Strona główna

Forum - Missfashion.pl, gra o modzie dla dziewczyn!

Strony : 1 ... 10 11 12 13

#276 15-07-2014 o 22h27

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Momiko napisał

Czy obecna promocja -40% ma też wpływ na ceny operacji plastycznych?

nisiam napisał

Stawiałabym, że nie, ale to tylko moje przypuszczenie /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Twoje przypuszczenia są słuszne /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Offline

#277 26-07-2014 o 11h03

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 1

dla mnie nie warto jej robić. Tylko  dla poziomu

Offline

#278 03-08-2014 o 22h42

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 2

moja miss też jest bardzo ładna, zresztą jak inne miss /modules/forum/img/smilies/sourire.gif  i nie traciła bym na to pieniedzy  /modules/forum/img/smilies/bimbo/gros-sourire.gif

Offline

#279 04-08-2014 o 13h36

Miss'Super Saiyen
Pineapple
vanoe canon!!
Miejsce: gdzieś, lecz nie wiadomo, gdzie
Wiadomości: 7 684

Cleo-Patra napisał

moja miss też jest bardzo ładna, zresztą jak inne miss /modules/forum/img/smilies/sourire.gif  i nie traciła bym na to pieniedzy  /modules/forum/img/smilies/bimbo/gros-sourire.gif

Ale, jak widzisz operacja być musi, by móc przejść na wyższe poziomy... Im wyższy, tym więcej kasy, więc się zwróci. /modules/forum/img/smilies/content3.gif  Np. Kastanieta daje 150 mm, a mój aktualny daje aż 700! /modules/forum/img/smilies/fou rire.gif

Co do operacji - twarz jest inna, ale moim zdaniem tak samo ładna jak poprzednio... Natomiast biust... Za duży! Nie za bardzo mi to przeszkadza, ale... Moim zdaniem ładniejszy był poprzednio.  /modules/forum/img/smilies/hein.gif

Ostatnio zmieniony przez Pineapple (04-08-2014 o 13h50)


/modules/forum/img/smilies/bimbo/amoureuse.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/bave.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/bisous.gif /modules/forum/img/smilies/bimbo/en-colere.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/clein-d-oeil.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/gros-sourire.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/langue.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/malheureuse.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/smile.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/rougie.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/mdr.gif 

Offline

#280 24-08-2014 o 19h08

Miss'na całego
Shinikairu
hejcia
Wiadomości: 267

Pineapple zgadzam się, ten biust jest za duży, bez przesady, poprzedni był bardziej odpowiedni i ładnie wyglądał /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/hmm.png

Offline

#281 31-08-2014 o 08h10

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Ja właśnie zrobiłam misce operację twarzy (yeah) i nareszcie wyszlam z 12 poziomu ^U^

Offline

#282 10-09-2014 o 20h30

Miss'Żółtodziób
Luisana
...
Wiadomości: 9

bez sensu jest wymaganie operacji do poziomu... moja miss jest taka ładna... coś czuję że po operacji przestanie mi się podobac... a biust,, no całkowicie nie potrzebuję operacji..... /modules/forum/img/smilies/larme.gif

Offline

#283 13-09-2014 o 14h53

Miss'Fuzja
Iremi
Pojawiam się i znikam~
Miejsce: #teamFriś
Wiadomości: 6 802

Wszystkie moje stylizacje były tworzone na normalnym biuście i wyglądały elegancko i z klasą... Teraz musiałam powiększyć biust, żeby przejść na wyższy poziom i bardzo mi się nie podoba!  /modules/forum/img/smilies/bimbo/en-colere.gif



Skoro jest mozliwa operacja powiększenia biustu dlaczego nie ma zmniejszającej?! Chciałabym wrócić do poprzedniego, ponieważ to nie wygląda zbyt dobrze, ale się nie da...  /modules/forum/img/smilies/bimbo/goutte.gif

Ostatnio zmieniony przez Iremi (13-09-2014 o 16h28)

Offline

#284 13-09-2014 o 18h18

Miss'Fuzja
Jessica23
...
Miejsce: Wrocław
Wiadomości: 5 291

Iremi niestety nie ma takiej opcji /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/sad.png z czasem się przyzwyczaisz.


http://i60.tinypic.com/2m7uio7.gif

Offline

#285 13-10-2014 o 15h12

Miss'na całego
missmodna
...
Miejsce: Tam gdzie odkryjemy siebie
Wiadomości: 267

Ja mam 12 poziom:
Twoje lusterko nie mówi ci już, że jesteś najpiękniejsza na świecie. Jesteś obrażona. Idź do kliniki i zoperuj sobie twarz.
Jak się patrzyłam (dokładnie) na buźki missek z 13 poziomu, to przyznam że jak się przypatrzy to różnicę widać, a na dodatek ta operacja daje 1000 MN. Uważam, że się opłaca, ale prędzej czy później tą operację trzeba zrobić. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png
Pozdrawiam. /modules/forum/img/smilies/bimbo/clein-d-oeil.gif


,,Zasady są po to, żeby je łamać..."


Offline

#286 24-10-2014 o 16h09

Miss'nieobczajona
Sucrette2
,,Żeby zobaczyć więcej, musisz wykupić abonament.”
Wiadomości: 25

Ja zrobiłam, jestem zadowolona, przynajmniej moja miss nie wygląda jak patelnia ;_;

Offline

#287 02-11-2014 o 12h29

Miss'nieobczajona
olivia2001
...
Wiadomości: 46

Ja zrobiłam full i mi się podoba.Teraz jak patrzę na simki bez operacji twarzy to polecam-ładnie wygląda miss po operacji.  /modules/forum/img/smilies/bimbo/amoureuse.gif

Offline

#288 03-11-2014 o 21h36

Miss'Żółtodziób
...
Miejsce: Warszawa
Wiadomości: 1

Ogólnie  to powinno być tańsze /modules/forum/img/smilies/bimbo/rougie.gif  /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png  /modules/forum/img/smilies/sourire.gif mam racje no chyba każdy tak twierdzi


Olivia

Offline

#289 08-11-2014 o 16h24

Miss'na całego
missmodna
...
Miejsce: Tam gdzie odkryjemy siebie
Wiadomości: 267

No racja, przesada, bo na 12lvl zarabia się, że na nic prawie nie starcza, a co dobiero za 9000MM. No przesada! Mogli to dać na 40lvl, a nie 12.


,,Zasady są po to, żeby je łamać..."


Offline

#290 08-11-2014 o 20h12

Miss'Brązowa
eufrozyma
You only live once so don't be afraid of living
Miejsce: Warszawa
Wiadomości: 12 633

Bez przesady, Wy teraz to macie luksus z zarobkami prawie tysiąc na dzień, kiedyś to naprawdę trzeba było czekać na operację za 9000, kiedy "żyłeś" za marne 220 MM. Obecnie tych narzekań nie rozumiem, serio, stanie na poziomie 9/10 dni to nie tragedia, postawcie się na miejscu ludzi, którzy te misje przechodzili, gdy wymagało to 40 dni czystego zbierania od chłopaka i z pracy. Nawet nie wiecie, jak się ucieszyłam z awarii MF ten rok temu, gdy dostałam za nią bodajże 14 tysięcy i mogłam w końcu przejść ten poziom. Obecnie się wycwaniłam i na angielskiej wersji skorzystałam z drogich, brzydkich spodni, żeby wygrywać wyzwania mając niewiele MN, ale i to nie gwarantuje, że czas oczekiwania się skróci. W końcu nie masz pewności, że ktoś je [wyzwanie] przyjmie.
A na dalszych misjach wcale nie jest tak kolorowo i czasami tylko marzysz, żeby misja wymagała "jedynie" 9 tysięcy. Owszem, niektóre są śmiesznie łatwe, ale takie wszędzie się zdarzają i w sumie nie jest to nic dziwnego.

Ostatnio zmieniony przez eufrozyma (08-11-2014 o 20h13)


Miss Fashion Info – Misje Halloween 2017 | Instagram

Offline

#291 12-11-2014 o 20h56

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Luise napisał

Myślę, że lepiej zostawić tą opcję na potem. Jest mega droga (kosztuje aż 9000 MM) a w dodatku można ją wykonać tylko raz w ciągu całej gry ;o

O ile się nie mylę to operację i tak musisz wykonać na 12 poziomie i 16, bo jest to część misji. Tyle słyszałam od znajomej.

Offline

#292 12-11-2014 o 23h31

Miss'Super Saiyen
Pineapple
vanoe canon!!
Miejsce: gdzieś, lecz nie wiadomo, gdzie
Wiadomości: 7 684

@adainee - powtarzasz wypowiedź innej graczki, która się wypowiedziała w dodatku w tym samym wątku :]
Ano właśnie - dzisiaj odkryłam, że na swoją (prawie) beznosową oraz gigantycznobiustową miss patrzę już normalnie, a nie oczami jak spodki. Chyba się już przyzwyczaiłam... Zajęło mi to ze trzy miesiące. Chociaż twarz nie wydaje już mi się tak dziwna... Powtórzę się i powiem, że moja miss była ładniejsza przed operacją biustu. xD


/modules/forum/img/smilies/bimbo/amoureuse.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/bave.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/bisous.gif /modules/forum/img/smilies/bimbo/en-colere.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/clein-d-oeil.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/gros-sourire.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/langue.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/malheureuse.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/smile.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/rougie.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/mdr.gif 

Offline

#293 27-11-2014 o 21h41

Miss'Fuzja
Iremi
Pojawiam się i znikam~
Miejsce: #teamFriś
Wiadomości: 6 802

Pineapple napisał


Ano właśnie - dzisiaj odkryłam, że na swoją (prawie) beznosową oraz gigantycznobiustową miss patrzę już normalnie, a nie oczami jak spodki. Chyba się już przyzwyczaiłam... Zajęło mi to ze trzy miesiące. Chociaż twarz nie wydaje już mi się tak dziwna... Powtórzę się i powiem, że moja miss była ładniejsza przed operacją biustu. xD


Mam tak samo c: Faktycznie da się do tego przyzwyczaić choć na początku byłam mocno poirytowana tym biustem. Teraz wydaje mi się normalny, a twarz naprawdę wygląda ładniej! Nawet nos Voldemorta jest spoko :3

Offline

#294 22-02-2015 o 16h00

Miss'OK
MaMiMuMeMo
Bez opisu, bez tragedii..
Miejsce: Tam gdzie przezydentem jest Czekolada
Wiadomości: 1 604

Ja robiłam żeby zrobić misję ale nic się nie zmieniło  /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/hmm.png


http://i60.tinypic.com/a9o01j.jpg

Offline

#295 22-02-2015 o 19h22

Miss'Super Saiyen
Pineapple
vanoe canon!!
Miejsce: gdzieś, lecz nie wiadomo, gdzie
Wiadomości: 7 684

MaMiMuMeMo, zmieniło się /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png Przypatrz się uważnie twarzy misski - zauważysz drobne różnice w wyglądzie nosa i podbródka /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png


/modules/forum/img/smilies/bimbo/amoureuse.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/bave.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/bisous.gif /modules/forum/img/smilies/bimbo/en-colere.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/clein-d-oeil.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/gros-sourire.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/langue.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/malheureuse.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/smile.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/rougie.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/mdr.gif 

Offline

#296 28-07-2015 o 20h01

Miss'na całego
bombka65
Pani Jednorożek
Miejsce: Pora na przygodę
Wiadomości: 255

A dokładnie  ile dni się zbiera na operacje twarzy gdy jest sie na 12 lvl i ma się Pierrę kasanietę ?



Offline

#297 28-07-2015 o 20h47

Miss'ok
...
Miejsce: Nibylandia -^,_,^-
Wiadomości: 51

bombka65 napisał

A dokładnie  ile dni się zbiera na operacje twarzy gdy jest sie na 12 lvl i ma się Pierrę kasanietę ?

Jeśli codziennie się logujesz i masz chłopaka oraz pracę to ok.15 dni.

nadiaa221 napisał

idzie tu jakoś szybko zgarnąć hajs ?

Oprócz codziennego logowania najszybciej będzie doładować konto. Ja tego nie robię, bo szkoda mi kasy na grę komputerową, więc staram się oszczędzać, grać w gry i brać udział w różnego rodzaju konkursach /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Offline

#298 29-07-2015 o 00h50

Miss'wow
ellixp
.
Wiadomości: 715

Drogie te operacje (przynajmniej jak na 12/16 poziom /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/sad.png )
I do tego jeszcze nie zawsze się po operacji podoba...
Mi w ogóle nie podobają się piersi po operacji.
Są dużo za duże, już bym wolała, żeby były pomniejszone niż powiększone  /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/hmm.png 
Ale ten "brak nosa" mi się podoba. Chociaż coś /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png


''Życie jest jak tęcza, żeby miało piękne barwy, potrzebuje zarówno słońca jak i deszczu."

Offline

#299 26-05-2020 o 14h14

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Szczerze? Nie wiem kto wpadł na pomysł na wprowadzenie tutaj operacji plastycznych. Funkcja ta jest zbędna, droga no i jeśli to gra dla dzieci to tym bardziej. Jeśli ta misja będzie mnie czekać na 12 poziomie to beka tym bardziej, że drogie to jest xDDDD
Proszę się nie spinać to tylko moja opinia.

No i szkoda, że tak późno zaczęłam w to grać, ale szkoda, że ludzie sami nie mogą tworzyć upragnionego przez siebie kształtu twarzy ):

Offline

#300 01-06-2020 o 20h08

Miss'całkiem całkiem
Mi-chan
John wild wolf farmer
Miejsce: Ci dwaj źli goście; Team Body Horror aka SteinCraft
Wiadomości: 83

StanTXT napisał

Szczerze? Nie wiem kto wpadł na pomysł na wprowadzenie tutaj operacji plastycznych. Funkcja ta jest zbędna, droga no i jeśli to gra dla dzieci to tym bardziej. Jeśli ta misja będzie mnie czekać na 12 poziomie to beka tym bardziej, że drogie to jest xDDDD
Proszę się nie spinać to tylko moja opinia.

No i szkoda, że tak późno zaczęłam w to grać, ale szkoda, że ludzie sami nie mogą tworzyć upragnionego przez siebie kształtu twarzy ):


Nasz miss jest niewykształconą brzydulą, która chce siebie dowartościować,upiększyć i za pieniądze faceta robi operację plastyczną, przez co jest jeszcze bardziej sztuczna. Jej biust z tego co mi się wydaję na początku nie jest zły jest normalny trochę gorzej z twarzą ale tak czy siak można byłoby grać bez tego.


I'm so tired I'm so lazy
https://photo.missfashion.pl/pl/1/110/moy/87360.jpg

Offline

Strony : 1 ... 10 11 12 13