Strona główna

Forum - Missfashion.pl, gra o modzie dla dziewczyn!

Dyskusja zamknięta

Strony : 1

#1 01-09-2013 o 12h32

Miss'Żółtodziób
Mrrroczna
...
Miejsce: Cmentarz
Wiadomości: 14

Witajcie zbłąkane duszyczki... Czyżby któraś zjawa was tutaj przyprowadziła? No, ale jak już jesteście to wysłuchacie czegoś o tą straszną karą zwaną życiem. Lat od mojego zejścia na ten świat nie liczę, lat do śmierci również, bo żyję sobie szczęśliwa w niewiedzy. Niektórych może to bawić, ale ja cieszę się z mojego życia pomimo na mój mroczny charakter i sposób ubierania. Po prostu taka się urodziłam, a cieszyć się z życia może każdy. Nie wiem kim byłam w poprzednim wcieleniu, ale bardzo chciała bym być gejszą. Japonia według mnie to piękny kraj.
Czego słucham? Metalicy, ale jak ktoś ma jakąś inną grupę grającą muzykę tego typu chętnie przesłucham piosenki i może nawet stanę się fanką zespołu. Jak polubiłam Metalicę? Polecił mi ją ktoś kogo nie chcę i nie chciałam wtedy znać, ale za to mu dziękuję. Od tamtej pory już go nie zobaczyłam, a to za sprawą, że wyjechał... Kiedy wróci i dokąd pojechał? Tego nie wiem, ale oby jak najdalej...
Mój ulubiony kolor to czarny. Gdy będę pełnoletnia przefarbuję moją czuprynę na czerwono, a do tego czasu mogę stylizować moją miss na tej grze jak tylko chcę i kiedy chcę mogę jej zmienić kolor włosów, styl ubierania i makijaż. Z tymi dwoma ostatnimi można też kiedy się chce, ale z kolorem włosów to już będzie troszeczkę trudniej.
Co do awatara to wszędzie stosuję ten sam. Obecnie mam mój ulubiony. Jak znajdę jakiegoś, a mi się bardzo spodoba od razu zmieniam na moich ulubionych stronach  awatara. Ten uśmiech na czarnym tle przypomina mi kogoś ważnego dla mojego życia gdyż bez niego nie było by mnie tutaj i dlatego ten uśmiech jeszcze długo będziecie oglądać pod moją nazwą.
Kocham gry z serii Papa Louie i każdą przetestowałam i gram z zapałem. Szczerze najbardziej podobała mi się Papa Hotdogeria i Skrzydełka Pappy. Kocham te gry, ale przy testowaniu nowej aż na dwóch stronach ścinało mi przy nakładaniu kremów.
Możecie pytać ja nie gryzę i nie zraźcie się tymi wystawionymi zębami pokazanymi w kocim uśmiechu...

Offline

#2 01-09-2013 o 12h49

Miss'ujdzie
Persefonaa
✖ under the chaos ✖
Miejsce: Nie ma takiego Miasta
Wiadomości: 245

Witam, sama się ciesze z życia i naprawdę podziwami osoby co tak robią , Tez uwielbiam gry w Seri Papa Co do Japonii ?? Co Kochasz w niej najbardziej ??

Offline

#3 01-09-2013 o 13h11

Miss'Żółtodziób
Mrrroczna
...
Miejsce: Cmentarz
Wiadomości: 14

Kulturę... Kimona, gejsze. Osobiście moim marzeniem jest zostać gejszą (choć wątpię żeby ono się kiedyś spełniło) i styl rysowania. Kocham też te mangi i anime. Poprzysięgłam sobie, że kiedyś polecę do Japonii i być może tam zamieszkam. Z życia powinien się cieszyć każdy według mnie pomimo, że przeżyłam wiele przykrych rzeczy w życiu wciąż wieżę, że będzie lepiej, że po deszczu zawsze wychodzi słońce...

Offline

#4 01-09-2013 o 13h27

Miss'na całego
Lexa0
...
Wiadomości: 403

Metallica istotnie fajnie gra, chociaż mnie zagina bardziej w stronę Iron Maiden i Power Metalu /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png

Manga i anime? A jakieś konkretne pozycje lubisz szczególnie, czy oglądasz co w łapki wpadnie?

Offline

#5 01-09-2013 o 13h45

Miss'Żółtodziób
Mrrroczna
...
Miejsce: Cmentarz
Wiadomości: 14

Oglądam co w łapki wpadnie, ale jeśli się nie spodoba porzucam. Ostatnio mi w łapki wpadło Another. Gustuję w anime dramatycznych, romantycznych, komediowych i krwawych. Na inne nawet nie chcę patrzeć.

Offline

#6 01-09-2013 o 15h19

Miss'na całego
Lexa0
...
Wiadomości: 403

Za Another jakoś nie mogę się zabrać, mimo że obiły mi się o uszy raczej dobre opinie. Ale skoro krwawe - Corpse Party? OAVki nie stoją na aż takim poziomie, na jakim jest gra, ale nadal interesująca rzecz.
Ogólnie, siedzę bardziej w okolicach ratowania świata i takich tam, co heroiczne/fantastyczne, to moje. Nie tylko z rynku wschodniego, zachodnie kreskówki też uwielbiam.

Offline

#7 01-09-2013 o 15h43

Miss'Żółtodziób
Mrrroczna
...
Miejsce: Cmentarz
Wiadomości: 14

Co do heroiczno/fantastycznego to odbiegnę trochę od tematu anime i powiem, że uwielbiam spidermana. A co do zabierania się do another to zabierałam się około z trzy miesiące do niego. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Offline

#8 01-09-2013 o 17h42

Miss'Fuzja
Jessica23
...
Miejsce: Wrocław
Wiadomości: 5 291

Witaj /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png
Ja kiedyś miałam bordowe włosy, ale szybko powróciłam do swojego naturalnego brązowego koloru.
Co do Metallica to uwielbiam S&M. W ogóle lubię takie nietypowe połączenia różnych gatunków, a to jest na prawdę wyborne /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png
Moja ulubiona muzyka też ma związek z przeszłością o której chciałabym zapomnieć, jednak nie potrafię z niej zrezygnować.
Pozdrawiam mroczną duszyczkę.


http://i60.tinypic.com/2m7uio7.gif

Offline

#9 01-09-2013 o 21h11

Miss'na całego
Lexa0
...
Wiadomości: 403

Mrrroczna, ale którego Spidermana lubisz? Bo jest ich jak mrówków i nawet ja wszystkich nie widziałam. A się, kurdę, naprawdę staram oglądać wszystkie rzeczy związane z konkretnymi tytułami, jak już za coś się wezmę ^^'

Offline

#10 02-09-2013 o 06h48

Miss'Żółtodziób
Mrrroczna
...
Miejsce: Cmentarz
Wiadomości: 14

Tak więc w tamten piątek leciał jeden Spiderman, którego oglądnęłam z przyjemnością po raz piąty. Co do kreskówek niedawno powstała seria Mega Spiderman czy coś w tym stylu już jej na moim kanale nie puszczają (/vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/sad.png) oglądnęłam, ale się szybko zniechęciłam, bo takie jakby głupie to trochę, ale miałam chęć oglądnąć więcej i więcej i jakoś mnie opuściło to przekonanie, że jest to głupsza wersja Spidermana.
Co do bordowych włosów no to witam pokrewną duszyczkę! Jak na razie przefarbować ich nie mogę, bo pani od matmy (moja wychowawczyni, o zgrozo!), by się uwzięła na mnie i na każdym kroku komentowała moje włosy, nie dość, że już łazi za mną w sprawie czarnych paznokci. Widać mamy wiele wspólnego, bo ten ktoś o kim chciałam zapomnieć (pokazał mi Metalicę) wrył mi się do pamięci i wyjść z niej nie chce...
Dziękuję za pozdrowienia. ^^ I nawzajem

Offline

#11 02-09-2013 o 10h21

Miss'Fuzja
Jessica23
...
Miejsce: Wrocław
Wiadomości: 5 291

Ja przefarbowałam się w wakacje po maturze, więc nikt nie mógł się już czepiać /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/tongue.png a w szkole (LO) miałam problemy z polonistką, ponieważ byłam dziewczyną chłopaka z klasy maturalnej w której miała wychowawstwo i uważała, że odciągam go od nauki do matury /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/tongue.png


http://i60.tinypic.com/2m7uio7.gif

Offline

#12 02-09-2013 o 11h47

Miss'nieobczajona
Ziuta53
...
Wiadomości: 19

Cześć Mrrroczna /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png
Pozdrawiam wielbicielkę czerwonych włosów! /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png Obecnie mam ciemnoczerwone włosy i nie wyobrażam sobie mieć innego koloru, chyba, że bardziej jaskrawy.
Jeśli chodzi o muzykę, to polecam posłuchać W.A.S.P. , Black Sabbath, Sabaton (do którego pałam ogromną sympatią ze względu na piosenki o polskich żołnierzach), Lynyrd Skynyrd i Damn Yankees. Powinno Ci coś z tego przypasować /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png

Ostatnio zmieniony przez Ziuta53 (02-09-2013 o 11h47)


...

Offline

#13 02-09-2013 o 14h35

Miss'Żółtodziób
Mrrroczna
...
Miejsce: Cmentarz
Wiadomości: 14

Moja polonistka czepia się bardziej chłopaków niż dziewczyn. A to mają za krótkie spodenki, a to buty nie takie, a to dziwnie patrzą. Zawsze znajdzie jakiś powód by się przyczepić nawet do najgrzeczniejszego chłopaka. Za to wszystkie dziewczynki dla niej to aniołki.
Chętnie przesłucham. O polskich żołnierzach powiadasz. Ano trochę coś tam wspólnego mam może nawet o mnie wspomnieli w jakiejś piosence... /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png

Offline

#14 02-09-2013 o 16h09

Miss'nieobczajona
Ziuta53
...
Wiadomości: 19

Z Sabatonu szczególnie polecam "40-1", "Uprising" i "Aces In Exile". Te dwie pierwsze są wyłącznie o Polakach, ostatnia o polskim dywizjonie 303, czechosłowackim dywizjonie 310 i kanadyjskim dywizjonie 401 walczących w bitwie o Anglię /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png
Szkoda tylko, że szwedzki zespół wie więcej o losach Polski niż przeciętny Polak i że to właśnie zagraniczny zespół się tak zafascynował dokonaniami polskich żołnierzy, a nie jakiś polski. Ale na szczęście jest Sabaton /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png


...

Offline

Dyskusja zamknięta

Strony : 1