Strona główna

Forum - Missfashion.pl, gra o modzie dla dziewczyn!

Strony : 1 2 3 4 5 6

#51 26-06-2013 o 12h53

Miss'na całego
prettyzuza
;):*
Wiadomości: 422

CharlotteYork napisał

Aiamate napisał

CharlotteYork napisał

Który kot jest Waszym zdaniem najładniejszy?
Nie mogę się zdecydować, więc może policzę Wasze głosy/opinie.

Do Twojego mieszkania i aktualnego wampirzego wyglądu Twojej Miss pasowałby czarny Szylkret albo szlachetny Birmański (ten zdecydowanie!). Czarno-biały też by przeszedł jakbyś mu dokupiła nietoperze skrzydełka.
Ale Rudy absolutnie nie.

Dokładnie, rudego wykluczyłam na samym początku.
Dalej się zastanawiam, którego wziąć. Chciałabym całego czarnego, ale niestety takiego nie ma.

Też ubolewałam nad tym, ze nie ma czarnego kota. Dlatego wzielam Birmanskiego (i czarnego i birmanskiego mam w domu, dlatego moj wybor byl dosc prosty:) /modules/forum/img/smilies/bimbo/smile.gif

Offline

#52 01-07-2013 o 21h49

Miss'Żółtodziób
Adare
...
Wiadomości: 3

Jak założyć na konia siodło i kantar? Kupiłam wszystko ale nigdzie tego nie widzę. No i akcesoria do wsi: płotek i ławka... nigdzie ich nie mogę znaleźć /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/sad.png HELP

Offline

#53 01-07-2013 o 23h10

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Adare napisał

Jak założyć na konia siodło i kantar? Kupiłam wszystko ale nigdzie tego nie widzę. No i akcesoria do wsi: płotek i ławka... nigdzie ich nie mogę znaleźć /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/sad.png HELP

Wszystko powinnaś mieć w akcesoriach /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Offline

#54 02-07-2013 o 16h16

Miss'nieobczajona
Evanita
...
Wiadomości: 15

Ja mam i psa i konia i każde z tych zwierzaków ma swoje plusy. Oczywiście jeśli chodzi o MN to lepszy jest koń, jednak pies też daje niemało. Plusem u konia jest to, że zajmując się nim zyskujesz więcej MN, u psa/kota tego nie ma. Dodatkowo u zwięrząt domowych konieczne jest sprzątanie i karmienie co wiąże się z dodatkową stratą MM. Niemniej jednak fajnie jest mieć pieska lub kotka. Wybór, który zwierzak lepszy należy do ciebie. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png
Pozdrawiam.

Offline

#55 07-07-2013 o 14h34

Miss'nieobczajona
Agnieszka11
Agnieszka11
Wiadomości: 41

Ririanne napisał

ja planuje kupic , jednakże z tym poczekam , choć jestem na 9 poziomie..  /modules/forum/img/smilies/bimbo/smile.gif

Też jestem na 9poziomie i planuję kupić zwierzaczka.Ale jak zauważyłam na misje też trzeba trochę MM wydać więc zaczekam z tym.Jak będę miała ok. 13 500 to myślę, że kupię.Ale żeby teraz tyle uzyskać to... /modules/forum/img/smilies/bimbo/goutte.gif
Aż mi powietrza zabrakło..~! /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/yikes.png

Offline

#56 07-07-2013 o 17h02

Miss'całkiem całkiem
Kleopaatraa
...
Miejsce: Floryda ^.^
Wiadomości: 112

Znajduję się już na poziomie 14 lecz jeszcze nie kupiłam sobie zwierzaka. Jak na razie postanowiłam skierować uwagę na chłopaka, miss i mieszkanie jednakże jeśli będę miała więcej MM dziennie to zainwestuję w zwierzaka. Choć kosztuję on aż 9000MM, co moim znaniem za dużo. Potem jeszcze ubrania, akcesoria, wyżywienie itd. Ciężko by było na to wszystko wyrobić niestety a doładowania nie starczają na długo przecie. Jedna sukienka, lampa, trochę jedzenia i po 12000MM. Trzeba główkować ^^

Offline

#57 07-07-2013 o 18h59

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Jestem na poziomie 20 i dzisiaj kupiłam sobie kotka:) jestem bardzo zadowolona z zakupu.Lubie sie zajmować zwierzętami,mam nadzieje że bedzie mi służył.
Nazwałam ja zonia hehe. Coś obiło mi sie o uszy że będzie misia żeby kupic zwierzaka a ja juz będę miała za soba,ale dużo kasy mnie ten kot kosztował  /modules/forum/img/smilies/bimbo/goutte.gif

Offline

#58 07-07-2013 o 22h19

Miss'na całego
prettyzuza
;):*
Wiadomości: 422

Kleopaatraa napisał

Znajduję się już na poziomie 14 lecz jeszcze nie kupiłam sobie zwierzaka. Jak na razie postanowiłam skierować uwagę na chłopaka, miss i mieszkanie jednakże jeśli będę miała więcej MM dziennie to zainwestuję w zwierzaka. Choć kosztuję on aż 9000MM, co moim znaniem za dużo. Potem jeszcze ubrania, akcesoria, wyżywienie itd. Ciężko by było na to wszystko wyrobić niestety a doładowania nie starczają na długo przecie. Jedna sukienka, lampa, trochę jedzenia i po 12000MM. Trzeba główkować ^^

Kleopatra,
inwestycja w zwierzaka jest opłacalna. Jeśli będziesz na wyższym poziomie i będziesz miała taką możliwość to kup sobie konia. Zdaje się, że dodaje on 400 NM dziennie. Kosztuje sporo więcej niż kot, ale ja  jestem zadowolona z zakupu- punkty wpadają jak szalone:) A okreslon ilosc NM tez potrzebna jest do przejscia niektórych poziomów../vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png  /modules/forum/img/smilies/bimbo/smile.gif

Offline

#59 09-07-2013 o 10h34

Miss'nieobczajona
Chauncey
...
Wiadomości: 25

Ja już jakiś czas temu kupiłam sobie zwierzaka (psa).
Jedzenie dla niego nie kosztuje dużo, a te 100MN dziennie jednak systematycznie się zbiera i przydaje, czy to w misjach czy wyzwaniach.
Niestety sam zwierzak kosztuje naprawdę sporo, chociaż kiedy patrzę na ceny niektórych strojów... /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png

Offline

#60 10-07-2013 o 15h17

Miss'nieobczajona
Agnieszka11
Agnieszka11
Wiadomości: 41

Skoro o zwierzętach to czy będzie misja, żeby kupić zwierzaka?
Bo ja bym sobie chętnie kupiła, no ale nie wiem jak tam w misjach...

Offline

#61 12-07-2013 o 14h09

Miss'na całego
...
Miejsce: Bardzo ładne.
Wiadomości: 295

Jakiego kupic zwierzaka? Psa? Kota? Ja osobiście wole pieska, tego długowłosego, ale ten biały kociak z brązowymi akcentami też jes fajny. Co wiec mi polecacie? Bo ja zwierzaka na 100% kupie.


Kocham psy!
Pokochaj je i ty!

Offline

#62 12-07-2013 o 14h15

Miss'ujdzie
rkwcz
...
Wiadomości: 235

Jula5656 napisał

Jakiego kupic zwierzaka? Psa? Kota? Ja osobiście wole pieska, tego długowłosego, ale ten biały kociak z brązowymi akcentami też jes fajny. Co wiec mi polecacie? Bo ja zwierzaka na 100% kupie.

Biały kociak zdecydowanie najlepiej się moim zdaniem prezentuje, ale za dużo osób go ma... Ja osobiście trochę żałuje bo u wiekszosci jest taki sam /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/sad.png


Spoiler (kliknij, aby zobaczyć)

Offline

#63 21-07-2013 o 13h31

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

CharlotteYork napisał

Czy zwierzęta trzeba regularnie karmić itp?
Kupiłam dziś konia i zastanawiam się co by było gdybym go pozostawiła na wsi samopas.

gdzie kupilas konia??powiedz plisss:)

Offline

#64 21-07-2013 o 13h41

Miss'wtajemniczona
nivata
Seamstress wannabe.
Miejsce: Orc Fortress
Wiadomości: 2 120

Na wsi.


http://i64.tinypic.com/2eg9mdg.gif

Offline

#65 22-07-2013 o 18h26

Miss'całkiem całkiem
Seeryouslee
...
Miejsce: Stekene
Wiadomości: 141

Właśnie zbieram na psa... i przyznam się, że już od pierwszych dni na MF pragnę Basseta. Jaki on jest uroczy...*O*
Ale równocześnie ubolewam, że nie ma tu Dobermana. Mogłabym nawet zapłacić za niego kilka razy więcej... : >

Offline

#66 23-07-2013 o 01h48

Miss'wow
CharlotteYork
Wyzwanie to ubranie...
Miejsce: Ciemna strona księżyca
Wiadomości: 536

Szkoda że Yorki tutaj są średnio urodziwe, mogli by go narysować ładniej, wtedy na pewno bym się skusiła.

Offline

#67 23-07-2013 o 04h00

Miss'Żółtodziób
emcia1003
...
Wiadomości: 5

Zawsze można jeszcze kupić konia, On też daje trochę MN a jest tańszy  /modules/forum/img/smilies/bimbo/rougie.gif

Offline

#68 23-07-2013 o 04h57

Miss'całkiem całkiem
Seeryouslee
...
Miejsce: Stekene
Wiadomości: 141

emcia1003 napisał

Zawsze można jeszcze kupić konia, On też daje trochę MN a jest tańszy  /modules/forum/img/smilies/bimbo/rougie.gif

Nie trolluj : D * droższy : D Koń kosztuje 13 500 MM, a kot/pies 9 tys MM.

Kurczę, miałam te 9 tys i kusiło mnie, żeby jeszcze trochę pozbierać i kupić konia, bo w sumie dałabym radę zarobić tyle na wyzwaniach następnego dnia... Ale ten Basset jest tak uroczy, że nie wytrzymałam : D

Offline

#69 23-07-2013 o 07h00

Miss'na całego
Amik
Leśne Zło
Miejsce: Sosnowiec
Wiadomości: 419

Seeryouslee - ale potem wychodzi taniej /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png Kota/psa musisz karmić i czyścić, bo jak umrze tracisz 15% uzbieranych MN, a koń to sobie stoi i nic mu nie będzie.

Offline

#70 23-07-2013 o 08h02

Miss'całkiem całkiem
Seeryouslee
...
Miejsce: Stekene
Wiadomości: 141

Amik, no ale różnica między małym zwierzakiem a koniem wynosi aż 4,5 tys i zanim wyda się tę kwotę przeznaczając groszowe ilości MM na utrzymanie psa/kota to miną wieki i będzie to w sumie niezauważalne: 3
Jedyny prawdziwy plus konia to to, że daje o wiele więcej MN niż przynożny zwierz : >

Ostatnio zmieniony przez Seeryouslee (23-07-2013 o 08h58)

Offline

#71 23-07-2013 o 08h52

Miss'na całego
Lexa0
...
Wiadomości: 403

CharlotteYork - IMO tutaj zwierzaki w ogóle są średnio urodziwie narysowane, koty są absurdalnie kreskówkowe jak zestawi je się ze stylem rysowania miss =/

Offline

#72 23-07-2013 o 10h55

Miss'całkiem całkiem
Deji
...
Wiadomości: 83

czyli zwierzak (kot/pies) może umrzeć? kurczę, chciałabym zmienić na pieska, ale aż 15% stracić z MN to trochę szkoda, co myślicie?


Dej
dziękuję ;* http://new%20link%20wstawić   http://new%20link%20wstawić

Offline

#73 23-07-2013 o 10h58

Miss'OK
Foxglove
Big, bad Fox
Miejsce: Yharnam
Wiadomości: 1 545

Zanucę zespół Yes "Don't kill the whale!" D: Oczywiście chodzi tu o kota, ale 15% MN to naprawdę dużo i nie wiem czy warto poświęcać zwierzaka. Niby potem można to odrobić, ale przecież ten kotek jest cudny :C

Offline

#74 23-07-2013 o 11h03

Miss'całkiem całkiem
Deji
...
Wiadomości: 83

Foxglove i Seeryouslee, dziękuję za poradę (:

Ostatnio zmieniony przez Deji (23-07-2013 o 11h03)


Dej
dziękuję ;* http://new%20link%20wstawić   http://new%20link%20wstawić

Offline

#75 23-07-2013 o 12h43

Miss'nieobczajona
Lilith1
...
Miejsce: Tarnów
Wiadomości: 35

Wie ktoś, czy promocja obejmuje także kupno zwierzaków? /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png

Offline

Strony : 1 2 3 4 5 6