Strona główna

Forum - Missfashion.pl, gra o modzie dla dziewczyn!

Dyskusja zamknięta

Strony : 1 2 3

#1 18-11-2013 o 18h42

Miss'gadułka
Sszyszka
...
Miejsce: Okolice Jeleniej Góry
Wiadomości: 3 443

Jako, że na naszym MF jest wiele miłych Miss postanowiłam stworzyć ten o to konkurs.
Zasady i informacje

1. Konkurs będzie miał 4 etapy (eliminacje, wybory, półfinał i finał)
2.Do konkursu może zgłosić się każdy.
3.Każdy z etapów trwa tydzień.
4. Skład zgłoszenia:
-krótko o sobie (nick, wiek,zainteresowanie , można imię itp.)
-wybrana przez siebie najlepsza swoja stylizacja +jej opis(do każdego etapu inna stylizacja)
5.Zgłoszenia dodajemy w postach pod tym tematem.
6. Miss które będą przechodzić do następnych etapów wybierze 3-osobowe jury : Aria, Sszyszka oraz Crewedka
7.Można wysłać tylko jedno zgłoszenie.
8.Nagrodami będą :
Pierwsze miejsce-dyplom,sygnaturka oraz avatar
Drugie miejsce-dyplom oraz sygnaturka
Trzecie miejsce-dyplom oraz sygnaturka
9.I najważniejsze : liczy się tylko Dobra Zabawa

Jury będzie oceniać :
0/10 przedstawienie się (ciekawie)
0/10 stylizacja
0/10 kreatywność
0/10 ogólne wrażenie
0/40 razem

Wspaniałe nagrody sponsorować będzie wspaniała Madelleinee
Pierwszy etap trwa od 18 listopada do 24 listopada (do północy). Wyniki ogłoszone zostaną w ciągu najbliższych dni od zakończenia tego etapu.
CZAS START!!!!
Powodzenia /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Ostatnio zmieniony przez Sszyszka (24-11-2013 o 10h42)


|Ask|Blog|Instagram|

WRÓCIŁAM~~

https://45.media.tumblr.com/5e1ed6549c0d6ceeb4a08a5434504f7b/tumblr_nxw2qxPJIa1up7gxfo5_400.gifhttps://45.media.tumblr.com/57397f448f8e7f4e15ba1dba6d386309/tumblr_nxw2qxPJIa1up7gxfo1_400.gif

Offline

#2 18-11-2013 o 22h00

Miss'ujdzie
Marii-chan
Diabolik Lovers
Miejsce: Wonderland
Wiadomości: 178

Ja mam pytanie odnośnie "poparcia" o co chodzi z tym poparciem?

Offline

#3 18-11-2013 o 22h57

Miss'na całego
Softy
World of Warcraft Player
Miejsce: Kraków
Wiadomości: 393

Też mnie ciekawi to poparcie, czy to znaczy że bez opinii osoby postronnej + dowodem, nie bdzie można brać udziału w konkursie? ;]

Offline

#4 19-11-2013 o 08h35

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Dołączam sie do pytania.

Offline

#5 19-11-2013 o 08h39

Miss'towarzyska
YooSti
Don't judge a book by its cover...
Wiadomości: 2 611

Bo jezeli ta gra m,a być zabawą,to po co jest to poparcie. Jedno przeczy drugiemu. A po za tym są wybory Alternatywne,to po co zakładać nową grę o podobnym stylu?
Doczekamy się odpowiedzi?


             http://i65.tinypic.com/x4kd4g.gif

Offline

#6 19-11-2013 o 13h52

Miss'wtajemniczona
nivata
Seamstress wannabe.
Miejsce: Orc Fortress
Wiadomości: 2 120

Może dlatego, ze Alternatywne są niepewne, często pojawiają się długie przerwy, a nie wszyscy maja ochotę czekać. Zresztą skoro wielokrotnie sugerowano "zróbcie swoje jak Wam nie pasuje"... /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png


http://i64.tinypic.com/2eg9mdg.gif

Offline

#7 19-11-2013 o 14h35

Miss'gadułka
Sszyszka
...
Miejsce: Okolice Jeleniej Góry
Wiadomości: 3 443

Poparcie- chodzi o poparcie swojej kandydatury przez inną miss,
przykładowo: piszesz, że pomagasz innym miss, ta miss musi pod twierdzić to co napisałaś. Mam nadzieję , że rozumiecie.
Co do Alternatywnych Wyborów- tam oceniana jest tylko stylizacja, tutaj oprócz stylizacji oceniana jest osoba. Tak jakby wybory Miss Świata.


|Ask|Blog|Instagram|

WRÓCIŁAM~~

https://45.media.tumblr.com/5e1ed6549c0d6ceeb4a08a5434504f7b/tumblr_nxw2qxPJIa1up7gxfo5_400.gifhttps://45.media.tumblr.com/57397f448f8e7f4e15ba1dba6d386309/tumblr_nxw2qxPJIa1up7gxfo1_400.gif

Offline

#8 19-11-2013 o 20h44

Miss'na całego
Softy
World of Warcraft Player
Miejsce: Kraków
Wiadomości: 393

Szkoda że to poparcie jest obowiązkowe... No nic, powodzenia startującym miss ;]

Offline

#9 19-11-2013 o 20h55

Miss'ujdzie
rkwcz
...
Wiadomości: 235

Dość cieżko moze byc z ocena charakteru Sszszka przez internet xd


Spoiler (kliknij, aby zobaczyć)

Offline

#10 20-11-2013 o 14h34

Miss'gadułka
Sszyszka
...
Miejsce: Okolice Jeleniej Góry
Wiadomości: 3 443

Nie oceniamy charakter tylko przedstawienie się.


|Ask|Blog|Instagram|

WRÓCIŁAM~~

https://45.media.tumblr.com/5e1ed6549c0d6ceeb4a08a5434504f7b/tumblr_nxw2qxPJIa1up7gxfo5_400.gifhttps://45.media.tumblr.com/57397f448f8e7f4e15ba1dba6d386309/tumblr_nxw2qxPJIa1up7gxfo1_400.gif

Offline

#11 22-11-2013 o 16h21

Miss'nieobczajona
...
Wiadomości: 35

Nazywam się Joanna ale wszyscy mówią do mnie Asia. Mam 17 lat oraz interesuję się grafiką komputerową oraz śpiewem. Śpiewam w chórkach na różne okazje. Kocham piosenki Letniego Chamskiego Podrywu.
Moja pomoc innym ukazuje się w //www.missfashion.pl/forum/t708,71-wasze-pytania-na-temat-gry.htm gdzie pomogłam jednej użytkowniczce (strona 71)

//photo.missfashion.pl/pl/1/15/gd/11753.jpg
Oto i moja stylizacja. Jest ona elegancka. Kolorystycznie próbowałam połączyć różne kolory.  Fiolet i czerwień użyte w tej stylizacji są moimi ulubionymi.

Offline

#12 22-11-2013 o 20h55

Miss'Fuzja
Jessica23
...
Miejsce: Wrocław
Wiadomości: 5 291

Cześć wszystkim !

Mój nick to Jessica23, ale w rzeczywistości nazywam się Agata. Skąd Jessica? Od marki ubrań w sklepie C&A /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png Jak można się domyśleć mam 23 lata. Mieszkam w pięknym mieście - Wrocławiu. Jestem zaręczona. Jestem też kocią mamą - Maćka i Antka (ich zdjęcia znajdziecie w moim opisie). Studiuję zarządzanie na PWR. Oprócz nauki, którą interesować się muszę, lubię : śpiewać, jeździć na rowerze, słuchać muzyki itd. itp. już nie zanudzam /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png

Do konkursu zgłaszam się bo wyczuwam tu dobrą zabawę, miłe nastawienie, a poza tym marzy mi się otrzymać od was jakiś ładny dyplom, sygnaturkę i awatar (moje są dość skromne).

Jeśli chodzi o poparcie to z pewnością otrzymam je od Zormy, mogę ją poprosić aby wyraziła się tutaj lub po prostu możecie spytać ją same. Regularnie sobie pomagamy, poza tym chyba się zakolegowałyśmy z czego bardzo się cieszę!

Moja stylizacja przedstawia cud rudowłosą piękność, maszerującą być może nawet po czerwonym dywanie /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png Lubi ona złote dodatki (co jest chyba widoczne), słowo przesada jest jej jednak obce.

Link do zewnętrznego obrazka


http://i60.tinypic.com/2m7uio7.gif

Offline

#13 23-11-2013 o 09h31

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Nazywam się Sylwia,mam 19 lat,w grze jestem pod nickiem Zorma.
Chodzę do szkoły LO a potem będę robić maturę,
lubię jazdę na rowerze,oglądać TV.
Lubię zwierzaki najbardziej psy i koty.Lubie też słuchać muzyki mój ulubiony rodzaj to Pop i dosco. Mieszkam w woj.Mazowieckiem niedaleko miasta Siedlce.



Moja miss ma na sobie suknię wieczorową,lubi się przebierać i wyglądać olśniewająco.Ma czerwono-czarny kolor ponieważ lubi łączyć te kolory ze sobą.
Ma też dodatki z tym kolorem,a jej twarz podkreśla delikatny makijaż.
Lubi też biżuterię,ale w tej kreacji ma tylko kolczyki.


Jak chodzi o poparcie na pewno dostane je od Jessica23 poproszę ją o napisanie tego w tym wątku,lub napiszę do niej na PW i skopiuje wiadomość.

Popieram uczestniczkę z nickiem Jessica23 ponieważ ma świetny styl  i jest osobą kreatywną przecież to widać na załączonym obrazku i dlatego ją popieram i trzymam za nią kciuki






//photo.missfashion.pl/pl/1/15/moy/11776.jpg

Ostatnio zmieniony przez Zorma (23-11-2013 o 09h57)

Offline

#14 23-11-2013 o 11h30

Miss'Fuzja
Jessica23
...
Miejsce: Wrocław
Wiadomości: 5 291

Popieram Zorme /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png To bardzo fajna miss - koleżeńska, pomocna i bardzo stylowa /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png Również dziękuję jej za poparcie <3


http://i60.tinypic.com/2m7uio7.gif

Offline

#15 24-11-2013 o 10h43

Miss'gadułka
Sszyszka
...
Miejsce: Okolice Jeleniej Góry
Wiadomości: 3 443

Czas przedłużamy do środy (godz. 24:00) oraz kasujemy punkt o poparciu przez inną użytkowniczkę


|Ask|Blog|Instagram|

WRÓCIŁAM~~

https://45.media.tumblr.com/5e1ed6549c0d6ceeb4a08a5434504f7b/tumblr_nxw2qxPJIa1up7gxfo5_400.gifhttps://45.media.tumblr.com/57397f448f8e7f4e15ba1dba6d386309/tumblr_nxw2qxPJIa1up7gxfo1_400.gif

Offline

#16 24-11-2013 o 15h22

Miss'gadułka
Lynn
Powinni zrobić anime o ojcu Boruto!
Miejsce: Gdzieś między sadyzmem a przerwą obiadową
Wiadomości: 3 258

Witam serdecznie panie jurorki, jak i inne kandydatki... I wszystkich, i wszystko inne.
Zwę się Natalia, a lat mam niewiele, bo ledwo co tydzień temu skończyłam piętnaście. Urodziłam się, a także obecnie mieszkam w - moim zdaniem - magicznym mieście, które każdy z Was zapewne zna pod nazwą Wrocław. Obecnie chodzę do gimnazjum, jednak jako że zbliżam się do końca edukacji na tym poziomie, mam ambitne plany odnośnie liceum. Mianowicie zamierzam dostać się do klasy dwujęzycznej (z angielskiego).
Skoro już o tym mowa, kocham języki obce. Poza nauką angielskiego i niemieckiego w szkole, na własną rękę uczę się języka litewskiego, jednak nie z jakiegoś szczególnego powodu, to po prostu taki mój kaprys, ponieważ uważam, że to niezwykle piękny i ciekawy język. Poza tym uwielbiam także rysować i śpiewać, swoich sił próbowałam także w szyciu, jednak spoczęłam na laurach przy kilku laleczkach.
Ale już koniec o mnie, bo to przecież nie ja startuję w Wyborach, a Moja Miss. Przed Wami Lynn, samozwańczy Postrach Forum. Uwielbia ona delikatne i kobiece stroje, jednak można ją też spotkać w bardziej seksownych bądź mrocznych kreacjach.
A dzisiaj... Dzisiaj będzie trochę inaczej, bo Lynn uparła mi się na swoją kreację pół piratki - pół wiedźmy VooDoo. Postanowiłam tego nie kwestionować, jako że jest ona o wiele bardziej uparta od mej uległej osoby. Tak więc, tu prosiłabym o brawa:

//photo.missfashion.pl/pl/1/15/moy/11975.jpg

Jak myślicie, wygląda groźnie? Możliwe, że nie, ale uwierzcie, ma w zanadrzu kilka całkiem nowiutkich laleczek, którymi może zrobić krzywdę. Są one jednak ukryte, bo jest ona także piratem, czemu więc nie miałaby dzierżyć broni? Poza tym dodatki pasujące chyba zarówno do jednej, jak i do drugiej roli. Chciałam tym pokazać, że zarówno ja, jak i ona, poza normalnymi, stonowanymi kreacjami, lubimy od czasu do czasu zaszaleć. Ach, jeszcze jedno, brak obuwia jest zamierzony /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png

No, i głosować na mnie, bo Was przeklnę! ~Lynn
Wcale nie, ona tylko tak żartuje! ~N.
*szept*Nie żartuję.*szept* ~Lynn

Ostatnio zmieniony przez Lynn (24-11-2013 o 21h00)



https://data.whicdn.com/images/302401948/original.gif

Offline

#17 25-11-2013 o 17h23

Miss'gadułka
Sszyszka
...
Miejsce: Okolice Jeleniej Góry
Wiadomości: 3 443

Nadal czekamy na zgłoszenia.


|Ask|Blog|Instagram|

WRÓCIŁAM~~

https://45.media.tumblr.com/5e1ed6549c0d6ceeb4a08a5434504f7b/tumblr_nxw2qxPJIa1up7gxfo5_400.gifhttps://45.media.tumblr.com/57397f448f8e7f4e15ba1dba6d386309/tumblr_nxw2qxPJIa1up7gxfo1_400.gif

Offline

#18 25-11-2013 o 20h07

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 8

Link do zewnętrznego obrazka

Witam, mam na imię Paulina, mam 20 lat. Studiuję technologię żywienie. Interesuję sie fotografią, muzyką rockową (mój ulubiony zespół to COMA) i uwaga... Koleją, może to nie jest typowe kobiece zainteresowanie, ale parowozy to coś co uwielbiam! Świst pary, zapach dymu i stukot kół- w takich momentach czuję się najlepiej, także drezyna i prace na szlaku nie są mi obce.
Moja stylizajca to demon, zainspirowana książką Katarzyny Miszczuk "Ja, diablica" zawiera ona moje ulubione połączenie czerni i czerwieni.

Offline

#19 25-11-2013 o 20h11

Miss'całkiem całkiem
Yuya
...
Miejsce: Kwidzyn
Wiadomości: 84

Ohayo ~ Moje imię brzmi Izabela, ale zdecydowanie wolę Iza lub Izuś. Znajomi z którymi dobrze żyję zwą mnie Yuya, a ci z którymi dobrze nie żyję wolą mnie unikać i się nie odzywać. Jestem pogodną, optymistyczną fanką życia i wszystkiego z nim związanego. Mnie się kocha albo nienawidzi. Od razu się przyznam, że w życiu nie kieruję się rozumem, tylko sercem i emocjami. Także mówię zanim coś pomyślę. Ale nie myślcie, że jestem głupia. Co to to nie... Naiwna zaś na pewno. Czasem jest to wadą, czasem zaletą. Zależy w sumie od sytuacji. Interesuję się anime, mangą i ogólnie kulturą Japonii. Wiecie za co dziękuję stwórcy? Za moją cudowną lewą rękę, która tworzy cuda. To dzięki niej dostałam się do Liceum Plastycznego i miewam się w nim bardzo dobrze. Wiem, że idę dobrą drogą. Najważniejsze jednak dla mnie jest bycie z osobą, którą kocham najbardziej na świecie. Pomimo młodego wieku, ja wiem z kim chcę spędzić życie. Może to moje naiwne nadzieje, ale będę dążyć za marzeniami. Cóż... Uparte ze mnie stworzenie. I to bardzo. Do tego złośliwe, a jak! Jedna tylko osoba posiada ten przywilej nazywania mnie "Diabełkiem". Nie jest to bezpodstawna nazwa, ale powód zostanie moją słodką tajemnicą <333

Link do zewnętrznego obrazka

Oto moja wspaniała stylizacja~ Otóż od razu widać moje charakterystyczne atrybuty, czyli ogonek, skrzydełka i rogi. Uważam, że sznur idealnie do nich pasuje. Ogólnie bardzo lubię czarne stylizacje, jest to taki typowy elegancki kolor, który zawsze i wszędzie prawie pasuje. Klimatycznie dodałam czerwone dodatki, by wprowadzić do stylizacji trochę seksapilu.  /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/cool.png

Ostatnio zmieniony przez Yuya (25-11-2013 o 20h12)

Offline

#20 25-11-2013 o 21h40

Miss'na całego
Kosia1
...
Miejsce: Kraków
Wiadomości: 356

Hej, na imię mam Kasia.
Część z Was może mnie kojarzyć, bo od czasu do czasu udzielam się na forum, zazwyczaj staram się być miła, niestety na żywo różnie to wychodzi. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png
Z tego co widziałam wiele dziewczyn jest z Wrocławia i nazywa je najpiękniejszym miastem, zgodziłabym się z tym oczywiście, ale pewnego dnia ni stąd ni zowąd przyjechałam do Krakowa (dłuuuga historia /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png), zostałam na dłużej i od tego momentu to moje miasto nr 1. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png
Interesuje się gotowaniem, lubię gotować zupy, podobno wychodzi mi też dobry jabłecznik. Oprócz tego czytam książki - głównie thrillery, kryminały. Zakochana jestem w Kingu i w Mastertonie.
Nie studiuję, bo uważam to za strate czasu, a czas ten wole poświęcić pracy. I to nie byle jakiej pracy, bo pracuje w domu i uważam, że to chyba najwygodniejsza rzecz na świecie choć nie mam za dużo kontaktu z ludźmi.
O miss fashion przypomniałam sobie po kilku latach, ponieważ wcześniej grałam w anglojęzyczną miss bimbo. Chciałam ją odszukać, a tu proszę - miss fashion. W dodatku po polsku. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png
Gra pozwala mi się zrelaksować, jest świetnym wypełniaczem czasu, a że dzień mam 'rozstrzelony' i nie bardzo mam czas aby np grać w jakąś zwykłą grę komputerową, wiec gra przeglądarkowa jest najlepszym wyborem.
Ok, w takim razie przejde do przedstawienia mojej stylizacji /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

//photo.missfashion.pl/pl/1/16/moy/12106.jpg 

Wybieram moją najnowszą stylizację, bo zawsze uważam, że najnowsza bije na głowe poprzednie i jest tą naj naj naj choć tak naprawdę jestem perfekcjonistką i nigdy nic do końca mnie nie zadowala.
Zdecydowałam się na tę stylizację po tym jak spadł w końcu pierwszy śnieg.
Inspirowałam się baśnią 'Królowa Śniegu' Christiana Andersena i stworzyłam moje wyobrażenie tejże królowej. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png
No dobra - pomyślicie - ale po cholere te łyżwy?! W baśni królowa miała podarować łyżwy pewnemu chłopcu, drugą sprawą jest to, że lubię jeździć na łyżwach i zima właśnie z nimi mi się kojarzy. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png No i zawsze to coś oryginalniejszego od jakiejś laski, różdzki etc. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png
Uff, mam nadzieję, że Was nie zamęczyłam, dzięki temu kto dotrwał do końca /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png

Offline

#21 26-11-2013 o 15h46

Miss'gadułka
Sszyszka
...
Miejsce: Okolice Jeleniej Góry
Wiadomości: 3 443

Jutro mija termin dodawania prac do pierwszego etapu


|Ask|Blog|Instagram|

WRÓCIŁAM~~

https://45.media.tumblr.com/5e1ed6549c0d6ceeb4a08a5434504f7b/tumblr_nxw2qxPJIa1up7gxfo5_400.gifhttps://45.media.tumblr.com/57397f448f8e7f4e15ba1dba6d386309/tumblr_nxw2qxPJIa1up7gxfo1_400.gif

Offline

#22 26-11-2013 o 18h19

Miss'ujdzie
Lena331
...
Miejsce: Kraków
Wiadomości: 223

Witam! Nazywam się Magdalena a w grze jestem Lena(331) .  Mój wiek się Wam nie przyda , ale jestem osoba pełnoletnią powyżej 20 roku życia. Mieszkam w Wierchomli , zapewne nic Wam to nie mówi , ponieważ jest to mała wioska kilkadziesiąt kilometrów od Krynicy.Jestem raczej miłą osobą, staram się. Bardzo lubię koty a interesuję się medycyną , (praca  w szpitalu) jestem chirurgiem dlatego grę traktuję jako relaks.
Oto zimowa stylizacja która mi się bardzo podoba a jak Wam ?:



//photo.missfashion.pl/pl/1/16/moy/12159.jpg

Offline

#23 26-11-2013 o 20h39

Miss'towarzyska
YooSti
Don't judge a book by its cover...
Wiadomości: 2 611

Witam serdecznie wszystkich forumowiczów. Na imię mi Justyna,mam 26lat,jestem optymistką,potrafiącą śmiać się sama z siebie.Jako dziecko chciałam zostać strażakiem /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png. Interesuję się fotografią,modą i (lalkami) Ball joint doll. Kocham zwierzęta,posiadam psa i rybki,marzą mi się dwa króliczki  /modules/forum/img/smilies/bimbo/amoureuse.gif
To chyba tyle,co można o mnie wiedzieć.

  //photo.missfashion.pl/pl/1/16/moy/12183.jpg

Strój powstał spontanicznie z połączenia kilku elementów.


             http://i65.tinypic.com/x4kd4g.gif

Offline

#24 27-11-2013 o 15h59

Miss'ok
AIice
...
Wiadomości: 68

Hej! Jestem Ala i mam 17 lat. Aktualnie uczę się w Liceum Ogólnokształcącym. W wolnym czasie lubię czytać książki, oglądać seriale, filmy, słuchać muzyki (a także śpiewać), spotykać się ze znajomymi. Od niedawna postanowiłam spędzać czas bardziej aktywnie, więc zaczęłam biegać /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png Chyba nie muszę dodawać, że uwielbiam grać w Miss Fashion  /modules/forum/img/smilies/sourire.gif To chyba tyle o mnie, jeśli Was zaciekawiłam to napiszcie do mnie, chętnie poznam kogoś nowego /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png


Jeśli chodzi o stylizacje mojej Miss to postanowiłam pokazać Wam jedną z moich starszych stylizacji, która bardzo mi się podoba. Jest to strój wieczorowy utrzymany w ciemnej kolorystyce. Czym sie inspirowałam? Sama do końca nie wiem, po prostu kupiłam ładną bluzkę i połączyłam ze spódnicą i dodatkami.

//photo.missfashion.pl/pl/1/16/moy/12206.jpg

PS: Życzę powodzenia pozostałym uczestniczką /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Offline

#25 27-11-2013 o 16h43

Miss'towarzyska
YooSti
Don't judge a book by its cover...
Wiadomości: 2 611

Alice,ale z tego co Szyszka napisała,to zgłoszenia były do wczoraj


             http://i65.tinypic.com/x4kd4g.gif

Offline

Dyskusja zamknięta

Strony : 1 2 3