Strona główna

Forum - Missfashion.pl, gra o modzie dla dziewczyn!

Dyskusja zamknięta

Strony : 1 2

#1 10-10-2013 o 19h13

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Gdy opadną ostatnie płatki białej róży...

Link do zewnętrznego obrazka

Fabuła
Szkoła Vamolf jest szkołą zarówno dla wampirów jak i dla wilkołaków. Niestety pomimo tego iż te dwie rasy się nie lubią chodzą do tej samej klasy. Muszą przetrwać przynajmniej 3 klasy aby stać się szlachetnymi przedstawicielami swojej rasy. Niestety bez drobnych konfliktów się nie obędzie.

Regulamin
1. Nie obrażamy się. Kłócić możecie się na forum.
2. Nie używamy wulgaryzmów (podane wyrazy są dozwolone : kurde, głupi, durny)
3. Żadnych krwawych i innym momentów +18...
4. KP w ciągu 24 godzin.
5. Muszą być minimum dwa wpisy na 60 godzin.
6. Jeśli masz zamiar być nieobecny proszę do mnie napisać. Znajdę zastępcę nawet jeśli ma być to na czas nieokreślony.
7. Orientacja może być nieograniczona! (hetero, bi, homo). Lecz postarajcie się za bardzo nie zakochiwać /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png

Co ma mieć karta postaci:
Godność:
Wiek:
Rasa:
Historia:
Orientacja:
Moc:

Gracze
Wampiry:
Wampir czystej krwi 1 - @AsuuAzuTribuleAya
Wampir czystej krwi 2 - Miju-chan
Wampir czystej krwi 3 - @Fuyumi
Wampir mieszaniec - Nieve
Wampir będący kiedyś człowiekiem - majkel325
Wilkołaki:
Wilkołak czystej krwi 1 - MissJuliaDorosz
Wilkołak czystej krwi 2 - Yoshiko
Wilkołak mieszaniec (kundel) - @Tsunshun
Wilkołak będący kiedyś człowiekiem 1 - @Minionka
Wilkołak będący kiedyś człowiekiem 2 - Erzsebet

Moce do wyboru!
Wampiry : manipulowanie psychiką - @AsuuAzuTribuleAya
rośliny - majkel325
ciemność - Miju-chan
lód - Nieve
ziemia - @Fuyumi
Wilkołaki : manipulowanie czasem i teleportacja - @Minionka
zmiana wzrostu - Yoshiko
czytanie w myślach - MissJuliaDorosz
lewitacja - @Tsunshun
dowolna moc do wybrania (brak pomysłu) - Erzsebet

Moja KP

Yamiko Eumunami

Link do zewnętrznego obrazka

Godność: Yamiko Eumunami
Wiek:  1472 lata... to mało jak na wampira...
Rasa: wampir czystej krwi
Historia: urodziłam się wampirem w szlachetnej rodzinie pełnej wampirów czystej krwi... jestem z tego dumna
Orientacja: jestem bi
Co lubię: ludzką krew i gorzką czekoladę
Czego nie lubię: nieporządku i gdy jest głośno
Czego się boję: wilkołaków jeden z nich zabił moją matkę...
Moc : potrafię manipulować psychiką

Proszę o uzupełnienie KP wtedy zaczniemy.

Ostatnio zmieniony przez AsuuAzuTribuleAya (12-10-2013 o 12h47)

Offline

#2 10-10-2013 o 19h17

Miss'OK
Nieve
"Uczę w liceum... Głupota to mój chleb powszedni."
Miejsce: Varsovia
Wiadomości: 1 608

Link do zewnętrznego obrazka

Imię Blanche
Nazwisko Lacroix
Wiek 17 lat
Rasa Wampir (Dhampir)
Orientacja Hetero
Kolor Oczu Kasztanowe
Kolor Włosów Brąz
Wzrost 165 cm
Waga 46 kg
Moc Lód

O Blanche Lacroix
Młoda Wampirzyca, zrodzona ze związku wampira z ludzką kobietą, nienawidząca siebie za bycie mieszańcem. Wychowywała się z matką, choć wiedziała kim jest i ciągle się bała, że zrobi komuś krzywdę. Zawsze trzymała się z dala od innych, spędzając najwięcej czasu w lesie, w którym znajdował się jej dom. Trudno jej było panować nad swoją rządzą i nadal nie do końca jej to wychodzi. Nienawidzi ludzkiej krwi, mimo iż sądzi, że jest ona najsmaczniejsza. Tylko raz jej spróbowała i omal nie zabiła tej osoby.
Jest dość szybka, choć nie tak bardzo, jak inne wampiry. Nigdy nie przykładała wagi do swoich ponad przeciętnych umiejętności. Zawsze wolała czytać, podziwiać naturę, niż choćby ćwiczyć, stąd jej ciągłe przebywanie gdzieś w lesie, miast wśród ludzi. Nie zwracała uwagi nigdy na to, co mówiła jej matka. W pewnym sensie chciała jej robić na złość, jak i bronić ją przed sobą. Uwielbia gdy strategiczne, jak szachy, w których może wysiliś swoją inteligencję. Mimo to jest miła, gdy przestaje robić się nerwowa i nie musi już się martwić, że kogoś skrzywdzi. Tego właśnie boi się najbardziej.


Link do zewnętrznego obrazka

Ostatnio zmieniony przez Nieve (11-10-2013 o 11h40)

Offline

#3 10-10-2013 o 19h20

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Wilkołak będący kiedyś człowiekiem raz proszę! *-*

Haminamisi Skimisadashi

Link do zewnętrznego obrazka

Imię - Jestem Haminamisi. Znajomi mówią na mnie Mina... A przynajmniej mówili kiedy miałam jeszcze znajomych... Wszyscy się mnie boją...
Nazwisko - Skimisadashi, takie jest moje nowe nazwisko...
Godność - Tak... Haminamisi Skimisadaschi to moja nowa godność. Otóż obok mojej rasy będę żyć z tą godnością.
Wiek - Mam 16 lat... Niedawno zostałam wilkołakiem, bo niedawno jakieś około dwa miesiące temu...

Link do zewnętrznego obrazka

Rasa - Nie dawno byłam człowiekiem... Ale takie grzeczne dziewczynki jak ja kiedyś miały jeden grzeszek na koncie... Dziś jestem wilkołakiem...
Historia - Zapuściłam się do lasu i tam ugryzł mnie wilkołak. Powoli zaczęła się przemiana dzięki której kiedy chcę i podczas pełni wyglądam tak...

Link do zewnętrznego obrazka

Orientacja : Jestem hetero. I kocham tylko mojego narzeczonego.
Moc : Ugryzł mnie wilkołak posiadający moc teleportacji i manipulowania czasem. Dlatego ja posiadłam te moce po moim dawcy... Moim narzeczonym...

Link do zewnętrznego obrazka

Co lubię: Słodycze i puchate pająki...
Czego nie lubię : Gdy mój telefon się zawiesza...

Link do zewnętrznego obrazka

Moje mocne strony : Jestem roztropna oraz mądra.
Moje słabe strony : Płaczę gdy ktoś mnie urazi... I jestem bojaźliwa...

Link do zewnętrznego obrazka

Czego się boję: Że mój narzeczony mnie nie kocha...

Link do zewnętrznego obrazka

Mój narzeczony : Ayato Umai. Jest on mężczyzną, który mnie ugryzł i przemienił w podobnego siebie...

Ostatnio zmieniony przez Minionka (10-10-2013 o 20h13)

Offline

#4 10-10-2013 o 20h14

Miss'całkiem całkiem
Miju-chan
W chmurach bzu nad morzem harf zaśpiewasz pieśń ostatnich lat
Miejsce: Nie myślałam jeszcze nad tym
Wiadomości: 126

//photo.missfashion.pl/pl/1/11/moy/8649.jpg

||Imię||
Yin

||Nazwisko||
Mori

||Wiek||
Wypchaj się, powiem tylko tyle że dużo

||Data urodzenia||
23 stycznia

||Znak zodiaku||
Wodnik

//photo.missfashion.pl/pl/1/11/moy/8652.jpg

||Orientacja||
Jestem biseksualistką i się tego nie wstydzę, czasami dziewczyna jest o wiele lepsza od faceta.

||Rasa||
Taa... wampir czystej krwi i wcale nie jestem z tego dumna

||Charakter||
Jestem dziwna tak to ujmę. Nie mieszczę się w normach a gdybym miała opisywać swój charakter to wyszedłby z tego niezły esej. Taa... około tysiąca stron może więcej by starczyło.

//photo.missfashion.pl/pl/1/11/moy/8653.jpg

||Historia||
Pochodzę od jednego z najstarszych wampirów. On nawet wtedy setki nie skończył gdy ja się narodziłam. Chyba za dużo o sobie mówię ale ma to być moja historia. No więc przez moje pierwsze lata nie mogłam powstrzymać pragnienia krwi jednak w końcu nad tym zapanowałam.

//photo.missfashion.pl/pl/1/11/moy/8720.jpg

||Moc||
Władam nad ciemnością. Gdyby chciała się z tobą zabawić już byś się zeszczał w majtki. *śmiech*

||Ciekawostki||
- Mam uczulenie na majonez
- Kocham kotki
- Niezbyt często się uśmiecham
- Ubieram się raczej w fiolet i czerń z lekką domieszką białego
- Mam słabość do przystojnych mężczyzn i słodkich dziewczątek

//photo.missfashion.pl/pl/1/11/moy/8655.jpg

Ostatnio zmieniony przez Miju-chan (11-10-2013 o 19h32)


//photo.missfashion.pl/pl/1/12/moy/8954.jpg   

Offline

#5 10-10-2013 o 21h09

Miss'ujdzie
MissJuliaDorosz
...
Miejsce: Rzeszów
Wiadomości: 203

Zamawiam wilkołaka czystej krwi + czytanie w myślach!

Toki Yagarano

Link do zewnętrznego obrazka

Godność: Toki Yagarano
Wiek: 16 lat
Rasa: wilkołak czystej krwi
Historia: nic do opowiedzenia nie mam. Wywodzę się z rodu najszlachetniejszego z wilkołaków.
Orientacja: Bi nie ukrywam.
Moc: Czytanie w myślach.

Ostatnio zmieniony przez MissJuliaDorosz (12-10-2013 o 12h51)


https://fbcdn-dragon-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn1/s128x128/851584_144885072352426_710267237

Offline

#6 10-10-2013 o 21h42

Miss'towarzyska
majkel325
...
Wiadomości: 2 365

//photo.missfashion.pl/pl/1/11/moy/8664.jpg

Godność:
Mary Sheel

Wiek:
Dosyć dużo

//photo.missfashion.pl/pl/1/11/moy/8665.jpg

Rasa:
Wampir będący kiedyś człowiekiem.

Historia:
Była zwykłą dziewczyną. Szarą myszką,popychadłem nie potrafiła się postawić. Pewnego dnia wracała lasem. I pamięta tylko tyle. Mrok. Kieł. NO i rano własne łóżko i dwie kropki na szyi. Od tamtej pory jej życie się zmieniło postawiła na swoje własne uczucia. Jest wrażliwa,miła i towarzyska. Każdy jej humor i nastrój zależy od dnia i sytuacji.

Orientacja:
Biseksualna i dobrze mi z tym.

Moc:
Roślin
  //photo.missfashion.pl/pl/1/11/moy/8666.jpg


https://66.media.tumblr.com/af5c6afd4ae6fb4a1bb547722b6e0273/tumblr_pv0hjapxfY1s7xfipo4_400.gif https://66.media.tumblr.com/7a836bc64d679800a4138557c8885830/tumblr_pv0hjapxfY1s7xfipo6_400.gif

Offline

#7 10-10-2013 o 21h46

Miss'wow
Yoshiko
...
Miejsce: Atlantyda
Wiadomości: 554

Link do zewnętrznego obrazka

Nazywam się Kuroruro (pisane znakami na "czarny" i "rura"), mam 17 lat. Interesuję się chłopakami i dziewczynami (w sensie bi). Jestem wilkołakiem czystej krwi, mam osiem braci, a ja jestem najmłodszy. Nasza rodzina jest bogata i szanowana (i jestem z tego dumny), mam nawet podwyższane łóżko. Moja moc to zmniejszanie się do rozmiarów lalki (też w swojej wilkołaczej formie - w sensie jako wilk). Jestem niedostępny, ponury i niezależny, ale w głębi serca dobry i miły. Nienawidzę koni, kotów, kaczek i listonoszy. Ach, pewnie chcesz teraz usłyszeć moją historię? No więc urodziłem się i wychowałem w moim domu, na wzgórzu, w sumie nic się nie działo, więc nie ma co opowiadać.

Ostatnio zmieniony przez Yoshiko (12-10-2013 o 18h44)

Offline

#8 10-10-2013 o 22h04

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Link do zewnętrznego obrazka

Godność: Nekomaru Nidai

Wiek: 18 lat

Rasa: Mieszany wilkołak

Historia: Nekomaru to owoc miłości ludzkiej kobiety i czystej krwi wilkołaka. Zanim poszedł do akademii, mieszkał w prymitywnej leśnej chatce z ojcem i całą jego watahą. Często kłócił się z kuzynami o najbardziej krwisty kawałek mięsa, jednak był najmłodszy i najsłabszy, przez co zawsze obrywał - stąd blizny na twarzy. Nie umie pisać ani czytać, mówienie też nie idzie mu najlepiej, bo w domu wszyscy na siebie warczeli lub szczekali, ale jest bardzo rozumny i poczciwy.

Orientacja: Heteroseksualna

Moc: Lewitacja

Ostatnio zmieniony przez tsunshun (11-10-2013 o 08h07)

Offline

#9 11-10-2013 o 21h39

Miss'na całego
Erzsebet
...
Wiadomości: 280

Godność: Susan Black

Wiek: 17

Rasa: Wilkołak będący kiedyś człowiekiem

Wygląd:
https://encrypted-tbn0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcSaMBl-YjIqnXuY1UoTp1OR6fYW6iYPteUlHxwE7GY8DoYMxPWpDw
taka jak na obrazku tylko białe włosy

Historia: kiedy była mała na jej małą wioske napadły wilki i zabiły jej rodziców tylko ona przeżyła, kiedy zobaczyła martwe ciała rodziców zemdlała kiedy się obudziła odkryła że potrafi sie przemieniac w wilkołaka po kilku tygodniach odnalazł ją pewien mężczyzna i uratował przed śmiercią z głodu od tego czasu traktowała go jak ojca. Teraz trafiła do akademi czy sobie poradzi czy znajdzie przyjaciół

Orientacja: hetero

Moc: telekineza

Ostatnio zmieniony przez Erzsebet (12-10-2013 o 13h02)


https://31.media.tumblr.com/17ae7c65eec0420bfaba512421d537e5/tumblr_inline_naeycjg12a1r3nulj.gif

Offline

#10 12-10-2013 o 12h31

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Wampir czystej krwi plosem zamawiam! I moc ziemi bo tylko ta została...

Link do zewnętrznego obrazka

Imię : Yuuki
Nazwisko : Zero
Wiek : Oj będzie coś około 6000...
Orientacja : Bi chociaż bardziej mnie ciągnie do kobiet.
Wzrost: Nie jestem ani niska ani wysoka... 165 cm.
Waga: Ważę 48 kg.
Włosy: Mam jakoś tak to biustu te włosy. Są jak by białe.
Oczy : Są czerwone. Już taka się urodziłam z nimi.
Rasa: Jestem wampirem czystej krwi. Jestem z tego duma, że urodziłam się w rodzinie pełnej czysto-krwistych wampirów.
Charakter: Jestem słodką dziewczyną, która płacze gdy jest jej smuto lub ktoś ją urazi.
Historia: Jak już mówiłam jestem czysto-krwistą. Mimo tego czasami pragnienie krwi jest tak silne, że nie potrafię się opanować. Szukam kogoś kto mógł by mi pomóc opanować głód.
Co lubię: Stanowcze dziewczyny, słodycze, kolorowe poduszki.
Czego nie lubię: Leniów, światła i zielonego.
Czego się boję: włochatych pająków.
Co mnie wkurza: facet z gołą klatą.

Ostatnio zmieniony przez Fuyumi (12-10-2013 o 13h01)

Offline

#11 12-10-2013 o 13h21

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Uwaga zaczynamy RPG!
Tu jest plan lekcji! Lekcje rozpoczynają się po jutrze gdyż w RPG jest teraz sobota!

Poniedziałek
0:00 - 6:00 - sen
6:00 - 6:15 - czas na poranną toaletę i tp.
6:15 - 7:00 - śniadanie
7:00 - 8:00 - czas wolny
8:00 - 9:30 - lekcja etykiety
9:30 - 10:00 - czas wolny
10:00 - 11:00 - lekcja panowania nad mocami
11:00 - 11:05 - czas wolny
11:05 - 13:00 - WF
13:00 - 14:00 - obiad
14:00 - 16:00 - lekcja historii
16:00 -  0:00 - czas wolny

Wtorek
0:00 - 6:00 - sen
6:00 - 6:15 - czas na poranną toaletę i tp.
6:15 - 7:00 - śniadanie
7:00 - 8:00 - czas wolny
8:00 - 9:30 - lekcja kultury
9:30 - 10:00 - czas wolny
10:00 - 11:00 - lekcja panowania nad mocami
11:00 - 11:05 - czas wolny
11:05 - 13:00 - lekcja anatomi potworów
13:00 - 14:00 - obiad
14:00 - 16:00 - lekcja muzyki
16:00 -  0:00 - czas wolny

Środa
0:00 - 6:00 - sen
6:00 - 6:15 - czas na poranną toaletę i tp.
6:15 - 7:00 - śniadanie
7:00 - 8:00 - czas wolny
8:00 - 9:30 - lekcja plastyki
9:30 - 10:00 - czas wolny
10:00 - 11:00 - w.dż.
11:00 - 11:05 - czas wolny
11:05 - 13:00 - WF
13:00 - 14:00 - obiad
14:00 - 16:00 - lekcja techniki
16:00 -  0:00 - czas wolny

Czwartek
0:00 - 6:00 - sen
6:00 - 6:15 - czas na poranną toaletę i tp.
6:15 - 7:00 - śniadanie
7:00 - 8:00 - czas wolny
8:00 - 9:30 - lekcja geografii
9:30 - 10:00 - czas wolny
10:00 - 11:00 - lekcja chemi
11:00 - 11:05 - czas wolny
11:05 - 13:00 - pogadanka z wychowawcami
13:00 - 14:00 - obiad
14:00 - 16:00 - lekcja przyrody
16:00 -  0:00 - czas wolny

Piątek
0:00 - 6:00 - sen
6:00 - 6:15 - czas na poranną toaletę i tp.
6:15 - 7:00 - śniadanie
7:00 - 8:00 - czas wolny
8:00 - 9:30 - lekcja
9:30 - 10:00 - czas wolny
10:00 - 11:00 - lekcja panowania nad mocami
11:00 - 11:05 - czas wolny
11:05 - 13:00 - języki obce (do wyboru j.hiszpański, j.francuski, j.włoski, j.angielski, j.japoński)
13:00 - 14:00 - obiad
14:00 - 15:00 - kółka dodatkowe (nie obowiązkowe) (anatomia potworów, etykieta, WF, plastyka, śpiew, gra na instrumencie) (inne zostaną dodane w ciągu roku szkolnego!)

Link do zewnętrznego obrazka

Patrzyłam się przez szybę czarnej limuzyny ze słuchawkami na uszach zatracając się w tych jękach, które śmiertelnicy nazywali muzyką. Szofer z mojego rodu zgodził się mnie zawieść do tej akademii... Ojciec mnie tam wysłał za namową macochy... Wstrętna jędza! Co ona sobie myśli. I, że ojciec ożenił się ponownie z tą jędzą, w której żyłach płynie i wampirza i ludzka krew. Dziewczyna jest nawet młodsza ode mnie więc co ona sobie myśli nazywając mnie dzieckiem. Tylko dlatego, że wampir ją ugryzł jak miała 28 lat wygląda tak dorosło i rządzi się jak ta lala w naszym zamku.
- Panienko dojechaliśmy - odezwał się szofer. - Czy pomóc zanieść panience rzeczy?
- Za głośno - mruknęłam. - Nie dziękuję. Sama zaniosę.
Chwyciłam walizki i poszłam w stronę akademika. Pokój 17 tak? Ciekawe obok kogo będę mieszkać? Oby był to wampir... Najlepiej czysto-krwisty w dziewczyna... Ciekawe czy dużo jest tutaj szlachetnych wampirów...

Ostatnio zmieniony przez AsuuAzuTribuleAya (12-10-2013 o 15h13)

Offline

#12 12-10-2013 o 14h46

Miss'OK
Nieve
"Uczę w liceum... Głupota to mój chleb powszedni."
Miejsce: Varsovia
Wiadomości: 1 608

Blanche Lacroix

Sama do końca nie byłam pewna, czemu zapisałam się do tej dziwnej placówki. Och, może i byłam wampirzycą mało kiedy miałam kontakt z kimkolwiek z mojej rasy. Choć ja ogólnie byłam samotnikiem. I tak to nikogo nie interesuje, a nawet jeśli to mnie zdanie innych znów nie obchodzi. Odgarnęłam te kilka kosmyków, które składały się na moją grzywkę, do tyłu, po czym ruszyłam w stronę mojej nowej szkoły. Jak dobrze pamiętałam to chyba miałam pokój dziewiętnasty. Mam tylko nadzieję, że hałas się zbytnio nie będzie roznosił, nie wytrzymałabym tego chyba. Otworzyłam tomik aktualnie czytanej książki, nie patrząc gdzie dokładnie idę. Cóż, te opowiadanie było ciekawsze od widoków. "Zaufajcie Drakuli" było zdecydowanie wspaniałe. Ten krótki tomik z pożółkłymi już kartkami przysparzał mi wiele radości podczas czytania.
Mamie zostawiłam liścik, choć i tak wiedziała, że tu będę. Co najwyżej będzie podsyłać nowe lektury, gdy ją o to poprosze, nie przyjdzie mnie odwiedzić. Westchnęła, gdy zrozumiałam, gdzie zapędziły się moje myśli. To zdecydowanie nie jest dla mnie zdrowe - martwić się.

Offline

#13 12-10-2013 o 14h51

Miss'towarzyska
majkel325
...
Wiadomości: 2 365

Jechałam samochodem do tego dziwnego miejsca. Co podkusiło moich rodziców aby mnie tam wysłać. Byłam grzeczna i nie rzucałam się aż tak bardzo w oczy. Kiedy dojechaliśmy ciocia pomogła mi wyjąć walizki i pożegnała się ze mną. Tylko ona mnie rozumiała. Byłam podobnym przypadkiem. Wzięłam walizki i poszłam w stronę budynku. Doszłam do swojego pokoju. Rzuciłam walizki pod łóżko i usiadłam na parapecie. Spojrzałam za okno. Nikogo nie było ciekawego widać.


https://66.media.tumblr.com/af5c6afd4ae6fb4a1bb547722b6e0273/tumblr_pv0hjapxfY1s7xfipo4_400.gif https://66.media.tumblr.com/7a836bc64d679800a4138557c8885830/tumblr_pv0hjapxfY1s7xfipo6_400.gif

Offline

#14 12-10-2013 o 15h22

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Link do zewnętrznego obrazka

Słyszałam jak ktoś idzie przez korytarz. Miałam nadzieję, że będzie wampirem. Przynajmniej mieszańcem. Nie zniosę nikogo oprócz kogoś mojego pokroju. Położyłam walizki na podłodze i usiadłam na łóżku. Pokój nr 17 przywodzi mi na myśl złe wspomnienia... Ten numer...Wyszłam na korytarz i stanęłam przed drzwiami. Przede mną przeszła dziewczyna nie patrząc się na mnie widocznie zaczytując w jakiejś lekturze. Ulżyło mi, że to był wampir. Nawet jeśli był mieszany... W końcu i tak w jej rodzinie musiał być ktoś taki jak ja... Pomyślałam, że warto by się było wypakować... Nie jeszcze chwilę tu postoję i zobaczę czy ktoś jeszcze przyjedzie. Nagle usłyszałam jakieś krzyki z dołu. Pewnie to te pchlarze z ostatniego roku. Mogli by się jakoś zachowywać jak na szlachetnych przedstawicieli swojego rodu przystało...
- Za głośno!
Powiedziałam i już za chwilę słychać było zamykanie drzwi. Spojrzałam z obrzydzeniem na walizkę. No dobrze wypakuję się. I ruszyłam powoli w miejsce gdzie rzuciłam moje torby i walizki. Odsunęłam najmniejszą walizkę i spojrzałam na mojego czarnego, pluszowego króliczka. Po co ja go tu przywlekałam?

Offline

#15 12-10-2013 o 16h43

Miss'całkiem całkiem
Miju-chan
W chmurach bzu nad morzem harf zaśpiewasz pieśń ostatnich lat
Miejsce: Nie myślałam jeszcze nad tym
Wiadomości: 126

Yin Mori

Jechałam w długiej, pięknej no i oczywiście drogiej limuzynie. Rozłożyłam się na poduszkach i patrzyłam na krajobraz za oknem. Nuda. Westchnęłam i wzięłam do ręki moją mp4. Wybrałam utwór 4 pory roku vivaldiego. Nigdy mi się to nie znudzi. Był to taki piękny utwór a no cóż zima była specjalnie zadedykowana dla mnie. Jak dobrze jest tak długo żyć. Poznaje się cesarzy, królów i najsławniejszych ludzi danej epoki. Wzdrygnęłam się. Chociaż niektórych nie chciałabym poznać. Zapisałam się do szkoły z ciekawości. Chcę zobaczyć jak to jest. Spojrzałam znowu za okno. No proszę już jesteśmy. Szofer otworzył drzwi poprawiłam sukienkę i rękawiczki spojrzałam w dół na buty.Wszystko w porządku. Szczerze? Polubiłam styl gotycki. Bardzo mi odpowiada kolorystycznie i ogólnie do mnie pasuję. Przełożyłam torbę przez ramię i pociągnęłam zwykłą walizkę. Pokój numer 18. Weszłam do szkoły i od razu udałam się do pokoju. Słyszałam wilkołaki. Zachichotałam. Będzie zabawnie. Nie mam nic do nich, no cóż nie jestem rasistką nawet byłam z kilkoma wilkołakami i wilkołaczkami. Weszłam do pokoju i rzuciłam torbę na łóżko a walizkę przy szafie. Zaczęłam się rozpakowywać. Oczywiście na moje życzenie umeblowano pokój po mojemu. Duża szafa z wieszakami na moje sukienki, półki na szpilki, szkatułki na biżuterie i akcesoria do włosów. Wyszłam z pokoju i usiadłam na parapecie. Teraz w mp4 leciał Bach. Jak miło.

Ostatnio zmieniony przez Miju-chan (12-10-2013 o 16h43)


//photo.missfashion.pl/pl/1/12/moy/8954.jpg   

Offline

#16 12-10-2013 o 19h41

Miss'wow
Yoshiko
...
Miejsce: Atlantyda
Wiadomości: 554

Kuroruro

Lokaj obudził mnie, że muszę iść do szkoły. Ubrał mnie więc w paniczowy strój, potem założyłem sobie jeszcze buty i wyszedłem z domu, podpierając się na mojej drogiej, przeszywanej złotem i diamentami lasce. W szkole oczywiście wszystkie dziewczyny się za mną oglądały, jedna nawet zemdlała. Oczywiście nie dziwie się, to nie moja wina, że jestem taki przystojny, mądry, bogaty, utalentowany i wgl.
Przystanąłem przed budynkiem szkoły i przybrałem maskę obojętności. Nie chciało mi się nic robić, więc zapatrzyłem się w koty biegające po drzewach. Wampiry cuchnęły mi tu na kilometr i chciało mi się wymiotować.

Offline

#17 12-10-2013 o 19h48

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Nekomaru Nidai

Po trzech tygodniach długiej wędrówki ze swojego leśnego domu do akademii w końcu dotarł. Patrzył jak zaczarowany na śliczne dziewczyny chodzące dookoła i aż ślina spłynęła mu po brodzie. Nie chciał ich jeść tylko były ładne! Otrzepał swoje ubranie i podrapał się po oczach. Zabolało bo miał na ręce pieszczochę. Wyczuł swoim czułym nosem zapach innego wilkołaka i natychmiast do niego podbiegł z wielkim uśmiechem na twarzy.
- Dzieńdobry! - zawołał i zaczął go obwąchiwac

Ostatnio zmieniony przez tsunshun (12-10-2013 o 20h10)

Offline

#18 12-10-2013 o 20h11

Miss'na całego
Erzsebet
...
Wiadomości: 280

Susan Black

obudziłam sie o piątej rano nie mogłam zasnąć denerwowałam sie, a co jeśli nikt mnie nie polubi w nowej szkole co jeśli nie znajde przyjaciół westchnęłam i przytuliłam Nianka moją śnieżnobiałą kotke którą dostałam od taty to znaczy od mojego przybranego taty bo mój prawdziwy tata nie żyje. Podeszłam na palcach do szafy i otworzyłam ją. Ubrałam się w moją bluze z uszkami i moje spodnie z spódniczkom a na stopy założyłam moje ulubione buty. postanowiłam założyć jeszcze mój dusik- pamiątke po mamie. Dotknełam małego medalika na jego środku, podobizna mojej mamy. Dostała go od taty na pierwszą rocznice ślubu. Poczułam że do oczu napływają mi łzy nie nie moge płakać otarłam szybko łzy i wyszłam z pokoju. W kuchni był juz mój przybrany ojciec. Był zaskoczony że tak wcześnie wstałam zrobił mi pyszną jajecznice. Była dobra ale chętniej zjadłabym coś mięsnego od ataku na moją wioske uwielbiam jeść mięso szczególnie takie krwawe ale tata starał sie karmic mnie jak zwykłego człowieka. Wyszłam z domu i pobiegłam w stronę szkoły. znajdowała się ona dość dalego bo pół godziny drogi z tond ale nie przeszkadzało mi to bo często biegałam na o wiele większe dystansy. Po chwili byłam już pod szkołą. Zobaczyłam kilku chłopaków poczułam że to moja szansa dotknęłam medaliku na szyi aby dodać sobie odwagi i podeszłam do chłopakow.
-Hej jestem Susan Black jestem wilkołakiem wy tez prawda? Miło mi was poznać.


https://31.media.tumblr.com/17ae7c65eec0420bfaba512421d537e5/tumblr_inline_naeycjg12a1r3nulj.gif

Offline

#19 12-10-2013 o 21h12

Miss'wow
Yoshiko
...
Miejsce: Atlantyda
Wiadomości: 554

Kuroruro

Patrzałem na koty biegające po niebie i zastanawiałem sie jak one sie tam znalazły sie. Wszystkie dziewczyny wkoło wzdychały na mój widok, wiec westchłem nad ich glupotą. A do tego jakiś nieokszesany wilkołak zaczął mnie obwąchiwać.
-co ty robisz? powiedziałem.
jakiś plebejski, nieszlachestnokrwisty wilk śmiał robić coś takiego?
-przestań sieroto.
do tego podeszła do nas jakaś dziewczyna z białymi włosami. od razu wiedziałem że to wilkołaczka bo tak sie przedstawiła.
-jestem kuroruro, ale nie odzywaj się do mnie jakbyś mnie znała, kobieto nie-czystej krwi.
znudziłem się nimi bo to byli jacyś niskourodzeni ludzie a ja sie z takimi nie zadaje. w ogóle z nikim sie nie zadaje, bo nie nawidze świata. lubie tylko swoje towarzystwo. a już napewno nie lubie wampirów.
-coś jeszcze? spieszy mi się powiedziałem choć nie spieszyło mi sie nigdzie. ale co ona sie bedzie do mnie przystawiać. jakbym chciał rozmawiać z dziewczyną to wybrałbym jakąś z tych wszystkich co sie cieszą na mój widok tam z boku. mam w czym wybierać.

Offline

#20 12-10-2013 o 22h33

Miss'OK
Nieve
"Uczę w liceum... Głupota to mój chleb powszedni."
Miejsce: Varsovia
Wiadomości: 1 608

Blanche Lacroix

Doszłam do pokoju, który istotnie miał numer dziewiętnasty. Weszłam do niego, nadal zaczytana, po czym rzuciłam swój bagaż na łóżko, zamykając za sobą jeszcze drzwi. Zdecydowanie nie chciałabym, by ktokolwiek mi tu zaglądał. Już zresztą wiem, że zapanuje tu niedługo jeden wielki bałagan. Na moją organizacje nic nie poradzę. Gdy jest pożądek i tak nie mogę nic znaleźć, więc jest on mi potrzebny. Bez tego nawet nie ma szans, że się obejd.
Usiadłam na parapecie, wyglądając za okno. Cóż nawet ładne widoki, a i jest kilka ciekawie wyglądających osób, jednak to drugie już mniej mnie obchodziło. Szybko powróciłam do czytanie, nie mogąc się doczekać zakończenia.

Offline

#21 13-10-2013 o 09h53

Miss'towarzyska
majkel325
...
Wiadomości: 2 365

Mary Sheel

Znudziło mi się siedzenie na parapecie. Weszłam do pokoju i wzięłam telefon po czym wyszłam. Szłam w stronę wyjścia.  Kiedy  udało mi się wyjść zauważyłam kilka ciekawych osób byli chyba wilkołakami. Bardzo interesowało  nie kiedy ktoś im podpadnie albo oni nam i zacznie się jedna wielka wojna. Obym to nie była ja. Kiedy byłam przy nich dosyć blisko by mnie usłyszeli poczułam ich zapach. Zemdliło mnie.  Spojrzałam się na nich i uśmiechnęłam pod nosem. Postanowiłam iść dalej. Doszłam na skraj  ziemi należącej do tej szkoły. Przy ogrodzeniu stało wielkie rozłożyste drzewo. Z powodu że mam moc roślin umiałam się że tak to nazwę dogadać z drzewem. Pogłaskałam je i usiadłam pod nim. Wyjęłam telefon i zaczęłam przeglądać historię tego miejsca a bardziej drzewa , które tu rosło gdyż wszystko co istnieje ma swoją historię.


https://66.media.tumblr.com/af5c6afd4ae6fb4a1bb547722b6e0273/tumblr_pv0hjapxfY1s7xfipo4_400.gif https://66.media.tumblr.com/7a836bc64d679800a4138557c8885830/tumblr_pv0hjapxfY1s7xfipo6_400.gif

Offline

#22 13-10-2013 o 20h07

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Nekomaru nidai

najmocniej przepraszam - powiedział. odszedł smutny. Pierwszy dzień w szkole i już wszyscy mnie nienawidzą, dlaczego pomyślał po czym zaczął spacerować wokół drzew. drzewa takie wysokie! nagle wpadł na coś i upadł na ziemie....
- przepraszam - zawołał gdy zobaczył śliczną blondynkę i poczuł jak strzała amora przebija jego wilcze serduszko - nic ci sie nie stało?

Offline

#23 13-10-2013 o 20h13

Miss'towarzyska
majkel325
...
Wiadomości: 2 365

-Nie nic-powiedziałam i wstałam. Pogłaskałam drzewo jakby coś je skrzywdziło. Usiadłam znowu pod nim nie odwracając oczu od trawy i innych roślin. Chwila chwila on jest wilkołakiem. Zobaczymy czy on mnie rozgryzie.
-Jesteś wilkołakiem?


https://66.media.tumblr.com/af5c6afd4ae6fb4a1bb547722b6e0273/tumblr_pv0hjapxfY1s7xfipo4_400.gif https://66.media.tumblr.com/7a836bc64d679800a4138557c8885830/tumblr_pv0hjapxfY1s7xfipo6_400.gif

Offline

#24 13-10-2013 o 20h35

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Nekomaru Nidai

-uff to dobrze! - uśmiechnął się. siadł po turecku obok dziewczyny i spytał - mogę się przysiaść? - podrapał sie po głowie speszony. była taka ładna że aż świeciła.
- oh... tak jestem - odparł - to źle? jeśli nie chcesz się ze mną zadawać to sobie pójdę naprawdę - opuścił głowę.

Offline

#25 13-10-2013 o 20h57

Miss'towarzyska
majkel325
...
Wiadomości: 2 365

-Jak chcesz to usiadz-powiedziałam- nie zostań lepszy ty niż towarzystwo drzew ktore narzekają na bóle.-powiedziałam z lekkim uśmiechem. Dotknęłam drzewa aby się nie obraziło.

Ostatnio zmieniony przez majkel325 (13-10-2013 o 21h13)


https://66.media.tumblr.com/af5c6afd4ae6fb4a1bb547722b6e0273/tumblr_pv0hjapxfY1s7xfipo4_400.gif https://66.media.tumblr.com/7a836bc64d679800a4138557c8885830/tumblr_pv0hjapxfY1s7xfipo6_400.gif

Offline

Dyskusja zamknięta

Strony : 1 2