Strona główna

Forum - Missfashion.pl, gra o modzie dla dziewczyn!

Strony : 1 2

#26 10-01-2014 o 21h51

Miss'Żółtodziób
misiniujuak
...
Wiadomości: 6

AVON  to dobra firma chociaż co do lakierów to mam wątpliwości bo czasami nie chcą się zmywać (przynajmniej u  mnie). Co do fluidów i tuszów do rzęs to nie mogę się wypowiedzieć .Najbardziej podobają mnie się ich szminki  oraz błyszczyki.Maseczek jeszcze nie próbowałam chociaż moja mama ich używa i  nie narzeka .Na perfumy mgiełki i tym podobne mam bardzo dobrą opinię .Balsamy , żele pod prysznic oraz kremy do stup są bardzo fajne.Według mnie firma AVON ma swoje plusy i minusy. /modules/forum/img/smilies/content3.gif


Ideał nie istnieje ....Taki jest świat każdy ma plusy i minusy...

Offline

#27 10-01-2014 o 21h52

Miss'Żółtodziób
misiniujuak
...
Wiadomości: 6

AVON  to dobra firma chociaż co do lakierów to mam wątpliwości bo czasami nie chcą się zmywać (przynajmniej u  mnie). Co do fluidów i tuszów do rzęs to nie mogę się wypowiedzieć .Najbardziej podobają mnie się ich szminki  oraz błyszczyki.Maseczek jeszcze nie próbowałam chociaż moja mama ich używa i  nie narzeka .Na perfumy mgiełki i tym podobne mam bardzo dobrą opinię .Balsamy , żele pod prysznic oraz kremy do stup są bardzo fajne.Według mnie firma AVON ma swoje plusy i minusy. /modules/forum/img/smilies/content3.gif


Ideał nie istnieje ....Taki jest świat każdy ma plusy i minusy...

Offline

#28 22-01-2014 o 12h02

Miss'na całego
Vena
...
Wiadomości: 309

Jeśli chodzi o mnie, to AVON jest zwykłym sklepem, podobnym do internetowego (zdjęcia, opis, ale brak sprawdzenia, no i katalog a internet). Nie kupowałam nic, ale moja mama tak i były dobre. Nie wszystko kupowała, ale wiele rzeczy jej się spodobało. Dostałam nawet pewne perfumy i... Po prostu nie mogłam się od nich oderwać. Miały delikatny, subtelny, a zarazem 'wciągający' zapach.
Nie mam w rodzinie żadnych konsultantek, ale mama mojej koleżanki (która pracuje razem z moją mamą) jest konsultantką i czasami coś zakupi (moja mama).

Nie mogę się wypowiedzieć, bo posiadam tylko perfum, ale za to nieziemski! :3

Offline

#29 04-02-2014 o 19h17

Miss'wtajemniczona
Asuu
"Nie księżniczko, nie oddam ci mojego Fiata"
Miejsce: Karpacz (Jelenia Góra)
Wiadomości: 2 247

Ja w Avonie zazwyczaj zamawiam olejki do włosów i szampony. Jako jedyne potrafią zapanować nad moją burzą nieokrzesanych i puszących się włosów. I to bez efektu ciężkich włosów! Głownie za to kocham Avon. Kosmetyków do twarzy nie zamawiam, bo niestety mam bardzo wrażliwą cerę i nie raz przejechałam się na tych kosmetykach - zbyt podrażniały. Maseczki są naszpikowane i bardzo ciężkie więc dawały mi odwrotny efekt. Za to mgiełek i perfum mam wiele jak i biżuterii. Konsultantką jest znajoma mojej mamy. c:


Zapraszam na mojego bloga *Klik*
//photo.missfashion.pl/pl/1/68/moy/54052.jpg  //photo.missfashion.pl/pl/1/68/moy/54053.jpg

Offline

#30 04-06-2014 o 20h07

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 1

Ja UWIELBIAM kosmetyki z AVONu  /modules/forum/img/smilies/bimbo/amoureuse.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/amoureuse.gif

Offline

#31 02-07-2014 o 00h45

Miss'towarzyska
Emma1
Leśny Kwiat
Miejsce: Schkeuditz
Wiadomości: 2 302

Kosmetyki z AVONu zamawiałam kiedyś daawno dawno temu /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png Zazwyczaj byłam zadowolona. Mam fioła na punkcie szminek, tuszy czy kolczyków /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png Teraz jestem konsultantką tylko że w Oriflame /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png Kosmetyki równiez świetne.


"Wytrenuj swoje ciało i umysł, a przejmiesz kontrole nad swoim życiem" ~ Ewa Chodakowska 
                 

                                                                                             Emma1

Offline

#32 09-11-2014 o 09h29

Miss'na całego
missmodna
...
Miejsce: Tam gdzie odkryjemy siebie
Wiadomości: 267

Moja siostra ma z 10 katalogów z AVONU. Bardzo cenię tę firmę z powodu perfum i szminek.


,,Zasady są po to, żeby je łamać..."


Offline

#33 09-11-2014 o 11h38

Miss'ok
Sagisou
...
Miejsce: Silvermoon
Wiadomości: 71

Moja najlepsza przyjaciółka jest konsultantką AVON, więc katalogi mam na bieżąco. Jednak nie przepadam za ich kosmetykami do malowania. Kiedyś zamawiałam sobie regularnie mascarę, która była ok, jednak potem kupiłam sobie tusz z wykręcaną szczoteczką z Bourjois Twist Up i był bez porównania lepsza, więc zaprzestałam zamawiania z AVON. Teraz tylko od czasu do czasu zdarzy mi się kupić coś w promocji lub ładnie pachnące masło do ciała.


http://i59.tinypic.com/am9s74.jpg

Offline

#34 10-11-2014 o 16h40

Miss'nieobczajona
...
Wiadomości: 25

Koleżanka mojej mamy jest konsultantką
i w AaWwOoNnIiEe śoą najjepśe kośmietiki

Offline

#35 24-11-2014 o 13h07

Miss'całkiem całkiem
...
Wiadomości: 151

Jestem konsultantką i dodatkowo pracuję na stoisku z tymi kosmetykami . Zdążyłam już poznać tą firmę wystarczająco. Ma dobrą żelowa odżywkę do paznokci, niezłe szminki mam ze dwie i część perfum jest na prawdę dobra ,ale czasami ceny biorą sobie z nieba. Plus z katalogu na katalog wiecznie sa promocje ...tylko czy kiedykolwiek była część rzeczy w regularnej cenie? Wątpie . Bazują cięgle na tym żeby klient myślał o promocja to kupie gdzie na prawdę cena regularna jest raz naaa...... ileś. Trzeba oglądać 2 katalogi do przodu żeby wyłapać coś taniej. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png Jakość do ceny też jest różna np. mam perfumy little pink dress za ok.45 zł i summer white sunset za ok20 i okazuje się ,że te za 20 są dużo trwalsze . Zatem dlaczego różnica cen jest tak duża? Ogólnie firma nie jest zła . Ma fajne kosmetyki , dużo nowości i wgl.

Offline

#36 24-11-2014 o 15h15

Moderator
Motionell
Poznańsko-śląska Pyra!
Miejsce: „Potęga wiatru jest do Twej dyspozycji!
Wiadomości: 4 172

Swego czasu sporo kupowałam w Avonie - uwielbiam kosmetyki i kolekcje świąteczne:)


Geralt, nie będąc pewien, czy czarodziejka magicznie czyta w myślach, czy wyłącznie trafnie zgaduje, milczał, uśmiechając się krzywo. Magia wymaga czasu.

Offline

#37 10-03-2015 o 04h01

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Kol. mojej mamy prqcuje w Avonie. ja mam bzika na punkcie żelów pod prysznic i perfumów (podkradam mamie) ♥•♥

Offline

#38 04-04-2015 o 15h03

Miss'nieobczajona
Voda
...
Wiadomości: 39

Ja z Avonu uwielbiam mgiełki! Szczególnie arbuzowe, granatowe i o zapachu marakui (to chyba nowy, ale jest taki boski że omg). Bardzo krótko trzymają... Ostatnio kupiłam na promocji za 15 zł 3 rzeczy: mgiełkę, balsam i żel pod prysznic. Czasami można trafić na dobrą okazję. Dobrze, że mam siostrę konsultantkę to trochę daje rabatu  /modules/forum/img/smilies/bimbo/amoureuse.gif


Zapraszam na mojego bloga - wiele ciekawostek i poradników.

Offline

#39 17-05-2015 o 22h28

Miss'Żółtodziób
...
Miejsce: Szamotuły
Wiadomości: 4

Minionka napisał

Widzę, że pojawiła się wzmianka o biżuterii z Avonu. Ja tylko raz zamówiłam i to na prezent dla mamy. Na dodatek była to oferta z oferty dla konsultantek. Mama nie wiedziała co powiedzieć. Na urodziny, które przyjaciółka będzie niedługo miała zamówiłam jej parę rzeczy. Szczerze zastanawiam się czy są jeszcze inni producenci kosmetyków w których zamawia się kosmetyki przez konsultantki tak jak w Avonie.




jest np. oliframe


MissQ

Offline

#40 16-06-2015 o 15h41

Miss'nieobczajona
animalsik4
...
Wiadomości: 23

Od czasu do czasu kupuję coś z Avon, ale nie ukrywam - tyle ile jest różnych rzeczy, tyle mam opinii /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/tongue.png Zauważyłam że perfumy mają piękny zapach, ale niestety są bardzo nietrwałe. W sumie podobnie można powiedzieć o torbach czy biżuterii, wytrzymują naprawdę bardzo krótko (przy tym, gdzie cały czas o nie dbałam, nie było mowy np. o żadnym rzucaniu). Za to lakiery, pomadki, błyszczyki, kremy do rąk, tusze do rzęs.. Cudowne! <3 Lakiery są bardzo trwałe, pomadki wytrzymują długo - te rzeczy naprawdę warto kupować w Avonie ^^

Offline

#41 22-04-2017 o 15h38

Miss'wow
Bakteria
иα∂zιєנα
Wiadomości: 511

Ja tam mam biżuterię z Avonu i nie narzekam. Nie niszczy się wcale, przynajmniej ta moja. Naszyjnik mam od paru lat i nic się z nim nie dzieje.
Co do lakierów, to niestety, kolory różnią się trochę w katalogu i w realu. Ale mimo wszystko są fajne, podobnie jak błyszczyki.
Ale żele pod prysznic to mają najlepsze. ^-^ Uwielbiam je.

Offline

#42 04-06-2017 o 12h45

Miss'wow
KlaraM
Zwierzęta to całe moje życie ♕
Miejsce: Piotrków Trybunalski
Wiadomości: 747

Dla mnie AVON to najlepsza firma kosmetyczna, ma najlepsze błyszczyki i szminki oraz kremy do masażu, lecz niektórą biżuterię ma za drogą.


♡♡♡♡♡♡♡ZWIERZĘTA♡♡♡♡♡♡♡

Link do zewnętrznego obrazka

Offline

Strony : 1 2