Strona główna

Forum - Missfashion.pl, gra o modzie dla dziewczyn!

Strony : 1 2

#26 05-06-2013 o 23h04

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Najbardziej z dzieciństwa pamiętam Pokemony, zawsze rano nie mogłam się ich doczekać ^^
I oczywiście Król Lew, mogłam w kółko oglądać całą trylogię ^^ I Charlie i fabryka czekolady, z siostrą oglądałyśmy parę razy pod rząd xD
Poza tym raczej nie oglądałam i nie oglądam telewizji, więc to chyba tyle ;D

Offline

#27 08-06-2013 o 11h57

Miss'nieobczajona
SungEunJoon
...
Miejsce: 서울
Wiadomości: 28

Ja sie wychowalam na sponge bobie :3 Mialam wtedy jakas niemiecka tv ale jakos bawilo mnie wszystko i rozumialam o co chodzi xd Codziennie o 8 rano i 8 wieczorem ta boska piosenka  /modules/forum/img/smilies/bimbo/amoureuse.gif
A poza tym jak juz mialam normalna tv to glownie disney i cartoon network xd Lubilam klan na drzewie <3 ed, edd i eddie (mimo ze mama uwazala to za glupie xd) scoobiego doo, flinstonow, krola lwa i wszystkie barbie xd Mam jeszcze te cala kolekcje i jak chce raz obejzec, to moja mlodsza siostra sie na mnie dziwnie gapi i nie potrafi tego zrozumiec  /modules/forum/img/smilies/bimbo/goutte.gif Pamietam jeszcze ten moment w przedszkolu jak zaczely sie pojawiac karteczki *-*  /modules/forum/img/smilies/bimbo/triste.gif Boze, ale to byl szal. Najlepsze byly te brokatowe, z witcha i ze slodkimi zwierzatkami ^^ Potem w szkole nadal mialam moj segregator i zaczal sie winx xd Te wszystkie gazetki i plyty  /modules/forum/img/smilies/bimbo/malheureuse.gif O a troche pozniej byla hannah montana  /modules/forum/img/smilies/bimbo/amoureuse.gif Jednak najbardziej pamietam tego spongeboba (jak zrywalam sie rano z lozka bo slyszalam te melodie z drugiego pokoju xd) i szal na karteczki ;3 Pamietam tez jak kiedys bylam w wypozyczalni i wrocilam do domu z super bajka, ktorej tytulu nie pamietalam. Jakos w tamtym roku mialam ochote dowiedziec sie co to byla za anime (jak sie okazalo) i po masie przeszukiwan okazalo sie, ze to spirited away  /modules/forum/img/smilies/bimbo/malheureuse.gif Dopiero wtedy zrozumialam lepiej o co chodzilo xd O i bylo tez zona dla kota, czy cos takiego *-* To tez bylo super xd Dlatego zaczelam miec faze na anime, ale to tylko jakos rok, potem zaczely sie dramy koreanskie xd /modules/forum/img/smilies/bimbo/amoureuse.gif I to chyba tyle xd Cala historie dziecinsktwa skrocilam xd

Ostatnio zmieniony przez SungEunJoon (08-06-2013 o 12h03)

Offline

#28 02-08-2013 o 22h44

Miss'towarzyska
Peppers
...
Miejsce: Paprysiowe królestwo♥
Wiadomości: 2 260

Kto oglądałam "Hamtaro" ? /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png "Pokemony" ? albo "Żółwie ninja " Xd
no i "Wróżkowie chrzestni", "Brenda i Pan Whiskers", "Ah ten Andy"
A na dobranoc "Bracia Koala"i "O rety psoty Dudusia Wesolka"

Offline

#29 03-08-2013 o 19h45

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Scooby-Doo,Mała Syrenka , Gumisie , Muminki (zawsze bałam się Buki xD ) , Flinstonowie  , Bob budowniczy a i sąsiedzi . Te czasy <3...

Offline

#30 03-08-2013 o 20h40

Miss'na całego
Lexa0
...
Wiadomości: 403

Peppers - TNMT oglądałam, chociaż pamietam piąte przez dziesiąte i prawdopodobnie jakąś wcześniejszą wersję. Blado strasznie wypadła przy lecącym w okolicy Batmanie. Chociaż przy Batman:The Animated series wszystko blado wypadało /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/tongue.png

O "Hamtaro" też mi się zaczepiło, ale to zdecydowanie już nie były okolice dzieciństwa.

Za to jestem ciekawa, kto zna "Tajemnicze, Złote Miasta". (goglnijcie chociaż wejściówkę, intro ma naprawdę urokliwe i zapadające w pamięć)

Offline

#31 28-09-2013 o 11h32

Miss'całkiem całkiem
Lavender
...
Wiadomości: 132

O tak, uwielbiałam "Tajemnicze, Złote Miasta." ^^

Najlepiej wspominam "Rycerzy Zodiaku".
Lubiłam też "Czarodziejkę z księżyca", "Dragon Ball'a", "Ulysses" i oczywiście "Scooby Doo". :3

Offline

#32 28-09-2013 o 12h31

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 1

ja też lubie scoooby doo

Offline

#33 28-09-2013 o 18h56

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Bajki od Disney'a były moimi ulubionymi:
Pocahontas, Alladyn,Dzwonnik z Notre Dame, Mała Syrenka, Piotruś Pan, Piękna i Besta, Król Lew...na tym zakończę swoją listę (gdybym tego nie zrobiła wymieniłabym wszystkie bajki tej wytwórni /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png)
Miło jest czasem wrócić do tych bajek- mam wrażenie się z nich nie wyrasta ^^

Offline

#34 09-10-2013 o 18h07

Miss'Żółtodziób
...
Miejsce: łachów
Wiadomości: 3

Ja  lubię   oglądać  disney  channel  a  te  filmy  które  lubię  tam  oglądać  to: wioletta , blog na  cztery  łapy i  austin i ally.

Offline

#35 09-10-2013 o 18h09

Miss'Żółtodziób
...
Miejsce: łachów
Wiadomości: 3

Zawsze  oglądam  wiolette , lubę  ją  najbardziej z  disney  channel.

Offline

#36 11-10-2013 o 08h35

Miss'Sensei
lillchen
Pani Fioletu i Pochodnych
Miejsce: KremLove
Wiadomości: 976

Lexa0: Uwielbiałam "Tajemnicze, złote miasta".

Wychowałam się na niemieckim RTLu i angielskim Cartoon Network. Z wczesnego dzieciństwa najbardziej uwielbiałam "Darkwing Ducka", zresztą, oglądam go namiętnie do dziś. Gdzieś mi jeszcze mignęły "Przygody Bosco", tak to się bodajże nazywało.
Potem był TVN, ale też bajki na kasetach wideo z wypożyczalni po sąsiedzku. Ktoś jeszcze pamięta "Misia Ruxpina"? A z TVNu... "Opowieści z zielonego lasu", "Delfy", "Wodnikowe wzgórze" i wiele, wiele bajek, których tytułów nie pamiętam.
I na nieodżałowanym MiniMaksie: "Sandokan" oraz "Lawendowy Zamek"

Zaś co się tyczy pełnometrażówek, moją najulubieńszą była, jest i pozostanie "Anastazja" (ciekawe dlaczego...), ale obok tego jest cała masa bajek, które zawsze z przyjemnością obejrzę /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

No i do dziś jestem zdeklarowaną fanką Krecika.

Offline

Strony : 1 2