Strona główna

Forum - Missfashion.pl, gra o modzie dla dziewczyn!

Dyskusja zamknięta

Strony : 1

#1 20-08-2013 o 19h34

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Generalnie to nie uważam swoich prac za jakieś dzieła sztuki, nie oczekuję opiewania ich piękności czy coś... właściwie wrzucam je tu totalnie spontanicznie. Wybaczcie słabą jakość, nie mam skanera. Wrzucam prace z różnych okresów, tak dla porównania. Pierwszy rysunek jest totalnie surowy, w sensie nie cieniowałam go (tylko pokolorowałam paski kredeczką), drugi "pocieniowałam" tylko w dwóch miejscach. Obydwie są narysowane w całości przeze mnie, nie zrysowywałam ich, nikt mi nie pomagał, lol. Chyba i tak nie są na tyle ładne, żeby ktoś mnie o to posądzał. >D

Praca z maja 2013:

//photo.missfashion.pl/pl/1/6/moy/4685.jpg

Praca sprzed pięciu minut:

//photo.missfashion.pl/pl/1/6/moy/4686.jpg

(Nie zwracajcie uwagi na to co się stało z jej oczami (jakby marker przebił), starałam się bardziej uwidocznić kreski w xiuxiu...)

Offline

#2 21-08-2013 o 21h11

Miss'nieobczajona
KupMiCiastko
...
Miejsce: Baśniobór ♥
Wiadomości: 47

Bardzo ładne rysunki /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png
szkoda, że niepokolorowane.
Czekam na następne prace ^_^


"Milczenie nabiera nowej jakości, gdy jedynym dźwiękiem, jest odgłos końskich kopyt..." B. Leclair

Offline

#3 22-08-2013 o 16h49

Miss'ujdzie
Oleńka118
...
Wiadomości: 197

Obydwa piękne, ale drugi mnie po prostu... Nie mam na to określenia. Jest po prostu cudowny. Życzę dalszych równie pięknych rysunków i [oczywiście] weny!


                                               Link do zewnętrznego obrazka                               

Offline

#4 22-08-2013 o 16h56

Miss'nieobczajona
Viktoria95
...
Wiadomości: 33

Wow!!! Piękne! Naprawdę!!! Osobiście wolę niepokolorowane rysunki, ale jestem ciekawa jak by wyglądały pokolorowane. Wstaw jakieś jeszcze. Tak jak moja poprzedniczka rzyczę weny oraz dalszych cudnych rysunków.

Offline

#5 22-08-2013 o 20h16

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Jejku, dziękuję, nie spodziewałam się, że komuś spodobają się moje bazgroły D: Po przeczytaniu komentarzy zaczęłam pracować nad fem wersją tego pana: http://images4.fanpop.com/image/photos/21800000/Grimmjow-grimmjow-jeagerjaques-21832559-1280-1870.jpg i zamierzam ją pokolorować, chociaż nie jestem w tym za dobra...

Ostatnio zmieniony przez tsunshun (22-08-2013 o 20h43)

Offline

#6 22-08-2013 o 21h47

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Ja będę szczera.
Pierwszy mi się osobiście nie podoba, bez urazy.
Drugi za to jest cudny. ^^
Czekam na następne do pochwalenia  i skrytykowania xD

Offline

#7 23-08-2013 o 22h03

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

@ChicaDe - spoko, mnie też ten pierwszy się nie podoba XD Wygrzebałam go z najgłębszych otchłani szuflady, żeby nie wrzucać tylko jednego.

Offline

#8 03-09-2013 o 23h05

Miss'na całego
Softy
World of Warcraft Player
Miejsce: Kraków
Wiadomości: 393

Bardzo cenię sobie osoby które nie zrzynają czysto z internetu czyichś prac (nie tyczy się to anatomii ludzkiej). Więc podoba mi się to że ogarniasz jak człowiek jest ułożony fakt oczy pierwszej postaci wyglądają jakby były zezem. Drugi obrazek, trochę odbiegłaś z tym noskiem i ustami.. ;] Ale za to oczy piękne włosy w porządku i szyja ładnie schodzi z ramionami... Pokaż jakiś wy kolorowany albo wycieniowany obrazek /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png

Offline

Dyskusja zamknięta

Strony : 1