Strona główna

Forum - Missfashion.pl, gra o modzie dla dziewczyn!

Strony : 1 2

#1 27-05-2013 o 18h41

Miss'Superstar
Majerankowa
Beemoov ogarnij się
Wiadomości: 27 291

Hej  /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png Mam pytanie: lubicie oglądać kabarety? Jaki kabaret najbardziej was śmieszy? Która z grup występujących na scenie najbardziej do was przemawia?
Co do mnie, to lubię kabarety na każdy temat. No, prawie każdy. Nie mam jakiegoś ulubionego. Kocham się śmiać, więc oglądam je bardzo często  /modules/forum/img/smilies/bimbo/bave.gif


https://66.media.tumblr.com/a79585b15b7fc52ce6d27f2f9814a19b/tumblr_inline_op9jh0YOA71t67szg_540.gif

Offline

#2 27-05-2013 o 18h47

Miss'ok
Simolka
...
Wiadomości: 78

Lubiłam jak byłam młodsza. Najbardziej chyba Ani mru mru. Obecnie gdy przypadkiem włączę jakiś kabaret to nie wiem czy śmiać się czy płakać, bo poziom w większości jest strasznie żałosny. Limo jest jeszcze całkiem spoko

Offline

#3 27-05-2013 o 19h00

Miss'ujdzie
MilaBee
...
Miejsce: Piechowice
Wiadomości: 182

Jeśli chodzi o mnie, bardzo lubię oglądać kabarety. Może dlatego, iż lubię się śmiać i jestem osobą na pozór zabawną. Nie mam ulubionego "zespołu" kabaretowego.

Offline

#4 27-05-2013 o 19h03

Miss'Żółtodziób
Sheillay
...
Wiadomości: 1

Ja osobiście uwielbiam, Smile, Łowcy.B. Jednym z moich ulubionych skeczy jest "wigilia" własnie Smile'a /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png


"Udając kogoś kim nie jesteś, jesteś jedynie nieudaną kopią osoby którą pragniesz być."

Offline

#5 31-05-2013 o 12h20

Miss'Sensei
Joanna
...
Miejsce: People will say, black or white but the world is so GRAY!
Wiadomości: 1 071

Ja kocham dobre kabarety Smile, Kabaret Młodych Panów, Limo, Paranienormalnych iw tym samym Mariolke /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png<3

Offline

#6 02-06-2013 o 17h01

Miss'nieobczajona
Susciter
...
Miejsce: Gdzieś na ziemi :3
Wiadomości: 45

Raczej nie mam ulubionego... Ale zdecydowanie jednym z najlepszych jest "szkoła" Smile :3


Wszyscy, mamy w sobie tyle samo dobra co zła, to od nas zależy, którą drogą pójdziemy ~ J.K. Rowling

Offline

#7 02-06-2013 o 17h21

Miss'nieobczajona
Willczyca
...
Miejsce: Szczecin
Wiadomości: 25

Neonówka - Niebo
Mój ulubiony kabaret ^^


I tak zginiemy :<

Offline

#8 02-06-2013 o 17h41

Miss'Sensei
Joanna
...
Miejsce: People will say, black or white but the world is so GRAY!
Wiadomości: 1 071

Willczyca napisał

Neonówka - Niebo
Mój ulubiony kabaret ^^

świetne

Offline

#9 02-06-2013 o 17h58

Miss'Superstar
Majerankowa
Beemoov ogarnij się
Wiadomości: 27 291

Willczyca napisał

Neonówka - Niebo
Mój ulubiony kabaret ^^

Haha, oglądałam to już kilka razy /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png Naprawdę dobre /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png


https://66.media.tumblr.com/a79585b15b7fc52ce6d27f2f9814a19b/tumblr_inline_op9jh0YOA71t67szg_540.gif

Offline

#10 24-07-2013 o 21h56

Miss'towarzyska
Peppers
...
Miejsce: Paprysiowe królestwo♥
Wiadomości: 2 260

Ostatnio w mojej miejscowości był Kabaret Młodych Panów /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png
Mój ulubiony- Kabaret Łowcy-B
pan w żółtym sweterku ♥

Offline

#11 04-08-2013 o 19h03

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 2

Byłam kiedyś na festynie kabaretów w Lidzbarku. Nie wiem jak tamten festyn się nazywał, ale na tym festynie śmiałam się głupia xD. Mi najbardziej do gustu przypadła Neonówka i Limo, ale nie mam ulubionego skeczu. Ale moim zdaniem  najfajniej ogląda się kabarety na żywo, niż w telewizji.

Offline

#12 04-08-2013 o 19h40

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 1

Czasami oglądam, jak już na prawdę nie mam co ze sobą zrobic /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Offline

#13 04-08-2013 o 20h58

Miss'OK
Eminaria
Daj mi nadzieję i zabierz mi serce, jeśli poczujesz choć chwilę jak ja.♥
Wiadomości: 1 501

Ja bardzo lubię oglądać kabarety ale najbardziej to Ani mru mru, ogólnie oglądam dlatego bo kocham się śmiać nie mam tam jakiegoś faworyta, ale naprawdę uwielbiam tamten kabaret! :3


http://s12.favim.com/orig/160812/gif-harley-quinn-joker-suicide-squad-Favim.com-4628517.gif

Offline

#14 05-08-2013 o 22h15

Miss'Żółtodziób
Hazza
...
Wiadomości: 8

Kiedyś więcej oglądałam, nawet kilkanaście razy ten sam skecz lub czekałam cały rok na kabareton w Sopocie lub w Mrągowie i te wszystkie inne które leciały w tv a teraz nie ciągnie mnie aż tak do tego (ostatnio trochę bardziej wolę Stand UP)  i nie mam za bardzo czasu bo jestem na wakacjach u babci i cały dzień spędzam ze znajomymi ale może we wrześniu gdy wrócę do siebie to nadrobię zaległości /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png i chyba nie mam jakiegoś takiego faworyta ale największą słabość mam do LIMO i Łowcy.B, a dwa lata temu byłam na Ani Mru Mru i muszę powiedzieć że było zajefajnie XD


[ ] wolna
[ ] zajęta
[x] czekam na Demonologia 2

Offline

#15 18-09-2013 o 23h06

Miss'nieobczajona
Wiola
...
Miejsce: Kraina Czarów
Wiadomości: 20

Ja oglądam sporo kabaretów i lubię wszystkich ale ulubieńcem jest Ani mru mru /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png

Offline

#16 21-09-2013 o 15h46

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Lubię pooglądać kabarety. Każda noc kabaretowa, która jest transmitowana w telewizji, jest przeze mnie oglądana... Mamy ochotę w przyszłym roku się z chłopakiem na jakąś wybrać.../vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png Co do moich ulubieńców to... LIMO <3 zawsze w pierwszej kolejności. W następnej kolejności wskazałabym Neo-Nówkę oczywiście, z panem Radkiem(?) na czele. Jest genialny. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png Na trzecim miejscu na tym samym poziomie wskazałabym Kabaret Młodych Panów i Kabaret Skeczów Męczących.
Te cztery kabarety na chwilę obecną królują w moim sercu, jak i mojej rodziny. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png

Ostatnio zmieniony przez marzycielka93 (21-09-2013 o 15h46)

Offline

#17 21-09-2013 o 16h06

Miss'Sensei
Joanna
...
Miejsce: People will say, black or white but the world is so GRAY!
Wiadomości: 1 071

Teraz lubie ogladać Kabaret Skeczów Meczących maja świetnego gościa co tak fajnie potrafi dobrac głos do kazdej przez niego postaci ale nie wiem jak sie nazywai ich numer w MOPS-em genialny :>

Offline

#18 21-09-2013 o 19h44

Miss'wow
Wiolecinka
...
Wiadomości: 745

Ja uwielbiam oglądać kabarety. Świetny sposób na poprawienie sobie chumoru. Niektóre skecze są tak świetne że zapadają mi w pamięci na długi czas /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png
Najbardziej lubię oglądać kabaret Moralnego Niepokoju oraz Ani Mru mru xD
Inne też sa niezłe, ale na te najbardziej zwracają moją uwage /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png

Offline

#19 25-09-2013 o 18h39

Miss'OK
Lola886
...
Miejsce: Bielsko-Biała
Wiadomości: 1 691

uwielbiam oglądać kabarety!/vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png
1.miejsce w moim sercu zajmuje ANI MRU MRU
a dalej ulubione to Łowcy.B,  Kabaret Moralnego Niepokoju i Paranienormalni.. Mariolka jest boska ha ha
lubię też skecze i poczucie humoru Cezarego Pazury;)


..prawdziwa sztuka?..być sobą w dzisiejszych czasach..


Offline

#20 30-09-2013 o 10h09

Miss'Fuzja
Jessica23
...
Miejsce: Wrocław
Wiadomości: 5 291

Ja nie powinnam oglądać kabaretów bo potem powtarzam teksty i wszyscy mają mnie za nienormalną bo nie wiedzą o co chodzi /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png
I pamiętajcie... Bobry gwałcą ! A konie mają pazuryr i pracują u końwulizatora... /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png


http://i60.tinypic.com/2m7uio7.gif

Offline

#21 30-09-2013 o 14h44

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Hej

Offline

#22 03-10-2013 o 00h42

Miss'wow
CharlotteYork
Wyzwanie to ubranie...
Miejsce: Ciemna strona księżyca
Wiadomości: 536

Kiedyś szczerze kochała Ani Mru Mru, do tej pory uwielbiam skecz z Tofikiem, jednak dawno nie widziałam nic dobrego w ich wykonaniu. Za to teraz moje serce zdobyli Paranienormalni. Idę nie długo na ich występ, pierwszy raz na żywo na kabarecie, aż wstyd zważywszy na mój wiek. Uwielbiam również improwizacje typu "Spadkobiercy". Na żywo byłam na w "Gorącej wodzie kompani" (też improwizacja) gdzie występował również Wojtek z Limo (uwielbiam go).

Offline

#23 05-10-2013 o 14h33

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Limo, a przede wszystkim Neo - Nówka! - To moi faworyci. <3 Kocham oglądać ich występy.
Uwielbiam też oglądać "Spadkobierców", choć bardzo rzadko na to trafiam. W każdym bądź razie, lubię spędzać wolne chwile na oglądaniu kabaretów. Dobrze się jest tak odprężyć i 'odmóżdżyć' /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png

Offline

#24 08-10-2013 o 14h14

Miss'Żółtodziób
gosia19995
...
Wiadomości: 14

Jeśli chodzi o kabaret to ostatnio spodobał mi się spektakl pt. Sąsiadka, kabaretu CIACH oraz MOPS kabaret  skeczów męczących.
Warto obejrzeć, polecam


hmm jestem jaka jestem

Offline

#25 10-07-2015 o 10h11

Miss'Superstar
Majerankowa
Beemoov ogarnij się
Wiadomości: 27 291

Uff, nawet nie pamiętałam, że założyłam taki wątek!

Pod koniec czerwca, w ramach nagrody za dobre wyniki w nauce, pojechałam na Kabaret Skeczów Męczących. Na żywo są świetni, bardzo mi się podobało. :3 Cała sala śmiała się co chwila. ^^ Miło jest oglądać na żywo coś, co wcześniej widziało się tylko na ekranie telewizora.

Ostatnio zmieniony przez Majerankowa (10-07-2015 o 10h11)


https://66.media.tumblr.com/a79585b15b7fc52ce6d27f2f9814a19b/tumblr_inline_op9jh0YOA71t67szg_540.gif

Offline

Strony : 1 2