Strona główna

Forum - Missfashion.pl, gra o modzie dla dziewczyn!

Dyskusja zamknięta

Strony : 1 2 3

#1 26-09-2013 o 11h32

Miss'całkiem całkiem
Itasagi
...
Miejsce: Toruń
Wiadomości: 168

W końcu zdecydowałam się założyć własny wątek z rysunkami. Mam nadzieję, że nie są zbyt beznadziejne i chociaż komuś się spodobają ^^"

Na początek dwa rysunki w mangowym stylu, którym, od razu uprzedzam, nie posługuję się ostatnio zbyt często, więc nie będzie ich zbyt wiele.

//photo.missfashion.pl/pl/1/10/moy/7520.jpg

//photo.missfashion.pl/pl/1/10/moy/7521.jpg

A teraz mój "główny" styl, zaczerpnięty z kreskówki "Pora na przygodę"

//photo.missfashion.pl/pl/1/10/moy/7522.jpg 

//photo.missfashion.pl/pl/1/10/moy/7523.jpg 

//photo.missfashion.pl/pl/1/10/moy/7524.jpg
Moja OC

//photo.missfashion.pl/pl/1/10/moy/7525.jpg

Na chwilę obecną tyle, będę wdzięczna za konstruktywną krytykę <3

Ostatnio zmieniony przez Itasagi (03-10-2013 o 20h43)

Offline

#2 26-09-2013 o 12h38

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Ostatnia praca podoba mi się najbardziej, jest w niej coś ciekawego.
Masz tablet, czy rysujesz myszką?

Offline

#3 26-09-2013 o 13h14

Miss'całkiem całkiem
Itasagi
...
Miejsce: Toruń
Wiadomości: 168

Mi też ^^ Rysowałam ją dla przyjaciółki, inspirując się tytułem jej ulubionej piosenki.
Myszką. Miałam tablet, ale jakoś dziwnie mi się na nim tworzyło/

Offline

#4 26-09-2013 o 14h03

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Poważnie? Oczywiście nie mówimy o tablecie jako popularnej ostatnio wersji komputera, tylko o specjalnym tablecie do rysowania? Ja niestety jestem beztalenciem w sprawach rysowniczych, ale słyszałam, że na tablecie rysuje się o wiele lepiej /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png
Naprawdę dobre prace jak na myszkę, z tych mangowych zwraca moją uwagę 2 praca, całkiem dobrze wyszły Ci palce, co wymaga wprawy i talentu.

Offline

#5 26-09-2013 o 14h12

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Szczerze tym mangowym jeszcze wiele brakuje do ideału, ale te w "twoim stylu" są straasznie śliczne! Jednak coś mi się ręce za długie wydają. Jednak tym się nie przejmuj, bo ostatnio zosprawiałam przed lustrem dlaczego te nasze rączki  sięgają nam ud? Według mnie po prostu ludzkie ręce są za długie. Widać, że rysujesz myszką gdyż najprawdopodobniej do tworzenia postaci używasz kubeczka. Ja też tak robię więc nie przejmuj się /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png A praczuszki naprawdę piękne moje kondolencje.
Wracając do mangowego stylu sylwetki są bezkształtne i za duże. Cało powinno wynosić siedem razy długości głowy. A tutaj sam tułów ma pięć. Więc na nogi zostało tylko 2 razy, a wtedy były by one chyba za krótkie nie sądzisz?

Ostatnio zmieniony przez Minionka (26-09-2013 o 14h17)

Offline

#6 26-09-2013 o 14h30

Miss'całkiem całkiem
Itasagi
...
Miejsce: Toruń
Wiadomości: 168

Cohelia – tak, mówimy dokładnie o takim tablecie. Wiem, że większości osób rysuje się na nich lepiej, ale mi było jakoś tak niewygodnie >.< A palce są moim największym koszmarem, więc dziękuję za uznanie ^^

Minionka – to nie jest mój oryginalny styl, tylko zaczerpnięty z mojej ulubionej kreskówki. Tam wszyscy mają za długie ręce i jest duża swoboda co do proporcji ^^
A co do mojego mangowego stylu, nie lubię tej całej zasady z głowami (chyba, że rysuję normalnych ludzi). Moje postaci są zawsze super długie i gdyby liczyć to było tych głów z 12 xD

Offline

#7 27-09-2013 o 21h29

Miss'całkiem całkiem
Monika79
Mam 27 lat.
Miejsce: Chojnice
Wiadomości: 112

Ostatnia praca jest ciekawa.Tak trzymaj.


Paulina

Offline

#8 27-09-2013 o 21h36

Miss'Sensei
lillchen
Pani Fioletu i Pochodnych
Miejsce: KremLove
Wiadomości: 976

Te mangowe niby jakieś nieproporcjonalne i ogólnie niedopracowane... ale mają swój urok /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Twój styl mnie urzekł. Prace naprawdę urocze. Ważne, że odnalazłaś swój sposób rysowania, tak trzymaj, droga krajanko (ale to słowo idiotycznie brzmi, ale musiałam, musiałam zaznaczyć, że Toruń trzyma się z Toruniem!)

Offline

#9 02-10-2013 o 16h52

Miss'całkiem całkiem
Itasagi
...
Miejsce: Toruń
Wiadomości: 168

Lillchen – dziękuję za miłe słowa, krajanko /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png

Postanowiłam też dodać parę rysunków, żeby nie było tu tak pusto ^^
Na początek fanart z Adventure Time
//photo.missfashion.pl/pl/1/10/moy/7968.jpg

I moja OC, Evelynn
//photo.missfashion.pl/pl/1/10/moy/7967.jpg

Offline

#10 03-10-2013 o 08h40

Miss'Sensei
lillchen
Pani Fioletu i Pochodnych
Miejsce: KremLove
Wiadomości: 976

Evelynn jest przeurocza /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png W ogóle im dłużej patrzę na Twoje prace, tym bardziej mi się podobają. To nie jest styl, do jakiego przyzwyczaił się mój wzrok, ale właśnie w tej odmienności kryje się cały urok. No i świetnie dopracowujesz ciuchy!

Offline

#11 03-10-2013 o 09h57

Miss'całkiem całkiem
Itasagi
...
Miejsce: Toruń
Wiadomości: 168

Awww, cieszę się, że mój styl się podoba ^^ Założyłam ten wątek głównie dlatego, że doszłam do wniosku iż na forum jest za dużo mangowych rysunków /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png
A co do Evelynn, jest jedną z moich ulubienic i stworzyłam ją żeby była moją modelką (rysuję na niej moje projekty). Być może wrzucę jakiś następnym razem /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Offline

#12 03-10-2013 o 18h39

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Oj wrzuć! Co do mangowego stylu tułów jest taki długi przez twój główny styl. Ale to wcale nie jest źle. Plastycy ciągle glamądzą nad uchem, że to źle rysować cały czas mangę, bo dziecko niczego potem nie potrafi. Evelynn piękna osóbka, podobają mi się te jej fioletowe włosy i pasemko tuż przy lini grzywki. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png Rysuj dalej.

Offline

#13 03-10-2013 o 19h08

Miss'całkiem całkiem
Itasagi
...
Miejsce: Toruń
Wiadomości: 168

Minionka, coś o tym wiem. Ile ja się nasłuchałam, że mam rysować "normalnie", bo potem nic nie będzie wychodzić. Mocno przesadzali.

To wrzucę chociaż jeden, na Twoję prośbę /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png

//photo.missfashion.pl/pl/1/11/moy/8035.jpg

Offline

#14 03-10-2013 o 19h59

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Och dziękuję. Piękne! *o* Po prostu zakochałam się. Projektujesz niesamowite stroje. Kojarzy mi się to z jakąś świąteczną kawiarnią. Święta, święta już tuż tuż... /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Offline

#15 03-10-2013 o 20h08

Miss'Fuzja
Steno
Odliczanie do samodestrukcji: 10...9...8...
Miejsce: HotHarem- if u know.
Wiadomości: 5 284

Tej najnowszy obrazek jest świetny:) Szczerze powiedziawszy to jestem jednym z tych typów, które jarają się stylem hmf...mangowym xD ale też bez bicia mogę powiedzieć, że Twoje prace zrobiły na mnie wielkie wrażenie <3 są takie...inne.  Nigdy nie oglądałam "Pory na przygodę" xD ! mm...z chęcią prześledzę Twój zacny wątek /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png

Ostatnio zmieniony przez Steno (03-10-2013 o 20h08)



https://68.media.tumblr.com/cac66d438ae0420a5c451b84d53428d1/tumblr_oj4p3vhdFM1rkcev7o1_500.gif

Offline

#16 03-10-2013 o 20h14

Miss'całkiem całkiem
Itasagi
...
Miejsce: Toruń
Wiadomości: 168

Minionka – proszę bardzo ^^ Szczerze, projektowałam to jako mundurek szkolny, czy coś w tym stylu. Wcześniej nie skojarzyłam tego ze świętami, ale teraz to czuję xD

Steno – dziękuję <3 Miło wiedzieć, że mój styl się podoba. A "Porę na przygodę" serdecznie polecam, naprawdę super kreskówka /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Offline

#17 04-10-2013 o 16h58

Miss'Sensei
lillchen
Pani Fioletu i Pochodnych
Miejsce: KremLove
Wiadomości: 976

Ojej, ten nowy strój jest cudowny /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png)

Itasagi, śniły mi się Twoje rysunki ;P

Offline

#18 04-10-2013 o 17h32

Miss'całkiem całkiem
Itasagi
...
Miejsce: Toruń
Wiadomości: 168

Dziękuję ^^
To musiał być fajny sen /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png

Plus wrzucę coś jeszcze, korzystając z okazji.

//photo.missfashion.pl/pl/1/11/moy/8102.jpg
Oto Abelard. Jeden z moich niewielu męskich OC. Chłopak Evelynn /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Ostatnio zmieniony przez Itasagi (04-10-2013 o 17h33)

Offline

#19 04-10-2013 o 18h30

Miss'Fuzja
Steno
Odliczanie do samodestrukcji: 10...9...8...
Miejsce: HotHarem- if u know.
Wiadomości: 5 284

o rzesz ty wyjdź xD ! Ja nie umiem rysowac facetów ! W żadnym ze stylów /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/sad.png najgorsze są nogi wrr...znaczy u Cb wyszły tak jak ja bym chciała żeby wyszły u mnie. yyy..tak to właśnie miało brzmieć. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png mhm, lubię Twoje projekty ubrań :>



https://68.media.tumblr.com/cac66d438ae0420a5c451b84d53428d1/tumblr_oj4p3vhdFM1rkcev7o1_500.gif

Offline

#20 04-10-2013 o 18h42

Miss'całkiem całkiem
Itasagi
...
Miejsce: Toruń
Wiadomości: 168

Mi też przez wiele lat nie wychodzili. Nadal czasem wyglądają bardziej jak kobety xD
Nogi pół biedy, najgorsze są stopy. A o butach nie wspomnę, to dopiero jest masakra >.<
I dziękuję, lubię kiedy chwali się moje ciuchy /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png

Offline

#21 07-10-2013 o 20h13

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Steno napisał

o rzesz ty wyjdź xD ! Ja nie umiem rysowac facetów ! W żadnym ze stylów /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/sad.png najgorsze są nogi wrr...znaczy u Cb wyszły tak jak ja bym chciała żeby wyszły u mnie. yyy..tak to właśnie miało brzmieć. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png mhm, lubię Twoje projekty ubrań :>

Ja też nie umiem rysować chłopaków. Chyba, że typowych Madoksów...

Rysuneczki piękne a te fajarciki z kreskóweczki normalnie jak bym siedziała przed telewizorem i oglądała Porę na przygodę... Piękne!

Offline

#22 07-10-2013 o 21h02

Miss'całkiem całkiem
Itasagi
...
Miejsce: Toruń
Wiadomości: 168

AsuuAzuTribuleAya – ło, dziękuję bardzo ^^ bardzo fajnie usłyczeć takie miłe słowa od innego fana serialu /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png

Od razu dodam coś jeszcze ^^

Na początek postać z Adventure Time, Marcelina

//photo.missfashion.pl/pl/1/11/moy/8433.jpg

Jedna z moich licznych OC, Anabelle

//photo.missfashion.pl/pl/1/11/moy/8434.jpg

I rysunek przedstawiający mnie i moją przyjaciółkę

//photo.missfashion.pl/pl/1/11/moy/8435.jpg

Offline

#23 08-10-2013 o 18h51

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Co do Marceliny to po prostu świetna fryzura. Pasuje do niej /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png
Anabelle jest po prostu cudowna i słodka aż zaniemówiłam z wrażenia. Ma śliczne włoski i ten strój z białymi falbankami. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png
Co do ostatniego to bardzo podoba mi się ta dziewczyna w brązowych włosach. Czyżbyś to była ty?

Offline

#24 11-10-2013 o 11h26

Miss'całkiem całkiem
Itasagi
...
Miejsce: Toruń
Wiadomości: 168

AsuuAzuTribuleAya – Fryzurę wzięłam z jednego z odcinków. Co do Anabelle, wzorowałam ją na jednej z moich przyjaciółek ^^ I tak, to ja. Jak zgadłaś? /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png

I chociaż z dwa rysunki dodam (mimo, że ostatnio jakoś tu cicho T.T)

Fan art z Frankie Stein z Monster High
//photo.missfashion.pl/pl/1/11/moy/8681.jpg

I Sailor Moon

//photo.missfashion.pl/pl/1/11/moy/8680.jpg

Offline

#25 04-11-2013 o 16h09

Miss'na całego
Nataaa
...
Miejsce: Szukasz kogoś do RPG a nikt się nie chce zgłosić? Napisz do mnie na rozpatrzę propozyję ;*
Wiadomości: 304

Ślicznie rysujesz! Tylko ja ubolewam nad faktem, że twoje postacie nie mają nosów ;_: Ale to tylko moje prośby, abyś chociaż czasami rysowała im małe, zgrabniutkie noski. Wtedy twarz wydaje się bardziej... No nie wiem. Prawdziwa? Ale może to tylko moje chore pomysły <3 Kocham twój styl, skarbie! ^^

Offline

Dyskusja zamknięta

Strony : 1 2 3