Strona główna

Forum - Missfashion.pl, gra o modzie dla dziewczyn!

Strony : 1 2

#1 27-05-2013 o 03h23

Miss'nieobczajona
Narabara
...
Wiadomości: 20

Na pewno każda z Nas ma swoje ulubione bajki, czy to Disney'a, Warner Bros, czy innej wytwórni /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png
Tutaj możemy wspomnieć o tych, które w naszych sercach zajmują szczególne miejsce /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

W moim przypadku są to:

Pocahontas, Dzwonnik Z Notre Dame, Hercules, Tarzan, Król Lew, Mała Syrenka, Piękna i Bestia, Atlantyda - Walt Disney   /modules/forum/img/smilies/bimbo/amoureuse.gif

I pozostałe: Ruchomy Zamek Hauru, Scooby Doo, Flinstonowie, Johnny Bravo, Laboratorium Dextera, Księżniczka Łabędzi - ehh, wspomnienia  /modules/forum/img/smilies/bimbo/malheureuse.gif


" Na wojnie, zwycięstwo. W pokoju, czuwanie. W śmierci, ofiara. "

Offline

#2 27-05-2013 o 11h30

Miss'na całego
Astaelia
...
Miejsce: SauPaulo jakby ktoś się pytał.
Wiadomości: 310

Kiedy to było ... Moimi ulubionymi bajkami z dzieciństwa, to Król Lew, Pocahontas. Tak je uwielbiałam, że zbierałam przeróżne gadżety, ubrania itd. z postaciami które występowały w danej bajce.
Inne, to na pewno Kopciuszek, Piotruś Pan, Gumisie, Smerfy, Czarodziejka z Księżyca.
Pomimo, iż mam ten swój wiek, z miłą chęcią wracam do tamtych zacnych czasów i dość często się zdarza, że z moją mamą oglądamy bajki, kreskówki z dzieciństwa.


https://33.media.tumblr.com/400fb646497ebbc64fbf7ceaf222f58d/tumblr_nmvngzPK4n1r6pj8ko1_r2_400.gif https://38.media.tumblr.com/d31d56d003be99e0eb4a7e4c11d08751/tumblr_nmvngzPK4n1r6pj8ko5_r1_400.gif

Offline

#3 27-05-2013 o 15h20

Miss'na całego
Nabi
...
Miejsce: Fairy Glade
Wiadomości: 458

Król lew, Tabaluga, Smerfy, Gumisie, Yu-gi-oh, Shaman king, Muminki, Mała syrenka i inne... *.*
Zastanawia mnie, czy ktokolwiek tu pamięta Przygody Artura, Hutch miodowe serce czy Nils i dzikie gęsi. Pytałam rówieśników, ale nikt nie kojarzył...Na necie też ciężko cokolwiek znaleźć... ;C

Offline

#4 27-05-2013 o 15h35

Miss'całkiem całkiem
navitte
...
Miejsce: Gdańsk
Wiadomości: 158

Jezu, jezu *^* Tak bardzo brakuje mi cartoon'owskich bajek :C Atomówki, Dexter, Ed, Edd i Eddy, Johnny Bravo, Klan na drzewie, wszystko, dosłownie wszystko obejrzałabym jeszcze raz.
A z Disneya, to oczywiście Król Lew, Arielka, Kopciuszek i te wszystkie księżniczki, jezu wszystko D:


bum!

Offline

#5 27-05-2013 o 23h49

Miss'nieobczajona
rooksioo88
...
Miejsce: Kołobrzeg
Wiadomości: 17

Ja wcale nie oglądałam w dzieciństwie bajek disneya no może Kopciuszka (orginalnego) i chyba Śnieżkę /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png
Moje ulubione kreskówki z dzieciństwa to z CN :
- Flinstonowie <3
- Atomówki
- Johnny Bravo
i lubiłam także
- Laboratorium Dextera (pamiętam ,że nie lubiłam strasznie odcinka takiego głupiego xd)
- Scooby Doo
- Ed, Edd i Eddy
- Dom dla zmyślonych przyjaciół pani Foster.
nie cierpiałam takich bajek jak : Samuraj Jack , Klan na drzewie -.-
Z wieczorynek lub innych bajek to: Krecik <3 ,Zając i Wilk, Tom i Jerry <3,Królik Baks <3, Ta bajka co wilk goni strusia, krótko metrażowe bajki typu: Myszka Miki ,Kaczor Donald ,Miś uszatek,Smerfy, Franklin (czasami),Bolek i Lolek, Rumcajs <3 ahh te wspomnienia /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png
Jeszcze pamiętam ,że jakiś serial oglądałam : Sabina nastoletnia czarownica <3

Jeszcze przypomniało mi się ,że uwielbiałam taką serie bajek i zawsze na początku tych bajek "filmów" gadały ,była jakaś fretka mała niebieska i coś brązowego ,może ktoś kojarzy? XD <3

Ostatnio zmieniony przez rooksioo88 (28-05-2013 o 00h00)


Moje uzależnienie i nałóg: Shahrukh Khan <3
Kocham Bollywood <3
Link do zewnętrznego obrazka

Offline

#6 28-05-2013 o 08h05

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Smerfy,Gumisie, dużo tego jest /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png /modules/forum/img/smilies/larme.gif

Offline

#7 28-05-2013 o 16h24

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Król Lew forever i tyle. Taka prawda. Te wszystkie nowe bajki nie mają nawet szans konkurować z tymi z czasów Tarzana, Kopciuszka itp.

Jeśli kiedyś będę mieć dzieci, będę im puszczać takie stare bajki, a nie Hany Montany i inne >.>

Offline

#8 28-05-2013 o 16h44

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Jako pięciolatka potrafiłam praktycznie non stop przez kilka godzin oglądać bajki Disneya (w szczególności "Królewnę Śnieżkę" i sędziwą "Myszkę Miki", co moich rodziców doprowadzało do prawdziwej fiksacji /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/roll.png Poza tym bardzo też lubiłam rosyjskiego "Wilka i Zająca", "Teletubisie" i rzecz jasna "Tabalugę". Strasznie brakuje mi też "Atomówek"...

Offline

#9 28-05-2013 o 17h09

Miss'Żółtodziób
Miako
...
Wiadomości: 10

Ostatnio na bajki nie mam czasu, ale taką do której mogę wiecznie wracać jest Mulan /modules/forum/img/smilies/coeur.gif i Shrek'a. Kocham te bajki.
Ale ogólnie to mi czasem brakuje Scoobie'go albo Flinstonów.

Offline

#10 28-05-2013 o 17h28

Miss'Żółtodziób
Kokobu
...
Wiadomości: 12

"Super Świnka" - czy ktoś to jeszcze pamięta!? Chętnie bym obejrzała całość, niestety udało mi się znaleźć tylko 11 odcinków po polsku, resztę mam po japońsku, a angielskich napisów nigdzie nie mogę znaleźć, bo jeśli chodzi o polskie to nawet się nie łudzę, że się kiedyś pojawią. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png
A tak poza tym to uwielbiałam jeszcze kreskówkę "Kapitan Simian i Kosmiczne Małpy"

Offline

#11 28-05-2013 o 21h59

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Nigdy nie lubiłam bajek Disneya. Nie interesował mnie świat księżniczek, ani tego typu rzeczy.
W wieku trzech lat oglądałam z tatem Dragon Balla. >'D Później przyszedł czas na Code Lyoko i Martina Tajemniczego, a jeszcze później Wakfu zajęło szczytne miejsce w moim sercu.

Offline

#12 28-05-2013 o 23h05

Miss'Żółtodziób
Miako
...
Wiadomości: 10

Code Lioko i Martin są genialni. Czasem do teraz oglądam, ale jak byłam małym dzieckiem, mama zabraniała mi oglądania tego... Ale moja przebiegłość była lepsza.
Pamiętam, że w wieku młodym obejrzałam Shaman King'a i od tej pory zaczęła się moja pasja do anime <3

Offline

#13 29-05-2013 o 18h14

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Jeśli dzieciństwo, to oczywiście Pokemony. Ah, wtedy to było oglądanie! Pamiętam jeszcze Dragon Ball'a i Rycerzy Zodiaku z francuskim dubbingiem. Oglądałam również większość filmów podanych przez innych we wcześniejszych postach, a z produkcji Disnay'a moim uluionym filmem jest Mój brat niedźwiedź.

Nie mogę się powstrzymać....
Link do zewnętrznego obrazka

Offline

#14 29-05-2013 o 18h43

Miss'Żółtodziób
Niomi
...
Miejsce: Poznań
Wiadomości: 11

Uwielbiałam i nadal uwielbiam Studio Ghibli, /modules/forum/img/smilies/bimbo/amoureuse.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/amoureuse.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/amoureuse.gif
a najbardziej Spirited Away. /modules/forum/img/smilies/bimbo/amoureuse.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/bave.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/amoureuse.gif


OTAKU /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png

Offline

#15 29-05-2013 o 20h34

Miss'nieobczajona
Lulu-chan
...
Wiadomości: 33

Moją odwieczną słabością jest Scooby-Doo. Zawsze bardzo lubiłam oglądać paczkę detektywów poszukujących złoczyńcy i obmyślać, kto może nim być.
Oprócz tego zawsze podobały mi się bajki Barbie. Ostatnio można je obejrzeć, gdyż są w całości emitowane (co tydzień jedna część xD), więc wracam sobie wspomnieniami do dzieciństwa <3
No i Tabaluga :3 Jak ja zawsze kochałam tego zielonego smoczka. Oglądałam niedawno wieczorynkę, właśnie Tabalugę, i tak się zaczęłam zastanawiać jaka ja byłam jako dziecko niewinna. Tyle podtekstów, a ja nic nie zauważałam XD
I jeszcze taka nowsza bajka: Huntik: Łowcy Tajemnic. Mój brat często włączał tę kreskówkę, widząc jeden odcinek po prostu zakochałam się w parze Lok x Sophie. No i tak jakoś wyszło, że obejrzałam całość :3

Offline

#16 31-05-2013 o 21h33

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

kochani .. Disney  /modules/forum/img/smilies/bimbo/rougie.gif

Offline

#17 02-06-2013 o 16h59

Miss'nieobczajona
Susciter
...
Miejsce: Gdzieś na ziemi :3
Wiadomości: 45

Zdecydowanie "Krecik" oraz "Smerfy" /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png


Wszyscy, mamy w sobie tyle samo dobra co zła, to od nas zależy, którą drogą pójdziemy ~ J.K. Rowling

Offline

#18 02-06-2013 o 18h46

Miss'całkiem całkiem
Feila
...
Miejsce: Koszalin
Wiadomości: 169

Narabara napisał

Na pewno każda z Nas ma swoje ulubione bajki, czy to Disney'a, Warner Bros, czy innej wytwórni /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png
Tutaj możemy wspomnieć o tych, które w naszych sercach zajmują szczególne miejsce /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

W moim przypadku są to:

Pocahontas, Dzwonnik Z Notre Dame, Hercules, Tarzan, Król Lew, Mała Syrenka, Piękna i Bestia, Atlantyda - Walt Disney   
I pozostałe: Ruchomy Zamek Hauru, Scooby Doo, Flinstonowie, Johnny Bravo, Laboratorium Dextera, Księżniczka Łabędzi

Zgadzam się w 100% to klasyka /modules/forum/img/smilies/bimbo/clein-d-oeil.gif


,,Miłość jest siłą, która nie narzuca się człowiekowi od zewnątrz, lecz rodzi się w jego wnętrzu, w jego sercu, jako jego najbardziej wewnętrzna własność"

Offline

#19 02-06-2013 o 19h49

Miss'na całego
Werciaaa
...
Wiadomości: 432

Moje ulubione kreskówki z dzieciństwa to :
•Smerfy
•Scooby-Doo
•Tabaluga
•Flinstonowie
•Kopciuszek
•Myszka Miki
•Teletubisie
/modules/forum/img/smilies/bimbo/gros-sourire.gif

Ostatnio zmieniony przez Werciaaa (02-06-2013 o 19h55)


Werciaaa

Offline

#20 02-06-2013 o 19h52

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Jak ja byłam mała, kochałam oglądać Teletubisie, miałam z tego 3 albumy /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/tongue.png I prawie wszystko na Mini-Mini  /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/lol.png

Offline

#21 03-06-2013 o 16h04

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Pełnometrażówki Disneya <3.
Wciąż je oglądam. Razem z sernikiem mają świetne działanie terapeutyczne ;D.
Ale też Kubuś Puchatek, Myszka Mickey, czy Kaczor Donald.

Poza tym moje dzieciństwo sponsorowali jeszcze Hanna-Barbera, Catroon Network, MiniMax i oczywiście wieczorynki.

I tu mogę wymienić takie tytuły jak: Smurfy, Gumisie, Kot Filemon, Reksio, Krecik, Wilk i Zając, Pszczółka Maja, Muminki, Flinstonowie, Tabaluga, Miś Yogi, Brygada RR, Kocia ferajna, Scooby Doo, Tom i Jerry, Kacper - przyjazny duszek, Kimba- biały lew, Zwariowane melodie, Zaczarowany ołówek, Koziołek Matołek, Miś Uszatek, czy Czarodziejka z księżyca (w ogóle to chciałam być jak ona i z tej okazji wycięłam sobie serduszko w grzywce. Mama i koledzy z podwórka nie zrozumieli mojej wizji xD).

W późniejszym dzieciństwie, kiedy mamcia zdecydowała nas podłączyć do cudu zwanego kablówką, oglądałam jeszcze: Atomówki, Klan na drzewie, Pinky i Mózg, Laboratorium Dextera, Bliźniaków Cramp, Aparatkę, Strażników czasu, Chojraka, Johnny'ego Bravo oraz Dom dla zmyślonych przyjaciół... /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Offline

#22 03-06-2013 o 16h45

Miss'wow
Wiolecinka
...
Wiadomości: 745

Ja jak byłam mała uwielbiałam oglądać "Johny'ego Bravo", "Kaczora Dogers'a", "Scooby'ego Doo" (teraz jak to widzę, to sama się zastanawiam jak mogłam to oglądać. Czwórka brzdąców biegających z gadajacym psem za duchami xD) i "Lilo i Stich" (czy jakoś tak to się pisało O.o') /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png

Offline

#23 03-06-2013 o 20h03

Miss'całkiem całkiem
Kitty23
...
Miejsce: Gdzieś na podlasiu :)
Wiadomości: 140

Najlepiej pamiętam barbie, król lew, pat i mat, mysia, wilk i zając /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Offline

#24 04-06-2013 o 20h03

Miss'wtajemniczona
Asuu
"Nie księżniczko, nie oddam ci mojego Fiata"
Miejsce: Karpacz (Jelenia Góra)
Wiadomości: 2 247

Jeśli chodzi o pełnometrażową bajkę to zawsze i ciągle moją ulubienicą jest "Anastazja". Była to moja pierwsza bajka na kasecie i do tej pory z sentymentem potrafię ją oglądać (na coś młodsze rodzeństwo się przydaje. xD). Jakoś nigdy nie przepadałam za księżniczkami Disney'a. Wolałam Lucky Lucky, Asterix i Obelix, Gumisie, Smurfy, Wilk i Zając (tą bajkę zawsze oglądałam z oryginalnym dubbingiem i do tej pory nie potrafię strawić polskiego. D:< ), Rumcajs, Krecik, Bolek i Lolek, Reksio, Myszka Mickey (ale ta pierwsza! .3.), Kasztanki, Przygody Profesora Gąbki i generalnie wiele, wiele bajek.
Za to tak nawiasem powiem, że jako same baśnie i legendy, to uwielbiałam kiedy mi opowiadano o Duchu Gór. Nie raz mówiono mi by nie nazywać go Liczyrzepą i do dzisiaj upominam innych, by go tak nie zwali. xD


Zapraszam na mojego bloga *Klik*
//photo.missfashion.pl/pl/1/68/moy/54052.jpg  //photo.missfashion.pl/pl/1/68/moy/54053.jpg

Offline

#25 05-06-2013 o 15h20

Miss'na całego
...
Miejsce: Bardzo ładne.
Wiadomości: 295

Scooby Doo
Flinstonowie
Asterix i Obelix
Gumisie xD

nie cierpiałam Krecika, Przygod profesora Gąbki i muminkow..

Obecnie oglądam Scooby Doo oraz Pokemon (niestety na takiej stronce). Ash i Misty są super! Moje ulubione pokemony to Dragonite, Miltank, Rapidash, i Charizard /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png


Kocham psy!
Pokochaj je i ty!

Offline

Strony : 1 2