lubi wiązać warkoczyki.. ♱
❆ Ma mało znajomych, a jeszcze mniej tych mu bliskich. ❆
♱ Dość często rozdaje zrobioną prze siebie biżuterie. ♱
❆ Zdarza mu się zapalić, choć zwykle woli mieć wtedy towarzystwo. ❆
♱ W wolnym czasie, prócz wyżej wymienionych czynności, jak uciekanie przed psami, czyta książki fantasy. ♱


Link do zewnętrznego obrazka

Ostatnio zmieniony przez Nieve (23-11-2013 o 19h17)

Offline

#4 23-11-2013 o 18h53

Miss'OK
Eminaria
Daj mi nadzieję i zabierz mi serce, jeśli poczujesz choć chwilę jak ja.♥
Wiadomości: 1 501

Dziewczynę wampira :3

Renesmee Alley

//photo.missfashion.pl/pl/1/16/moy/12375.jpg

Imię | Renesmee
Nazwisko | Alley
Ksywki | Rene, Smee
Wiek | 1800 lat dla ludzi 18 lat
Data Urodzenia | 28 październik
Miejsce Urodzenia | Coimbra, Portugalia
Znak Zodiaku | Skorpion
Płeć | Kobieta
Orientacja | Hetero
Rasa | Wampir
Grupa Krwi | 0Rh-
Status Społeczny | Wolna
Rola | Dziewczyna wampir

//photo.missfashion.pl/pl/1/16/moy/12379.jpg

//photo.missfashion.pl/pl/1/16/moy/12383.jpg

//photo.missfashion.pl/pl/1/16/moy/12382.jpg

//photo.missfashion.pl/pl/1/16/moy/12377.jpg

Karta postaci w budowie! :3

Ostatnio zmieniony przez Eminaria (30-11-2013 o 16h02)


http://s12.favim.com/orig/160812/gif-harley-quinn-joker-suicide-squad-Favim.com-4628517.gif

Offline

#5 23-11-2013 o 19h05

Miss'towarzyska
majkel325
...
Wiadomości: 2 365

dziewczynę wampira


https://66.media.tumblr.com/af5c6afd4ae6fb4a1bb547722b6e0273/tumblr_pv0hjapxfY1s7xfipo4_400.gif https://66.media.tumblr.com/7a836bc64d679800a4138557c8885830/tumblr_pv0hjapxfY1s7xfipo6_400.gif

Offline

#6 24-11-2013 o 13h56

Miss'Sensei
Rosemary5
Jeżeli ktoś potrzebuję pomocy w RPG mogę wziąć jakąś postac :3
Wiadomości: 1 051

zaczniemy jak będzie wampir morderca dwa wampiry i jedna dziewczyna z paczki

Offline

#7 24-11-2013 o 14h08

Miss'wtajemniczona
Oliwkaa
Czuje moc~
Miejsce: Pomocnik Moderatora
Wiadomości: 1 797

KP W BUDOWIE!

karta :
Moja
imię : 
Miku
nazwisko :
Hatsune
rasa :
Człowiek
wiek :
17
hobby :
-Śpiewanie
-Gotowanie
-Granie na pianinie i fortepianie.
opis :
Miku jest miłą dziewczyną wyglądającą jak małe dziecko. Zawsze sie uczyła i starała się pomagać.
ciekawostki :
-Ma naturalnie niebieskie włosy
-Ma uczulenie na cynamon
-Ma młodszego brata
-Boi się wielu rzeczy.
wygląd :
Link do zewnętrznego obrazka

Ostatnio zmieniony przez Oliwkaa (29-11-2013 o 21h58)

Offline

#8 24-11-2013 o 20h24

Miss'towarzyska
majkel325
...
Wiadomości: 2 365

Imię: Mary

Nazwisko: Nikomu już nie znane

Wiek: Kobiety sie o wiek nie pyta na ludzkie to może ok 18/17 skoro nalegasz

Rasa: Wampir ale woli nazwę lepiej wykształceni.

Hobby: walki wręcz i ogólnie sztuki walki chodź nie mówię że wszystkie umie i że jej się chce to prezentować, muzyka lubi słuchać i może coś tam zagra, ma dużo hobby ale nie wszystko potrafi z tego robić.

Charakter: Marzycielka,szalona marzycielka wręcz. Uważa ludzi za błąd w tworzeniu jak w Simsach. Jest zadziorna,uparta lekko tajemnicza. Lubi komuś dogadzać. Rzuca czasem słowa na wiatr ale rzadko żałuje. Każdy mówi że ma serce z kamienia ale nikt nigdy nie chce się dowiedzieć co ono tak naprawdę kryje więc poco ma być ciepła i miła dla wszystkich chodź potrafi się opiekować innymi. To tak w skrócie o niej:)

Wygląd:
//photo.missfashion.pl/pl/1/16/moy/12001.jpg


https://66.media.tumblr.com/af5c6afd4ae6fb4a1bb547722b6e0273/tumblr_pv0hjapxfY1s7xfipo4_400.gif https://66.media.tumblr.com/7a836bc64d679800a4138557c8885830/tumblr_pv0hjapxfY1s7xfipo6_400.gif

Offline

#9 25-11-2013 o 07h51

Miss'całkiem całkiem
Lorren
Kiedy nie odpisujecie w rpgu dostaje nerwicy !!
Wiadomości: 153

Wezmę chłopaka wampira


//photo.missfashion.pl/pl/1/19/moy/14725.jpg

Offline

#10 25-11-2013 o 10h16

Miss'całkiem całkiem
Lorren
Kiedy nie odpisujecie w rpgu dostaje nerwicy !!
Wiadomości: 153

Chłopak wampir.

//photo.missfashion.pl/pl/1/16/moy/12038.jpg

Imię: Jake
Nazwisko: Mclark
Wiek: 18  (1800)

Wygląd dokładny :
//photo.missfashion.pl/pl/1/16/moy/12039.jpg

Rasa: Wampir, krwiopijca
Hobby: sport, dziewczyny, przyjaciele, straszenie ludzi.
Ciekawostki: został przemieniony przez swoją byłą dziewczynę, nie przejmuje się zagrożeniem siebie ale troszczy się o innych.

//photo.missfashion.pl/pl/1/16/moy/12040.jpg

//photo.missfashion.pl/pl/1/16/moy/12041.jpg

//photo.missfashion.pl/pl/1/16/moy/12042.jpg

//photo.missfashion.pl/pl/1/16/moy/12043.jpg

Ostatnio zmieniony przez Lorren (30-11-2013 o 09h38)


//photo.missfashion.pl/pl/1/19/moy/14725.jpg

Offline

#11 28-11-2013 o 00h42

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 4

Rosemary-chan, to może ja bym mogła wampira morderce? C:
karta choć w części pojawi się dnia dzisiejszego.
Lorren, czy dublowanie postów nie jest przypadkiem zakazane?

"Nie bierzcie tego do siebie kochani,
Lecz dam Wam dobrą radę
- Życie jest do bani."


Link do zewnętrznego obrazka

¤ DANE PODSTAWOWE ¤

Jonathan Alexius De Quincey

Jonathan nie jest najmłodszy, ma w końcu już 1780 lat, choć on nie liczy tych kilku, gdy był człowiekiem, i bywał już na niejednym balu. Wręcz lubił na nich raczyć ludźmi różnymi historyjka, flirtować z damami, wyszukjąc tej jednej jedynej, która miałaby najsmaczniejszą krew. Jakie romantyczne, nie sądzicie?
A co do hobby to tylko to jedno, wyżej wymienione, przetrwało te wszystkie lata, wszystko inne szybko mu się nudziło. Zresztą z łatwością przystosowuje się do czasów, jak i do zmian, które następowały. Te prawdziwe bale już prawie nie istnieją, choć nie znaczy to, że nie można się już dobrze bawić. Nie lubi się ukrywać, nawet w jego naturze to nie leży, jeśli być już szczerym. Ma swój własny sposób na wszystko.
Czarne, miękkie włosy opadając mu lekko na ramiona, sięgając za łopatki. Nigdy mu nie przeszkadzała ich długość, wręcz lubił je właśnie takie. Szmaragdowe spojrzenie, które hipnotyzuje i tylko czasem, gdy obudzi się jego rządze krwi, stają się intensywnie bordowe, że sprawiają wrażenie, jakby świeciły w ciemnościach.
Nienawidzi krwi zwierząt, mimo iż zdaża mu się ją pić, choć i tak robi to tak rzadko, jak tylko może. Nienawidzi słońca, którego promienie rażą jego wrażliwe oczy oraz skórę, równie bladą, co większości wampirów. Dość często ignowuje innych, opierając się tylko na własnych myślach i tym, co sądzi. Nie lubi słuchać długich wykładów innych, a co dopiero udawać, że choćby udaje, że ich słucha. Może i poplątane, ale to właśnie robi. 

Ostatnio zmieniony przez vElatha (29-11-2013 o 19h54)

Offline

#12 29-11-2013 o 19h01

Miss'Sensei
Rosemary5
Jeżeli ktoś potrzebuję pomocy w RPG mogę wziąć jakąś postac :3
Wiadomości: 1 051

Wstałam rano o 5 : 00 czemu tak wcześnie jak zwykle głód odo dawna nie było jakichś większych zwierząt ale wiem że wczoraj ktoś widział kilka lisów,sarn i zająców chodzących po lasach mniam.
Ubrałam się w podarte szorty i czarne conversy no i oczywiście czarną bluzkę z napisem i don't no choć nie zwracałam na to uwagi postanowiłam wyjść na łowy słońce jak zwykle nie dochodziło no lasu rozpuściłam włosy i spojrzałam na pusty las.
Nie chciałam iść sama postanowiłam iść kogoś obudzić by poszedł ze mną wypadło na Jake nie nie losowanie ale jego chyba najbardziej lubiłam i mnie nie denerwował.
Podeszłam do jego drzwi i zapukałam tak mieszkaliśmy w domkach tak właściwie to kilka osób w jednym domu a Jake mieszkał w pokoju obok więc.

Offline

#13 29-11-2013 o 19h14

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Link do zewnętrznego obrazka

Cisza oplatająca jej ciało i umysł, była tak nieznośna, ale jednak starała się, nie zwracać na nią uwagi. Nie zwracać uwagi na ciszę... Przeszła przez próg, domu Maundrellów, a właściwie, opuszczonego domu. Ubrana w krótką, czarną, jakże żałobną sukienkę, z długim rękawem, postanowiła pójść na pewną śmierć. Pomimo wczesnej pory, chciała to zrobić. Nie... Ona musiała to zrobić. Nie spała całą noc - to było niemożliwe.
Cichutko, aby niezuważył ją jakiś jegomość, bądź panna, przemknęła do lasu. Tak tajemniczy oblany zielenią las. Nie wiedziała, że to co robi jest ryzykowne, aż zanadto. Szybko zniknęła w głębokiej zieleni, a jej oczom ukazały się... Domki?
- Że co...? - szepnęła sparaliżowana.

Offline

#14 29-11-2013 o 20h13

Miss'całkiem całkiem
Lorren
Kiedy nie odpisujecie w rpgu dostaje nerwicy !!
Wiadomości: 153

Dawno wstałem i od jakiejś godziny siedziałem na drzewie. Poszła dołem dziewczyna na którą spadła gałązka . Przeleciałem ręką przed swoimi oczami zmieniając ich kolor na niebieski. Mam nadnaturalną szybkość opanowaną więc pojawiłem się jakieś 15 metrów przednią, starałem się iść w tępię normalnego człowieka. Wsadziłem ręce do kieszeni i spacerowałem dając jej się powoli doganiać. Poczułem sarnę oczy przemieniły się w czerone i gwałtownie przyspieszyłem i znalazłem się z kłami prosto w szyji sarny.


//photo.missfashion.pl/pl/1/19/moy/14725.jpg

Offline

#15 29-11-2013 o 20h21

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 4


¤ Jonathan Alexius De Quincey ¤


Jak prawie każdego ranka, wracałem do lasu w stanie niezbyt przypominającym choćby tolerowany. Włosy miałem w nieładzie, ubranie mocno wymiętoszone, a płaszcz przerzucony przez ramię. Oczy wpatrywały się niechętnie przed siebie, lekko mętnie przez zmęczenie jakie mnie dopadło. Nienawidziłem spędzać nocy w tym miejscu, dlatego zawsze znajdowałem sobie jakąś impreze na ten czas. Ludzie byli tacy zabawni, gdy starali się tobie przypodobać. Bawiło mnie to niezmiernie, trudno tego nie przyznać. Lubiłem nawet ich towarzystwo, a gdy raz posmakowało się ich krwi trudno było potem sobie jej odmówić. Z pewnością niechętnie się już wtedy sięgało po zwierzęcą.
Będąc już blisko domków, wyczułem jakiś zapach, a po chwili moje szmaragdowe oczy wbiły się w postać jakiejś dziewczyny. Jak uroczo... I słodko pachniała, a jej krew mnie kusiła. Jednak na ten moment nie potrzebowałem już posiłku. Jak już to snu i spokoju. Podszedłem do dziewczyny, dotykając lekko jej ramienia.
- Co tu robisz, panienko? Młode damy nie powinny się tak szwędać po lesie same. - powiedziałem do niej rozbawiony, choć w mym głosie dało się wyczuć groźbę.
Kątem oka zauważyłem, co robł jeden z wampirów. Szczerze mnie to nie obchodziło, ale nasz gość mógł się chyba trochę wystraszyć.

Offline

#16 29-11-2013 o 20h26

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Link do zewnętrznego obrazka

Cichutko stąpała do przodu, starając pozostać jednak w cieniu. Przed oczyma mignęła jej dziewczyna. W sumie, mogła być normalna, a wszystkie plotki o wampirach - bujdą. Nagle jakiś chłopak zeskoczył. Cała akcja działa się tak szybko, że Anastazja poczuła tylko woń krwi, a dopiero później zobaczyła jak pseudo wampir - laluś, wgryza się w sarnę. Nie mogła się powstrzymać i pisnęła. Jednak nie uciekała. Miała nadzieję, że pomylą jej głos z głosem sarny. Bo gdyby zaczęła uciekać, usłyszeliby najmniejszy chrzęst gałązki i obezwładniliby ją. Jednak i to jej nie wybawiło z potencjalnego zagrożenia. Cóż... Ona sama, a przed nią na stówę nie człowiek. Jednak spróbowała grać na czas i zmuszonym akcentem zaczęła  szeptać.
- Ja nie tutejsza. Ja się zgubić. Czy pan wskazać drogę? - przełknęła ślinę, ale wciąż czuła, że jej nogi uginają się.

Ostatnio zmieniony przez JuriNeko0 (29-11-2013 o 20h29)

Offline

#17 29-11-2013 o 20h53

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 4


¤ Jonathan Alexius De Quincey ¤


Słysząc słowa dziewczyny, zacząłem się śmiać cicho. Nigdy nie będzie to śmiech opętanego, taki nie byłem, nie ważne kim byłem. To są, jak dla mnie, dwie różne sprawy. Uśmiechnąłem się krzywo do niej, kręcąc głową. Nie sądziłem by mówiła prawdę, raczej w szoku próbowała się ratować. Bo to jedna osoba tak robiła? Ludzie byli pod tym względem niezwykli. Mieli wspaniałą wyobraźnie.
- Oczywiście, panienko, oczywiście. - powiedziałem rozbawiony, bawiąc się w jej grę. Nie obchodziło mnie, co pomyślą sobie o mnie inni. I tak zawsze robiłem wszystko po swojemu, a w tym momencie jej pomagam. Chyba powinna mi być w takim wypadku coś winna, nie? - Gdzie panienkę odprowadzić? - spytałem ją jeszcze, starając się by mój głos zabrzmiał miło. A i tak ta groźna nutka była słyszalna.

Offline

#18 29-11-2013 o 21h21

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Link do zewnętrznego obrazka

Wyczuła coś, co dla niej było zbyt oczywiste. Wampiry  są zbyt mądre, ażeby dać  się złapać na coś takiego. Anastazja tylko uśmiechnęła się łobuzersko i z impetem przywaliła chłopakowi w twarz.
- Wy nędzne bestie! Jesteście podli! Nienawidzę was!  - krzyknęła i  zaczęła  uciekać gdziekolwiek.
Gdy była dostatecznie daleko ukucnęła przy drzewem, ze smutkiem czekając na śmierć. Była jednak pewna, że zabrany wcześniej nóż na coś się przyda - teraz był zabójcą czasu. Młoda Maundrellówna zaczęła ryć nożem napis 'Niewdzięczne Bestie'.

Offline

#19 29-11-2013 o 22h04

Miss'wtajemniczona
Oliwkaa
Czuje moc~
Miejsce: Pomocnik Moderatora
Wiadomości: 1 797

Miku Hatsune

Chciałam dogonić Anastazję ale  biegła dla mnie za szybko. Zgubiłam ją w połowie drogi. Zatrzymałam się i zaczęłam głęboko oddychać. Podniosłam się i zaczęłam jej szukać. Podbiegłam do niej i zaczęłam bardzo cicho mówić.
-N-nastka. C-chodźmy stąd boje się. Tu dzieje sie coś dziwnego. Prosze cię chodźmy stąd-gdy tylko skończyłam mówić myślałam że wybuchnę płaczem. Strasznie sie bałam tego miejsca. Ten las jakby.. żył? W każdym razie bałam sie strasznie i chciałam jak najszybciej go opuścić. A moje niebieskie  oczy nie schodziły z jej twarzy.

Offline

#20 29-11-2013 o 22h18

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Link do zewnętrznego obrazka

Spojrzała na przyjaciółkę, a jej mądre oczy zabłysnęły.
- Nie.. - szepnęła - Zrozum, złapią nas, gdy będziemy próbować uciec. Droga do bezpieczeństwa, do naszej wioski, jest blokowana - przez nich. Jeżeli będziemy się tu kręcić dostatecznie długo, a wszyscy zajmą się poszukiwaniami, wtedy uciekniemy, rozumiesz? -  zapytała z niemałą nadzieją na jasne zrozumienie.
Wstała i zaczęła się wsłuchiwać. Przestępowała z nogi na nogę i w końcu zdecydowała.
- Uciekamy... Postaraj się być bezszelestna, a nie szybka.

Ostatnio zmieniony przez JuriNeko0 (29-11-2013 o 22h19)

Offline

#21 29-11-2013 o 22h28

Miss'wtajemniczona
Oliwkaa
Czuje moc~
Miejsce: Pomocnik Moderatora
Wiadomości: 1 797

Miku Hatsune

Kiwnęłam głową na znak iż rozumiem. I tak też zrobiłyśmy. Choć łatwo nie było. Myślałam że w każdej chwili nas złapią i zrobią krzywdę. A to co mi się wyobrażałam nie pomagało. Trzymając przyjaciółkę za rękę szłyśmy szybko ale nie za szybko. Starałam się nie płakać a iść.
-Nastka boje się-wyszeptałam cicho.

Offline

#22 29-11-2013 o 22h49

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Link do zewnętrznego obrazka

Dziewczęta zatrzymały się, a Anastazja przyłożyła palec do ust Miku i kazała klęknąć. Starała się uspokoić przyjaciółkę. Nie chciała, bowiem stracić kolejnej ważnej istoty dla jej kruchego serca.
- Ci... Wampiry są okropne, ale to jedyny sposób by pomścić mych rodziców... - szepnęła i upadła na ziemię. Leżała tak, nie płacząc, nie okazując emocji, z zamkniętymi oczyma. Zemdlała.

Offline

#23 29-11-2013 o 23h10

Miss'wtajemniczona
Oliwkaa
Czuje moc~
Miejsce: Pomocnik Moderatora
Wiadomości: 1 797

Miku Hatsune

Nastka zemdlała. Przerażona przewróciłam ją plecy. Złapałam ją za ramiona i zaczęłam potrząsać.
-Nastka obudź się. Proszę cię Nastka.-szeptałam nie przestając potrząsać nią. Byłam przerażona. Bałam się że oni zaraz tu przyjdą że nas znajdą. Nie chce tego. Boje się. Chce do domu. Nie zauważyłam nawet kiedy łzy popłynęły mi po policzkach.

Offline

#24 29-11-2013 o 23h31

Miss'towarzyska
majkel325
...
Wiadomości: 2 365

Wstałam ok 6.30 głód nie dawał mi spokoju. Powoli zwlekłam sie z łóżka. Poszłam do łazienki. Rozczesałam powoli swoje długie fioletowe włosy. Postanowiłam się ubrać w czarny kapelusz(zamiast czapki) i :
http://stylowi.pl/15257805
Wyszłam powoli z domu. Na szczęście w domu w lodówce miałam zapasy więc mocny głód zaspokoiłam. Udałam się w stronę lasu. Zauważyłam tam po wejściu dziewczyny. No dobra zabawę czas zacząć.
-O dziewczyny nie boicie się być tak same w lesie?-zapytałam podchodząc do nich powoli.
-Może pomogę ci coś robić z twoją koleżanką?


https://66.media.tumblr.com/af5c6afd4ae6fb4a1bb547722b6e0273/tumblr_pv0hjapxfY1s7xfipo4_400.gif https://66.media.tumblr.com/7a836bc64d679800a4138557c8885830/tumblr_pv0hjapxfY1s7xfipo6_400.gif

Offline

#25 30-11-2013 o 09h37

Miss'całkiem całkiem
Lorren
Kiedy nie odpisujecie w rpgu dostaje nerwicy !!
Wiadomości: 153

Zjawiłem się dziewczyn obejmując z boku szyję Mary. Uśmiechnąłem się. Przez chwile się na nich gapiłem. Wyjąłem z kieszeni spodni mentosy uniosłem je lekko mówiąc
- Chce ktuś mentosa ?
Kolejny raz się uśmiechnąłem. Na to wychodzi że tylko ja i Mary nie byliśmy przestraszeni. Stanąć za jedną powiedzieć buu i by się mokro zrobiło.
Lubiłem wkurzać i podrywać więc za czołem
- To co Mery kiedy gdzieś razem pójdziemy ?
I znowu uśmieszek.


//photo.missfashion.pl/pl/1/19/moy/14725.jpg

Offline

Dyskusja zamknięta

Strony : 1 2 3