Strona główna

Forum - Missfashion.pl, gra o modzie dla dziewczyn!

Strony : 1

#1 22-08-2013 o 17h43

Miss'nieobczajona
Viktoria95
...
Wiadomości: 33

Chciałam się zorientować kto z tutaj obecnych czytuje, tłumaczy lub pisze fanfikcion i na jaki temat, oraz powymieniać się tymi najfajniejszymi fanfikami oraz doświadczeniem z pisaniem i tłumaczeniem. Ja osobiście czytam i mam cichy zamiar zacząć tłumaczyć, lecz to jeszcze nie jest pewne. Czytam na  temat "Harry Potter" /modules/forum/img/smilies/coeur.gif  i jeśli rzeczywiście zacznę tłumaczyś to tematem równierz będzie HP /modules/forum/img/smilies/bimbo/amoureuse.gif
~Viktoria

Offline

#2 22-08-2013 o 18h26

Miss'na całego
Lexa0
...
Wiadomości: 403

For the love of God...

FANFICTION
Fanfik, Fanfic, Fic, Fik, FF.

Co tam robi to "ck", nie ogarnę nigdy.

Fanfikuję od lat wielu, na moim ffnecie (linkasek obok) wisi nieszczególnie wiele pozycji - głównie przez to, że piszę wiele rzeczy jednocześnie i mocno fragmentarycznie, więc niewiele tekstów jest na tyle "w całości", żeby nadawały się do publikacji.
Potterowskie fanfiki nigdy mnie nie kusiły - chociaż jeżeli to timetravel lub do-over to chętnie przeczytam.
Pisuję do DC, WITCHa, Naruto, Stargate, trafiają się też mniej typowe fandomy. Lubię kanon, lubię też poprawianie kanonu, jeżeli zajdzie taka potrzeba. Lubię bohaterów myślących, nie jestem w zbyt wielkiej przyjaźni z wątkami romantycznymi.

Offline

#3 22-08-2013 o 18h45

Miss'nieobczajona
Viktoria95
...
Wiadomości: 33

No cóż, ja osobiście z wątkami romantycznymi jestem w wielkiej przyjaźni(a dogładniej Draco/Harry lub ich dzieci) ale jestem otwarta na nie romantyczne. Dokładniej to pochłaniam każde, któro mi się nawinieXD. Jeśli byś mogła to mam prośbę abyś mi potała parę nazw dobrych fanfików nie związanyć z HP, Władcą Pierścieni i Zwiadowcami, bo chciałabym takie w końcu przeczytać.
~Viktoria

Offline

#4 22-08-2013 o 19h41

Miss'na całego
Lexa0
...
Wiadomości: 403

Po prostu wejdź na moje konto na ffnecie, jest tam zakładka favourites. Zgodnie z nazwą, dodaję tam swoje ulubione teksty. Nie jest ich szczególnie dużo, bo jestem wybredna, ale można pozaglądać w te zakładki autorom, których teksty sobie ukochałam, więc lista rzeczy do przeczytania szybko osiągnie monstrualne rozmiary.

Offline

#5 22-08-2013 o 19h49

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Bardzo dużo czytam, bardzo dużo piszę, ale chyba jeszcze nigdy nie opublikowałam... kiedyś zabierałam się za tłumaczenie z angielskiego, ale dałam sobie spokój po jednym akapicie. A jeśli chodzi o ficki z HP, mogę polecić jedynie jeden z Dramione, który aktualnie czytam /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png

Ostatnio zmieniony przez tsunshun (22-08-2013 o 19h54)

Offline

#6 22-08-2013 o 20h16

Miss'nieobczajona
Viktoria95
...
Wiadomości: 33

To ja preferuję Drarry, a Dramione wprost nieznoszę /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/sad.png
~Viktoria

Ostatnio zmieniony przez Viktoria95 (22-08-2013 o 20h17)

Offline

#7 22-08-2013 o 20h42

Miss'na całego
Madelleinee
Not killing people is hard
Miejsce: Underground
Wiadomości: 458

Pisuję FF, a pisuję. Moim głównym blogiem o tym jest opowiadanie poświęcone parce z anime Naruto - MinaKushi. W planach mam sporo innych FanFiców. Tak to już jest, że jak coś się podoba, to chce się ułożyć swoją własną historię do znanego świata, czy też po prostu bohaterów /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png
    Również czytam często FanFictiony tego rodzaju. Będąc na forum Słodkiego Flirtu, dość długi czas czytałam najróżniejsze opowiadania tego typu. Teraz forum jak dla mnie zbyt się rozrosło i nie mam co tam robić. Tym bardziej, że rzadko już znajduję opowiadania, które są pisane dobrze, z ładem i składem.
    Lubię czytać opowiadania o mandze, anime, oraz Darach Anioła /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png Jednak dobrze jest, kiedy autor, autorka, przykłada się do swojej pracy.

Madelleinee


    •    d e v i a n t a r t    •     y o u t u b e    •    t u m b l r    •   
Link do zewnętrznego obrazka

Offline

#8 22-08-2013 o 21h25

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Kiedyś trochę czytywałam i pisałam, od jakiegoś czasu zajęłam się wyłącznie "oficjalnymi nurtami" książek i jeśli coś piszę to swojego.
Czytywałam różne, zdarzyły HP, ale te zawsze były nijakie. Najwięcej czytałam i pisałam LOTRa, zdarzyły mi się też mniej popularne książki czy nawet gry komputerowe.

Offline

#9 23-08-2013 o 09h35

Miss'nieobczajona
Viktoria95
...
Wiadomości: 33

O HP trudno jest znaleźć naprawdę dobrego, ale jak już się znajdzie to są naprawdę świetne<33
A w nocy (tak koło 1.30) coś mnie natchnęło i zaczęłam pisaćXD. Idzie mi to raczej nie za pięknie ale i tak to cud.
~Viktoria

Offline

#10 08-03-2014 o 14h29

Miss'Fuzja
Steno
Odliczanie do samodestrukcji: 10...9...8...
Miejsce: HotHarem- if u know.
Wiadomości: 5 284

Drarry - OMG! Mój kumpel takie pisze i jestem bliska zabicia go za to, bo jestem wielka fanka Harrego Pottera. Przynajmniej porzucił pomysł pisania fanfików o kapitanie Sparrowie! /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png
Sama w sumie też pisze fanfik chociaż jest to fanfik dość dziwny, bo wykorzystuję tylko trzy postaci z pewnej gry z tym, że zostawiłam im tylko imie i wygląd, a resztę zmieniłam zresztą głównym bohaterem jest kto inny, a oni sa co najwyżej dodatkiem xD mialo to jakąs swoja nazwę, ale obecnie wyleciała mi ona z głowy.
Ogolnie uważam, że pisanie fanfików to fajna sprawa. Można zaszaleć i stworzyć takie cuda, że głowa mała. Jednak z drugiej strony to też trochę przykre, że no ja akurat np. nie byłam w stanie stworzyć takiej postaci która odpowiadałaby tym trzech, które "pożyczyłam" z gry.



https://68.media.tumblr.com/cac66d438ae0420a5c451b84d53428d1/tumblr_oj4p3vhdFM1rkcev7o1_500.gif

Offline

#11 11-03-2014 o 21h53

Miss'OK
Nieve
"Uczę w liceum... Głupota to mój chleb powszedni."
Miejsce: Varsovia
Wiadomości: 1 608

Mój świat został poruszony... Jeśli o fafnfiction to sama raczej nie piszę, chyba że jakieś miniaturki/drrable, ale zazwyczaj są one dla mnie. Preferuję czytanie czyichś dzieł. Moje ulubione fandomy to oczywiście Harry Potter, Avengers, Dary Anioła (Diabelskie Maszyny także), Opowieści z Narnii, jak i Magi. Nie znaczy to jednak, że nie czytam nic poza tym, jest tego więcej oczywiście. A czasem dobra jest taka odskocznia od kanonu, tym bardziej gdy zna się go na pamięć.
Drrary nie jest złe, ale... Nie zbyt jednak przypadły mi takie teksty do gustu. Owszem - yaoi uwielbiam, ale drrary, czy snarry to akurat dla mnie jak świętokradztwo. Pomińmy fakt, że preferuję gorsze zbrodnie od tych w/w w pairingach.

Offline

Strony : 1