Strona główna

Forum - Missfashion.pl, gra o modzie dla dziewczyn!

Strony : 1 2 3

#26 26-08-2013 o 08h42

Miss'ok
...
Miejsce: Laski Dworskie
Wiadomości: 54

/vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png


Pozdrawiam Wiki /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Offline

#27 26-08-2013 o 09h15

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Vitalis napisał

Ja też jetem fanką psów a szczególnie Jamników długowłosych,Owczarków Szkockich(collie) i Cavalier king charles spaniel(ów)

Ja też lubię jamniki długowłose. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png Ale bardziej lubię jamniki krótkowłose i beagle. /modules/forum/img/smilies/bimbo/bave.gif

Offline

#28 26-08-2013 o 15h12

Miss'ok
...
Miejsce: Laski Dworskie
Wiadomości: 54

Ja mam jamnika /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png Miała być jamnikiem a jest mieszańcem


Pozdrawiam Wiki /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Offline

#29 27-08-2013 o 10h39

Miss'ok
Vitalis
...
Miejsce: Jakie miasto? Wieś.
Wiadomości: 74

Anhelles napisał

Ja mam jamnika /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png Miała być jamnikiem a jest mieszańcem

To w końcu  masz jamnika czy mieszańca bo się pogubiłam?


Vitalis
.

Offline

#30 28-08-2013 o 08h31

Miss'ok
...
Miejsce: Laski Dworskie
Wiadomości: 54

Vitalis napisał

Anhelles napisał

Ja mam jamnika /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png Miała być jamnikiem a jest mieszańcem

To w końcu  masz jamnika czy mieszańca bo się pogubiłam?

mieszańca jamnikowatego /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png


Pozdrawiam Wiki /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Offline

#31 28-08-2013 o 20h56

Miss'całkiem całkiem
RozixD
...
Miejsce: Z daleka od ludzi przy których wciąż trzeba udawać
Wiadomości: 115

Ja też mam mieszańca jamnikowatego /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png chciałabym mieć jeszcze jednego jaki pies według was byłby najlepszy ?/vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png


♥♥♥Przy­jaciele są jak ciche anioły, które pod­noszą nas, gdy nasze skrzydła za­pom­niały jak latać.♥♥♥
          Link do zewnętrznego obrazka

Offline

#32 28-08-2013 o 22h34

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Ja kocham West Highland White Terrier
Link do zewnętrznego obrazka

Offline

#33 28-08-2013 o 23h10

Miss'towarzyska
YooSti
Don't judge a book by its cover...
Wiadomości: 2 611

Miałam kiedyś boksera mieszanego z wilczurem, suczka była przekoffana-zachorowała i trzeba było ją uspać ( w tym roku). Teraz jestem posiadaczką też mieszańca "mix pekińczyk" też suczka,jest prze urocza,mądra i z humorkiem /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png


             http://i65.tinypic.com/x4kd4g.gif

Offline

#34 29-08-2013 o 08h26

Miss'ok
...
Miejsce: Laski Dworskie
Wiadomości: 54

YooSti napisał

Miałam kiedyś boksera mieszanego z wilczurem, suczka była przekoffana-zachorowała i trzeba było ją uspać ( w tym roku). Teraz jestem posiadaczką też mieszańca "mix pekińczyk" też suczka,jest prze urocza,mądra i z humorkiem /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png

Smutne /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/sad.png


Pozdrawiam Wiki /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Offline

#35 11-10-2013 o 00h11

Miss'ok
Vitalis
...
Miejsce: Jakie miasto? Wieś.
Wiadomości: 74

RozixD napisał

Ja też mam mieszańca jamnikowatego /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png chciałabym mieć jeszcze jednego jaki pies według was byłby najlepszy ?/vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Polecam owczarki szkockie collie a jeśli wolisz małe psy to polecam jamniki długo lub krótkowłose jeśli chcesz możesz mieć też szorstkowłosego,ale one wymagają ogromnej pielęgnacji mam książkę o collie i o jamnikach więc sporo wiem polecam psy czystej krwi ponieważ zna się choroby które dana rasa ma najczęściej itp.
Najlepiej żeby to był szczeniak/czka.  /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png


Vitalis
.

Offline

#36 11-10-2013 o 08h26

Miss'Sensei
lillchen
Pani Fioletu i Pochodnych
Miejsce: KremLove
Wiadomości: 976

Piesy! Piesy wszędzie!
Jestem niesamowitą psiarą i najchętniej przygarnęłabym wszystkie cierpiące psiaki do mnie do chałupy. Nieważne, że nie miałabym co jeść, jeśli byłoby za co wyżywić psy. Niestety na przeszkodzie stoi obecność Rudosław.
Rudosław właściwie ma na imię Rudolfina, jest jedenastoletnią golden retrieverką... bardzo zaborczą golden retrieverką. Inne psy? Jakie inne psy? ONA przecież jest, najważniejsza i najukochańsza. Nie mogę obcego psa na spacerze pogłaskać, bo Rudolfina zaczyna marudzić. Szczeka rzadko, za to dużo gada, nauczyła się ode mnie. Mimo wieku zachowuje się jak szczenię i jest gwiazdą osiedla umiłowaną przez wszystkie dzieci wraz z rodzicami. Zdarzyło się ostatnio, że dostałyśmy na spacerze małego chłopca do pilnowania - chłopiec przytulił się do Rudolfiny i przysnął. Natychmiast.
Mam słabość do dużych ras, co nie znaczy, że małe skreślam. W pociągu spotkałam ostatnio chihuahuę, która była cudowna, chociaż nigdy za tą rasą nie przepadałam. Marzę o wilczarzu irlandzkim albo owczarku kaukaskim, chociaż wiem, że to zupełnie inny kaliber niż słodkie, puchate goldeny.

Offline

#37 11-10-2013 o 19h29

Miss'Sensei
Joanna
...
Miejsce: People will say, black or white but the world is so GRAY!
Wiadomości: 1 071

Ja mam dwa urocze mieszańce Maksia i Dragona.
Nie chciałabym innego psa oprócz nich oni sa uroczy i dobrze wychowani (moja zasługa)
.A tak poza tym podobaja mi sie Huskie o róznych oczach /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png

Ostatnio zmieniony przez Joanna (11-10-2013 o 19h29)

Offline

#38 11-10-2013 o 19h54

Miss'OK
Metropolice
''Są takie dni, że same lecą łzy i myślisz że to wszystko to bezsens...''
Miejsce: Śląsk, Małopolska
Wiadomości: 1 395

YooSti napisał

Miałam kiedyś boksera mieszanego z wilczurem, suczka była przekoffana-zachorowała i trzeba było ją uspać ( w tym roku). Teraz jestem posiadaczką też mieszańca "mix pekińczyk" też suczka,jest prze urocza,mądra i z humorkiem /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png

No niestety z bokserami tak jest. Moja mama miała też zachorowała i trzeba było uspać. Teraz mam pitt bull'a i husky'ego. Planuję kupić buldoga francuskiego. Ma ktoś?
EDIT: lillchen nie wiem czy do goldena dobrze kupować owczarka kaukaskiego, są dość agresywne z tego co czytałam, ale to zależy również jak się takiego olbrzyma wychowa.

Ostatnio zmieniony przez Metropolice (11-10-2013 o 20h01)


https://encrypted-tbn1.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcQ0d0HO3RuARU9WHeMn92t_yhnberNej2-BsqHd5kx4zetzw-KIlg

Offline

#39 12-10-2013 o 09h42

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Ja się wam pochwalę że mam dwa psy.
Pierwszy nazywa się Bobik i jest mieszańcem jamnika ma czarną krótką sierść.
Drugi nazywa sie Sony jest to duży pies jego rasa to kaukaz ma rudą i gęstą sierść.

Offline

#40 12-10-2013 o 12h54

Miss'nieobczajona
Crys
...
Miejsce: Ogród Drugiego Słońca
Wiadomości: 46

Też jestem osobom lubiącą psy. W domu mam jednego. Rasy GP (gończy polski).
Gram też w pewną grę o psach. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png

Offline

#41 31-10-2013 o 10h06

Miss'ok
...
Miejsce: Laski Dworskie
Wiadomości: 54

RozixD napisał

Ja też mam mieszańca jamnikowatego /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png chciałabym mieć jeszcze jednego jaki pies według was byłby najlepszy ?/vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Taki sam będzie idealny mieszańce cenią sobie tą samą rase /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png
/modules/forum/img/smilies/content3.gif


Pozdrawiam Wiki /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Offline

#42 31-10-2013 o 15h06

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 1

Mam takiego psa takiego jak ta Fredla Wiki normalnie jak bliźniacy

Offline

#43 02-11-2013 o 10h34

Miss'ok
...
Miejsce: Laski Dworskie
Wiadomości: 54

sandygirl napisał

Mam takiego psa takiego jak ta Fredla Wiki normalnie jak bliźniacy

To wstaw zdjęcie /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png


Pozdrawiam Wiki /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Offline

#44 24-03-2014 o 14h25

Miss'ok
Vitalis
...
Miejsce: Jakie miasto? Wieś.
Wiadomości: 74

A ja nie dawno dostałam psa (w pewnym sensie).
Historia zaczyna się tak, mój tato pojechał do księgowej,księgowej nie było,ale zobaczył jej matkę ,która biła ok.2,6 letniego czarnego psa.Spytał się czy on jest pański ,ale pani odpowiedziała ,że bezdomny .Więc mój tata go przygarnął.Co prawda czarny(przypomina labradora,ale jest niższy) i nie jamnik ,collie ani
cavalier king charles spaniel oraz nie suczka ,ale jest koffany,śmieszny i dobrze wychowany oraz umie aportować(moja zasługa i mojego nieznośnego o rok młodszego brata).No i bym zapomniała zawsze  jak idę do szkoły to się prze de mną kłania(jak bym była jakąś królową cy coś) ,a ja oczywiście go głaszczę./vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

W sumie jak dla mnie to nieważne czy pies jest ładny czy nie czy bezdomnny czy nie ważne ,że każdy pies ma uczucia bez względu na to jak wygląda,choćby je skrywał głęboko w sobie ,ale zawsze ma uczucia! /modules/forum/img/smilies/bimbo/amoureuse.gif

Ostatnio zmieniony przez Vitalis (25-08-2014 o 18h37)


Vitalis
.

Offline

#45 24-03-2014 o 15h09

Miss'OK
nisiam
Kobieta jest cudem boskim, szczególnie jeśli ma diabła za skórą.
Wiadomości: 1 452

Ja jestem dumną właścicielką, no może współwłaścicielką 9-cioletniej suczki labradorki /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png Jest najwspanialsza na świecie mimo, ze ma mnóstwo wad, ale i tak ją kocham bardzo, bardzo /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png Jak długo nie wracam do domu ze studiów i widzę jakiegoś labradorka to mi się serce kraja z tęsknoty. Śpi ze mną w łóżku i jak zdarza mi się płakać to zawsze liże mnie po buzi. Jest ogromnym śmieciuchem i łakomczuchem, ale każdy kto ma takiego gada zrozumie o czym mówię /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png


                                                                                     „Wolę być niedoskonałą wersją samej siebie, niż najlepszą kopią kogoś innego."

Szybko zrezygnowałeś jak na kogoś, kto mówił, że jestem kobietą jego życia
— Guillaume Musso, "Kim byłbym bez Ciebie?"




Offline

#46 13-04-2014 o 15h31

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

spy są cudowne i to wszystkie . a najbardziej lubię te duże i takie które wyglądają groźnie , typu
pitbull, amstaff albo te co wyglądają jak wilki , po prostu je ubustwiam /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png

Offline

#47 04-07-2014 o 10h14

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 2

Anhelles napisał

KupMiCiastko napisał

Anhelles napisał

Dziękuję :)Dziś chciała kotka zjeść /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/sad.png

Wygląda jak taki słodki aniołek, a tu proszę...jednak pozory mylą.
Jak się ma kiciuś? /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Bardzo dobrze.../vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png Fredzia lubi czasem warknąć ;( /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png

Hej , słuchajcie /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png To ja ANHELLES . Zapomniałam hasła więc mam nowe konto /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png Fredzia urodziła ! Piesek o imieniu RICO /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png  //photo.missfashion.pl/pl/1/31/moy/24388.jpg  A to Fredzia z Ricusiem <3 //photo.missfashion.pl/pl/1/31/moy/24389.jpg

Offline

#48 10-07-2014 o 12h04

Miss'ok
...
Miejsce: Laski Dworskie
Wiadomości: 54

LovciaLove napisał

Anhelles napisał

KupMiCiastko napisał


Wygląda jak taki słodki aniołek, a tu proszę...jednak pozory mylą.
Jak się ma kiciuś? /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Bardzo dobrze.../vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png Fredzia lubi czasem warknąć ;( /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png

Hej , słuchajcie /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png To ja ANHELLES . Zapomniałam hasła więc mam nowe konto /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png Fredzia urodziła ! Piesek o imieniu RICO /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png  //photo.missfashion.pl/pl/1/31/moy/24388.jpg  A to Fredzia z Ricusiem <3 //photo.missfashion.pl/pl/1/31/moy/24389.jpg

Okej , odzyskałam konto /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png A więc Rikuś warczy na Fredzię , szczeka na deszcz i skamkle na okna xD Bardzo mądry ten mój Rikuś  /modules/forum/img/smilies/bimbo/amoureuse.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/amoureuse.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/amoureuse.gif


Pozdrawiam Wiki /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Offline

#49 02-08-2014 o 13h39

Miss'całkiem całkiem
laureln
Ciesz się chwilą... Nie wiem po co.
Wiadomości: 131

Ja mam suczke sznucera miniatury.  Jest czarno-srebrna ,ma 6 lat i wabi się Nika. Jest bardzo kochana. Nawet lubi bawić się z kotkami!  Około roku temu miała się oszczenić , niestety piesek urodził się martwy. Pamiętam jak to Nika przeżywała. Cały czas leżała :c i nie chciała się bawić .

Ostatnio zmieniony przez laureln (02-08-2014 o 13h40)


.

Offline

#50 25-08-2014 o 18h40

Miss'ok
Vitalis
...
Miejsce: Jakie miasto? Wieś.
Wiadomości: 74

LovciaLove napisał

Anhelles napisał

KupMiCiastko napisał


Wygląda jak taki słodki aniołek, a tu proszę...jednak pozory mylą.
Jak się ma kiciuś? /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Bardzo dobrze.../vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png Fredzia lubi czasem warknąć ;( /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png

Hej , słuchajcie /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png To ja ANHELLES . Zapomniałam hasła więc mam nowe konto /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png Fredzia urodziła ! Piesek o imieniu RICO /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png  //photo.missfashion.pl/pl/1/31/moy/24388.jpg  A to Fredzia z Ricusiem <3 //photo.missfashion.pl/pl/1/31/moy/24389.jpg

Cudowny piesio! /modules/forum/img/smilies/bimbo/amoureuse.gif


Vitalis
.

Offline

Strony : 1 2 3