Strona główna

Forum - Missfashion.pl, gra o modzie dla dziewczyn!

Dyskusja zamknięta

Strony : 1

#1 02-09-2013 o 20h35

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Witam.

W dniu dzisiejszym zakończyłam sprzątanie tego działu, w związku, z którym wszystkie wątki starsze niż te z 25 sierpnia, albo te, które zakończyły się na kartach postaci, albo gdzieś na początku historii, zostały przeniesione do Archiwum, z którego po pewnym czasie, zostaną usunięte. Nie mniej jednak, gdyby jakaś autorka chciała odzyskać jakiś swój temat, tak długo jak jeszcze istnieją, może śmiało do mnie napisać.

Dziękuję serdecznie Dream, która podjęła się trudu wynalezienia dla mnie wszystkich martwych wątków. Niestety, miałam drobne problemy ze skrzynką pocztową, więc nie mogłam odczytać tej wiadomości i się nią pokierować, ale mimo wszystko, dziękuję jeszcze raz, za chociażby same starania. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Poza samym sprzątaniem, które będzie się przecież odbywać regularnie co miesiąc (o czym zresztą informowałam już w regulaminie), chciała bym wprowadzić tutaj pewne zmiany:

Po pierwsze - z całego serca prosiła bym o to by nie pisać "RPG" przed tytułami opowiadań, gdyż jest to zabieg nieestetyczny i całkowicie bez sensu.

Po drugie - prosiła bym również o pisanie w nawiasach przy tytułach, tak jak na SF, gatunków, w których klasyfikują się Wasze historie. Nie wymagam byście jak tam, wypisywały orientacje czy liczbę bohaterów, którzy biorą udział w opowiadaniach, ponieważ tutaj nie ma i nie będzie żadnych limitów, ale o chyba sam rodzaj mogła bym Was prosić? Będzie to zabieg, który z pewnością ułatwi innym wyszukiwanie czegoś bardziej bądź mniej w prywatnej opinii, interesującego.

To by było na tyle. Dziękuję za uwagę.

Z poważaniem,
złośliwa HyunAe.

Offline

Dyskusja zamknięta

Strony : 1