Strona główna

Forum - Missfashion.pl, gra o modzie dla dziewczyn!

Dyskusja zamknięta

Strony : 1

#1 28-08-2013 o 14h26

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 1

/vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png
/modules/forum/img/smilies/bimbo/bisous.gif

Offline

#2 28-08-2013 o 18h29

Miss'całkiem całkiem
Kleopaatraa
...
Miejsce: Floryda ^.^
Wiadomości: 112

Nie łódź się... To strona dla dziewczyn i ich tu niema ^^ A jeśli nawet są to się nie przyznają ;P

Offline

#3 28-08-2013 o 19h05

Miss'nieobczajona
Marysiaa1
...
Miejsce: Leszno
Wiadomości: 30

Raczej tak , chociaż na ''Słodki flirt'' poznałam kilku /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png Więc nic mnie już nie zdziwi... /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png

Offline

#4 28-08-2013 o 20h52

Miss'całkiem całkiem
RozixD
...
Miejsce: Z daleka od ludzi przy których wciąż trzeba udawać
Wiadomości: 115

Fajne by było ale to raczej nie możliwe /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/sad.png


♥♥♥Przy­jaciele są jak ciche anioły, które pod­noszą nas, gdy nasze skrzydła za­pom­niały jak latać.♥♥♥
          Link do zewnętrznego obrazka

Offline

#5 29-08-2013 o 08h52

Miss'OK
Lola886
...
Miejsce: Bielsko-Biała
Wiadomości: 1 691

a co ci "chłopacy" mieliby tu robić??  /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png nie ma męskich miss a wątpie, że chłopcy będą się bawić w makijaż i zmienianie sukienek..heh /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png


..prawdziwa sztuka?..być sobą w dzisiejszych czasach..


Offline

#6 29-08-2013 o 17h25

Miss'Żółtodziób
DeathWish
...
Wiadomości: 9

Kleopatra, czemu mieliby się nie przyznawać? Strona jest typowo dziewczęca, ale nie tylko dla dziewczyn. Btw. łudzenie się ma mało wspólnego z łodziami.

Offline

#7 30-08-2013 o 00h12

Miss'nieobczajona
...
Wiadomości: 40

Ja widziałam dwie osoby, które były chłopakami na tym forum. Nikt nie pyta to nie piszą. Bo i po co? To nie ma znaczenia w tej grze. Nie wszyscy chłopcy interesują się tylko sportem. Jeden z moich kolegów interesuje się wszelkiego rodzaju muzyką i modą. To coś dziwnego? Moim zdaniem nie.

Offline

#8 30-08-2013 o 15h15

Miss'nieobczajona
Marysiaa1
...
Miejsce: Leszno
Wiadomości: 30

Calla napisał

Ja widziałam dwie osoby, które były chłopakami na tym forum. Nikt nie pyta to nie piszą. Bo i po co? To nie ma znaczenia w tej grze. Nie wszyscy chłopcy interesują się tylko sportem. Jeden z moich kolegów interesuje się wszelkiego rodzaju muzyką i modą. To coś dziwnego? Moim zdaniem nie.

I dobrze <333 Z takim zawsze lepiej się dogadać

Offline

#9 30-08-2013 o 17h32

Miss'Fuzja
Jessica23
...
Miejsce: Wrocław
Wiadomości: 5 291

Pytanie brzmi : Czy tacy faceci, którzy fascynują się modą i makijażem są dla autorki interesujący?


http://i60.tinypic.com/2m7uio7.gif

Offline

#10 07-09-2013 o 19h18

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Był już kiedyś taki temat. Owszem, na tej stronie również znajduje się paru przedstawicieli płci przeciwnej, ale z tego co widziałam, w ciągu ostatniego czasu są raczej nieaktywni.

Offline

Dyskusja zamknięta

Strony : 1