Strona główna

Forum - Missfashion.pl, gra o modzie dla dziewczyn!

Dyskusja zamknięta

Strony : 1 2 3 4

#26 27-08-2013 o 09h38

Miss'na całego
Lexa0
...
Wiadomości: 403

Kto przejmowałby się jakąś tam wycieczką na plażę, gdzie można jedynie leżeć i smażyc się jak kurczę pieczone, skoro można spędzać czas aktywnie? Aktywnie niczym Indiana Jones? Przygodo, nadchodzimy!
//photo.missfashion.pl/pl/1/7/moy/5219.jpg

Offline

#27 27-08-2013 o 10h10

Miss'Żółtodziób
Darsek
...
Miejsce: Złoc...
Wiadomości: 4

♥Zgłaszam swoją miss♥ //photo.missfashion.pl/pl/1/7/moy/5223.jpg


Dzisiaj nie jest piątek
Jutro też nie jest piątek
Nawet pojutrze nie jest piątek

Offline

#28 27-08-2013 o 10h23

Miss'na całego
Preeti
...
Miejsce: Kraina Bollywood
Wiadomości: 383

Moja Miss wybrała się nad karaibskie wody. Niestety, nurkując w pobliżu raf koralowych tak zachwyciło ją ich piękno, że straciła oddech. Na szczęście uratowały ją piękne syrenki morskie i wyrzuciły na brzeg. Gdy Miss się ocknęła ujrzała rybi ogon zamiast nóg. Bycie syreną spodobało jej się a w niedługim czasie została Królową Mórz /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Link do zewnętrznego obrazka

Offline

#29 27-08-2013 o 10h31

Miss'wtajemniczona
nivata
Seamstress wannabe.
Miejsce: Orc Fortress
Wiadomości: 2 120

Wakacje? Jakie wakacje! Nie ma czasu na beztroski wypoczynek na plaży, kiedy jesteś studentką lubiącą kupić sobie coś ładnego od czasu do czasu. Kiedy Nivata mówi "plaża, morze, gorące słońce" myśli "praca na statku pirackim w wesołym miasteczku". Życie dorabiacza nie jest łatwe, zwłaszcza, kiedy budżet przeznaczony na strój dla pracownika nie przekracza dwucyfrowej sumy, a czapkę zaczynają nadjadać mole... Niemniej ARR! Dla dzieci spotkanie z rudowłosą piratką to w końcu nie lada przeżycie, a ona sama będzie mogła kupią sobie tę śliczną sukienkę, o której marzy od miesiąca...

//photo.missfashion.pl/pl/1/7/moy/5229.jpg


http://i64.tinypic.com/2eg9mdg.gif

Offline

#30 27-08-2013 o 10h31

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Wydruk wklejony do pamiętnika Cohelii:

Drodzy Festiwalowicze!
Mamy przyjemność poinformować, że swoją obecność na Hippie Music Festival potwierdziła kolejna gwiazda! Cohelia, którą krytycy jednogłośnie okrzyknęli współczesną kobiecą wersją Paula McCartneya, o sile głosu porównywalnej z Janis Joplin, wystąpi na Main Stage'u już drugiego dnia Festiwalu.
Serdecznie zapraszamy!

//photo.missfashion.pl/pl/1/7/moy/5221.jpg

Ostatnio zmieniony przez Cohelia (31-08-2013 o 12h52)

Offline

#31 27-08-2013 o 10h51

Miss'Żółtodziób
Nikki
...
Wiadomości: 3

Nie ma to jak spacer po plaży /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png
//photo.missfashion.pl/pl/1/7/moy/5237.jpg

Offline

#32 27-08-2013 o 11h33

Miss'Żółtodziób
julakula4
Om...
Wiadomości: 2

//photo.missfashion.pl/pl/1/7/moy/5239.jpg




Zgłaszam swoją Miss! /modules/forum/img/smilies/bimbo/gros-sourire.gif 
Szybko, lekko i zwiewnie, a potem spacer  po plaży!!! /modules/forum/img/smilies/bimbo/smile.gif

Offline

#33 27-08-2013 o 11h48

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Zgłaszam swoją miss /modules/forum/img/smilies/content3.gif
//photo.missfashion.pl/pl/1/7/moy/5244.jpg
Moja miss wybrała się nad morze ,trochę złapało ją słoneczko ...,ale większość swojego czasu spędziła na spacerowaniu po sklepach i straganach /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png z ciuszkami /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png

Offline

#34 27-08-2013 o 11h58

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 2

Zgłaszam się ^^

Może spacer brzegiem morza
/modules/forum/img/smilies/content4.gif
//photo.missfashion.pl/pl/1/7/moy/5246.jpg

Offline

#35 27-08-2013 o 12h17

Miss'Żółtodziób
Omega
...
Miejsce: Bolesławiec
Wiadomości: 4

Hej.! Zgłaszam się do konkursu.Byle coś założyć i... Biegiem na plaże !!! /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png
//photo.missfashion.pl/pl/1/7/moy/5249.jpg

Offline

#36 27-08-2013 o 12h37

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 2

Zgłaszam się.
//photo.missfashion.pl/pl/1/7/moy/5253.jpg

Moja Miss właśnie wróciła z wakacji na pięknych wyspach Greckich.

Offline

#37 27-08-2013 o 13h22

Miss'ujdzie
Crespy
...
Miejsce: Gorzów Wielkopolski
Wiadomości: 227

//photo.missfashion.pl/pl/1/7/moy/5259.jpg

Crespy spędziła wakacje siedząc na plaży na Hawajach, opalając się i popijając zimne napoje. Tańczyła nawet słynny w tamtych stronach taniec hula.

Offline

#38 27-08-2013 o 13h36

Miss'wow
Wiolecinka
...
Wiadomości: 745

Moja Miss, jak zapewne większość, spędziła wakacje na plaży.
Słońce, sypki piasek, przyjemnie ciepła woda.. Czemu by nie skorzystać?

//photo.missfashion.pl/pl/1/7/moy/5262.jpg

Starałam się unikać zimych barw. W końcu.. Samo słowo "Wakacje" kojarzy się z czymś ciepłym /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png

Offline

#39 27-08-2013 o 13h54

Miss'całkiem całkiem
Alyssa
...
Wiadomości: 146

W sumie to tak czy siak miałam zrobioną stylizację, więc mogę wrzucić. //photo.missfashion.pl/pl/1/7/moy/5264.jpg

Offline

#40 27-08-2013 o 13h57

Miss'Żółtodziób
Patinson
...
Wiadomości: 1

//photo.missfashion.pl/pl/1/7/moy/5265.jpg

Moja wyjechała do ciepłego miejsca, gdzie ostatnie promienie słońca opaliły ją.

Offline

#41 27-08-2013 o 14h30

Miss'na całego
Komachi-Onozuka
Master Spark, da ze~★
Miejsce: Hakugyokurou
Wiadomości: 257

Zgłaszam się do konkursu. : )
Moja Miss na wakacje została w mieście, jednak nie spędzała czasu w domu.
Właśnie wróciła z przyjemnego spaceru po parku. Podczas, którego zrobiła dla siebie śliczny bukiet oraz wianek.

//photo.missfashion.pl/pl/1/7/moy/5267.jpg

Offline

#42 27-08-2013 o 15h12

Miss'na całego
Yuki18
...
Wiadomości: 395

Yuki od dawna marzyła o wakacjach nad morzem, więc kiedy tylko znajomi wpadli na spontaniczny pomysł wyjazdu nie zastanawiała się długo. Spakowała się szybko i wsiadła do samochodu. Pogoda była prześliczna wprost idealna na zabawy na plaży! Morska woda wraz z lekką bryzą muskającą skórę dawały przyjemną ochłodę. Siatkówka plażowa, lody, zbieranie muszelek a później nauka windsurfingu... Ach! Yuki chciała spędzić ten czas bardzo aktywnie, żeby mieć jak najwspanialsze wspomnienia z tego jednodniowego wypadu. Kiedy wieczorem wróciła do domu wiedziała, że oprócz miłych wspomnień zdobyła też nowe doświadczenie. Oj, teraz jeż na pewno wie, że należy pamiętać o kremie do opalania! Mimo że Yuki teraz boleśnie odczuwa swoją niefrasobliwość to stara się uśmiechać. W końcu ma niezapomniane wspomnienia z wakacji!

//photo.missfashion.pl/pl/1/7/moy/5271.jpg


Link do zewnętrznego obrazka
Alternatywne Wybory Miss Fashion aktywowane! LOL!

Offline

#43 27-08-2013 o 16h40

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

A co gdy w wakacje zostajesz w mieście? Zero plaży i morza. Do kina możesz iść zawsze. Ale do nowego SmileVille tylko w wakacje! To nowy pomysł burmistrza, magiczny pociąg jeżdżący tylko 2 miesiące w roku, który za dnia jest wesołym miasteczkiem, a w nocy zmienia się w cyrk! Niedługo odjeżdża z missfashion więc spieszcie się żeby zdąrzyć zanim wakacje się skończą /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png
Link do zewnętrznego obrazka

Offline

#44 27-08-2013 o 17h46

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 1

//photo.missfashion.pl/pl/1/7/moy/5298.jpg
O to moja Miss.Czasem trzeba wyjść z ciemnego klubu zamiast tego wyjść na plaże,poszaleć z przyjaciółmi i cieszyć się wakacjami.
Moja Miss tak właśnie zrobiła

Offline

#45 27-08-2013 o 18h10

Miss'OK
Lola886
...
Miejsce: Bielsko-Biała
Wiadomości: 1 691

cześć wszystkim /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png postanowiłam przyłączyć się do konkursu!/vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png
Moja Miss właśnie wróciła z gorącej Kenii;) Jest pod wrażeniem piękna Safarii, różnorodności afrykańskich zwierząt i bogactwa tamtejszej kultury..
Zrobiła sobie nawet warkoczyki, a w szafie wisi przywieziony z Kenii, tradycyjny strój Masajski dla kobiet! /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png
tu, w bardziej swobodnym stroju, idealnym na wycieczki w afrykańskim upale.. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png //photo.missfashion.pl/pl/1/7/moy/5300.jpg


..prawdziwa sztuka?..być sobą w dzisiejszych czasach..


Offline

#46 27-08-2013 o 19h08

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Oto moja wakacyjna miss wyjechała do grecji jako turystka postanowiła wyróżnić się z tłumu i założyła jaskrawe kolory i dziękitemu poznała sex-ownego chłopaka  /modules/forum/img/smilies/coeur.gif
z którym za tydzień się musi rozstać bo wraca do polski cierpi z tego powodu i postanawia spędzić z nim te ostatnie dni na greckich plażach i zwiedzaniu zabytków ... A kwiat w jej włosach dostała od swojej miłości w dniu poznania  /modules/forum/img/smilies/coeur.gif

//photo.missfashion.pl/pl/1/7/moy/5301.jpg


~Vodoka~

Offline

#47 27-08-2013 o 19h43

Miss'Sensei
ScarletWitch
...
Miejsce: England / London
Wiadomości: 1 003

Wakacje to czas odpoczynku, lecz można spędzić je aktywnie.
Moja Miss postanowiła wybrać się w tym roku w góry poszukać nowych przygód.
W  jej akcesoriach nie mogło zabraknąć aparatu fotograficznego, gdyż za pomocą owego sprzętu chciała uwiecznić tą ekscytującą wyprawę.
Ubrana na brązowo, wtapia się w tło kory drzew, aby nie przestraszyć mieszkających tam zwierząt.
Mapa w jej dłoniach, pozwala wybrać wybrać najbezpieczniejszą trasę.
//photo.missfashion.pl/pl/1/7/moy/5302.jpg

Ostatnio zmieniony przez ScarletWitch (27-08-2013 o 19h51)

Offline

#48 27-08-2013 o 19h50

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Również się zgłaszam /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png Moja miss wypoczywała w pięknej Riwierze Makarskiej, gdzie poznała wiele ciekawych ludzi  Jako że straszny z niej leń, całymi dniami wylegiwała się na słońcu i zajadała pysznymi deserami lodowymi  /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png

//photo.missfashion.pl/pl/1/7/moy/5303.jpg

Offline

#49 27-08-2013 o 20h31

Miss'Sensei
Rosette
And all that jazz...
Wiadomości: 854

Kiedy jest się miłośniczką zwierząt, nie istnieje coś takiego, jak wakacje. Nawet chwila odpoczynku wiąże się z pracą- Rosette w ramach działalności na rzecz ochrony gatunków zagrożonych wyruszyła spędzić wolny czas pożytecznie i równocześnie relaksując się. Poleciała odwiedzić jeden z 12 chińskich rezerwatów, obejmujących lasy bambusowe. Tam w towarzystwie innych ludzi, którzy pragną ratować wymierające pandy, uczy się opieki nad nimi, uzupełnia wiedzę o ich zwyczajach, zachowaniu czy pożywieniu, oraz całymi wieczorami wtula się w miękkie, czarno-białe futerko. Nowy klimat, nowe miejsce, inny zapach powietrza i jakże odmienna natura od tej codziennej, europejskiej. Błądzenie po lesie bambusowym nie byłoby wykonalne bez wspomagania się czasem ostrzem, ale bardzo stara się nie uszkadzać drzew. Intensywna zieleń leśnego terenu uspokaja i wycisza. Na pewno wybierze się porobić pamiątkowe zdjęcia, ale jeszcze nie teraz! Do końca wakacji wciąż trochę czasu, a zajmowanie się pandami pod okiem specjalistów jest szalenie zajmujące. W każdej kieszonce chowa karteczki wypełnione notatkami i uwagami, którymi podzieli się po powrocie do domu z innymi członkami jej stowarzyszenia.

Link do zewnętrznego obrazka

Ostatnio zmieniony przez Rosette (27-08-2013 o 20h32)



https://i.imgur.com/FCQgZyV.png

Offline

#50 28-08-2013 o 09h24

Miss'Żółtodziób
...
Miejsce: wys maz
Wiadomości: 2

Zgłaszam się /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png
//photo.missfashion.pl/pl/1/7/moy/5337.jpg

Offline

Dyskusja zamknięta

Strony : 1 2 3 4