Strona główna

Forum - Missfashion.pl, gra o modzie dla dziewczyn!

Dyskusja zamknięta

Strony : 1

#1 21-08-2013 o 22h44

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Hej miśki /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png
Nazywam się Paula i jestem tu nowa! Jestem towarzyską i niezwykle energiczną osobą, nie lubię monotonii, a moi znajomi twierdzą, że mam nierówno pod sufitem - WARIATKA! /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/lol.png Zainteresowania? Trochę działam w modelingu, amatorsko, ale zawsze to jakieś zajęcie, oprócz tego lubię też fotografować wszystko co stanie na mojej drodze. Lubię śledzić nowinki ze świata mody i mieszać style. Jeśli chodzi o muzykę, to głównie słucham rapu, zarówno polskiego, jak i zagranicznego, ale nie tylko rap gości w moich słuchawkach, nie określam się do jednego gatunku, i w moich playlistach można znaleźć wszystkiego po trochu /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png Uwielbiam komedie, zwłaszcza polskie np. "Chłopaki nie płaczą" albo "Job, ostatnia szara komórka", bo przecież śmiech to zdrowie! Nie lubię gotować, o matko I HATE IT! Kręcą mnie spacery w deszczu, nie dlatego, że jestem romantyczką, bo wcale tak nie jest, tylko tak po prostu, z niewiadomych przyczyn. Nie wiem co więcej o sobie napisać, ciężko mi to idzie, w razie czego śmiało pytajcie. Chętnie poznam nowe, ciekawe postacie /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png

Buziaczky /modules/forum/img/smilies/bisou.gif

Ostatnio zmieniony przez morecoke (22-08-2013 o 00h14)

Offline

#2 22-08-2013 o 19h47

Miss'nieobczajona
KupMiCiastko
...
Miejsce: Baśniobór ♥
Wiadomości: 47

Hej morecoke! /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png
Miło Cię poznać.
Ja również mam nierówno pod sufitem  /modules/forum/img/smilies/sourire.gif
A to moje pytania do Ciebie: jaki jest Twój ulubiony zespół/piosenkarz/raper?
Masz jeszcze jakieś zainteresowania oprócz modelingu, fotografowania i mody?

Ostatnio zmieniony przez KupMiCiastko (22-08-2013 o 19h48)


"Milczenie nabiera nowej jakości, gdy jedynym dźwiękiem, jest odgłos końskich kopyt..." B. Leclair

Offline

#3 22-08-2013 o 19h59

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Ulubiony raper to zdecydowanie Mac Miller, zespołu i piosenkarza ciężko mi powiedzieć, bo raczej nie mam ulubionych, ale bardzo lubię The Kooks /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png
Może jako zainteresowanie to tego określić nie można, ale bardzo ciekawi mnie fizjoterapeutyka i właśnie w tym kierunku chciałabym iść w przyszłości.

Offline

#4 22-08-2013 o 20h29

Miss'Fuzja
Jessica23
...
Miejsce: Wrocław
Wiadomości: 5 291

Chłopaki nie płaczą to świetny film! Zgadzam się w 200%


http://i60.tinypic.com/2m7uio7.gif

Offline

#5 23-08-2013 o 11h40

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Nieważne który raz go oglądam i tak zawsze płaczę ze śmiechu  /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png

Offline

Dyskusja zamknięta

Strony : 1