Strona główna

Forum - Missfashion.pl, gra o modzie dla dziewczyn!

Dyskusja zamknięta

Strony : 1 2 3

#26 27-11-2013 o 17h11

Miss'gadułka
Sszyszka
...
Miejsce: Okolice Jeleniej Góry
Wiadomości: 3 443

YooSti napisał

Alice,ale z tego co Szyszka napisała,to zgłoszenia były do wczoraj

Nie zgłoszenia przyjmujemy do dzisiejszej północy.


|Ask|Blog|Instagram|

WRÓCIŁAM~~

https://45.media.tumblr.com/5e1ed6549c0d6ceeb4a08a5434504f7b/tumblr_nxw2qxPJIa1up7gxfo5_400.gifhttps://45.media.tumblr.com/57397f448f8e7f4e15ba1dba6d386309/tumblr_nxw2qxPJIa1up7gxfo1_400.gif

Offline

#27 27-11-2013 o 17h25

Miss'towarzyska
YooSti
Don't judge a book by its cover...
Wiadomości: 2 611

Wczoraj pisałaś,że do wczoraj przyjmujecie zgłoszenia. Więc  najlepiej dokładniej pisać do kiedy i jakiej godz,a nie będzie problemu. A i chętni mają/wiedzą jaki czas im pozostał.  /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png


             http://i65.tinypic.com/x4kd4g.gif

Offline

#28 27-11-2013 o 17h26

Miss'gadułka
Sszyszka
...
Miejsce: Okolice Jeleniej Góry
Wiadomości: 3 443

YooSti napisał

Wczoraj pisałaś,że do wczoraj przyjmujecie zgłoszenia. Więc  najlepiej dokładniej pisać do kiedy i jakiej godz,a nie będzie problemu. A i chętni mają/wiedzą jaki czas im pozostał.  /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Napisane jest że do środy (godz 24:00) czyli praktycznie do czwartku.  Może niektórzy nie wiedzieli co mam na myśli.


|Ask|Blog|Instagram|

WRÓCIŁAM~~

https://45.media.tumblr.com/5e1ed6549c0d6ceeb4a08a5434504f7b/tumblr_nxw2qxPJIa1up7gxfo5_400.gifhttps://45.media.tumblr.com/57397f448f8e7f4e15ba1dba6d386309/tumblr_nxw2qxPJIa1up7gxfo1_400.gif

Offline

#29 27-11-2013 o 23h11

Miss'całkiem całkiem
Yuya
...
Miejsce: Kwidzyn
Wiadomości: 84

Nie mogę się doczekać listy osób do drugiej rundy~ Mam swojego faworyta na chwilę obecną. ^.^ Mniej więcej kiedy będzie wiadomo, kto przeszedł?

Offline

#30 27-11-2013 o 23h36

Miss'Sensei
ScarletWitch
...
Miejsce: England / London
Wiadomości: 1 003

Skoro jest jeszcze czas to i ja wezmę udział w owym konkursie.
Mam na imię Wiktoria i mam 17 lat. Obecnie uczęszczam do drugiej klasy technikum ekonomicznego. Nie posiadam planów, jako takich na przyszłość, bo jestem osobą zmienną i raczej niezdecydowaną. Albo za dużo mam pomysłów, przez swoją wybujałą wyobraźnię. Od 3 lat jestem oczarowana Epoką Wiktoriańską, z miłą chęcią ubierałabym takie ciuszki na co dzień, lecz większość zapewne by wyśmiewało taki styl. Co do innych zainteresowań, to mogę napisać, iż jestem ogromną fanką komiksów  Marvela. Znam tyle komiksów i bohaterów, że nie zliczę ich od razu. Ulubienicą jest Wanda Maximoff inaczej Scarlet Witch. Mogę też wspomnieć, że od 2 lat jestem tancerką Caro Dance w filii w Łukowie, główna znajduje się w Siedlcach. Gdy wstąpiłam na drogę tańca, zamknęłam w swoim życiu drogę solistki. W życiu prywatnym raczej jestem zwariowana i uśmiechnięta od  ucha do ucha. Jestem otwarta na innych ludzi i sama prowokuje do poznania kogoś nowego. Bo ciekawość jest u mnie na pierwszym miejscu, potem zaczynam myśleć xD.

//photo.missfashion.pl/pl/1/16/moy/12237.jpg

Moja stylizacja przedstawia szanującego się arystokratę. Uwielbiam wysoko postawionych młodzieńców. Czarny kolor podkreśla jego dumę, a opaska na oko uwydatnia mrożące krew w żyłach spojrzenie. Wolę męskie stylizacje, a strojne suknie mnie nie przekonują, wolę założyć spodnie i dodać strojne dodatki. Tak jest i tym razem. Doczepiony ogon potęguje tą szlacheckość, który może kojarzyć się z dumnym pawiem, który obnaża swoje piórka. A kwiaty we włosach dodają tej stylizacji wdzięku i delikatności.


Chyba, nigdy nie nauczę się budować pojedynczych zdań. Cóż, życzę miłego czytania xD

Offline

#31 29-11-2013 o 20h18

Miss'towarzyska
YooSti
Don't judge a book by its cover...
Wiadomości: 2 611

Kiedy będą wyniki? A i mam pytanie,jeżeli miss dostanie się do następnego etapu,to czy strój też jest dowolny,czy tematyczny?


             http://i65.tinypic.com/x4kd4g.gif

Offline

#32 01-12-2013 o 19h22

Miss'gadułka
Sszyszka
...
Miejsce: Okolice Jeleniej Góry
Wiadomości: 3 443

WYNIKI 1 ETAPU

Rywalizacja była zacięta. Niektóre końcowe wyniki różniły się od siebie jednym czy dwoma punktami. Odpadły trzy graczki które po zsumowaniu wszystkich ocen  naszego jury miały mniej niż 90 punktów. Razem można było otrzymać 120 punktów.

Tak więc dziewczyny to, że odpadłyście nie znaczy, że nie jesteście dobre. Byłyście świetne, zabrakło niedużo punktów. Shiki,Yuya oraz Zormażyczę wam szczęścia w grze, tak jak by to powiedzieli kibice ''Nic się nie stało, Polacy nic się nie stało''.

Do następnego etapu dostały się:
-Kosia1
-Jessicka23
-Lena331
-Alice
-Aneczka
-Misa
-YooSti
-Lynn
-ScarletWitch


                                    ETAP DRUGI

Każda z was ma tydzień na dodanie zgłoszenia nr.2. Musicie w odpowiedzieć na kilka pytań. Pamiętajcie aby wypowiedzi nie były jednym czy dwoma krótkimi zdaniami.
-Czym jest dla Ciebie gra MissFashion?
-Co da Ci wygrana w naszych wyborach?
-Co jest dla Ciebie najważniejsze w MissFashion?
Zgłoszenie musi również zawierać kilka innych rzeczy:
-Stylizacja grudniowa:
Dajemy tu pole do popisu, stylizacja może nawiązywać do wszystkiego co dzieje się w grudniu
-Opis stylizacji oraz uzasadnienie wyboru tematyki stylizacji
To tyle, życzę powodzenia
Na zgłoszenia czekamy do Soboty a dokładnie godziny 23:59

Ostatnio zmieniony przez Sszyszka (01-12-2013 o 19h32)


|Ask|Blog|Instagram|

WRÓCIŁAM~~

https://45.media.tumblr.com/5e1ed6549c0d6ceeb4a08a5434504f7b/tumblr_nxw2qxPJIa1up7gxfo5_400.gifhttps://45.media.tumblr.com/57397f448f8e7f4e15ba1dba6d386309/tumblr_nxw2qxPJIa1up7gxfo1_400.gif

Offline

#33 02-12-2013 o 10h04

Miss'towarzyska
YooSti
Don't judge a book by its cover...
Wiadomości: 2 611

//photo.missfashion.pl/pl/1/16/moy/12509.jpg

-Czym jest dla Ciebie gra MissFashion?
Czym jest dla mnie gra MissFashion...hmm,oj trudne pytanie,jeszcze sie  nie zastanawiałam nad tym czym jest. Na pewno nie sensem życia,spędzając czas na tej grze i na forum dobrze się bawię. Poznaje nowe dziewczyny,nowe możliwości,style i dużo by tu jeszcze pisać.

Co da Ci wygrana w naszych wyborach?
Co mi da wygrana... Nagrody (hihihi),na wygranej mim nie zależy,zalezy mi na wyzwaniach stylistycznych,a czy wygram to już zależy od was kochane Jury.

Co jest dla Ciebie najważniejsze w MissFashion?
I na to pytanie obszernie (mam nadzieję) odpowiem.
Najważniejsze na miss fashion jest dla mnie-możliwość stylizowania miss tak, jak mi się to podoba.Jak to mówią- Ile ludzi,tyle gustów. A trafieniem w gust każdej użytkowniczki,jest mega wyzwaniem. Bo, stworzyć byle co,to każdy potrafi,a stworzenie stylizacji z efektem WOW jest wyzwaniem. I to jest dla mnie najważniejsze-wyzwanie stylistyczne (chyba tak to się nazywa  /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/tongue.png )

Opis i wybór stylizacji
Świąteczna czapka,spiczaste uszy,bolerko mini-kitty6,gorset ludi,pasek lyna,
spódnica różana, szorty victoriana,rajstopy lilith, buty Leia-gwiazda,miś halloweenowy
Już od dawna planowałam stworzyć strój elfa na nadchodzące mikołajki. Jak już pisałam wcześniej,było to nie lada wyzwaniem, skomponować coś tak prostego,a zarazem trudnego, w doborze dodatków i elementów,aby całość ładnie wyglądała. Mam nadzieję,że udało mi się  /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png


             http://i65.tinypic.com/x4kd4g.gif

Offline

#34 02-12-2013 o 17h53

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 8

Link do zewnętrznego obrazka

1. Czym jest dla Ciebie gra Missfashion?
Gra jest dla mnie swojego rodzaju odskocznią, gram dla rozrywki, lubię ubrać moją miss w nietypowe zestawy ubrań- np takie których sama nie odważyłabym się założyć.

2. Co Ci da wygrana w wyborach?
Wygrana w wyborach da mi satysfakcję, będzie mi bardzo miło jeśli ktoś doceni moje pomysły i stylizacje.

3.Co jest dla Ciebie najważniejesze w MissFashion?
Ważne dla mnie w grze jest to, że każdy może wyrazić swoje JA, umożliwia nam to szeroki wybór strojów i dekoracji wnętrz. W sklepach każdy znajdzie coś dla siebie. Dobrym pomysłem jest defilada i możliwość oceniania innych miss, w prosty sposób można się dowiedzieć czy nasza stylizacja jest ciekawa.

Mimo, że mamy początek grudnia moja miss już szykuje się na imprezę sylwestrową, jako że ciężkie suknie balowe są nie dla niej, postanowiła założyć obcisłą sukienkę i szpilki. Spod piór kapelusza zerka na nas uwodzicielskim spojrzeniem. Oczywiście jak na początek karnawału przystało, w ręku trzyma maskę dzięki której może pozostać tajemnicza.

Offline

#35 02-12-2013 o 21h12

Miss'Sensei
ScarletWitch
...
Miejsce: England / London
Wiadomości: 1 003

//photo.missfashion.pl/pl/1/16/moy/12584.jpg

Czym jest dla Ciebie gra MissFashion?
Miss Fashion jest dla mnie od rzeczywistości, mogą trochę pobyć w świecie wirtualnym i robić co chce. Na tej stronie sprawdzam siebie, jako stylistkę. Ubieram ciuchy, które kocham pod względem kulturowym i nie tylko. Miła odskocznia na co dzień.

Co da Ci wygrana w naszych wyborach?
Jedna wygraną w tą czy w tą, mi tam obojętnie. Liczy się zabawa. Lubię robić nowe stroje, a tutaj mogę pokazać coś co mi się podoba, albo chociaż próba zrobienia czegoś nowego. Nie chodzi tu o zwycięstwo za wszelką cenne.


Co jest dla Ciebie najważniejsze w MissFashion?
Bardzo lubię poznawać nowych ludzi, a najlepiej aby miały te same pasje. Wtedy tematy, tak szybko się nie wyczerpują. Tutaj mogę zobaczyć kto zna się na Marvelu poprzez cosplaye, albo na wiktoriańskiej Anglii. Cudowna więź się wtedy wytwarza, a dla mnie znaczy to więcej niż sama gra.

Opis stylizacji oraz uzasadnienie wyboru tematyki stylizacji
Najważniejszym dniu, w tym miesiącu jest Boże Narodzenie. Jego Matka - Maryja urodziła się bez grzechu i została czysta do końca. Przedstawiam wam Najświętszą panienkę, w dniu narodzin Chrystusa. Dlaczego właśnie ją? Otóż to proste pytanie. Od dziecka byłam uczona, że to nie Wigilia i Mikołaj są ważni tylko właśnie narodziny Jezusa. Jestem bardzo związana z wiarą i obecnie prowadzę Schoole dla dzieci. Na początku planowałam robić, króla albo pastusza, ale ostatecznie pozostała Maryja.

Ostatnio zmieniony przez ScarletWitch (02-12-2013 o 21h13)

Offline

#36 02-12-2013 o 21h56

Miss'na całego
Kosia1
...
Miejsce: Kraków
Wiadomości: 356

Kurczę, widzę, że ScarletWitch ubiegła mnie ze stylizacją dosłownie o minuty, wpadłam na dokładnie ten sam pomysł. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/sad.png Niestety kupiłam już wszystko, więc mimo wszystko ją zamieszczę, mam nadzieję, że nie będzie to uznane za plagiat ani Scarlet się nie obrazi? Jeśli jest to zabronione to bardzo proszę o wiadomość, wymyślę wtedy coś nowego.

//photo.missfashion.pl/pl/1/16/moy/12588.jpg

Czym jest dla Ciebie gra Miss Fashion?
Przede wszystkim to dobra rozrywka, brakowało mi gry tego typu w internecie. Są oczywiście gry podobne, ale tam albo trzeba mieć dużo pieniędzy i ciągle w tą gre je ładować albo jest ona cukierkowa, przekolorowana, zdecydowanie dla osób młodszych ode mnie. W Miss Fashion podoba mi się to, że tutaj tak naprawdę do wszystkiego można dojść samemu, wcale nie jest to gra nastawiona na czysty zysk, ponieważ mamy tutaj jak najbardziej możliwość zarobienia samemu - czy to poprzez wyzwania czy przez pracę, ubrania również nie są bardzo drogie.

Co da Ci wygrana w naszych wyborach?
Jestem tu dość nową użytkowniczką, udzielam się na forum dość często, wygrana pomogłaby mi, aby inne użytkowniczki zapamiętały mnie oraz moje stylizacje choć zauważyłam, że powoli podobają się coraz bardziej szerszemu gronu.

Co jest dla Ciebie najważniejsze w MissFashion?
Dla mnie najważniejsze jest, kiedy stworzę jakąś oryginalną stylizacje, która wg. mnie jest dobra i... okazuje się, że innym też się podoba! Tutaj dziewczyny mają naprawdę świetny gust (Yoosti twoja elfica jest przegenialna /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png), kiedy patrzę na te piękne stylizację to poprawia mi się humor... Patrzę na defiladę albo na osoby reklamujące się w klasyfikacji i myśle: 'Wow, to jest świetne, czemu ja na to nie wpadłam?!'. Trochę im wtedy zazdroszczę, ale sprawia to, że i ja bardziej się przykładam do swoich stylizacji /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Opis stylizacji oraz uzasadnienie wyboru tematyki stylizacji
Tutaj praktycznie mogłabym napisać dokładnie to, co ScarletWitch. Według mnie Matka Boska jest nieco zapomniana, w obecnych czasach 'zasłonięta' prezentami, mikołajem, choinką i calą komercją. A tak naprawdę to ona jest najważniejsza, ona  sprawiła, że miliony ludzi mają powód aby przeżywać ten magiczny czas.
W mojej stylizacji dodałam gołębie, które mają duże znaczenie w całym piśmie świętym, są one symbolem czystości, a takim symbolem również była Matka Boska, niepokalana dziewica.
Dodatki ograniczyłam do minimum, ponieważ była ona osobą dość skromnie przedstawianą, nie było sensu jej 'obwieszać', dodałam jednak coś, co wskazuje na wyjątkowość jej osoby - koronę.

Ostatnio zmieniony przez Kosia1 (02-12-2013 o 22h11)

Offline

#37 02-12-2013 o 22h35

Miss'Fuzja
Jessica23
...
Miejsce: Wrocław
Wiadomości: 5 291

Nadeszła i moja kolej... /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Na początku chciałabym podziękować za szanse, jaką otrzymałam od autorek konkursu, a mianowicie przejście do kolejnego etapu. Muszę przyznać, że bardzo mnie ono ucieszyło i zaskoczyło. Nie spodziewałam się, że tyle stylizacji zostanie docenionych. Może w innym przypadku zabrakło by dla mnie miejsca. Mam nadzieję, że moją dzisiejszą stylizacją udowodnię, że nie znalazłam się tutaj tylko przez przypadek (nie brzmi to zbyt skromnie, ale nie w tym rzecz /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/tongue.png).

Teraz pora, aby odpowiedzieć na kilka pytań.

Czym jest dla mnie gra Miss Fashion?

Jest wiele powodów dla których jestem tutaj. Po pierwsza jest to sposób na zabicie nudy i samotności, która dość często mi doskwiera. Po drugie dzięki tej grze udało mi się, poznać parę fajnych koleżanek, na których nadmiar chwilowo niestety nie narzekam. Mam nadzieję, że z upływem czasu te znajomości przerodzą się w "coś więcej". Po trzecie - moja miss to takie moje alter ego, ja nie jestem taka odważna jak ona /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png

Co da Ci wygrana w naszych wyborach?

Jakiś czas temu odpowiedziałabym, że jeszcze nic nigdy nie udało mi się wygrać, jednak to nie prawda. Zajęłam 3 miejsce na podium MF. Był to mój trzeci finał, wszystko wydarzyło się tak szybko, możecie nie uwierzyć, ale nie cieszyłam się specjalnie. Taka wygrana oznacza poniekąd koniec zabawy. Ta gra daje mi ponowną możliwość wykazania się. Poza tym bardzo kuszące są dla mnie nagrody. Jak już pisałam w poprzednim poście, jestem artystyczną kaleką. PS Nakupowałam strasznie dużo białych ubrań, których pewnie więcej nie wykorzystam, więc szkoda by było gdyby te wszystkie MM poszły na marne /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png

Co jest dla Ciebie najważniejsze w Miss Fashion?

Hmm... Tu już napiszę króciutko, bo odpowiedź na to pytanie znajduję się już pod pytaniem pierwszym. Najważniejsza jest dla mnie : możliwość komunikowania się z innymi dziewczynami oraz możliwość tworzenia kreacji, na które w rzeczywistości nigdy bym się nie zdecydowała /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png

Opis stylizacji oraz uzasadnienie wyboru tematyki stylizacji

Wszyscy mówią już od kilku tygodni, że mamy zimę. Otóż nie prawda. Jak pewnie wiecie, zima zaczyna się 21 grudnia. Właśnie ze względu na tą datę powstała moja stylizacja, która prezentuję właśnie królową śniegu, czyli po prostu zimę. Osobiście nie przepadam za tą porą roku, jednak nie można jej odebrać niewątpliwej urody. Widok ośnieżonego krajobrazu zawsze chwyta za serce, zwłaszcza gdy jest się po drugiej stronie okna z kubkiem ciepłego kakao w dłoni /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png

Link do zewnętrznego obrazka

Serdeczne pozdrowienia, trzymam kciuki za nas wszystkie /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png !


http://i60.tinypic.com/2m7uio7.gif

Offline

#38 03-12-2013 o 15h13

Miss'ok
AIice
...
Wiadomości: 68

//photo.missfashion.pl/pl/1/16/moy/12606.jpg

Czym jest dla mnie gra Miss Fashion?
Hmm... trudno to dokładnie określić. Można powiedzieć, że gra Miss Fashion jest dla mnie chwilą odpoczynku po męczącym dniu. Dzięki niej odrywam się od codzienności i wracam myślami do czasów kiedy byłam małą dziewczynką i bawiłam się lalkami, ubierałam je i wgl. Właśnie takie chwile przypomina mi ta gra /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png
Jednak ta gra to coś więcej, daje ona możliwość poznania nowych ludzi, a także spełniania się jako designerka /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png

Co da Ci wygrana w naszych wyborach?
Myślę, że wygrana da mi motywacje do udziału w tego typy konkursach i pokaże mi, że ktoś mnie docenia. W sumie to zwycięstwo nie jest najważniejsze, liczy się dobra zabawa. A także to, że mogę się z kimś podzielić stworzonymi przeze mnie strojami i moimi pomysłami.

Co jest dla Ciebie najważniejsze w Miss Fashion?

Według mnie, najważniejsza w Miss Fashion jest właśnie ta społeczność, którą tworzą wszyscy grający w tę grę wraz ze swoimi misskami. Drugą równie ważną rzeczą jest to, że mogę ubrać swoją miss w co tylko chcę, w ciuchy, których ja w rzeczywistości bym w życiu nie założyła, i nikt mnie za to nie potępia, nie wytyka palcami,tylko ewentualnie powie, że to mój styl. Za to właśnie kocham tę grę, za to, że mogę tu być kim chcę.

Opis stylizacji oraz uzasadnienie wyboru tematyki stylizacji

Jeżeli ktoś się nie domyślił, to moja stylizacja przedstawia anioła. Wybrałam go (w tym przypadku ją), ponieważ jest to jeden z moich ulubionych motywów świątecznych,  a co za tym idzie, kojarzy mi się z grudniem. Moja anielica ubrana jest na biało, co ma nawiązywać do nadchodzącej pory roku, w której, jak to wiadomo, obchodzimy Boże Narodzenie.Myślę, że na pewno przyda się anioł, który ogłosi to ludziom /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Offline

#39 05-12-2013 o 19h11

Miss'gadułka
Sszyszka
...
Miejsce: Okolice Jeleniej Góry
Wiadomości: 3 443

Pamiętajcie , że na zgłoszenia czekamy do 23:59 w sobotę.


|Ask|Blog|Instagram|

WRÓCIŁAM~~

https://45.media.tumblr.com/5e1ed6549c0d6ceeb4a08a5434504f7b/tumblr_nxw2qxPJIa1up7gxfo5_400.gifhttps://45.media.tumblr.com/57397f448f8e7f4e15ba1dba6d386309/tumblr_nxw2qxPJIa1up7gxfo1_400.gif

Offline

#40 06-12-2013 o 13h39

Miss'ujdzie
Lena331
...
Miejsce: Kraków
Wiadomości: 223

-Czym jest dla Ciebie gra MissFashion?
Hymm .. gra jest dla mnie rozrywką , relaksem i zabiciem czasu /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png
-Co da Ci wygrana w naszych wyborach?
Da mi satysfakcję , ale jakoś szczególnie mi nie zależy aby wygrać , a poza tym nie mam parcia na sukces.
-Co jest dla Ciebie najważniejsze w MissFashion?
Ciężko powiedzieć .. ale myślę że fajne jest to że mogę ubierać i kupować ubrania zmieniać fryzurę i w ogóle ta gra jest super !
-Opis stylizacji oraz uzasadnienie wyboru tematyki stylizacji
Oto Pani Mikołajka. Jest ona pomocnikiem Mikołaja i bardzo lubi Święta Bożego Narodzenia.
//photo.missfashion.pl/pl/1/16/moy/12780.jpg

Offline

#41 06-12-2013 o 17h50

Miss'gadułka
Lynn
Powinni zrobić anime o ojcu Boruto!
Miejsce: Gdzieś między sadyzmem a przerwą obiadową
Wiadomości: 3 258

Czym jest dla Ciebie gra MissFashion?
Stwierdzenie, że częścią życia byłoby lekką przesadą, jednak nie ukrywam, że spędzam tu wiele czasu. Jest to dla mnie miła forma rozrywki, dzięki której sprawdzam się w roli stylistki. Swoim strojem mogę wyrazić siebie i swoje obecne emocje, albo po prostu przebrać Moją Miss tak, jak obecnie mam ochotę. To bardzo dobra zabawa, aczkolwiek wstydzę się jej trochę i nikomu nie mówię, że gram w słodką, różową ubierankę, nawet jeśli, jak się okazuje, jest tu dużo osób w moim wieku. Właśnie, skoro o tym mowa, mam tutaj też okazję poznać mnóstwo osób o podobnych zainteresowaniach, co moje (nie wspominałam o tym, ale lubię anime, a tutaj takich osób pełno) z całej Polski, a nawet czasem i z Europy, bo przecież na polskiej stronie grają nie tylko Polki. Co prawda wiem, że nie mam szans na spotkanie takiej osoby poza grą, ba, często nie wiem nawet, jak ten ktoś wygląda, ale mimo wszystko lubię takie niezobowiązujące znajomości, gdzie można pisać dosłownie o wszystkim, bo przecież i tak nikt nie wie, kim naprawdę jestem.

Co da Ci wygrana w naszych wyborach?
Przede wszystkim świadomość, że wygrałam w konkursie, w którym poniekąd liczy się wygląd. Modą interesuję się bowiem dopiero od jakiegoś czasu, w podstawówce znana byłam z tego, że nie wiedziałam, jak odpowiednio dobierać ubrania, a tutaj mam szansę sprawdzić, czy cokolwiek się polepszyło, jeśli tak, to jak bardzo... I przyznam, że samo przejście do drugiego etapu mogę uznać za taki mój mały sukces.

Co jest dla Ciebie najważniejsze w MissFashion?
Tutaj zdecydowanie i bez wahania mogę odpowiedzieć, że forum. Jest tu mnóstwo ciekawych osób, z niektórymi piszę codziennie, niektóre przychodzą tu nieco rzadziej, a są też takie, z którymi pisać przestałam, co nie zmienia faktu, że bardzo miło je wspominam. Przyznam też, że cieszy mnie fakt, iż na forum nie rozmawiamy tylko o grze, choć i taki wątek istnieje, ale też dzielimy się radami, opiniami i przeżyciami, a myślę że to jest lepsze od zwykłych, suchych pogadanek o czymś, co dzieje się w świecie wirtualnym. Na forum bywam także dla Sali RPG, gdzie niecałe dwa miesiące temu uzależniłam się od opowiadań grupowych o tematyce tak różnej, jak moje co chwilę zmieniające się humory, zawsze więc znajdę tam coś dla siebie. Mam zamiar też niedługo otworzyć własny wątek w Miss Art... Ale z tym raczej jeszcze trochę poczekam, bo na razie nie mogę się zdecydować, czy opowiadania, czy rysunki...

Stylizacja grudniowa: Gotowa na Wigilię!

//photo.missfashion.pl/pl/1/17/moy/12828.jpg

Opis stylizacji oraz uzasadnienie wyboru tematyki stylizacji
Jak widać, zarówno ja jak i Lynn, zgodnie postanowiłyśmy pokazać się od zupełnie innej strony, niż w pierwszym etapie i zrobić nieco bardziej zwyczajną stylizację... Dodając coś od siebie, oczywiście. Otóż to, z grudniem kojarzy nam się nic innego, jak Wigilia - zaledwie jeden wieczór, spędzony z rodziną, prezentami spod choinki i górą jedzenia. To ostatnie mogę uznać za przyczynę ubrania luźniejszej bluzki(przy okazji we wzorki pasujące do świątecznego klimatu) i spięcia włosów w niedbałą, ale bardzo ładnie prezentującą się fryzurę tak, by nie przeszkadzały w jednej z niewielu w czasie roku uzasadnionych okazji do obżarstwa. Podobnie z ubraniem, przyznajcie, zakładanie czegoś obcisłego w Wigilię to niezbyt inteligentny pomysł, czyż nie? Poza tym kurtka, buty i szalik, przecież wybiera się do rodziny, a to wymaga przejścia pewnego dystansu, jakim jest kilka ulic otoczonych mrozem, na których chodniki są całe oblodzone... Na szczęście może podpierać się wielkim widelcem, który zabiera ze sobą, gotowy do nabicia na niego nawet potraw znajdujących się po drugiej stronie stołu. A znajdująca się na nim babeczka - w przeciwieństwie do pasującej spinki, a także mnóstwa pierścionków i pary kolczyków - nie jest ozdobą... To prowiant, w razie gdyby kutia okazała się jedyną słodką rzeczą na stole.



https://data.whicdn.com/images/302401948/original.gif

Offline

#42 08-12-2013 o 16h50

Miss'Fuzja
Jessica23
...
Miejsce: Wrocław
Wiadomości: 5 291

Kiedy można spodziewać się wyników /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png ?


http://i60.tinypic.com/2m7uio7.gif

Offline

#43 09-12-2013 o 20h08

Miss'gadułka
Sszyszka
...
Miejsce: Okolice Jeleniej Góry
Wiadomości: 3 443

WYNIKI 2 ETAPU

Ciężko było zdecydować która z was miała odpaść. Odpadły dwie dziewczyny: Lena33, anneczka
Tak więc czas na trzeci etap półfinał. W tej edycji odpadną trzy dziewczyny.Tym razem podnosimy poprzeczkę. Będziecie musiały odpowiedzieć na pytania, każda z was dostanie zestaw na priv. Pytania wraz z odpowiedziami dodacie wraz ze zgłoszeniem.
Zawartość zgłoszenia
-odpowiedzi na zestaw pytań
ZMIANA: Stylizacja musi się zgadzać z tematyką zestawu pytań, który każda z was otrzymała
Na zgłoszenia czekamy do 23:59- 15 grudnia.
Życzę powodzenia. /modules/forum/img/smilies/bimbo/amoureuse.gif

Ostatnio zmieniony przez Sszyszka (09-12-2013 o 20h51)


|Ask|Blog|Instagram|

WRÓCIŁAM~~

https://45.media.tumblr.com/5e1ed6549c0d6ceeb4a08a5434504f7b/tumblr_nxw2qxPJIa1up7gxfo5_400.gifhttps://45.media.tumblr.com/57397f448f8e7f4e15ba1dba6d386309/tumblr_nxw2qxPJIa1up7gxfo1_400.gif

Offline

#44 10-12-2013 o 09h15

Miss'towarzyska
YooSti
Don't judge a book by its cover...
Wiadomości: 2 611

1.Wypowiedz się na temat dyskryminowania innych, ze względu na majątek.
2.Co możemy zrobić, aby temu zapobiec?

(Bardzo "grząski" temat mi się trafił. Więc postaram się odpowiedzieć na pytania,od razu odpowiem na dwa pierwsze)
Dużo o tym się słyszy w telewizji,radiu i życiu codziennym. Przykładów nie podam bo jest ich dużo.Moim zdaniem jest to spowodowane złym wychowaniem,powinno się dzieciom od małego wpajać,że są i istnieją ludzie którzy nie posiadają dóbr materialnych,że się im źle powodzi i nie stać ich na to, czy tamto.Rodzice powinni pokazać dzieciom,że nie powinno się przechodzić obojętnie obok takich przypadków (np.bezdomnych itp).Nauczać ich,aby się nie śmiali z takich osób.

3.Co mogą czuć osoby które, są poniżane ze względu na majątek, oraz wygląd?
Co się czuje w takich sytuacjach, napiszę z własnego doświadczenia: żal,smutek,brak akceptacji i zrozumienia,chęć targnięcia się na własne życie,depresja. Nikt sobie nie zdaje sprawy,co robi krzywdząc innych,nawet dla żartu,wyśmiewając się z kogoś kto jest biedny.

Postanowiłam zrobić strój włóczęgi,aby pokazać,że mimo, iż nie ma się na sobie drogich ciuchów,to w środku jest się wartościowym człowiekiem. I to powinno być dla ludzi najważniejsze. Wnętrze drugiego człowieka,a nie jego otoczka (czyt.ciuch)
//photo.missfashion.pl/pl/1/17/moy/13083.jpg


             http://i65.tinypic.com/x4kd4g.gif

Offline

#45 10-12-2013 o 18h20

Miss'Sensei
ScarletWitch
...
Miejsce: England / London
Wiadomości: 1 003

1.Wypowiedz się na temat noszenia futer ze zwierząt?

Nie toleruje noszenia futer, sama nigdy bym nawet takie futra bym nie dotknęła. Kocham zwierzęta, a jak widzę panie, które z wdziękiem prezentuje długie futra to, aż mnie krew zalewa.Nie pochwalam tego i nigdy nie zrozumiem.

2.Czy chęć noszenia futra jest dobrym powodem do zabijania zwierząt?


Zaprzeczam tego stwierdzeniu. Przecież one żyją i chcą żyć jak każdy z nas. Postawmy się na ich miejscu. Jestem ciekawa czy osoby które zabijają zwierzęta dla ich futra, zrobiły by tak z człowiekiem. Czy by ktoś odważył się zabić drugiego człowieka, ze względu na piękne włosy. Takie postępowanie mnie odpycha.

3.Czy można i jeśli tak to z jakich zwierząt można robić futra?
Prawnie, owszem i tak. Są zwierzęta, na których jest prowadzona ta rzeź. Są to zwierzęta które dobrze znamy, takie jak króliki, koty, lisy, foka, szop, bóbr.. i wiele innych, aż mnie serce boli gdy myślę o tym, a pisać jeszcze gorzej.

Zrobiłam stylizację swojego ulubionego zwierzątka z tych wymienionych, czyli Lisa Pospolitego. Czy ktoś by chciał, aby zabić te rude zwierzątko?

//photo.missfashion.pl/pl/1/17/moy/13103.jpg

Offline

#46 10-12-2013 o 22h03

Miss'na całego
Kosia1
...
Miejsce: Kraków
Wiadomości: 356

1. Wypowiedz się na temat porzucania zwierząt?
Generalnie jestem realistką, zdaje sobie sprawę, że nie zawsze jest kolorowo i cudownie i różne rzeczy się w życiu przydarzają. Jeśli ktoś porzuca zwierzę, bo: mu się znudziło; bo jest niegrzeczne, niszczy coś (ale nie jest agresywne!); bo podrosło i już nie jest takie fajne jak było małe to uważam, że osoby, które postępują w ten sposób powinny być za to ukarane, szczególnie, jeśli wyrzuciły je z auta, zostawiły same przywiązane do drzewa lub po prostu przestały się nimi zwyczajnie opiekować.
Ale jest też druga strona medalu - rozumiem, jeśli ktoś oddaje zwierzę np. do schroniska, ponieważ z przyczyn losowych jak choroba, pogorszenie stanu materialnego nie jest w stanie utrzymać i dbać należycie o zwierzaka.

2. Powiedz co sądzisz o zazwyczaj braku (kar? - nie było dop. w wiad.) za porzucanie zwierząt?
Myślę, że tylko karanie ludzi porzucających zwierzęta mogłoby je przed tym ustrzec.
Powinien być obowiązek chipowania wszystkich zwierząt, które ktoś posiada. I po to, by w razie jak zwierzak ucieknie i zaginie trafił z powrotem w ręce właściciela, i po to by karać właściciela zwierzaka, gdy je celowo porzuci.

3.Jakie według ciebie kary powinny być za porzucanie zwierząt, jeśli osoba taka zostanie namierzona?
Za samo porzucenie, gdy zwierzakowi nic się nie stanie, myślę, że powinno się takie zwierze prawnie odbierać dotychczasowemu właścicielowi, a właściciela skazać na pomaganie np. w schornisku lub utrzymywanie swojego dawnego zwierzaka, który przez właściciela do tego schroniska trafił. Rozwiązałoby to przy okazji problem braku pieniędzy w schroniskach.
Natomiast jeśli przez porzucenie zwierzakowi coś się stało to właściciel powinien ponieść ew. koszty leczenia, a w przypadku zagłodzenia czy skazania na pewną śmierć zwierzęcia, właściciel powinien zostać ukarany od dużej grzywny po wyrok w zawieszeniu lub kilka miesięcy w areszcie, jeśli zrobił to ze szczególnym okrucieństwem.

Moja stylizacja:
//photo.missfashion.pl/pl/1/17/moy/13120.jpg

Przedstawia ona miłośniczkę koni. Ja również lubię konie, byłam na obozie konnym, zawsze marzyłam, by mieć stadninę, ale niestety jest to dość drogie.
Koniom należy poświęcać wiele uwagi a dbanie o nie jest dość trudne - czesanie, czyszczenie kopyt, odpowiednie odżywianie, spory wybieg dlatego osoby, które się tego podejmują muszą naprawdę zwierzęta kochać.
Moja miss jest miłośniczką koni, a przy okazji jest niezwykle modna. Strój dobiera kolorystycznie, brązy i czernie - to również kolory sierści konia (skarogniada).
Zakłada również chustę, ponieważ lubi szybką jazdę i osłania szyję przed wiatrem.
Toczka nie zakłada do samego końca, by nie zniszczyć swojej długo układanej fryzury.

Offline

#47 12-12-2013 o 11h44

Miss'Fuzja
Jessica23
...
Miejsce: Wrocław
Wiadomości: 5 291

Wyjątkowo zacznę od opisu mojej stylizacji... Kim jest widoczna tu dziewczyna? To Ty, ona, albo ja. Uważasz się za miłośniczkę zwierząt? Masz kota/psa, którego traktujesz jak członka rodziny? Uwielbiasz chodzić do Parku i oglądać wiewiórki? Twierdzisz, że nie byłabyś nawet w stanie skrzywdzić muchy? Ale czy na pewno? Czy nie przykładasz przypadkiem ręki do cierpień bezbronnych zwierząt? Przekonaj się sama!!!

Link do zewnętrznego obrazka

1.Wypowiedz się na temat testowania kosmetyków na zwierzętach?

Co można więcej powiedzieć na ten temat oprócz tego, że jest to bezsensowne okrucieństwo. I to jeszcze na kim? Krzywdzimy zwierzęta (tak MY), które są bezbronne, nie mogę się sprzeciwić, nie mogą walczyć o swoje prawa. Może warto zastanowić się co by było, gdy to nie ludzie byli nadrzędnym gatunkiem, gdyby to ktoś na nas testował kosmetyki? Zamknął Ciebie, Twoją siostrę, albo koleżankę w klatce w laboratorium i przeprowadzał na niej eksperymenty. Często bolesne i prowadzące do śmierci. Straszna wizja prawda? Dlaczego ludzie to robią? Dla pieniędzy... To chyba oczywiste. Winne są głównie duże międzynarodowe firmy. Jeżeli jakaś marka chcę zaistnieć na chińskim rynku MA OBOWIĄZEK testowania swoich produktów na zwierzętach, takie jest tam prawo.

2.Co możemy zrobić aby zapobiec testowaniu na zwierzętach?

Ale spokojnie. Nie czuj się winna, nie wiedziałaś. Teraz już wiesz i możesz coś zmienić. Lepiej późno niż wcale! Jedynym rozwiązaniem, które pomoże nam walczyć z mega korporacjami jest... Zaprzestanie kupowania ich produktów. Od dziś, od teraz. Dotyczy to wszystkich. Im będzie nas więcej tym lepiej. Z pewnością przydane okażę się tutaj dwie listy :
1. http://www.mediapeta.com/peta/PDF/companiesdonttest.pdf
2. http://www.mediapeta.com/peta/PDF/companiesdotest.pdf
Dzięki nim będziesz wiedzieć, co powinnaś kupować, aby mieć czyste sumienie. Być może spróbujesz zrobić niektóre kosmetyki sama? W Internecie znajdziesz wiele przydanych przepisów, z pewnością wyjdzie to także na dobre, również dla Twojej urody /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

3.Czy zwracasz uwagę na to czy kosmetyk który kupujesz był testowany na zwierzętach?

Myślałam, że tak. Kupowałam produkty firmy, która sama o sobie mówiła "ekologiczna". Przez myśl mi nie przeszło, że mogą testować kosmetyki na zwierzętach /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/sad.png Niestety lista nie kłamie. Wielkie zakłamanie, sadzą drzewa, ale z zamian mordują zwierzęta. Od dziś znajdują się na mojej czarnej liście...

Ostatnio zmieniony przez Jessica23 (12-12-2013 o 11h44)


http://i60.tinypic.com/2m7uio7.gif

Offline

#48 15-12-2013 o 12h31

Miss'ok
AIice
...
Wiadomości: 68

1.Wypowiedz się na temat obrazków na Facebooku typu: ''1like=jeden posiłek dla dzieci w Afryce''.

Według mnie, to mało prawdopodobne, żeby "lajkowanie" takich obrazków naprawdę zapewniało dzieciom w Afryce posiłki, bo niby jak kliknięcie miałoby to zrobić? Uważam, że jedyne co mogą zdziałać takie obrazki to rozpowszechnienie wśród społeczeństwa problemu głodu w Afryce oraz samej idei pomagania. Być może ktoś, widząc go, spróbuje pomóc w inny sposób (np. przez jakąś akcje charytatywną lub oddanie 1% podatku na ten cel), a samo kliknięcie "lubię to" spowoduje, że więcej osób to zobaczy.

2.Jak sądzisz, czym kierują się osoby wrzucające takie obrazki do sieci?

Sądzę, że są na pewno osoby które wierzą, że kliknięcie ma "moc" nakarmienia jakiegoś dziecka. Jednak zapewne są to tylko nieliczni. Być może inni kierują się, jak już wcześniej wspominałam, chęcią rozpowszechnienia problemu i zwrócenia uwagi jego skale. Oprócz tych ludzi, którzy chcą zrobić coś dobrego dzięki tym obrazkom są też tacy, którzy wrzucają to od tak, dla zabawy, z nudów, itp.

3.Czy dajesz ''Lajki'' takim osobą, popierasz tego typu obrazki?

Szczerze mówiąc, korzystam z facebooka sporadycznie, raczej w celu kontaktowania się ze znajomymi, a co za tym idzie nie klikam "lubię to" we wszystko co mi się podoba, bo po prostu nie widzę w tym większego sensu. A skoro nie do końca wierzę w to, że mój "lajk" mógłby coś zmienić (np. nakarmić jakieś dziecko w Afryce), to go nie daję. Jest wiele innych sposobów (które są na pewno skuteczniejsze),by pomagać.


//photo.missfashion.pl/pl/1/17/moy/13404.jpg

Moja miss ma podobne zdanie do mnie na temat pomagania głodującym przez "lajki", dlatego gdy tylko usłyszała, o czym są pytania od razu postanowiła wyjechać do Afryki, by tam móc pomagać dzieciom. Ubrała się w lekki, jasny strój oraz kapelusz, by ochronić się przed gorącym afrykańskim słońcem, mimo to już widać lekko zaróżowione, spieczone policzki. Na miejscu ma zamiar dołączyć się do Polskiej Akcji Humanitarnej, by jako wolontariuszka pomóc w budowaniu studni w Sudanie.

Offline

#49 15-12-2013 o 18h19

Miss'gadułka
Lynn
Powinni zrobić anime o ojcu Boruto!
Miejsce: Gdzieś między sadyzmem a przerwą obiadową
Wiadomości: 3 258

Wypowiedz się na temat bezdomności na świecie.
Jest to dość... Trudna do opisania sprawa, zwłaszcza że osoba taka jak ja, która nigdy nie utraciła dachu nad głową, nie wie, jakie uczucia się z tym wiążą, dlatego wątpię, by moja wypowiedź oddała w wystarczającym stopniu to, co mogą przeżywać ci ludzie. Zważając też na to, że piszę właśnie siedząc przy moim biurku, w moim własnym pokoju, w mieszkaniu co prawda należącym do moich rodziców, ale i tak oznacza to, że mam swoje miejsce na Ziemi. To miejsce, w którym czuję się bezpiecznie, wolna od zagrożeń, jakie może przynieść zarówno wyjątkowo ruchliwa w godzinach szczytu ulica, jak i trwająca całą noc burza z piorunami.
Nie można jednak też zapomnieć, że dom daje w dokumentach także kilka niby nic nie znaczących słów w rubryce "Adres", a jednak ułatwiających nam odnalezienie stałej pracy. Oczywiście, nie jest to konieczne, jednak brak tej informacji nie jest dobrze przyjmowany wśród pracodawców. Dlatego wśród bezdomnych jest też właśnie tylu bezrobotnych - człowiek bez miejsca zamieszkania nie może w większości przypadków zdobyć nawet niezbyt dobrze płatnej pracy, a co się z tym wiąże - nie może pozwolić sobie na wynajem mieszkania, w którym będzie mógł się zameldować, choćby tymczasowo.
Jak możemy zapobiegać temu zjawisku?
Tu przyznam się bez bicia - pojęcia zielonego nie mam. Ba, spytałam o to nawet Wujka Google. Wpisałam "Jak zapobiegać bezdomności", wyskoczyło... Bezdomność zwierząt. W większości przypadków, a przy tych tyczących się bezdomnych ludzi albo antywirus blokował mi stronę, albo znajdował się tam polityczny, zupełnie niezrozumiały dla mnie bełkot. Postanowiłam więc wszystko przedstawić z mojego punktu widzenia - moją własną ideę tego dotyczącą.
Są przecież przytułki dla bezdomnych, gdzie taki człowiek może przenocować, a czasem nawet zjeść i ciepły posiłek, zależy to jednak od wysokości kwoty, jaką placówka jest sponsorowana. Ale mniejsza z tym, bo problem tego, że taki człowiek nie ma własnego dachu nad głową pozostaje. Moja teoria wygląda tak - gdyby Państwo proponowało bezdomnym tymczasowe zameldowanie w przytułkach, choćby na czas odnalezienia przez nich pracy, ludzie, którzy mogliby ją im zaoferować, nie patrzyliby na nich już tak krzywo.
Wiem jednak, że ten pomysł nie jest do zrealizowania ze względu na mnóstwo niedociągnięć, jednak poza niewielkimi organizacjami walczącymi z bezdomnością, nie widzę nigdzie jakichś większych sposobów na zmniejszenie tego problemu.
Czyją winą jest bezdomność?
Przyczyn bezdomności może być tyle, co samych bezdomnych. Najczęstszymi są jednak na przykład różnego rodzaju katastrofy i klęski żywiołowe, jak powodzie, huragany, pożary i tym podobne, ale zwrócić trzeba też uwagę na to, że czasem winni są także ludzie. Ktoś bowiem mógł pożar wywołać, albo ktoś podniósł cenę wynajmu mieszkania, na które rodziny już nie stać, przez co trafia na bruk. Z mieszkaniem, a raczej jego brakiem wiązać się też może nakaz eksmisji lub... Problemy w rodzinie, bo przecież bezdomny to nie tylko stary pijaczyna spod sklepu monopolowego. To również mogą być całkiem młode osoby, które nie potrafiły sobie poradzić z sytuacją, jaka zaistniała w ich życiu.

//photo.missfashion.pl/pl/1/17/moy/13436.jpg

Tym razem ubrałam Moją Miss na wzór młodej dziewczyny, która utraciła dom. Ojczym, gdy ukończyła 18 lat, kazał jej się spakować i wyprowadzić. Nie pozwolił jej zabrać ze sobą rzeczy bardziej kosztownych, dlatego gdy udało jej się sprzedać to, co mogła, ledwo starczyło jej na chleb. Zajęli się nią po jakimś czasie wolontariusze - dali co prawda znoszone i trochę za duże lub za małe, ale za to czyste ciuchy, pozwolili jej się umyć i teraz pomagają jej w odnalezieniu lokum na choćby niedługi okres czasu.



https://data.whicdn.com/images/302401948/original.gif

Offline

#50 16-12-2013 o 17h31

Miss'gadułka
Sszyszka
...
Miejsce: Okolice Jeleniej Góry
Wiadomości: 3 443

CZAS NA FINAŁ
Wykonałyście świetną robotę odpowiadając na pytania oraz tworząc stylizacje. Do finału dostały się 4 miss są to :
-Lynn
-YooSti
-ScarletWitch
-Jessica23

Oceniałyśmy według schematu
0/10 odpowiedź na 1 pytanie
0/10 odp. na 2 pytanie
0/10 odp. na 3 pytanie
0/10 stylizacja oraz jej opis

Reszte informacji zostaną wysłane w wiadomościach priv.


|Ask|Blog|Instagram|

WRÓCIŁAM~~

https://45.media.tumblr.com/5e1ed6549c0d6ceeb4a08a5434504f7b/tumblr_nxw2qxPJIa1up7gxfo5_400.gifhttps://45.media.tumblr.com/57397f448f8e7f4e15ba1dba6d386309/tumblr_nxw2qxPJIa1up7gxfo1_400.gif

Offline

Dyskusja zamknięta

Strony : 1 2 3