Strona główna

Forum - Missfashion.pl, gra o modzie dla dziewczyn!

Dyskusja zamknięta

Strony : 1

#1 15-08-2013 o 16h25

Miss'na całego
Satsuoki
...
Wiadomości: 290



Można powiedzieć, że to RPG będzie nawiązywało nie co do Kaichou wa maid-sama. Opowiada o 4 dziewczynach, które przejęły władzę w radzie uczniowskiej. Kiedyś zostały skrzywdzone przez chłopaków, lub piją do nich nienawiść z własnych powodów. Robią wszystko bu uprzykrzyć życie chłopcom a polepszyć warunki dziewczyną. Są bezwzględne i twarde. Jednak pewnego dnia grupka chłopaków nie wytrzymała i powołała tajna organizację by zrzucić dziewczyny ze stanowiska. Działają tak by każdy incydent w szkole wyglądał jak niedopilnowanie dziewczyn. Ale czy oni nie wiedzą, że przebywanie z płcią piękną może doprowadzić ich serca do zawału? Czy szkolni "gangsterzy" i paczka "szeryfów" nawiążą porozumienie, a może między nimi powstanie coś więcej?

Regulamin
1. Przestrzegamy ogólnego regulaminu forum
2. Nie przeklinamy
3.Sceny z +18 na pw.
4. Zgłaszasz się piszesz do końca /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png

Postacie

Dziewczyny

1.Przewodnicząca: Diduś-Chan
2.Vice przewodnicząca: Eminaria
3.Skarbnik: Paululusia
4.Doradca: Satsuoki

Chłopaki

1. Olga31082000
2. Wannesa
3. Asuu
4. Erzsebet



Moja karta postaci
//photo.missfashion.pl/pl/1/5/moy/3963.jpg

Imię
Hinata
Nazwisko
Shimpachi

//photo.missfashion.pl/pl/1/5/moy/3954.jpg

Wiek
17
Wzrost
160

//photo.missfashion.pl/pl/1/5/moy/3955.jpg

Wygląd zewnętrzny
Długie brązowe włosy zawsze związane na boku, brązowe błyszczące oczy, mały nosek i delikatne usta często wygięte w uśmiech. Jej cera jest blada a skóra miękka i gładka. Posiada zgrabną sylwetkę ciała.

//photo.missfashion.pl/pl/1/5/moy/3957.jpg

Pochodzenie
Okinawa
Orientacja
Hetero

//photo.missfashion.pl/pl/1/5/moy/3958.jpg

Przeszłość
Misaki urodziła się w dobrej choć mało zamożnej rodzinie. Rodzice dziewczynki pokochali ją od razu, ale nie chcieli ją rozpieszczać. Wychowywali według dobrych manier aby była pokorna i ułożona. Pewnego dnia gdy wracała z rodzicami z wakacji zdarzył się wypadek od tamtej pory dziewczyna straciła wzrok. Przeprowadziła się się do Tokio wraz z rodzicami i tam pozostała do dziś.

//photo.missfashion.pl/pl/1/5/moy/3959.jpg

Charakter
Harada jest miłą i skromną dziewczyną, mimo że straciła wzrok nie zdejmuje z twarzy uśmiechu. Nie lubi kiedy ktoś użala się nad nią iż jest niewidoma. Stara się o tym nie myśleć, fakt jest jej z tym strasznie trudno i stara się być samodzielna. Jednak jest uległa i płochliwa a przede wszystkim przed chłopcami. Kiedy poznała dziewczyny odkryła w nich swój autorytet
 
//photo.missfashion.pl/pl/1/5/moy/3960.jpg

Zainteresowania
- Czytanie książek
- Karaoke
- Słuchanie muzyki

//photo.missfashion.pl/pl/1/5/moy/3961.jpg

Ciekawostki
- Na brzuchu ma bliznę po wypadku
- Uwielbia torcik truskawkowy
- Marzy jej się pies
-Uwielbia przesiadywać w miejskim parku

//photo.missfashion.pl/pl/1/5/moy/3962.jpg

Ostatnio zmieniony przez Satsuoki (18-08-2013 o 17h51)

Offline

#2 15-08-2013 o 16h36

Miss'na całego
Diduś-Chan
...
Wiadomości: 421

A to ja poproszę przewodniczącą /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png



Link do zewnętrznego obrazka

Link do zewnętrznego obrazka

Link do zewnętrznego obrazka

[imię: Kyandī[キャンディー-cukierek]
[nazwisko: Tōki[冬季-zima]
[przezwisko: Kya
[wiek: 17 lat
[płeć: kobieta
[orientacja: hetero
[wzrost: 173 cm
[waga: 59 kg

Link do zewnętrznego obrazka

Link do zewnętrznego obrazka

Kyandī, pomimo swojego wyglądu, głosu i ogólnie każdego centymetra ciała wypełnionego różem, jest osobą oschłą, zimną i bezwzględną. Ale to tylko dla chłopaków. Przy dziewczynach jest kochana, pomocna i całkowicie nie do poznania, przy płci przeciwnej. Od zawsze obejmuje stanowisko obrońcy bezbronnych dziewczyn, a w ostateczności-chłopaków, lecz woli unikać sytuacji pomagania swoim największym wrogom-po prostu udaje, że nie widzi, że chłopacy znęcają się nad sobą. Pracocholiczka, chcąca wziąć wszyskie obowiązki, nawet te, które ją przewyższają. Gdyby tyle nie pracowała, spędzała by ciągle czas w klubach karaoke- jest od nich uzależniona, i każdą chwilę spędza właśnie tam. Ma tam nawet wyrobioną kartę stałego klienta, pod nickiem "Kya_evil". Boi się, że znajomi odkryją jej hobby, a nawet uzależnienie, bo od zawsze jest znana jako ta "co nie umie nic", choć to nie prawda. Jej matka-Aisha była mistrzynią w tańcu na lodzie, ale zmarła w katastrofie lotniczej lecąc na konkurs. Od tego czasu Kya próbuje swoich sił w tańcu, by pokazać antyfanom swojej matki, że jej córka nie jest do niczego. Po śmierci matki została sama z ojcem, który przez większość czasu był jej największym przyjacielem, do czasu gdy znienawidziła mężczyzn. A znienawidziła ich, gdy w szóstej klasie podstawówki zaatakowało ją piątka licealistów wiedząc, że jest bogata. Ukradli jej wszystko co miała pod ręką, a gdy próbowała się bronić, pobili ją, tak że aż trafiła do szpitala będąc o włos od kalectwa. Wtedy zrozumiała, że musi zapobiec takim wybrykom, zanim stanie się komuś większa krzywda, niż jej samej.

Link do zewnętrznego obrazka

Mała, białowłosa Kya urodziła się w małej wiosce w samym środku Niemiec. Jej rodzice-z pochodzenia Japończycy, byli wtedy ostatni dzień na podróży poślubnej.
Przez następne pięć lat żyło się jej świetnie i wtedy zdażył się ten wpadek, w którym zginęła jej matka. Zwykle otwarta na nowe przyajźnie- głównie z chłopakami, zamknęła się w sobie prubując zdusić swój smutek tańcem i śpiewem. Wkrótce okazało się, że jest wyjątkowo uzdolniona w tych dwóch zajęciach, i ta wiadomość zamknęła ją jeszcze bardziej. Załamany ojciec próbował ją jakoś przywrócić do dawnego stanu uśmiechniętej sześciolatki, ale to jeszcze bardziej ich oddaliło.
Uśmiech na jej tważy powrócił dopiero, gdy poszła do podstawówki. Tam znalazła swoje pierwsze przyjaciółki i zapomniała o swoich dawnych przyjaźniach z chłopakami, więc ci zaczęli ją olewać.
Ostatni rok w podstawówce był dla Kyandī wyjątkowo ciężki, do tego została pobita o wiele starszych przez siebie chłopaków. Wtedy przysięgła sobie, że zemści się, zemści na każdym chłopaku, tym nawet niewinnym, i że nie pozwoli im skrzywdzić już żadnej dziewczyny. Jedynym mężczyzną, na jakim nie chciała się zemścić, był jej ojciec, ale i tak to nie przetrwało zbyt długo, bo gdy odkryła, że ojciec ma już nową kobietę, i tak szybko zapomniał o mamie, uciekła z domu.
Mając czternaście lat błąkała się po nieznanym jej w całości mieście, gdy zobaczyła ją znana odkrywczyni modelek. Zaproponowała jej współpracę, a że Kya, jako że nie miała grosza przy duszy-zgodziła się. Została modelką, a w wolnej chwili tenowała wszystkie znane jej sztuki walki, przez co zachartowała się na ból i stała się wyjątkowa silna.
Jedne zlecenie w agencji wymagało zmienienia koloru jej włosów na jasny róż. Nie zastanawiając się, zgodziła się, myśląc, że jej białe włosy wrócą po tym do poprzedniego stanu. Niestety, myliła się. Pomalowali jej włosy jeszcze niewytestowaną eksperymentalną farbą, przez co nie było już szans, żeby miała inny kolor włosów niż róż. Załamana Kya złamała kontrakt z agencją i uciekła. Mając mnustwo pieniędzy pojechała przed siebie i gdy znalazła miasto, postanowiła w nim zamieszkać.
Po pewnym czasie zaakceptowała swoje włosy i postanowiła zmienić swój wygląd na słodki i uroczy. Wtedy właśnie dostała się do liceum.

Link do zewnętrznego obrazka

Link do zewnętrznego obrazka
-Kyandī jest dumna ze swojego wzrostu
-potrafi przepięknie śpiewać, ale temu zaprzecza
-w młodości bardzo lubiła chłopaków, i tylko z nimi się bawiła
-posiada kolekcje soczewek we wszystkich kolorach
-wymyśliła własny przepis na domową plastelinę z gumki ołówkowej
-uważa, że w ogóle nie nadaje się na przewodniczącą

Link do zewnętrznego obrazka

Ostatnio zmieniony przez Diduś-Chan (16-08-2013 o 21h01)


http://i60.tinypic.com/2vamnn7.jpg

Offline

#3 15-08-2013 o 21h13

Miss'Fuzja
Paululusia
~ As long as I have a want, I have reason for living. Satisfaction is dead. ~
Miejsce: Sosnowiec
Wiadomości: 5 632

Klepie skarbniczke. KP jutro.

Offline

#4 15-08-2013 o 21h25

Miss'nieobczajona
Olga31082000
...
Wiadomości: 46

Klepnę chłopaka, bo mi zabrano spod nosa rolę damską /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/hmm.png


Światem rządzi wyobraźnia ~ ♥

Chętna do wszystkich możliwych RPG - mogę być nawet drzewem ;-;

Offline

#5 15-08-2013 o 21h43

Miss'Fuzja
Paululusia
~ As long as I have a want, I have reason for living. Satisfaction is dead. ~
Miejsce: Sosnowiec
Wiadomości: 5 632

Olga31082000 napisał

Klepnę chłopaka, bo mi zabrano spod nosa rolę damską /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/hmm.png

Myslalam, ze lubisz role męskie.o

Offline

#6 15-08-2013 o 22h04

Miss'nieobczajona
Olga31082000
...
Wiadomości: 46

Paululusia napisał

Olga31082000 napisał

Klepnę chłopaka, bo mi zabrano spod nosa rolę damską /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/hmm.png

Myslalam, ze lubisz role męskie.o

Ale ja nie mówię, że coś się stało przecież xd Wiele razy gram w rolach męskich i teraz też mogę, żaden problem


Światem rządzi wyobraźnia ~ ♥

Chętna do wszystkich możliwych RPG - mogę być nawet drzewem ;-;

Offline

#7 16-08-2013 o 11h12

Miss'na całego
Wannesa
Choroba a mimo to do szkoły trzeba chodzić T.T
Miejsce: Wadowice
Wiadomości: 440

Link do zewnętrznego obrazka

Godność

Takashi Komuro

Charakter

Jest to chłopak o niesamowitym głosie ( kiedy oglądałam to anime to wręcz się w nim zakochałam *.*) i raczej spokojnym. Jak chodzi o uczucia to okazuje je dość żadko ale jednak nie mogę powiedzieć że nie kręcą go kobiety, nie jest zaś takim kobieciarzem ale czasami nie wiadomo którą tak na serio "lubi". Tak na serio nikt nie wie co mu w głowie siedzi. Zawsze działa spontanicznie, i czasami może powiedzieć swój sekret dziewczynie do której żywi uczucia. Na jego twarzy tylko czasami pokazują się rumieńce a kiedy już będą to musi chować kroczę pod bluzką xD (podniecenie, te sprawy xD) Nigdy nie robił niczego zboczonego kobietą, chodź jego koledzy nie raz mieli takie zamiary on odmawiał mówiąc " Nie wiem jak ty ale ja chcę jeszcze żyć".

Link do zewnętrznego obrazka

Informacje

Lat: 17
Waga:58 kg
Włosy: Brązowe... może czarne? xD
Oczy: Brązowe
Wzrost: 173 cm

Wygląd

Link do zewnętrznego obrazka
Link do zewnętrznego obrazka


PS. od razu widać jakiego rodzaju anime oglądam najczęściej xD

Ostatnio zmieniony przez Wannesa (16-08-2013 o 19h13)

Offline

#8 16-08-2013 o 13h09

Miss'nieobczajona
Olga31082000
...
Wiadomości: 46

//photo.missfashion.pl/pl/1/6/moy/4322.jpg

//photo.missfashion.pl/pl/1/6/moy/4323.jpg

Imię | Misaki
Nazwisko | Shimada
Ksywka | Misa, Saki
Wiek | 17
Pochodzenie | Osaka, Japonia
Data Urodzenia | 31 sierpnia
Znak Zodiaku | Panna
Orientacja | Biseksualizm
Grupa Krwi | ARh+


//photo.missfashion.pl/pl/1/6/moy/4324.jpg

Wzrost | 189 cm
Waga | 80 kg
Kolor Oczu | Czerwone
Kolor Włosów | Czerwone


//photo.missfashion.pl/pl/1/6/moy/4327.jpg

Charakter | Misaki jest typem chłopaka, który rzadko się odzywa. Ale to nie to, że on jest w jakikolwiek sposób nieśmiały, o nie! Aby zobaczyć na jego policzkach rumieńce trzeba by na serio być mistrzem. Po prostu, jest zamknięty w sobie, jego zdaniem nie warto rozmawiać z ludźmi głupimi, naiwnymi i zbyt ostrymi. Sam należy do osób sztywnych i raczej upartych, którzy zawsze dążą do upragnionego celu. Jego twarz często przybiera bardzo surowy wyraz, co idealnie odzwierciedla jego charakterek. Cichy, ale mało pokorny, typowy obserwator. Bystry, inteligenty, lubujący się w koszykówce prymus i bożyszcze damskiej części szkoły. Niestety, chłopak nie wykazuje żadnego zainteresowania jakąkolwiek płcią, więc można śmiało stwierdzić, że uważa się za samowystarczalnego a jego ręka jest dla niego największym skarbem. W stosunku do mężczyzn jest zaczepny, czasami arogancki i złośliwy. Jeśli chodzi o kobiety, jest dla nich wyjątkowo zimny i obojętny, jakby ich istnienie mu z lekka przeszkadzało. Jeśli wymaga tego sytuacja, potrafi się uśmiechnąć i być nawet sympatyczny. Nienawidzi kobiet, które się rządzą, więc jest dawcą pomysłu, aby zrzucić dziewczyny z tronu rady uczniowskiej. Buntowniczy chłopak, który swoje prawdziwe uczucia chowa pod maską spokoju.
Zainteresowania | Koszykówka, gry komputerowe, jedzenie, podróże, motocykle.
Ciekawostki |
~ Uwielbia jeść.
~ Jego matka jest albinoską - stąd te czerwone oczy.
~ Koszykówkę uprawia od 9 roku życia, ten sport jest dla niego największym skarbem i pasją.
~ Nienawidzi kobiet niskich, które się rządzą, buntują, są zbyt słodkie i niewinne, udają głupie i nieporadne, zachowują się w stosunku do każdego ostro i chłodno. Można więc powiedzieć, że Misaki nienawidzi każdego typu dziewczyny.
~ Czemu nie toleruje kobiet? Kiedy był w gimnazjum, zakochał się po same uszy w dziewczynie o imieniu Kazumi. Niestety, Japonka regularnie go zdradzała i mydliła oczy. Od tego czasu Misaki przestał ufać płci żeńskiej i wykazuje w stosunku do nich dużą niechęć.
~ Uczulony na paprykę i cytrusy.
~ Ma europejskie korzenie.
~ Jest samotnikiem.
~ Lubi się włóczyć.
~ Ma młodszą siostrę, która jeszcze bardziej obrzydza mu kobiety.
~ Nosi czarną, skórzaną kurtkę.
~ Pali papierosy.
~ Jeździ na motocyklu.
~ Kiedy był dzieckiem niezłe z niego ziółko było.
~ Jest tolerancyjny.


//photo.missfashion.pl/pl/1/6/moy/4328.jpg


Światem rządzi wyobraźnia ~ ♥

Chętna do wszystkich możliwych RPG - mogę być nawet drzewem ;-;

Offline

#9 16-08-2013 o 15h38

Miss'wtajemniczona
Asuu
"Nie księżniczko, nie oddam ci mojego Fiata"
Miejsce: Karpacz (Jelenia Góra)
Wiadomości: 2 247

klepam chłopaka. c:


Zapraszam na mojego bloga *Klik*
//photo.missfashion.pl/pl/1/68/moy/54052.jpg  //photo.missfashion.pl/pl/1/68/moy/54053.jpg

Offline

#10 16-08-2013 o 18h51

Miss'Fuzja
Paululusia
~ As long as I have a want, I have reason for living. Satisfaction is dead. ~
Miejsce: Sosnowiec
Wiadomości: 5 632

KP
•Imię i nazwisko•
Nazywam się Skayla mi Amora. Podoba mi się. Tak słodko i wdzięcznie! Miło brzmi, co wręcz uwielbiam! Bardzo się cieszę z imienia i nazwiska. Pasują do mnie.
//photo.missfashion.pl/pl/1/6/moy/4342.jpg
•Wiek•
Mało kto to widzi, ale mam szesnasteczkę. Wszyscy kiedy mnie widzą to dają mi max. 15. Denerwuje mnie to.
//photo.missfashion.pl/pl/1/6/moy/4345.jpg
•Wzrost, waga•
Należę raczej do osób niższych, więc wzrostem się nie pochwalę. Waga jest moja chyba w porządku, 49kg.
//photo.missfashion.pl/pl/1/6/moy/4347.jpg
•Wygląd zewnętrzny•
Mam niebieskie oczy, które czasem wydają się zielone. Woje włosy się zmieniają w zależności od pory roku. Zmieniają wtedy różne odcienie brązu.
//photo.missfashion.pl/pl/1/6/moy/4344.jpg
•Charakter•
Jestem osobą słodką, miłą i opanowaną. Czasem potrafię popalić. Wiem, co robią chłopcy, ale nie mówię o tym dziewczynom. Czasami nawet mam ochotę im pomóc. Mało przypominam moje koleżanki z urzędu.
//photo.missfashion.pl/pl/1/6/moy/4346.jpg
•Orientacja•
Wiesz że o to się nie pyta? To nie jest grzeczne. Więc ci nie wyznam, bo to nie twoja sprawa. To tylko i wyłącznie moja sprawa.
//photo.missfashion.pl/pl/1/6/moy/4343.jpg

Offline

#11 17-08-2013 o 19h21

Miss'OK
Eminaria
Daj mi nadzieję i zabierz mi serce, jeśli poczujesz choć chwilę jak ja.♥
Wiadomości: 1 501

//photo.missfashion.pl/pl/1/6/moy/4391.jpg

Imię: Akira.
Ksywka: Aki, kira.
Nazwisko: Masuko.
Wiek: 17 lat.
Płeć: Kobieta.
Orientacja: Hetero.
Pochodzenie: Norwegia.
Data urodzenia: 2 stycznia.
Znak zodiaku: Koziorożec.
Wzrost: 172 cm.
Waga: 56 kg.

//photo.missfashion.pl/pl/1/6/moy/4396.jpg

//photo.missfashion.pl/pl/1/6/moy/4392.jpg

Mam czarne jedwabiste włosy, jak jest bardzo jasno to wtedy moje włosy stają się jasno niebieskie, one ogólnie są czarne i są naturalne. Mam niebieskie oczy, mały nos i wiśniowe usta które pokazują mały uśmiech, smutek, gniew i obojętność. Mam kremową karnacje mojej skóry. Kiedy się bardzo przestraszę lub zdziwię jestem cała blada.

//photo.missfashion.pl/pl/1/6/moy/4398.jpg

//photo.missfashion.pl/pl/1/6/moy/4394.jpg

W dobrych dniach, jestem miła, opanowana, pomocna i spontaniczna. Kiedy są problemy w urzędzie to bardzo jestem pomocna dlatego przez to mamy przewagę, moja pomoc jest jak skarb! W złych dniach, jestem nie miła, wredna, nie pomocna, wkurzająca. W takich chwilach to trzeba mnie od trącać nikt nie może mi pomóc, musi nadejść kolejny dzień żeby mi przeszło, w takich chwilach potrafię dać się w bójki! Wtedy walczę do końca swego życia!

//photo.missfashion.pl/pl/1/6/moy/4393.jpg

Nie lubię o tym rozmawiać, no ale powiem.. Kiedy miałam 9 lat moi rodzice umarli w pożarze, oczywiście widziałam to! Mówili żebym uciekała, ja tego nie robiłam patrzyłam się w ogień który zabijał moich rodziców! Najchętniej chciałam się rzucić pomóc im ale byłam sparaliżowana, kiedy dym już był ostry wdarł się do moich nozdrzy i zaczęłam się dusić. Strażacy w porę weszli i zabrali mnie ze sobą, zostałam od razu zawieziona do szpitala. W szpitalu byłam 2 lata czyli już miałam 11 lat, pod swoją opiekę wzięła mnie moja babcia. Babcia była bardzo chora na serce ale wzięła mnie ze względu na moje bezpieczeństwo! Kiedy babcia zmarła z powodu choroby to miałam wtedy 14 lat. Potem wzięła mnie moja ciocia i nadal u niej mieszkam! U cioci dożyłam 17 lat! W mojej dawnej szkole byłam nie lubianą osobą, chłopacy strasznie mi dokuczali! Chowali mi rzeczy, zamykali mnie w różnych miejscach, zabierali mi co miałam przy sobie albo bili mnie. Dziewczyny mnie od trącały od siebie jakbym była powietrzem. Moja psychika powinna dawno wysiąść, ale tego nie zrobiła! Od kiedy jestem Vice przewodniczącą, chce się na każdym chłopaku zemścić za to co mógł zrobić jakiejś dziewczynie to samo co mi! Dlatego dostałam się do tego liceum!

//photo.missfashion.pl/pl/1/6/moy/4405.jpg

//photo.missfashion.pl/pl/1/6/moy/4408.jpg

Interesuję się sztuką, różnymi rzeźbami i płaskorzeźbami, lubię czasami projektować takie rzeźby. Interesuję się rysowaniem, lubię bardzo rysować wychodzą mi piękne rysunki ołówkiem, malarstwo też do mnie pasuję bardzo ładnie maluję co mi wychodzą piękne malowidła! Interesuję się śpiewem, dużo moich przyjaciółek mówi że mam ładny głos, lubię śpiewać przeważnie być nawet na karaoke! Interesuję się modą, lubię się ładnie ubierać jakoś przyzwoicie chce wyglądać!

//photo.missfashion.pl/pl/1/6/moy/4406.jpg 

- Z rodzicami mieszkałam 9 lat.
- U babci mieszkałam 3 lata.
- A u cioci mieszkam 3 lata.
- Mam uczulenie na czosnek.
- Jak patrzę się na ogień mam czerwone oczy.
- Nie mam żadnych chorób.
- Jestem dumna ze swojego wzrostu.
- Jestem piekłem, a nawet niebem.

//photo.missfashion.pl/pl/1/6/moy/4411.jpg

Ostatnio zmieniony przez Eminaria (18-08-2013 o 19h03)


http://s12.favim.com/orig/160812/gif-harley-quinn-joker-suicide-squad-Favim.com-4628517.gif

Offline

#12 18-08-2013 o 12h55

Miss'na całego
Erzsebet
...
Wiadomości: 280

Jeśli jeszcze są to poproszę chłopaka, KP postaram się dodać jak najszybciej ale jestem teraz na obozie żeglarskim i nie mam dużo wolnego czasu... C:


https://31.media.tumblr.com/17ae7c65eec0420bfaba512421d537e5/tumblr_inline_naeycjg12a1r3nulj.gif

Offline

#13 18-08-2013 o 17h56

Miss'na całego
Satsuoki
...
Wiadomości: 290

Informacja

W porządku mamy komplet. Zaczynamy kiedy tylko będziemy mieli zebrane wszystkie karty postaci.

Mała wskazówka
1. Mamy piękną wiosnę
2. Trwają przygotowania do wiosennego festiwalu
3. Dziewczyny zmuszają chłopaków do najcięższych prac
4. Mają zamiar upokorzyć ich na szkolnym festiwalu przy gościach
5. Chłopcy mają zaś swój plan poniżenia dziewczyn

Offline

#14 30-08-2013 o 19h35

Miss'Fuzja
Paululusia
~ As long as I have a want, I have reason for living. Satisfaction is dead. ~
Miejsce: Sosnowiec
Wiadomości: 5 632

Halo? Weźcie zróbcie już karty bo inaczej nigdy nie zaczniemy /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/hmm.png

Offline

#15 02-09-2013 o 20h20

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Zamykam. Wątek ogranicza się do pusto zaklepanych miejsc i nie zrobionych kart. W razie, gdyby autorka chciała go odzyskać, proszę o kontakt na PW.

Offline

Dyskusja zamknięta

Strony : 1