Strona główna

Forum - Missfashion.pl, gra o modzie dla dziewczyn!

Dyskusja zamknięta

Strony : 1 2

#1 22-09-2013 o 11h43

Miss'Sensei
Rosemary5
Jeżeli ktoś potrzebuję pomocy w RPG mogę wziąć jakąś postac :3
Wiadomości: 1 051

Skończyły się wakacje koniec wygrzewania się na słońcu gdyż nadchodzi sroga zima zaczyna powoli prószyć śnieg znów musimy chodzić do szkoły ale nie tylko my do szkoły przeniosło się kilka nowych twarzy a te twarze to anioły ! przybyły z nieba na ziemię by zaznać normalnego życia zmieniają postać z anioła na człowieka by móc normalnie żyć są anioły ciemności i są dobre anioły twój nastrój jest zmienny gdy przebywasz z jednym z nich jak jesteś z aniołem ciemności często źle się zachowujesz a jak jesteś z dobrym aniołem jesteś pełen szczęścia anioły to też partony naszej planety każdy jest patronem czegoś innego na przykład anioł wojny i pokoju( decyduje kto wygra a kto przegra ) albo anioł sztuk pięknych ( taniec , muzyka , plastyka ) są różne anioły mają różne moce ale wszystkie chcą być takie jak my żyć normalnie oczywiście nie są przyzwyczajone do samodzielności tam w raju usługiwano in i spełniano ich zachcianki jak poradzą sobie tutaj na ziemi może to życie ich przerośnie a może jednak się dopasują ?




Karta postaci :
imię :
ksywki :
nazwisko :
wiek :
rodzaj :
moce ( tylko anioły ) -
patron ( tylko anioły )-
zwierzę -
opis -
ciekawostki -
wygląd - postacie nadnaturalne wygląd anioł i człowiek





Karta postaci :
imię :Angelina
ksywki :Angel ( anioł ) An
nazwisko :mojego nazwiska nie znam ale na ziemi to Callis
wiek : 1700 czyli na ziemi jakieś 17 lat
rodzaj : jestem aniołem oczywiście dobrym lecz czasami też coś nabroję
moce ( tylko anioły ) - umiem się teleportować oraz latać mam magiczne skrzydła mam też magiczną różdzkę  którą mogę czarować jak chce i co chce mogę czytać ci w myślach i i stawać się niewidzialna mogę też cię oczarować w kilka sekund mam także anielski głos ale umiem zaśpiewać każdym tonem
patron ( tylko anioły )- jestem patronką sztuk pięknych czyli muzyki plastyki i tańca w tych trzech rzeczach nie ma na całym świecie i w niebie lepszej niż ja
zwierzę - mam psa Alexa owczarka niemieckiego
opis - na ziemi jestem dzięki moim rodzicom którzy pozwolili mi się to przenieść gdyż jesteśmy w niebie bardzo bogaci kupili mi wielką willę z basenem i kilka służących a pieniędzy też mam pod dostatkiem lecz tam w niebie nie mamy jakiejś tam willi tam każdy ma swój własny pałac w raju jest świetnie lecz tu na ziemi jest jeszcze lepiej jestem i nie mogę się doczekać tej wymarzonej szkoły
ciekawostki -
- jej pies ma skrzydła
- jest bardzo mądra wie to czego nawet najmądrzejsze osoby nie wiedzą
- zawsze emanuje dobrą aurę
- zawsze pachnie jak róże
wygląd - //photo.missfashion.pl/pl/1/9/moy/7154.jpg//photo.missfashion.pl/pl/1/9/moy/7155.jpg  //photo.missfashion.pl/pl/1/9/moy/7156.jpg  //photo.missfashion.pl/pl/1/9/moy/7157.jpg  //photo.missfashion.pl/pl/1/9/moy/7158.jpg



dobre anioły :
- zaj
-zaj
-
złe anioły :
-zaj
-zaj
-
ludzie :
-zaj
-zaj
-zaj

Ostatnio zmieniony przez Rosemary5 (22-09-2013 o 14h56)

Offline

#2 22-09-2013 o 12h05

Miss'ujdzie
Alexanda
...
Wiadomości: 238

Link do zewnętrznego obrazka
Imiona:
Megan Vivian
Ludzkie nazwisko:
Silver
Orientacja:
Nieznana
Wiek:
Przestała liczyć już dawno, ale na Ziemi przedstawia się jako siedemnastolatka
Rodzaj:
Zły anioł. Demon, jak kto woli.

Link do zewnętrznego obrazkaLink do zewnętrznego obrazkaLink do zewnętrznego obrazka

Wzrost:
152 cm
Kolor oczu:
kiedyś oba zielone, dziś jedno czerwone, drugie zielone
Kolor włosów:
kruczoczarny
Znaki szczególne:
opaska na lewym oku

Link do zewnętrznego obrazka

Patron:
W języku irlandzkim moje imię oznacza Córkę Morza lub Dziecko Światła. Zaś Vivian z języka łacińskiego oznacza życie. Wyobraź sobie dokładne przeciwieństwo. Jestem panią śmierci. Niestety moja moc ma granicę. Mogę uśmiercać tylko osoby powyżej 18 roku życia. Nie zabijam ich własnoręcznie. Zmuszam ich, by popełnili samobójstwo.

Link do zewnętrznego obrazka

Moce:
Potrafię zatrzymać czas. Ale nie na długo. Trwa to tylko krótka chwilę, ale daje mi przewagę nad przeciwnikiem np. w walce. Mogę również zmienić się w dowolne zwierzę. Moim ulubionym jest czarna pantera. Bez problemu zmuszam ludzi do popełnienia samobójstwa

Charakter:
Raczej zamknięta w sobie, potrafię być oschła i chamska. Jeśli ktoś zajdzie mi za skórę potrafię się zemścić. Gdy zabijam, nie czuję żalu czy poczucia winy. Nie wiem, czy potrafiłabym kochać, lub pokazywać emocje.

Link do zewnętrznego obrazka

Ciekawostki:
‘gram na flecie poprzecznym
‘dobrze walczę wręcz
‘mam uczulenie na cynamon

Lubię:
‘swoje skrzydła
‘zwierzęta
‘widok krwi

Nielubię:
‘ludzi
‘potu
‘płaczu
‘wścibskich osób

Link do zewnętrznego obrazka

Powód zesłania na Ziemię:
To coś w rodzaju kary. Miałam zostać również oślepiona, ale ja zaczęłam się wyrywać i trafiono tylko w jedno oko. Potem zaczęłam uciekać. Nagle znalazłam się w dziwnym miejscu. Ceglana kamienica. Zamieszkałam w niej.

Zwierzę: Brak

Link do zewnętrznego obrazka

Ostatnio zmieniony przez Alexanda (22-09-2013 o 14h11)


http://i59.tinypic.com/14jpxmv.png

Offline

#3 22-09-2013 o 12h06

Miss'Sensei
Rosemary5
Jeżeli ktoś potrzebuję pomocy w RPG mogę wziąć jakąś postac :3
Wiadomości: 1 051

proszę by jak najszybciej robić kp to o 16 może zaczniemy

Offline

#4 22-09-2013 o 12h42

Miss'wow
Sooyoung
...
Wiadomości: 633

Zajmuję dwóch ludzi chłopaka i dziewczynę zaraz dam kartę.


https://31.media.tumblr.com/tumblr_lw04gr6YOq1r7tveho1_500.gif
Jeżeli chcesz pisać dwuosobowe RPG lub brakuje ci jakiejś postaci - pisz.

Offline

#5 22-09-2013 o 12h45

Miss'wow
Sooyoung
...
Wiadomości: 633

Link do zewnętrznego obrazka

Imię i nazwisko: Choi Soo Young
Data urodzenia: Luty 10
Wiek: 16
Grupa krwi: O
Specjalizacja: taniec,wokal
Języki: Koreański, Japoński (płynnie) , Angielski (płynnie), Chiński (podstawy) , Polski (płynnie)


Link do zewnętrznego obrazka

Rodzina: Starszy brat (Sehun)
Hobby : Wiele.


Link do zewnętrznego obrazka

Pseudonimy : ShikShin (Bóg jedzenia), NaSoo (Przerywacz)
Motto : Nie ociągać się.
Wzrost: 170cm
Waga: 48kg

Inne: Jest bardzo nieśmiała i skryta w sobie ale kiedy wychodzi na scenę zakłada maskę odpowiednią do piosenki i jej klimatów. Potrafi być urocza lub okrutna. Należała do 9-osobowego zespołu w Korei który zaprzestał swoją działalność. Jedyną osobą przy której Sooyoung nie udaje jest jej brat.


Link do zewnętrznego obrazka


Prawdziwe imię i naziwsko: Choi Se Hun
Data urodzenia: 12 kwiecień
Języki: Koreański, Japoński (płynnie) , Angielski (płynnie), Chiński (podstawy) , Polski (płynnie)


Link do zewnętrznego obrazka

Wiek: 18 lat
Wzrost: 181cm
Specjalizacja: śpiew , taniec


Link do zewnętrznego obrazka

Ulubiona rzecz: Telefon komórkowy
Grupa krwi: 0
Waga: 52 kg
Motto: Nie ociągać się.
Rodzina: Młodsza siostra (Sooyoung)


Link do zewnętrznego obrazka

Inne: Sehun należy do 12-osobowego zespołu w Korei który zaprzestał swoją działalność. Bardzo często zmienia kolor włosów. Jest wesoły i namawia do tego siostrę. Ciągle za nią chodzi jakby była dzieckiem. Razem z siostrą często oglądają ich stare występy jak jeszcze byli w Korei ze swoimi zespołami i opowiadają sobie historię

Ostatnio zmieniony przez Sooyoung (22-09-2013 o 13h00)


https://31.media.tumblr.com/tumblr_lw04gr6YOq1r7tveho1_500.gif
Jeżeli chcesz pisać dwuosobowe RPG lub brakuje ci jakiejś postaci - pisz.

Offline

#6 22-09-2013 o 12h47

Miss'Sensei
Rosemary5
Jeżeli ktoś potrzebuję pomocy w RPG mogę wziąć jakąś postac :3
Wiadomości: 1 051

Proszę o wygląd Anime i manga

Offline

#7 22-09-2013 o 12h49

Miss'towarzyska
majkel325
...
Wiadomości: 2 365

Karta postaci :
imię : Elizabeth
ksywki :Lizzy,Lisa, Eli
nazwisko :Sheel
wiek : 16
rodzaj : człowiek(kobieta)
moce ( tylko anioły ) -
patron ( tylko anioły )-
zwierzę -Ma psa "Wintera"
//photo.missfashion.pl/pl/1/9/moy/7166.jpg

opis - ?
ciekawostki :
ma 2 braci ,
kocha słodycze ale ma szybki metabolizm i nie widać tego po niej

wygląd -  //photo.missfashion.pl/pl/1/9/moy/6960.jpg

Ostatnio zmieniony przez majkel325 (22-09-2013 o 12h50)


https://66.media.tumblr.com/af5c6afd4ae6fb4a1bb547722b6e0273/tumblr_pv0hjapxfY1s7xfipo4_400.gif https://66.media.tumblr.com/7a836bc64d679800a4138557c8885830/tumblr_pv0hjapxfY1s7xfipo6_400.gif

Offline

#8 22-09-2013 o 12h50

Miss'wow
Sooyoung
...
Wiadomości: 633

Rosemary5 napisał

Proszę o wygląd Anime i manga

Zaraz zmnienię zapomniałam XD


https://31.media.tumblr.com/tumblr_lw04gr6YOq1r7tveho1_500.gif
Jeżeli chcesz pisać dwuosobowe RPG lub brakuje ci jakiejś postaci - pisz.

Offline

#9 22-09-2013 o 12h59

Miss'Sensei
Rosemary5
Jeżeli ktoś potrzebuję pomocy w RPG mogę wziąć jakąś postac :3
Wiadomości: 1 051

Dobra nic nie

Offline

#10 22-09-2013 o 13h00

Miss'wow
Sooyoung
...
Wiadomości: 633

Rosemary5 napisał

Dobra nic nie

Już zmieniłam przepraszam za pomyłkę.


https://31.media.tumblr.com/tumblr_lw04gr6YOq1r7tveho1_500.gif
Jeżeli chcesz pisać dwuosobowe RPG lub brakuje ci jakiejś postaci - pisz.

Offline

#11 22-09-2013 o 14h10

Miss'Sensei
Rosemary5
Jeżeli ktoś potrzebuję pomocy w RPG mogę wziąć jakąś postac :3
Wiadomości: 1 051

Był śnieżny zimowy dzień obudziła mnie służąca o godzinie 6 : 00 gdyż musiałam wybrać sobie ubranie długo stałam koło szafy aż wybrałam ciepły ładny zestaw
a dokładniej ciepłe białe puszyste ( tak puszyste ) buty różowe długie rurki białą bluzkę z napisem na plechach i narysowanymi skrzydłami Angel i białą kurtkę o i oczywiście białe nauszniki wzięłam torbę ubrałam się i zeszłam na dół na śniadanie zjadłam dwa gofry i herbatkę z cytryną a  do szkoły spakowałam 2 kanapki tymbarka i 2 lizaki w końcu to tylko 7 lekcji haha . Wyszłam na dwór chciałam wziąść mój samochód lecz drogi były strasznie zasypane na motor też nie było szans więc poszłam na piechotę po drodze kupiłam sobie ciepłą czekoladę i batona do szkoły
i szłam dalej byłam już koło szkoły gdy się poślizgnęłam na lodzie i cała zmokłam
- Aua ! ale to bolało do tego jestem cała mokra
poszłam do szkoły weszłam do jednej z kabin w ubikacji i magicznie przemieniłam strój na niebieskie vansy czerwoną bejsbolówkę biały podkoszulek i granatowe jasne rurki i poszłam pod klasę założyłam na uszy słuchawki i zaczęłam nucić piosenkę i czekać na innych pod klasą do przyrody wyjęłam tymbarka i wzięłam łyka
- hmm co jest dzisiaj ? postanowiłam sprawdzić plan lekcji
- przyroda, plastyka, wf , wf , muzyka ,polski i matematyka banał !
pomyślałam włączyłam telefon i zaczęłam grać Angry Birhs ( czy jak tam się pisze )
- Gińcie wy zielone świnie ! powiedziałam sama do siebie
zdjęłam słuchawki i wróciłam do zabijania zielonych świń

Offline

#12 22-09-2013 o 14h22

Miss'wow
Sooyoung
...
Wiadomości: 633

Sooyoung

Śnieżny zimowy dzień. Obudziłam się wcześnie i ubrałam jasne rajstopy,krótkie białe spodenki,kozaki z białym futerkiem,białą bluzkę ,a na to czerwoną pelerynkę z białym futerkiem. Obudziłam Sehuna. Poczekałam aż się ubrał po czym ruszyliśmy wspólnie w stronę szkoły nucąc jedną z piosenek którą razem napisaliśmy.

Sehun

Gdy Sooyoung mnie obudziła szybko wyskoczyłem z łóżka,ubrałem się w cokolwiek. Wyszło na białe rurki,białą bluzkę i czerwony sweter. Zaśmiałem się widząc jej ponurą minę. Nuciliśmy razem jedną piosenkę którą razem napisaliśmy.


https://31.media.tumblr.com/tumblr_lw04gr6YOq1r7tveho1_500.gif
Jeżeli chcesz pisać dwuosobowe RPG lub brakuje ci jakiejś postaci - pisz.

Offline

#13 22-09-2013 o 14h23

Miss'OK
Eminaria
Daj mi nadzieję i zabierz mi serce, jeśli poczujesz choć chwilę jak ja.♥
Wiadomości: 1 501

Ikaros Alpha

//photo.missfashion.pl/pl/1/9/moy/7190.jpg

Imię | Ikaros
Nazwisko | Alpha
Ksywki | Ika, karos, ros
Wiek | 1700 lat w niebie, 17 lat na ziemi
Data Urodzenia | 28 luty
Miejsce Urodzenia | Patras, Grecja
Znak Zodiaku | Ryby
Płeć | Kobieta
Rodzaj | Dobry Anioł
Orientacja | Hetero
Grupa Krwi | 0Rh-
Status Społeczny | Wolna

//photo.missfashion.pl/pl/1/9/moy/7174.jpg

Charakter | Ikaros, jest bardzo mądrą i pomocną anielicą. Patrzy zawsze z nieba na kogoś dobrego, a kiedy jakaś zła osoba dokucza tej dobrej to ona ukarze tamtą osobę. Ikaros, jest anielicą pełną szczęście co potrafi podzielić się z innymi, tym szczęściem! Ona kocha więź przyjacielską i nigdy nie chce jej zniszczyć! Ikaros, jest bardzo potężną anielicą, potrafi się zmiażdżyć jak jakiegoś robaka. Kiedy się zdenerwuje to najlepiej żebyś ją unikał/unikała. Kiedy jest smutna trzeba ją pocieszyć, bo wtedy przynosi pecha innym ludziom
Moce | Szybkość poruszania się, czytanie w myślach, niewidzialność, przynoszenie szczęścia, teleportacja, szybka zmiana stroju, latanie, anielska boskość, przepiękny kryształowy długi miecz i wiele innych mocy, dowiecie się w opowiadaniu!
Patron | Ikaros, jest patronką przyrody i muzyki. Czyli dba o przyrodę żeby się dobrze rozwijała. A muzyka, czyli śpiew, taniec i piosenki. Takim ludziom daje szczęście na scenie i wygraną!
Zainteresowania | Pomoc, anielska moc, radość, światło
Hobby | Karanie złych ludzi, taniec, obłoki, latanie
Talent | Szczęście u ludzi, projekty, bieganie na obłokach, światło słońca

//photo.missfashion.pl/pl/1/9/moy/7175.jpg

Zwierzęta | Ikaros, ma feniksa. Nazywa się Popiół, płeć tego feniksa to mężczyzna. Jej feniks ma 5 lat. Ma sowę, nazywa się Penny. Płeć tej sowy to kobieta, jej rasa to Puchacz. Jej sowa ma 4 lata.
Wygląd Feniksa |

Link do zewnętrznego obrazka Link do zewnętrznego obrazka

Wygląd Sowy |

Link do zewnętrznego obrazka

Wygląd Ikaros, Jako Człowiek |

Link do zewnętrznego obrazka

Wygląd Ikaros, Jako Anioł |

Link do zewnętrznego obrazka

Wygląd | Ikaros, ma długie różowe włosy. Jej oczy są koloru morskiego. Jej karnacja skóry jest jasna. Ma mały nosek i połyskujące oczy które dają jej charakteru i dobroci. Jej usta są koloru wiśniowego pomieszanym z lekkim różem, jej usta robią mały, uśmiech, gniew, smutek i obojętność
Lubi |
•    Pomagać innym
•    Się uśmiechać
•    Słuchać o niej miłe słowa
•    Przynosić dobroć ludziom
•    Być chwalona
Nie Lubi |
•    Kłamstw
•    Złych ludzi
•    Upadłych aniołów i demonów
•    Nienawiści między ludźmi
•    Się kłócić
Ciekawostki |
•    Dla niej "pomoc", to najcenniejsza rzecz na całym świecie
•    Uwielbia patrzyć się na ludzi
•    Słucha muzyki
•    Potrafi się zakochać w parę minut
•    Lubi dawać rady miłym osobom

//photo.missfashion.pl/pl/1/9/moy/7180.jpg

Wzrost | 171 cm
Waga | 56 kg
Kolor Oczu | Morski
Kolor Włosów | Jasny Różowy
Długość Włosów | Długie

//photo.missfashion.pl/pl/1/9/moy/7191.jpg


http://s12.favim.com/orig/160812/gif-harley-quinn-joker-suicide-squad-Favim.com-4628517.gif

Offline

#14 22-09-2013 o 14h26

Miss'towarzyska
majkel325
...
Wiadomości: 2 365

Elizabeth wstała rano obudzona brutalnie przez braci. Wrzucili jej śnieg pod kołdrę. Szybko wyskoczyła z łóżka i zaczęła ich gonić po całym domu. Taki normalny poranek tu w domu. W końcu wskoczyła jednemu na barana a ten ją zniósł jak księżniczkę do kuchni. Zjadła powoli śniadanie czyli kanapkę i herbatę. Wzięła sobie do szkoły butelkę wody i jabłko oraz trochę kasy. Ubrała się w : //photo.missfashion.pl/pl/1/7/moy/5359.jpg
I wyszła do szkoły. Szła  na piechotę bo miała blisko. Szybko doszła do szkoły i podeszła pod klasę w której miała się odbyć lekcja. zauważyła pod klasą jakąś dziewczynę. Nie widziała jej tu nigdy. Stanęła trochę dalej. Wolała na razie ją zlukać a potem sie poznać. Usiadła sobie na parapecie i oglądała przechodzących zmarzniętych ludzi.


https://66.media.tumblr.com/af5c6afd4ae6fb4a1bb547722b6e0273/tumblr_pv0hjapxfY1s7xfipo4_400.gif https://66.media.tumblr.com/7a836bc64d679800a4138557c8885830/tumblr_pv0hjapxfY1s7xfipo6_400.gif

Offline

#15 22-09-2013 o 14h33

Miss'wow
Sooyoung
...
Wiadomości: 633

Usiedliśmy razem na parapecie i wyjeliśmy tablet. Byliśmy nowi w szkole i woleliśmy się nie wyróżniać. Podłączyliśmy do tableta słuchawki. Chwilę się kłóciliśmy kto weźmie prawą słuchawką a kto lewą ale potem już oglądaliśmy jeden z teledysków ukochanego zespołu Sehuna.


https://31.media.tumblr.com/tumblr_lw04gr6YOq1r7tveho1_500.gif
Jeżeli chcesz pisać dwuosobowe RPG lub brakuje ci jakiejś postaci - pisz.

Offline

#16 22-09-2013 o 14h38

Miss'towarzyska
majkel325
...
Wiadomości: 2 365

Elizabeth zauważyła nowe rodzeństwo. Widać że się kochają. A może to para? Szybkim krokiem podeszła do nich.
-Cześć-powiedziałam z entuzjazmem w głosie. Chodziłam już długo do tej szkoły ale za każdym razem ktoś nowy to nowy spisek,tajemnice... Kocham to.
-Jesteście nowi prawda?-powiedziałam z uśmiechem


https://66.media.tumblr.com/af5c6afd4ae6fb4a1bb547722b6e0273/tumblr_pv0hjapxfY1s7xfipo4_400.gif https://66.media.tumblr.com/7a836bc64d679800a4138557c8885830/tumblr_pv0hjapxfY1s7xfipo6_400.gif

Offline

#17 22-09-2013 o 14h40

Miss'ujdzie
Alexanda
...
Wiadomości: 238

Megan Silver

Wstałam i spojrzałam na zegar. Do rozpoczęcia lekcji została godzina. Założyłam czerwona, wiktoriańską sukienkę za kolano, czarne podkolanówki i czerwone półbuty. Ubrałam na to czarny płaszcz. Wyszłam z mieszkania zarzucając na ramie brązowa torbę, w do której wcześniej zapakowałam kilka zeszytów.
Zaraz po wyjściu przemieniłam się w kruka. Wzbiłam się w powietrze i po chwili znalazłam się na teranie szkoły. Wylądowałam za budynkiem. Po tej stronie nie było okien. Rozejrzałam się, czy nikogo nie ma w pobliżu i wróciłam do ludzkiej postaci.
Płaszcz zostawiłam w 'szatni' i poszłam do klasy. Zachowując się, jakbym była jedyna w szkole zajęłam swoje stałe miejsce w ostatniej ławce przy oknie.
Dlaczego zostałam zmuszona do życia na Ziemi? W miejscu, w którym jest tyle istot, których wręcz nienawidzę? Mowa oczywiście o ludziach. Westchnęłam.

Ostatnio zmieniony przez Alexanda (22-09-2013 o 14h40)


http://i59.tinypic.com/14jpxmv.png

Offline

#18 22-09-2013 o 14h47

Miss'Sensei
Rosemary5
Jeżeli ktoś potrzebuję pomocy w RPG mogę wziąć jakąś postac :3
Wiadomości: 1 051

Gdy się obejrzałam było dużo nowych twarzy postanowiłam przestać grać
- jeszcze się policzymy w zielone paskudne świnie. powiedziałam cichutko pod nosem i wyjęłam tablet włączyłam słuchawki i słuchałam piosenki którą napisałam wczoraj wieczorem . Zerknęłam na zegarek ze zdziwieniem powiedziałam
- dopiero 7:03 ?
zaczęłam spoglądać na innych uczni zobaczyłam dziewczynę która się na mnie patrzyła rodzeństwo na parapecie a obok nich jakąś stojącą dziewczynę
- hmm mało. nas zamruczałam pod nosem i zaczęłam komponować jakąś nową piosenkę tylko że tym razem miała ona być w języku Chińskim

Offline

#19 22-09-2013 o 14h47

Miss'wow
Sooyoung
...
Wiadomości: 633

Podeszła do nas jakaś dziewczyna.
-Tak. - powiedzieliśmy jednocześnie - Jak masz na imię? - równoczesne mówienie wychodziło nam bardzo dobrze. Byliśmy bardzo zsynchronizowani. Sehun uśmiechał się,a Sooyoung była ponura. Niby dwa przeciwieństwa,a jednak idealnie się dopasowują.


https://31.media.tumblr.com/tumblr_lw04gr6YOq1r7tveho1_500.gif
Jeżeli chcesz pisać dwuosobowe RPG lub brakuje ci jakiejś postaci - pisz.

Offline

#20 22-09-2013 o 14h52

Miss'wtajemniczona
Ewangelin
We li­ve, as we dream – alo­ne.
Miejsce: Keizaal
Wiadomości: 2 136

Zamawiam złego anioła /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/tongue.png


//photo.missfashion.pl/pl/1/80/moy/63788.jpg   

Offline

#21 22-09-2013 o 14h52

Miss'towarzyska
majkel325
...
Wiadomości: 2 365

-Ja jestem Elizabeth ale ludzie mówią ..znaczy rodzeństwo mówi do Lizzy,Lisa,Eli do wyboru do koloru. A wy jak macie na imię?-powiedziałam dosyć szybko bo byłam podekscytowana nowymi ludźmi w swojej klasie. Byłam bardziej pogodna niż zwykle i bardzie towarzyska. Może to dlatego że przypomniało mi się jak brat znosił mnie na baran do kuchni i wyglądałam jak arystokratka? Nie wiem dokładnie.
-Mówicie tak bo jesteście parą?-zapytałam z nieznikającym uśmiechem


https://66.media.tumblr.com/af5c6afd4ae6fb4a1bb547722b6e0273/tumblr_pv0hjapxfY1s7xfipo4_400.gif https://66.media.tumblr.com/7a836bc64d679800a4138557c8885830/tumblr_pv0hjapxfY1s7xfipo6_400.gif

Offline

#22 22-09-2013 o 14h57

Miss'wow
Sooyoung
...
Wiadomości: 633

-Sooyoung
-Sehun
-Miło nam cię poznać - powiedzieliśmy równo. Na jej pytanie Sehun się zaśmiał a Sooyoung zrobiła się cała czerwona. - Jesteśmy tylko rodzeństwem. - dodaliśmy razem. - Dużo ze sobą tańczymy i śpiewamy więc tak jakoś wychodzi. - dodaliśmy ciszej i Sehun spojrzał na czerwoną Sooyoung. Ponownie się zaśmiał.


https://31.media.tumblr.com/tumblr_lw04gr6YOq1r7tveho1_500.gif
Jeżeli chcesz pisać dwuosobowe RPG lub brakuje ci jakiejś postaci - pisz.

Offline

#23 22-09-2013 o 15h02

Miss'OK
Eminaria
Daj mi nadzieję i zabierz mi serce, jeśli poczujesz choć chwilę jak ja.♥
Wiadomości: 1 501

Ikaros Alpha

Wstałam rano, bo wiedziałam że idę dziś do szkoły. Zeszłam z prędkością światła do kuchni i zrobiłam sobie kanapki z sokiem pomarańczowym. Kiedy zjadłam i wypiłam, to poszłam do łazienki wyszykować się. Uczesałam swoje bardzo długie włosy, przemyłam twarz i ręce no i zabrałam się do mycia zębów. Pobiegłam do swojego pokoju i spakowałam bardzo szybko, książki, zeszyty i piórnik. Zeszłam z plecakiem na dół i położyłam go na ziemi. Jednym machnięciem ręki zmieniłam swój ubiór. Miałam na sobie białą bluzkę w stylu swetra przez głowę, beżowe długie spodnie, jasno brązowe kozaki, beżowy płaszcz, rękawice ze skóry, czapkę z futrem i zarzuciłam na siebie torebkę z futrem. Wzięłam plecak, który był przygotowany. Wyszłam z domu i spojrzałam się w lewo, potem w prawo, za siebie i przed siebie. Wokół mnie nikogo nie było, więc użyłam swojego czaru i z prędkością światła doszłam do szkoły. Szybko kiedy weszłam do szkoły to normalnym krokiem poszłam do łazienki. Machnęłam szybko ręką i mój ubiór zmienił się na czerwone długie spodnie, czarną bluzę z kapturem i z ciastkiem, z napisem czerwonym 'Bite Me' były też dwa białe sznurki, na prawą rękę miałam założony czerwony zegarek, na lewą rękę miałam założony pierścionek w kształcie czarnego serca, miałam też na sobie czarne tenisówki po szkole i zarzuconą na siebie czerwoną torbę z czarnym napisem 'Puma' i z obrazkiem. Wybiegłam z łazienki i zobaczyłam grupkę ludzi przy parapecie, podeszłam tam.
- Cześć! Jestem Ikaros Alpha. Jestem tu nową uczennicą. - Mówiłam z uśmiechem na twarzy.
Patrzyłam się na ludzi, wyglądali tak uroczo. Byli bez skrzydeł, ale tak potrafili pięknie wyglądać!

Ostatnio zmieniony przez Eminaria (22-09-2013 o 15h04)


http://s12.favim.com/orig/160812/gif-harley-quinn-joker-suicide-squad-Favim.com-4628517.gif

Offline

#24 22-09-2013 o 15h02

Miss'Sensei
Rosemary5
Jeżeli ktoś potrzebuję pomocy w RPG mogę wziąć jakąś postac :3
Wiadomości: 1 051

Gdy skończyłam pisać piosenkę była już 7:30 wyłączyłam tablet i słuchawki i włożyłam je do torby weszłam do klasy położyłam torbę na przed ostatniej ławce i wyszłam przywitać się z rodzeństwem na parapecie podeszłam i powiedziałam .
- Cześć jestem Angelina ale znajomi mówią mi Eng , An albo Angel a wy jak macie   na imię  . Powiedziałam uśmiechając się do nich i do dziewczyny obok naprawdę nie interesuje się jak mają na imię w końcu mogę to przeczytać w ich myślach ale chce poznać nowych znajomych wyglądają na miłych ale zaraz się dowiem jak jest na prawdę chociaż nie wieże że to rodzeństwo mogło by być nie miłe albo ta dziewczyna Elizabeth

Offline

#25 22-09-2013 o 15h11

Miss'wow
Sooyoung
...
Wiadomości: 633

Strasznie dużo osób zebrało się przy naszej dwójce.
-Sooyoung
-Sehun
-Choi - nazwisko wypowiedzieliśmy razem podkreślając że jesteśmy rodzeństwem. Mieliśmy się nie wychylać,a tu tyle osób w okół nas.


https://31.media.tumblr.com/tumblr_lw04gr6YOq1r7tveho1_500.gif
Jeżeli chcesz pisać dwuosobowe RPG lub brakuje ci jakiejś postaci - pisz.

Offline

Dyskusja zamknięta

Strony : 1 2