Strona główna

Forum - Missfashion.pl, gra o modzie dla dziewczyn!

Dyskusja zamknięta

Strony : 1

#1 30-08-2013 o 21h11

Miss'Żółtodziób
Calisse
...
Wiadomości: 4

Hejka! Mam na imię Inez i dołączyłam tutaj w miarę niedawno. Jedną z rzeczy, których nie cierpię jest przedstawianie się, bo nigdy nie wiem co interesującego mogłabym o sobie napisać. Spróbuję jednak wydusić z siebie chociaż kilka informacji.

Nie posiadam zainteresowań czy jakiś szczególnych talentów. No dobra, może je posiadam, ale nie są zbyt ambitne. Otóż jestem miłośniczką gier (chociaż nie jestem w to zbyt dobra /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/hmm.png) oraz prawdziwym molem książkowym. Zdarzało się, że czytałam non stop 10 godzin. Nie wiem, czy jest to normalne, ale cóż... Moja ulubiona książka to "Igrzyska śmierci", bo jak na razie nic lepszego nie udało mi się znaleźć.

Dobra, hobby zaliczone to może teraz coś z cech charakteru czy dziwnych zachowań.

- Jestem strasznym śpiochem. Nikt nie wyciągnie mnie w weekend z łóżka wcześniej niż 10 lub 11.

- Na każdym forum staram się pisać jak najbardziej poprawnie, nie potrafię wysłać wiadomości przed dwukrotnym jej przeczytaniem i sprawdzeniem każdego przecinka czy wielkiej litery.

- Panicznie boję się rozmawiania przez telefon. Nie lubię robić tego bez konieczności. Wolę napisać sms.

- Jedną z rzeczy, których ludzie nie rozumieją jest moja obojętność na różne przeciwności losu i beztroska. Nie widzę w niczym problemu, nie płaczę z byle powodu, a jeżeli dowiem się czyimś dole to nie smucę się razem z nim tylko próbuję "dać kopa", wmawiam, że nie warto się przejmować, bo takie zachowanie jest bezsensowne. Często ludzie oceniają mnie przez to jako "bezuczuciową", ale nie jest to do końca prawda.

Dobrze, myślę, że wystarczy, bo jeszcze nie spotkałam się z taki długim i bezsensownym przedstawieniem się. Liczę na to, że spędzę tutaj miło czas, a także poznam wspaniałych ludzi /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Offline

#2 30-08-2013 o 21h25

Miss'na całego
Lexa0
...
Wiadomości: 403

Hi there!

Sprawdzanie wiadomości przed wysłaniem to raczej dobry nawyk /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png

Ze względu na braki w sprzęcie nie gram, ale lubię oglądać walki różnych rzeczy (szczególnie tych bardziej strzelanych, bo do tego i tak mam ujemne skille) i staram się być przynajmniej odrobinę na czasie z najnowszymi produkcjami. To może pochwalisz się ulubionymi grami?

Jeżeli o książki idzie - witaj w klubie moli książkowych! Hunger Games zaiste są fajną pozycją, chociaż ocenianie takich rzeczy jako dobrych/wciągających to raczej kwestia gustu jest. Trzeba czasu i wieeeelu prób, żeby znaleźć coś, co jest dla nas idealnym kąskiem.
Jeśli o mnie idzie - uwielbiam Brzezińską.
I superbohaterskie komiksy, i kreskówki.

Offline

#3 31-08-2013 o 11h05

Miss'Fuzja
Jessica23
...
Miejsce: Wrocław
Wiadomości: 5 291

Mimo, że nie lubisz się przedstawiać to całkiem dobrze Ci to wychodzi /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png

Ja też jestem strasznych śpiochem, spanie czyni mnie szczęśliwą. Co do talentów - jestem kompletnym beztalenciem. Posiadam artystyczną duszę, ale... ktoś zapomniał, że w komplecie do niej należałoby dodać mi jakiś talent /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/hmm.png Również obsesyjnie sprawdzam to co piszę, dzięki temu udało mi się uniknąć wielu żenujących sytuacji. Jedyna i najważniejsza różnica jaką dostrzegam jest taka, że ja jestem histeryczką i płaczę z byle powodu... Umartwianie się to moja specjalność.

Miło Cię troszkę poznać, pozdrawiam /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png


http://i60.tinypic.com/2m7uio7.gif

Offline

#4 31-08-2013 o 12h58

Miss'Żółtodziób
Calisse
...
Wiadomości: 4

Lexa0 napisał

To może pochwalisz się ulubionymi grami?

Och, sama nie wiem, raczej nie ma jakiejś ulubionej. Jeżeli zobaczę coś fajnego to zazwyczaj odpalam, nie patrząc na tytuł.

Lexa0 napisał

Trzeba czasu i wieeeelu prób, żeby znaleźć coś, co jest dla nas idealnym kąskiem.

Tak, ale dla miłośnika książek to raczej nie jest problem. Uwielbiam zaznajamiać się z nowymi autorami i ich stylem /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png Może dlatego jeszcze nigdy nie przystałam na twórczości tylko jednego z nich.

Jessica23 napisał

Mimo, że nie lubisz się przedstawiać to całkiem dobrze Ci to wychodzi (...) Miło Cię troszkę poznać, pozdrawiam

Dziękuję, Ciebie również było miło poznać /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Offline

Dyskusja zamknięta

Strony : 1