Strona główna

Forum - Missfashion.pl, gra o modzie dla dziewczyn!

Dyskusja zamknięta

Strony : 1 2 3 ... 5

#1 26-10-2013 o 17h29

Miss'Sensei
Rosemary5
Jeżeli ktoś potrzebuję pomocy w RPG mogę wziąć jakąś postac :3
Wiadomości: 1 051

chodzimy do liceum już od dwóch lat znamy się przyjaźnimy a zwłaszcza nasza paczka trzymamy się razem od dziecka zawsze razem ale co to za dziewczyna tak to ona wróciła ona dziewczyna którą od 4 lat nikt z nas nie widział dziewczyna która była liderką naszej paczki która musiała nas zostawić by wyjechać z rodzicami do Francji ale teraz wróciła lecz prawie nikt jej nie poznał a zwłaszcza on chłopak który był w niej po uszy zakochany ona wróciła lecz poznał ją jeden chłopak który zakochał się w niej od samego wejrzenia są też dwie dziewczyny które są zakochane w obu tych chłopakach jak poradzi sobie z tym wyzwaniem dziewczyna.



karta :
postać : (jedna z dwóch dziewczyn z dwóch chłopców normalna osoba z paczki)
imię :
nazwisko :
wiek : wszyscy po 17
hobby :
pokój :
zwierzę :
opis :
wygląd :

moja karta :
postać : dziewczyna która wróciła
imię : Marisa ale wolę jak się do mnie mówi Mary
nazwisko :Carter
wiek :17 latek
hobby : śpiewanie granie na różnych instrumentach obce języki sztuki walki i malowanie
pokój :5
zwierzę :mały piesek Chihuahua miniaturka długowłosa o imieniu paris
opis :Mary wcale nie chciała jechać do Francji i opuszczać wszystkich lecz jej tata stracił pracę i nie miał jak utrzymać rodziny teraz wróciła z rodzicami ponieważ firma taty przeniosła się do polski zamieszkała więc w akademiku. Mary jest miła i pomocna jest też bardzo mądra i towarzyska marzy by znowu spotkać swoją paczkę i o wspólnych wakacjach z przyjaciółmi i z pieskiem
wygląd  //photo.missfashion.pl/pl/1/13/moy/9868.jpg//photo.missfashion.pl/pl/1/13/moy/9869.jpg//photo.missfashion.pl/pl/1/13/moy/9870.jpg[/img[/url]%20[url=//photo.missfashion.pl/view.php?photoId=9871][img]//photo.missfashion.pl/pl/1/13/moy/9871.jpg//photo.missfashion.pl/pl/1/13/moy/9872.jpg //photo.missfashion.pl/pl/1/13/moy/9873.jpg



postacie :
- dziewczyna powróciła - zaj
- chłopak zakochany od dawna -zaj
- drugi chłopak zakochany od niedawna -
dziewczyna zakochana w pierwszym chłopaku -zaj
- dziewczyna zakochana w drugim chłopaku -zaj
chłopak -zaj
dziewczyna -zaj
chłopak -
dziewczyna -zaj
chłopak -

Ostatnio zmieniony przez Rosemary5 (27-10-2013 o 13h19)

Offline

#2 26-10-2013 o 17h45

Miss'ok
Cora
...
Wiadomości: 76

http://www.google.pl/url?sa=i&rct=j&q=&esrc=s&frm=1&source=images&cd=&cad=rja&docid=H-4tBm-1lmHKPM&tbnid=Vr7gABDxypJt3M:&ved=0CAUQjRw&url=http%3A%2F%2Fwww.tapeciarnia.pl%2F88846_dziewczyna_anime_manga_otaku_figurki.html&ei=H-JrUpm4JMjUtAbI7IHICw&bvm=bv.55123115,d.bGE&psig=AFQjCNE8jnmNC5QUeJffnhnaa0fyIlk1gA&ust=1382888325266252

/modules/forum/img/smilies/epingle.gif Postać: normalna osoba z paczki
/modules/forum/img/smilies/epingle.gif Imię: Sofiee (czyt,. Sofii)
/modules/forum/img/smilies/epingle.gif Nazwisko: Smile
/modules/forum/img/smilies/epingle.gif Wiek: oczywista 17 /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png
/modules/forum/img/smilies/epingle.gif Hobby: jazda konna <3
/modules/forum/img/smilies/epingle.gif pokój: 6
/modules/forum/img/smilies/epingle.gif zwierzę: kotek- mały, biały, puszysty kotek o imieniu Nino, który kocha chodzić na smyczy. Sofiee dostała ją na urodziny.
/modules/forum/img/smilies/epingle.gif opis: Sofiee jeździ konno od kiedy miała 6 lat. Czasami jeździ na zawody. Jest wierna paczce i ma nadzieję, że Mary kiedyś wróci... Bardzo ją lubiła.
/modules/forum/img/smilies/epingle.gif Umiejętności: zna się na komputerach i jeździ konno.

Offline

#3 26-10-2013 o 17h48

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Link do zewnętrznego obrazka
Link do zewnętrznego obrazka

Link do zewnętrznego obrazka
Link do zewnętrznego obrazka
Link do zewnętrznego obrazka

Link do zewnętrznego obrazka

☆ P i e r w s z e  i m i ę ~ Rosie ☆
☆ N a z w i s k o ~ Black ☆
☆ Ksywka ~ Ros ☆
☆ W i e k ~ 17 lat ☆
☆ D a t a  n a r o d z i n ~ 2 Sierpnia ☆
☆ P ł e ć ~ Kobieta ☆
☆ O r i e n t a c j a  s e k s u a l n a ~ Hetero ☆
☆ K o l o r  W ł o s ó w ~ Fiolet ☆
☆ K o l o r  O c z u ~ Zieleń ☆
☆ W z r o s t ~ 178 Centymetrów ☆
☆ W a g a ~ 58 Kilogramów ☆
☆ P o s t a ć ~ Dziewczyna zakochana w pierwszym chłopaku ☆
☆ H o b b y ~ Malowanie ☆
☆ P o k ó j ~ 9 ☆
☆ Z w i e r z ę ~ Brak ☆
☆ O p i s
~ Zabawna
~ Wredna
~ Złośliwa
~ Lubi dobrą zabawę
~ Troskliwa ☆

Ostatnio zmieniony przez JuriNeko0 (27-10-2013 o 13h36)

Offline

#4 26-10-2013 o 18h17

Miss'OK
Eminaria
Daj mi nadzieję i zabierz mi serce, jeśli poczujesz choć chwilę jak ja.♥
Wiadomości: 1 501

Klepię dziewczynę KP jutro
zakochana dziewczyna :3

Ostatnio zmieniony przez Eminaria (26-10-2013 o 19h30)


http://s12.favim.com/orig/160812/gif-harley-quinn-joker-suicide-squad-Favim.com-4628517.gif

Offline

#5 26-10-2013 o 19h06

Miss'towarzyska
majkel325
...
Wiadomości: 2 365

karta :
postać : Dziewczyna zakochana w drugim chłopaku.
imię : Liz
nazwisko : Sherman
wiek : 17 wiosen
hobby : muzyka,sport,taniec,fotografia
pokój :1
zwierzę :brak
opis : Ma 2 braci starszych wychowuje ja babcia. Kocha swoją rodzinę ale nie do końca swoje życie. Zawsze była niezauważalna,prześladowana. Po długich rozmowach z braćmi przestała się tym przejmować i zaczęła być pewna siebie i Nabrała charakterku.
wygląd : Jasna cera, brązowe oczy i kasztanowe  długie włosy
http://stylowi.pl/13051200

Ostatnio zmieniony przez majkel325 (27-10-2013 o 12h56)


https://66.media.tumblr.com/af5c6afd4ae6fb4a1bb547722b6e0273/tumblr_pv0hjapxfY1s7xfipo4_400.gif https://66.media.tumblr.com/7a836bc64d679800a4138557c8885830/tumblr_pv0hjapxfY1s7xfipo6_400.gif

Offline

#6 26-10-2013 o 19h30

Miss'Sensei
Rosemary5
Jeżeli ktoś potrzebuję pomocy w RPG mogę wziąć jakąś postac :3
Wiadomości: 1 051

proszę aby pisać jak się klepie postać itp to rodzaj czy zakochany chłopak czy zwyczajny

Ostatnio zmieniony przez Rosemary5 (26-10-2013 o 19h30)

Offline

#7 27-10-2013 o 12h32

Miss'na całego
Nataaa
...
Miejsce: Szukasz kogoś do RPG a nikt się nie chce zgłosić? Napisz do mnie na rozpatrzę propozyję ;*
Wiadomości: 304

Imię: Nathaniel
Postać: Chłopak zakochany od dawna
Nazwisko: Crem
Ksywki: Nath, Natan, Krem
Wiek: 17 lat
Orientacja: Hetero
Status Społeczny: Wolny
Link do zewnętrznego obrazka
Charakter: Zabawny, wesoły, pomysłowy, często flirtuje, wysportowany, czasami wredny, bardzo wygadany, trochę łobuzowaty.
Znaki Szczególne: Ma tunel w uchu. Ale on dodaje mu tylko uroku.
Wzrost: 178 cm
Kolor oczu: Zwykle czarne, ale czasami szarawe. Jeśli ma ochotę zakłada niebieskie soczewki.
Kolor włosów: Kruczoczarne
Link do zewnętrznego obrazka

Ostatnio zmieniony przez Nataaa (27-10-2013 o 12h38)

Offline

#8 27-10-2013 o 12h42

Miss'Sensei
Rosemary5
Jeżeli ktoś potrzebuję pomocy w RPG mogę wziąć jakąś postac :3
Wiadomości: 1 051

zaczynamy o 14 reszta może jeszcze dołączy

Offline

#9 27-10-2013 o 12h44

Miss'wtajemniczona
Ewangelin
We li­ve, as we dream – alo­ne.
Miejsce: Keizaal
Wiadomości: 2 136

Chłopak

//photo.missfashion.pl/pl/1/13/moy/9951.jpg

Imię:
Christopher

Nazwisko:
Wright

Wiek:
17 lat

Pokój:
8

Kolor włosów:
Blond

Kolor oczu:
Złocistobrązowy

Wzrost:
1, 83

Hobby:
Fotografia, taniec i koszykówka

Zwierzę:
Kot rasy perskiej o dwukolorowych oczach(zdjęcie później)

Charakter:
Jest miły, zabawny i życzliwy. Często się uśmiecha. Jednak ma jedną wadę. Ogląda się prawie za każdą dziewczyną i jest odrobinę narcystyczny.

Ostatnio zmieniony przez Ewangelin (27-10-2013 o 17h49)


//photo.missfashion.pl/pl/1/80/moy/63788.jpg   

Offline

#10 27-10-2013 o 13h19

Miss'Sensei
Rosemary5
Jeżeli ktoś potrzebuję pomocy w RPG mogę wziąć jakąś postac :3
Wiadomości: 1 051

Wstałam rano obudzona przez służącą rodziców nie było w domu jak zwykle ale wstałam. Na półce leżała kartka od rodziców a było na niej napisane ,, kręcimy dzisiaj scenę nowego filmu walizki z pieniędzmi i książkami leżą na dole nie zapomnij o Paris " rodzice jak zwykle o wszystkim pamiętają no cóż jak już mówiłam wstałam poszłam do łazienki wyprostowałam włosy pomalowałam usta jasnym błyszczykiem i poszłam się przebrać ubrałam się w krótkie szorty czarną bluzkę na ramiączkach i czarne conversy. Potem upewniłam się że wszystko wzięłam z domu na dole stało z sześć walizek samych ubrań a z trzy walizki butów wszystko to jak zazwyczaj zapakowała mama była jeszcze jedna walizka z książkami pieniędzmi i jakimiś dodatkami. Wzięłam jeszcze kamizelkę choć sama nie wiem po co na dworze była bardzo gorącą wzięłam Paris na dół i wsypałam jej ulubioną karmę a ja sama zjadłam omlet i herbatę z lodem i cytryną koło domu stała limuzyna i szofer kazałam zabrać walizki i Paris do mojego pokoju i mnie rozpakować a sama postanowiłam jechać motorem. Za dziesięć minut byłam już koło akademika szofera już nie było zaparkowałam motor i weszłam do pokoju był już cały rozpakowany a Paris siedziała w swoim ulubionym miejscu czyli na parapecie położyłam gitarę obok łóżka włączyłam telewizor i wyjęłam jedno jabłko i wodę leciał fajny serial więc rozsiadłam się i oglądałam

Offline

#11 27-10-2013 o 13h27

Miss'na całego
Nataaa
...
Miejsce: Szukasz kogoś do RPG a nikt się nie chce zgłosić? Napisz do mnie na rozpatrzę propozyję ;*
Wiadomości: 304

Gdy się obudziłem od razu matka kazała mi wstawać. Założyłem moje słuchawki i posłuchałem kilku piosenek ubierając się w moje ciuchy. Czarna bluzka a czaszkę, skórzana kurtka i czarne jeansy. Poprawiłem grzywkę. I zszedłem na dół. Zjadłem śniadanie, zapakowałem się i po kilku godzinach byłem pod akademikiem.
Odetchnąłem z ulgą. Jeszcze nikogo nie ma. A szkoda. Gdzie są moi kumple i kumpele, ja się pytam?!
Wpadłem do recepcji. Wziąłem klucz do pokoju i się rozpakowałem.Opadłem na łózko. Miałem lekko uchylone drzwi.

Offline

#12 27-10-2013 o 13h33

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Rosie Black

Wstałam mrucząc coś, ze stwierdzeniem, że wolę się zabić. Kiedy wstałam  wpakowałam się w podarte rajstopy - czarne rzecz jasna, białe szorty i czarną bluzkę 'Jack Daniels'. Później odprawiłam rytuał z włosami i pobiegłam do szkoły. Załatwiłam wszystko i szłam do pokoju. Po drodze zauważyłam uchylone drzwi. Wparowałam tam, jak gdyby zostały otworzone dla mnie i ujrzałam swojego znajomego. Westchnęłam i opadłam na krzesło.
- A gdybym była, jakimś terrorystą?

Offline

#13 27-10-2013 o 13h36

Miss'towarzyska
majkel325
...
Wiadomości: 2 365

Wstałam dość wcześnie. sprawdziłam telefon. Kilka wiadomości od braci. Szybko odpisałam i wstałam z łóżka. Poszłam do łazienki. Umyłam twarz i zęby. Przebrałam się w jeansowe szorty biały podkoszulek i niebieska koszulę zwiewną. Do tego czarne trampki. Rozczesałam długie kasztanowe włosy. Nie chciało mi się z nimi bawić więc zostawiłam je w spokoju. Ciekawe czy cały akademik już wstał? Wzięłam jabłko które wczoraj kupiłam w sklepie i zaczęłam je jeść. Dziś coś się miało wydarzyć tylko co. Pamięć mi ostatnio szwankuje.


https://66.media.tumblr.com/af5c6afd4ae6fb4a1bb547722b6e0273/tumblr_pv0hjapxfY1s7xfipo4_400.gif https://66.media.tumblr.com/7a836bc64d679800a4138557c8885830/tumblr_pv0hjapxfY1s7xfipo6_400.gif

Offline

#14 27-10-2013 o 13h40

Miss'OK
Eminaria
Daj mi nadzieję i zabierz mi serce, jeśli poczujesz choć chwilę jak ja.♥
Wiadomości: 1 501

Neptune Moon

//photo.missfashion.pl/pl/1/13/moy/9956.jpg

Imię | Neptune
Nazwisko | Moon
Ksywki | Nep, Neptunia
Wiek | 17 lat
Data Urodzenia | 23 wrzesień
Miejsce Urodzenia | Los Angeles, Kalifornia
Znak Zodiaku | Waga
Płeć | Kobieta
Orientacja | Hetero
Grupa Krwi | 0Rh-
Status Społeczny | Wolna
Postać | Dziewczyna zakochana od dawna

//photo.missfashion.pl/pl/1/13/moy/9957.jpg

Charakter | Później napiszę..
Zainteresowania | deskorolka, książki, fotografia, przyroda
Hobby | Moda, bieganie, zwierzęta, pisanie
Talent | Mądrość, dekorowanie domu, rady, przebiegła

//photo.missfashion.pl/pl/1/13/moy/9991.jpg

Wygląd | Neptune, ma różowo-fioletowe włosy. Raz ma jasno niebieskie oczy, a raz fioletowe oczy. Jasną karnację swojej skóry. Jej usta są wiśniowe a nosek ma normalny. Jej sylwetka jest zgrabna i szczupła, a wzrost ma wysoki. Jej waga jest normalna, nie jest za przytyła ani za chuda, jest taka w sam raz chuda.
Lubi |
•    Biegać
•    Miłe słowa
•    Pomagać innym
•    Się uśmiechać
•    Pokazywać swoje emocje
Nie Lubi |
•    Nie wdzięczne osoby
•    Zapominać o najważniejszych rzeczach
•    Ignorowania jej osoby
•    Się kłócić
•    Nienawiści
Ciekawostki |
•    Ma lekki sen
•    Ma uczulenie na cytrusy
•    Od bardzo dawna się kocha
•    Ma typ towarzysza i samotnika
•    Broni każdego na różne sposoby

//photo.missfashion.pl/pl/1/13/moy/9992.jpg

Wzrost | 167 cm
Waga | 54 kg
Kolor Oczu | Jasny niebieski-fioletowy
Kolor Włosów | Różowo-fioletowe
Długość Włosów | Dość długie

//photo.missfashion.pl/pl/1/13/moy/9961.jpg

Ostatnio zmieniony przez Eminaria (27-10-2013 o 15h58)


http://s12.favim.com/orig/160812/gif-harley-quinn-joker-suicide-squad-Favim.com-4628517.gif

Offline

#15 27-10-2013 o 14h49

Miss'ok
Cora
...
Wiadomości: 76

Budzik zadzwonił punktualnie, ale ja już byłam na nogach. Wyprzedzanie budzika to moje ulubione zajęcie. Spakowałam jeszcze kilka rzeczy i wyruszyłam w drogę. Weszłam do recepcji, zabrałam kluczyk do pokoju i próbowałam go odnaleźć. Gdy wreszcie znalazłam odpowiedni numer uśmiechnęłam się. Zaczynam nowy rozdział w moim życiu. Jak zawsze, każda nowa chwila to inny rozdział.

Offline

#16 27-10-2013 o 15h02

Miss'Sensei
Rosemary5
Jeżeli ktoś potrzebuję pomocy w RPG mogę wziąć jakąś postac :3
Wiadomości: 1 051

Ludzie zaczynali się powoli wprowadzać do akademika było słychać ich kroki może dlatego że nie zamknęłam za sobą drzwi postanowiłam wyjść na korytarz i zobaczyć może spotkam kogoś nowego. Wyszłam na korytarz Paris zostawiłam w pokoju w końcu ona nie musi nikogo poznawać wzięłam ze sobą telefon nie miałam żadnych numerów tylko numery koleżanek z Francji ale do nich raczej nie napiszę. Przypomniała mi się moja paczka ach jak fajnie było by ją teraz spotkać w końcu kiedyś byliśmy nierozłączni ciekawe co się z nimi stało. Myślałam tak w końcu znudziło mi się stanie usiadłam na parapecie włączyłam telefon i zaczęłam słuchać muzyki.Przypomniały mi się wspólne chwilę z paczką miałam nadzieję że spotkam jeszcze kogoś przypomniała mi się wycieczka nad morze haha ale było wtedy zabawy nigdy tego nie zapomnę.Nagle usłyszałam czyjeś kroki wyjęłam słuchawki z uszu i spojrzałam na schody z niecierpliwością

Ostatnio zmieniony przez Rosemary5 (27-10-2013 o 15h09)

Offline

#17 27-10-2013 o 15h37

Miss'na całego
Nataaa
...
Miejsce: Szukasz kogoś do RPG a nikt się nie chce zgłosić? Napisz do mnie na rozpatrzę propozyję ;*
Wiadomości: 304

Chłopak spojrzał w stronę dziewczyny. Uśmiechnął się rozbrajająco i odpowiedział:
- Ale nie jesteś. I chyba mam szczęście, prawda? -
Puścił jej oczko i ponownie opadł na łóżko. Po chwili wstał i podszedł do siedzącej przyjaciółki. Podsunął sobie drugie krzesło i usiadł na przeciwko.
- To co dzisiaj mamy w planach? - Zapytał z uśmiechem.

Offline

#18 27-10-2013 o 15h42

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Rosie Black

- Nie jestem, ale równocześnie mogłabym zgolić tobie włosy. - powiedziałam i popatrzyłam na tą jego uwodzicielską twarz. - Na oczka mnie nie nabierzesz.
Kiedy podsunął krzesło, zmierzyłam go wzrokiem, a na pytanie westchnęłam.
- Znowu mam wymyślać? Dajże, spokój. - odpowiedziałam, uśmiechając się blado.

Offline

#19 27-10-2013 o 15h51

Miss'na całego
Nataaa
...
Miejsce: Szukasz kogoś do RPG a nikt się nie chce zgłosić? Napisz do mnie na rozpatrzę propozyję ;*
Wiadomości: 304

Chłopak przekrzywił lekko głowę i zrobił oczy zbitego psiaka.
- Na pewno? -
Po chwili dał jej przyjaznego kuksańca i powrócił do "normalnej" twarzy. Udawał zamyślonego i powiedział:
- To może zaczniemy od spaceru, co ty na to? -
Złapał ją za rękę i bawił się jej pomalowanymi paznokciami.

Offline

#20 27-10-2013 o 15h54

Miss'OK
Eminaria
Daj mi nadzieję i zabierz mi serce, jeśli poczujesz choć chwilę jak ja.♥
Wiadomości: 1 501

Neptune Moon

Wstałam bardzo wcześnie, ubierając się w ubrania te które sobie wczoraj przygotowałam. Stanęłam przez chwilę i zaczęłam się pakować, spojrzałam na zegarek. Nie spóźnię się tylko to miałam w głowie. Wzięłam torbę poszłam do kuchni przygotowałam, sobie kanapkę i poszłam się ubrać w kurtkę, czapkę i buty. I wyszłam zamykając za sobą drzwi, po paru minutach doszłam. Wzięłam kluczyk od recepcjonistki i poszłam szukać swojego pokoju. Znalazłam weszłam i usiadłam na łóżku, miałam drzwi przymknięte. Położyłam się i zamknęłam oczy..


http://s12.favim.com/orig/160812/gif-harley-quinn-joker-suicide-squad-Favim.com-4628517.gif

Offline

#21 27-10-2013 o 15h57

Miss'Sensei
Rosemary5
Jeżeli ktoś potrzebuję pomocy w RPG mogę wziąć jakąś postac :3
Wiadomości: 1 051

Nadal nikogo nie było co oni tak długo śpią muszę kogoś poznać bo chyba oszaleje w końcu . Strasznie mi się nudziło lekcji dzisiaj nie było w pokoju nie mam co robić Paris śpi nikogo nie znam a do tego deszcz zaczął padać więc nie wyjdę na dwór ehh czasem ciężko być nową. Odkąd rozstałam się z moją paczką nie miałam prawdziwych przyjaciół oni byli najlepsi w trudnych chwilach razem i w wesołych bardzo za nimi tęsknie chciałabym ich spotkać oj bardzo chciałabym ale co zrobić tamte chwilę nie wrócą chyba. Miałam nadzieję że ich tu spotkam byłam głupia ale nadzieja umiera ostatnia, przynajmniej tak mi się wydaje. Nagle zobaczyłam uchylone drzwi w pokoju obok postanowiłam się przedstawić.Słyszałam tam dwa znajome głosy ale czyje. Wyjęłam słuchawki z uszu i podeszłam do drzwi nie byłam pewna czy zapukać ale naprawdę chciałam kogoś poznać więc co miałam zrobić zapukałam

Ostatnio zmieniony przez Rosemary5 (27-10-2013 o 15h59)

Offline

#22 27-10-2013 o 16h04

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Link do zewnętrznego obrazka

Spojrzałam na chłopaka, z lekką nutą złość, co u mnie wyglądało na próbę zabójstwa osoby na przeciwko. Cóż takie życie.
- I co może jeszcze będziemy się za rączki trzymać i śpiewać pioseneczki z przedszkola? - zapytałam ironicznie i postukałam palcem w czoło.
Wyrwałam swoją rękę i z lekkim grymasem westchnęłam.
- Niech ci będzie, ale następnym razem nie bawisz się w manicurzystkę.

Offline

#23 27-10-2013 o 16h08

Miss'na całego
Nataaa
...
Miejsce: Szukasz kogoś do RPG a nikt się nie chce zgłosić? Napisz do mnie na rozpatrzę propozyję ;*
Wiadomości: 304

Chłopak wstał z lekkim ociąganiem i podszedł do drzwi. Ktoś pukał. Dlaczego akurat teraz? Gaworzył sobie spokojnie ze swoją przyjaciółeczką.
Otworzył ze spokojem drzwi i ujrzał nową dziewczynę. Jakaś taka znajoma mu się wydawała.
- Yyy... Cześć. - Powiedział lekko mrużąc oczy.

Offline

#24 27-10-2013 o 16h12

Miss'Sensei
Rosemary5
Jeżeli ktoś potrzebuję pomocy w RPG mogę wziąć jakąś postac :3
Wiadomości: 1 051

Drzwi otworzył jakiś chłopak dziwnie znajomy przypominała mi mojego kolegę z paczki lecz wydawało się to niemożliwe że jest akurat tu gdzie ja heh .
- Hej jestem Marisa ale wolę jak mówią do mnie Mary jestem nowa .
wydawał się naprawdę znajomy za nim na krześle siedziała jakaś dziewczyna ona też była bardzo znajoma może widziałam ich gdzieś na mieście. No cóż wydawał się dość oziębły ale nie ocenia się książki po okładce a może jednak. Dziewczyna za nim miała bardzo śliczne włosy kogo one mi przypominają może kogoś z paczki ?

Offline

#25 27-10-2013 o 16h14

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Link do zewnętrznego obrazka

Uważnie spoglądałam na chłopaka, który otwierał drzwi. Przymrużyłam oczy na widok zbłąkanej czarnowłosej dziewczyneczki. Czy ona chce nas poprosić o litość?
- Hej mała, pomóc ci w czymś. - powiedziałam wstając z krzesła, które pod wpływem osoby o fioletowych włosach, runęło o ziemię.
Była taka bezbronna, a jednak znajoma.

Ostatnio zmieniony przez JuriNeko0 (27-10-2013 o 16h14)

Offline

Dyskusja zamknięta

Strony : 1 2 3 ... 5