Strona główna

Forum - Missfashion.pl, gra o modzie dla dziewczyn!

Dyskusja zamknięta

Strony : 1 2

#26 15-08-2013 o 18h07

Miss'na całego
Diduś-Chan
...
Wiadomości: 421

Link do zewnętrznego obrazka
Gdy tak razem z Shino powybijałyśmy te kamienne coś, poczułam że znalazłam przyjaciółkę. Jej...
Razem zabiłyśmy 25 golemów, a potem musiałam rozwalić jeszcze te uśpione, wiec wyczarowałam jeszcze kilka mieczy, by te same rozwaliły te kamienie. Potem Shino zaproponowała byśmy poznały resztę. Złapałam ją więc za rękę ciągnąc w stronę reszty. Tak szczerze, to raczej nie powinno się ciągnąc osoby, którą nie zna się nawet godziny, ale mam 14 lat więc jestem dzieckiem, a dzieciom pozwala się na wszystko, nie?
Gdy dobiegłam do reszty, podekscytowana wyczarowałam ognisko z ułożonymi kamiennymi stopniami dookoła.
-Słuchajcie ludziska! Musimy się poznać, a gdzie najlepiej się poznawać, jak nie przy ognisku?-powiedziałam z uśmiechem i ruszyłam w podskokach do ogniska. Usiadłam na jednym ze słupków i wyczarowałam dla każdego po patyku z pianką. Zaszalałam trochę czarując, zobaczymy jak się to odbije na moim zdrowiu...


http://i60.tinypic.com/2vamnn7.jpg

Offline

#27 16-08-2013 o 11h36

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Amy Noe Underworld

Spałam na trawie, a właściwie leżałam. Obudziłam się nie dawno. Rozpoznałam moją ulubioną grę. To było dziwne. Ale mniejsza  z tym. Widziałam jakieś osoby obok mnie. Jeżeli będę musiała z nimi gadać to po mnie. Nie lubię gadać i szczerze, nie potrafię. Nagle słyszałam krzyki. Zerknęłam w stronę, gdzie ów dźwięki dochodziły. Jakaś dziewczyna. Po kilku minutach każdy coś tam gadał, a ja tylko wsłuchiwałam się w rozmowę, nawet nie wtrącając jednego wyrazu. Później kilka osób zaczęło walczyć z kamiennymi stworami, a jeszcze później każdy został poproszony do ogniska, żeby się poznać. Kiedy ta wrzeszcząca dziewczyna wyczarowała pianki,poszłam tam. Uwielbiam pianki, a po za tym jestem głodna!

Offline

#28 16-08-2013 o 17h39

Miss'Fuzja
Paululusia
~ As long as I have a want, I have reason for living. Satisfaction is dead. ~
Miejsce: Sosnowiec
Wiadomości: 5 632

//photo.missfashion.pl/pl/1/6/moy/4335.jpg

Jak na mój gust, ta mała za bardzo się popisuje.
Wiedziałam, że niektórzy się ze mną zgadzają.
Mimo to usiadłam.
- No więc... - zaczęłam. - Jak się nazywacie?
Wzięłam piankę. Nabiłam na patyk.
Smaczne.
Zajrzałam do tyłu.
Niektórzy jeszcze spali, choć większość już się budziła.
Przypomniałam sobie, że powinnam się przedstawić.
Podać prawdziwe imię, czy z gry?
Obydwa.
- Ja się nazywam Layla. - powiedziałam. - choć w grze jestem Rayne.

Ostatnio zmieniony przez Paululusia (16-08-2013 o 17h39)

Offline

#29 16-08-2013 o 19h48

Miss'OK
Eminaria
Daj mi nadzieję i zabierz mi serce, jeśli poczujesz choć chwilę jak ja.♥
Wiadomości: 1 501

//photo.missfashion.pl/pl/1/6/moy/4353.jpg

Pierwsza to Layla, od razu było mi lepiej znać drugiej osoby imię.. Właśnie zauważyłam jak jakaś ciemno blondynka wstała lub miała piaskowe włosy, nie wiem i mnie to w ogóle nie interesuję jakie ma włosy!
- Będziemy do siebie mówić prawdziwymi imionami.. - Powiedziałam zerkając na wszystkich.
No tak, dziwnie się czułam w tej grze no ale da się żyć!
- No to ja się nazywam Shino, a w grze Rose. - Powiedziałam z małym uśmieszkiem!
Nie zastanawiałam się jak zareagują, po prostu miałam to gdzieś chciałam się zapoznać żeby mieć kogoś u boku!
- Jak chcecie to możemy przedstawić nasz wiek, ja mam 18 lat.. - Powiedziałam patrząc się szyderczo..
Wiem że nie powinnam zbytnio mówić "obcym osobom", mojego wieku no ale nie długo się poznamy i będziemy przyjaciółmi! Dalej nic nie mówiłam czekałam jak ktoś inny się odezwie wtedy będzie lżej..

Ostatnio zmieniony przez Eminaria (16-08-2013 o 19h49)


http://s12.favim.com/orig/160812/gif-harley-quinn-joker-suicide-squad-Favim.com-4628517.gif

Offline

#30 16-08-2013 o 20h21

Miss'Fuzja
Paululusia
~ As long as I have a want, I have reason for living. Satisfaction is dead. ~
Miejsce: Sosnowiec
Wiadomości: 5 632

//photo.missfashion.pl/pl/1/6/moy/4355.jpg

Od razu zauważyłam, że Shino była bardzo towarzyską i ciekawską osobą.
Uśmiechnęłam się.
- Ja wolałabym imionami z gry. - powiedziałam. - w końcu jesteśmy w grze! - zażartowałam.
Miło było posiedzieć z przyjaciółmi.
Jeśli można ich nazwać przyjaciółmi. Przecież ich nawet nie znam! Większości nawet nie znam imion.
Przypomniałam sobie, że pytała o wiek.
- Ja? - zapytałam, oczywiście retorycznie. - Ja mam 17 latek.
Ta Shino ma na mnie, jak by powiedziała mama "dobry wpływ". Przez nią cały czas się uśmiecham i jestem wesoła.
Co ona, wróżka jest?
- Jesteś wróżką? - zapytałam Shino ze śmiechem.
Kilka osób zachichotało.
Ja i parę osób wybuchnęliśmy śmiechem.

Offline

#31 16-08-2013 o 20h32

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Amy Noe Underworld

Przysłuchiwałam się dziewczyną. Dobrze, że nie chciały znać mojego imienia. Wtedy spaliłabym się ze wstydu. Patrzyłam na nie. Wyglądały jakby się znały dłużej niż... kilka minut. One mają w sobie taką śmiałość. Westchnęłam cicho. Oby mnie, nie zapytały. Oby mnie, nie zapytały.

Offline

#32 16-08-2013 o 20h50

Miss'OK
Eminaria
Daj mi nadzieję i zabierz mi serce, jeśli poczujesz choć chwilę jak ja.♥
Wiadomości: 1 501

//photo.missfashion.pl/pl/1/6/moy/4353.jpg

Zauważyłam że dużo osób mnie zaczyna lubić, ogólnie ciekawość u mnie czasami zawita no ale to takie czasami szczegóły... Wtedy dostałam pytanie czy jestem "wróżką". Ja, wróżka? To do mnie nie podobne! /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png
- Ja, wróżką? Hahah, Layla to do mnie nie podobne! - Zaśmiałam się jak reszta..
Chyba że na prawdę czuję że tak wpływam dobrem ale nie wiem co ta gra potrafi nam namieszać w mózgach!
- Jeśli już myślisz że sieję dobro, to strasznie się mylisz.. W realnym świecie byłam a raczej jestem złym, niedobrym a nawet złośliwym człowiekiem! - Powiedziałam już z mniejszym śmiechem..
Staram się zmienić być lepszym człowiekiem, ale wiem że tego do końca nie zmienię!
- Czasami jestem dobra a nawet zła, dużo moich przyjaciół twierdzi że jestem wyjątkowa, bo mam dwie cechy nad którymi potrafię panować! - Powiedziałam z uśmiechem.
Przy nich czuję się jak anioł, jakby mnie wspierali w złych chwilach, no ale próbuję się z nimi zaprzyjaźnić i idzie to bardzo dobrze! /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png


http://s12.favim.com/orig/160812/gif-harley-quinn-joker-suicide-squad-Favim.com-4628517.gif

Offline

#33 16-08-2013 o 21h11

Miss'na całego
Diduś-Chan
...
Wiadomości: 421

Jannet McCalling
Widze, że zaczynają się tu twożyć nowe przyjaźnie. i dobrze, bo nie chciałabym zbytnio, byśmy się wzajemnie pozabijali.
Wszyscy zaczęliśmy się smiać, a gdy Layla zapytała się Shino, czy jest wróżką, klepnęłam Shino w ramię i żartobiliwie powiedziałam:
-Hej, Shino, chcesz mi zabrać robotę wróżki?-wtedy znów zaczęliśmy się śmiać, ale moją uwagę przykuła dziewczyna o włosach w kolorze piasku.
-Hej. A ty jak masz na imię? Ja jestem Jannet-powiedziałam do niej miło.
A chwilę potem popatrzyłam na mój patyk. Jeszcze przed chwilą była na niej pianka.
-A tak nawiasem mówiąc: ma ktoś ochotę na kiełbaskę, czy coś?-jestem dziś dobra i użyczam swojej mocy na jedzonko.

Ostatnio zmieniony przez Diduś-Chan (16-08-2013 o 21h19)


http://i60.tinypic.com/2vamnn7.jpg

Offline

#34 16-08-2013 o 21h22

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Amy Noe Underworld

Kiedy dziewczyna zapytała mnie o imię, momentalnie zrobiłam się blada. Myślałam, że nikt mnie nie zauważy, bo starałam się być przezroczysta i wtapiać się w tło.
- Eee... J-ja? J-jeste-em A-a-amy No-o-oe U-unde-e-erworld. - mówiłam co chwila jąkając się. - W grze U-under.
Spanikowałam i moja twarz pokryła się rumieńcem. Było to dość widoczne. Ba! Było widać na stówę to czerwoną twarz na kilometr.
- 18 l-lat. I p-poproszę  k-k-kiełbasę.

Ostatnio zmieniony przez Dream (16-08-2013 o 21h23)

Offline

#35 16-08-2013 o 21h26

Miss'na całego
Diduś-Chan
...
Wiadomości: 421

Jannet McCalling
Dziewczyna, która przedstawiła się jako Amy oblała się rumieńcem. Roześmiełam się na to.
-Hej? Chego się wstydzisz? Nie zjemy cię.. No przynajmniej nie ja-powiedziałam i roześmiełam się wyczarowując dla każdego po kiełbasce


___________________
Dobra ja spadam i nie będzie mnie do niedzieli. Nie piszcie mi tu za dużo pod moją nieobecność /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png

Ostatnio zmieniony przez Diduś-Chan (16-08-2013 o 21h27)


http://i60.tinypic.com/2vamnn7.jpg

Offline

#36 16-08-2013 o 22h25

Miss'OK
Eminaria
Daj mi nadzieję i zabierz mi serce, jeśli poczujesz choć chwilę jak ja.♥
Wiadomości: 1 501

//photo.missfashion.pl/pl/1/6/moy/4353.jpg

Zauważyłam że jest dziewczyna w tym samym wieku co ja! Strasznie się jąkała jak na tą chwilę, a może była jakaś trochę zawstydzona.. Taka dzika, nie wiem o co chodzi bynajmniej mnie to nie interesuję. Amy, w swojej piękności była ładna jak patrzyłam na inne dziewczyny, to zauważyłam że Layla była taka pełna na luzie co mi bardzo nie podoba się. Z charakteru jest bardzo przyjazna! A Jannet, też jest ładna. Ja też mam swój ładny wygląd i myślę że ładnie wyglądam!
- Amy, nie musisz się tak jąkać! Zaakceptujemy Cię a jeśli inaczej myślisz to zmień o nas zdanie! - Powiedziałam z uśmiechem.
Nie wiem czy to coś da, no ale będzie lepiej! Na pewno dla nas i dla niej!


http://s12.favim.com/orig/160812/gif-harley-quinn-joker-suicide-squad-Favim.com-4628517.gif

Offline

#37 17-08-2013 o 10h37

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Amy Noe Underworld

Kiedy usłyszałam słowa, chyba Jannet, moja twarz teraz była jednym wielkim czerwonym neonem. Jednak na słowa, chyba Shino, uśmiechnęłam się i moja twarz była tylko lekko zarumieniona.
- O-ok. - odpowiedziałam. - W czym się s-specjalizujecie?
Byłam bardzo zadowolona. Przestałam się jąkać, tak bardzo.

Offline

#38 17-08-2013 o 14h46

Miss'OK
Eminaria
Daj mi nadzieję i zabierz mi serce, jeśli poczujesz choć chwilę jak ja.♥
Wiadomości: 1 501

//photo.missfashion.pl/pl/1/6/moy/4353.jpg

Jak zauważyłam że Amy przestała się tak bardzo jąkać, a na moją wypowiedź uśmiechnęła się od razu było mi lżej! Czułam że już mam trzy przyjaciółki, jeszcze musiałam poznać tych dwóch chłopaków.. I właśnie usłyszałam jak Amy spytała się "w czym się specjalizujemy?".
- Ja się specjalizuję w czarnej magi. - Powiedziałam z uśmiechem.
Jestem dla nich miła dlatego bo chce mieć przyjaciół.. Nie wiem czy ta gra później nas w zachowaniu zmieni nie mam pojęcia..


http://s12.favim.com/orig/160812/gif-harley-quinn-joker-suicide-squad-Favim.com-4628517.gif

Offline

#39 17-08-2013 o 15h22

Miss'na całego
Ekaterina
...
Miejsce: Stumilowy Las
Wiadomości: 306

Alexander "Sasha" Nikolaevich Hell

Oczywiście przysłuchiwałem się wszystkim dookoła chociaż to nie było tak interesujące jak historię w moich książkach. Ledwo co mogłem nazwać to "historiami" a były to puste słowa splecione razem. Usiadłem koło ogniska ale nie skosztowałem żadnych słodyczy bo nie lubię. Westchnąłem opierając łokieć o kolana i rozpaczałem nad tym że akurat znalazłem się w tak dennej grze. Kto normalny w dwie osoby zabiłby 25 golemów i to jeszcze chude jak patyki dziewczyny.Swojego imienia nie podawałem jak ktoś będzie chciał to zapyta.

Offline

#40 17-08-2013 o 17h19

Miss'OK
Eminaria
Daj mi nadzieję i zabierz mi serce, jeśli poczujesz choć chwilę jak ja.♥
Wiadomości: 1 501

//photo.missfashion.pl/pl/1/6/moy/4389.jpg

Widziałam jak Layla, zaczęła rzucać w chłopaków! Strasznie mnie to zdziwiło.. Nie chciałam z tej bitwy wrócić brudna! Rzucali w siebie pomidorami, trawą, kiełbasami a nawet piankami! Patrzyłam na tych dwóch chłopaków, na Layle i Jannet. Amy, nic nie robiła tak samo jak ja.. Patrzyłam na tą przygłupiastą bitwę, aż w końcu przemówiłam w pełni wściekła.
- Czy musicie się tak zachowywać?! - Krzyknęłam w pełni zła.
Wtedy oni przestali rzucać w siebie tymi rzeczami, widzieli że jestem wściekła! I bardzo dobrze! Już trochę się uspokoiłam że bitwa przestała się rozwijać..
- My tu mamy współpracować, żeby wyjść z tej gry! - Powiedziałam już bardziej uspokojona.
Widziałam że Layla nie była zbytnio zadowolona, ale mniejsza z tym.. Widziałam przed sobą chłopaka z śnieżnobiałymi włosami..
- Jak masz na imię? Ty z śnieżnobiałymi włosami.. - Spytałam już totalnie uspokojona.
On był taki wygląda na cichego a przynajmniej oni obaj tak wyglądają!


http://s12.favim.com/orig/160812/gif-harley-quinn-joker-suicide-squad-Favim.com-4628517.gif

Offline

#41 17-08-2013 o 17h26

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Amy Noe Underworld

Patrzałam na tą całą wojnę i siedziałam spokojnie do pewnego momentu. Wstałam i wyciągnęłam łuk. Strzeliłam strzałą w drzewo za nią.
- Uspokój się. - powiedziałam, a raczej warknęłam.
Po chwili do mnie dołączyła się Shino. Spojrzałam na nią i usiadłam. Ciągle głaskałam łuk i gapiłam się na Layle. Byłam zła, a we mnie obudziło się moje drugie ja. Moje drugie ja odwzorowywało postać, którą zawsze chciałam być. Otał twarz ręką i rzuciłam mordercze spojrzenie, wielu osobom. Wszystkim, prócz, Jannet i Shino.

Offline

#42 17-08-2013 o 17h59

Miss'na całego
Ekaterina
...
Miejsce: Stumilowy Las
Wiadomości: 306

Alexander "Sasha" Nikolaevich Hell

Siedziałem sobie spokojnie kiedy dostałem pomidorem w twarz. Szyderczo spojrzałem na sprawcę.
- Pozwolił ci ktoś tym rzucać od razu marnując jedzenie?- otarłem się ręką i potem znów spojrzałem na nią. Widać było że ją to bawiło. Z jakimi dziećmi ja się tu znalazłem?
- Jeszcze raz coś takiego zrobisz to urwe ci łeb- jak widać prawie wszyscy byli temu przeciwni- Alexander Sasha Nikolaevich Hell- odpowiedziałem stanowczo dziewczynie po czym znów Usiadłem.

Offline

#43 18-08-2013 o 19h16

Miss'OK
Eminaria
Daj mi nadzieję i zabierz mi serce, jeśli poczujesz choć chwilę jak ja.♥
Wiadomości: 1 501

//photo.missfashion.pl/pl/1/6/moy/4480.jpg

Właśnie zauważyłam jak ten chłopak wstał i zaczął wrzeszczeć na Layle. Layla nieźle przeskrobała z pomidorem, ale to nie mój problem.. Właśnie usłyszałam jak spokojnie odpowiedział na moje pytanie! Jak odpowiedział i zaczął siadać to uśmiechnęłam się do niego..
- Miło mi! - Odpowiedziałam uśmiechając się.
Wystarczyło jeszcze zapoznać drugiego chłopaka i byśmy szli już w drogę.. Nie jestem pewna czy odpowie ale raczej zrobi to samo co Alexander.. Hmm, ten drugi chłopak ma ciemnobrązowe włosy, no cóż trzeba go zapytać w końcu!
- A ty jak masz na imię? Ty w ciemnobrązowych włosach.. - Powiedziałam z ciekawością.
No co? Trochę odwagi nie zaszkodzi.. I może ciekawości! ;D


http://s12.favim.com/orig/160812/gif-harley-quinn-joker-suicide-squad-Favim.com-4628517.gif

Offline

#44 19-08-2013 o 20h56

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

ChicaDe napisał

A może jednak Amy trafiła tą strzałą? /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

A przepraszam, co ty, robisz? Co piszesz? Może Amy jednak NIE trafiła. Wiesz, to moja decyzja, więc, raczej nie trafiła w nią Paululusia.

Ostatnio zmieniony przez Dream (20-08-2013 o 12h05)

Offline

#45 02-09-2013 o 20h25

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Wątek umarł. Zamykam.

Offline

Dyskusja zamknięta

Strony : 1 2