Strona główna

Forum - Missfashion.pl, gra o modzie dla dziewczyn!

Dyskusja zamknięta

Strony : 1

#1 19-08-2013 o 12h55

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 1

Witam miss  /modules/forum/img/smilies/bimbo/bisous.gif
Jestem tu nowa, ale to nie ma znaczenia, bo każdy kto chce byc modelka jest dla nas przyjacielem, czyżby?  /modules/forum/img/smilies/bimbo/rougie.gif
Interesuje sie modą od dawna. Moja szafa jest bogata w wiele ciuchów, jakże i nowe kolekcje, same hity, pełno tu biżu & dadatków.
Jestem na topie -  to moje motto, które mnie motywuje  /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png  /modules/forum/img/smilies/coeur.gif
A wiec moda z wami  /modules/forum/img/smilies/bimbo/bisous.gif
Bayo

Offline

#2 19-08-2013 o 13h01

Moderator
ErinBlack
...
Miejsce: Częstochowa
Wiadomości: 3 992

Zaszalałaś z opisem...
Poza modą interesujesz się czymś jeszcze? Na przykład, jakiej muzyki słuchasz?


"Do not take life too seriously, you will never get out of it alive."

Gdzie możesz mnie znaleźć?
ASK || SF

Offline

#3 19-08-2013 o 14h38

Miss'nieobczajona
KupMiCiastko
...
Miejsce: Baśniobór ♥
Wiadomości: 47

Hej Paulineczkaa!
Miło Cię poznać.
Masz jakieś inne zainteresowania, prócz mody?
Np: śpiewanie, rysowanie?  /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png


"Milczenie nabiera nowej jakości, gdy jedynym dźwiękiem, jest odgłos końskich kopyt..." B. Leclair

Offline

#4 19-08-2013 o 15h23

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Hej . Lubisz coś oprócz mody ?
Może śpiewanie lub inne rzeczy np: tańczenie , słuchanie muzyki ?  /modules/forum/img/smilies/bimbo/gros-sourire.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/smile.gif  /modules/forum/img/smilies/content3.gif  /modules/forum/img/smilies/content4.gif  /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png  /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png  /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png  /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png

Ostatnio zmieniony przez SisiMiss (19-08-2013 o 15h24)

Offline

#5 21-08-2013 o 18h32

Miss'Fuzja
Jessica23
...
Miejsce: Wrocław
Wiadomości: 5 291

O wow...

A ja nie lubię mody, a modelką nie chciałabym być za nic w świecie /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/tongue.png
Mimo to gram w MF.

Pozdrawiam!

I radzę znaleźć sobie jakieś inne zainteresowania jeszcze /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png


http://i60.tinypic.com/2m7uio7.gif

Offline

Dyskusja zamknięta

Strony : 1