Strona główna

Forum - Missfashion.pl, gra o modzie dla dziewczyn!

Dyskusja zamknięta

Strony : 1

#1 01-09-2013 o 11h03

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 1

Witam was tutaj. Jestem SlodkaBabeczka4 i opiszę tutaj siebie. Nie musicie się wahać pytać mnie o te rzeczy, które was interesują, a nie napisałam o nich tutaj. Jeżeli macie podobne zainteresowania, bądź takie same zapraszam do dyskusji chętnie porozmawiam na dany temat.
Jestem perfekcjonistką. Dla mnie wszystko musi być idealnie choć wiem, że nikt nie jest idealny. Każdy popełnia błędy nawet ja. Dlatego to co umiem robić najlepiej robię sama, a to co nie wychodzi mi oddaję w ręce ludzi, którzy robią to najlepiej. Dzięki temu można unikać chaosu i już mam spokój.
Najbardziej ze wszystkiego nienawidzę komarów. W ciągu jednej nocy na jednej ręce miałam ponad jedenaście ugryzień pomimo iż była przykryta kocem jak muzułmanka.
Kocham za to różowe i kobiece rzeczy, chłopaków i słodycze. Najbardziej ze słodyczy lubię czekoladę i to białą. Niektórzy mają na coś uczulenia. Ja też mam. Uczulenie mam na kurz i psy.
Dlatego w domu mam 10 kotów. Oczywiście wszystkie są na ogrodzie. W tym roku Garfieldowi i Angel urodziło się ośmioro małych kociąt. Madzia, Fionka, Bambo, Ada, Mikuś, Ula, Zielonek i Skipper.
Możecie pytać ja nie gryzę. A i jeśli chodzi o muzykę to słucham raczej tych starszych zespołów jak Papa dance czy Army of lovers.
Oglądam też anime takie jak Another, Elfen Lied i Puella Magi Madoka Magica.

Ostatnio zmieniony przez SlodkaBabeczka4 (01-09-2013 o 11h08)

Offline

#2 01-09-2013 o 11h54

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

A co lubisz robić w wolnym czasie?

Offline

#3 01-09-2013 o 17h46

Miss'Fuzja
Jessica23
...
Miejsce: Wrocław
Wiadomości: 5 291

Rzadko się chyba zdarza, że ktoś kto jest uczulony na psy, nie jest uczulony również na koty, więc masz szczęście /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png Biała czekolada jest pycha, ale nie może być jakaś taka za 1 zł bo wtedy smakuję margaryną /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/tongue.png Komarów chyba nikt nie lubi, mnie też zawsze wybierają na swoją ofiarę jeśli jestem w jakimś większym gronie. W domu polecam płytki do kontaktu.
Pozdrawiam ! /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png


http://i60.tinypic.com/2m7uio7.gif

Offline

Dyskusja zamknięta

Strony : 1