Strona główna

Forum - Missfashion.pl, gra o modzie dla dziewczyn!

Dyskusja zamknięta

Strony : 1 ... 6 7 8 9 10 ... 66

#176 06-09-2013 o 11h38

Miss'na całego
Kupeczka
Podaję hasło: OKOŃ!
Miejsce: Hen daleko stąd...
Wiadomości: 292

Na początku chciałabym pogratulować Lillien. Świetna sportowa stylizacja.
A ja znowu spróbuję moich sił.


  Tego dnia Pani Weasly musiała wstać wcześnie rano. Po przygotowaniu śniadania dla swojego męża, poszła do ogrodu. Tam musiała pozbyć się gnomów, które jak zwykle budziły się do życia, niszcząc wszystko na swej drodze. Gdy jeden ugryzł ją w nogę, nie krzyknęła, by nie obudzić swoich dzieci. Pare sprawnych ruchów różdżką i problem gnomów ogrodowych został rozwiązany na pare godzin. Wchodząc do domu zauważyła, że pobrudziła swój strój, jednak kolejnych pare ruchów różdżką rozwiązało także ten problem. Artur jadł już śniadanie, gdy poszła obudzić dzieci. Musiała pomóc Ronaldowi znaleźć jego ulubiony sweter, Georgowi...a raczej Fredowi jego kociołek oraz zapleć warkocz Ginny. Po śniadaniu musiała pozmywać naczynia, a tu znowu pomogła jej różdżka. Sama musiała zawieść dzieci na peron 9 i 3/4, bo Artur pilnie musiał wyjść do pracy. W pośpiechu wylał na siebie kawę. Chciał ją usunąć za pomocą mugolskich sztuczek, jednak jego żona użyła czarów tak, by on tego nie widział. Ucieszony, że bez pomocy magii poradził sobie z tą sytuacją, pożegnał dzieci i żonę. Gdy już byli gotowi, udali się na peron. Była dumna z dzieci, widząc jak wszystkie przechodzą na magiczny peron. Stała i machała chusteczką na pożegnanie dzieci.

                                  //photo.missfashion.pl/pl/1/8/moy/6025.jpg

P.s. Specjalnie do tej stylizacji przytyłam, więc czeka mnie ciężki trening:)

Offline

#177 06-09-2013 o 14h34

Miss'Żółtodziób
MadameTrancy13
...
Wiadomości: 4

A co tam, zgłaszam się /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png
//photo.missfashion.pl/pl/1/8/moy/6030.jpg

Ann, bardzo lubiana i miła żona prawnika uwielbia krzątać się po kuchni i zmywać naczynia (stąd te żółte, gumowe rękawiczki). Chociaż teraz przybyło jej obowiązków nie traci formy i zawsze chodzi uśmiechnięta./vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

PS.Wzorowałam się na tym zdjęciu (przepraszam za słabą jakość):
//photo.missfashion.pl/pl/1/8/moy/6031.jpg

Pozdrawiam.

Offline

#178 06-09-2013 o 16h59

Miss'Sensei
Arwen
...
Wiadomości: 802

Szkoda, że wcześniej się nie dowiedziałam o Alternatywnych wyborach, bo z pewnością posłałabym pracę na drugą edycję. Ale cóż, mówi się trudno. Spróbuję zatem sił w tej edycji.

Link do zewnętrznego obrazka

Pani Domu... Nie od dziś jest wiadome, że są idealne. A raczej starają się być takie. Zawsze nienagannie ubrane, o wspaniałej dykcji i manierach. Świetne gospodynie, matki, żony i kucharki. Na swych barkach są w stanie udźwignąć dbanie o dom, wychowanie dzieci, jak i spełnianie zachcianek męża. Muszą znosić ciężar codziennego życia, zapominając o własnych marzeniach. Są przygotowane na wszystko...
Właśnie do takiej roli przygotowuje się dziewczęta od ich wczesnej młodości. I one tego samego będą uczyć swoje córki. Mimo iż, odkąd pamiętają, wpaja im się wiedzę, jak być Idealną Panią Domu, to zdarzają im się potknięcia na tym polu. To właśnie spotkało naszą bohaterkę...
Jest ona młodą mężatką. Ma małe doświadczenie praktyczne, gdyż niedawno wyszła za mąż. Mówiłam, że Pani Domu musi być gotowa na wszystko... Ona niestety nie była. Było popołudnie. Dziewczyna zagrzała w czajniku herbatę, jak zawsze o tej porze. Niedługo miał wrócić jej mąż i jak codziennie usiedliby na kanapie, aby wypić czarny wywar. Już słyszała dźwięk przekręcanych kluczy w zamku, znajomy głos i kroki na drewnianej posadce... Już szła, niosąc w błękitnym dzbanku herbatę, kiedy stanęła jak wryta. Prócz męża w salonie byli też jej teściowie. Była tak zaskoczona, że aż rozlała zawartość porcelanowego naczynia. Nie da się ukryć, że najadła się wtedy wstydu za trzech. Tej niespodziewanej wizyty długo nie przyjdzie jej zapomnieć.


https://i.imgur.com/c2OaL3K.png

Offline

#179 06-09-2013 o 22h01

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

A co mi tam też coś dam od siebie. Jak Hildee podejdę do tematu trochę przedmiotowo, ale to bardziej z żartem ^^. Jakoś po załączonym obrazku w tematyce przypomniało mi się powiedzonko „Prawdziwa kobieta jest damą w salonie, kucharką w kuchni, a dziwką w sypialni” i to w jakiś sposób też mi pasuję idealnie pod Housewife. Ideał w każdym detalu dla faceta no to proszę bardzo, trochę elegancji w czerni i biżuterii (wystarczy założyć sukienkę, odwiązać fartuszek i można iść na kolację),Krwawa Mery dla męża dla pobudzenia go po powrocie z pracy xD oraz jak się już zrobiło tą operację plastyczną to trzeba ją eksponować w oprawie, trochę negliżu sugerującego do czego zaprasza po kolacji.
//photo.missfashion.pl/pl/1/8/moy/6067.jpg

Offline

#180 07-09-2013 o 17h26

Miss'na całego
Yvonne
For all our lives and until death. Together we’ll be, 'til the end of eternity.
Miejsce: Narnia ☾ Hogwart ☾ Atramentowy Świat ☾ Dystrykt 13 ☾ Wonderland
Wiadomości: 366

Francja, rok 1788. Okres wielkiego głodu. Burżuazja nie przejmuje się losem zwyczajnych, szarych "zjadaczy chleba" Tysiące, miliony ludzi umiera z niedożywienia lub głoduje. Poznajcie Marię Grenouille - żonę Jeana Grenouille, matkę pięciorga dzieci oraz szóstego niedawno poczętego. Choć Maria jest młodą dziewczyną, los jej nie oszczędził. Spójrzcie na jej wychudzoną, pobladłą twarz. Na smutne,pełne głodu oczy. Na wynędzniałe, potargane ubranie. Maria zamiata izbę i z niepokojem czeka na męża. W jej sercu tli się nadzieja, że Jean przyniesie coś co miałaby włożyć do garnka. Takich żon jak ona w tamtych czasach było tysiące ...
//photo.missfashion.pl/pl/1/8/moy/6121.jpg


★·.·´¯`·.·★★·.´¯`·.·★ Eldarya | SF ★·.·´¯`·.·★★·.·´¯`·.·★https://i.ibb.co/6tRSMdz/yuimai-r.png

Offline

#181 08-09-2013 o 11h49

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Yvonne, stylizacja świetna, ale... chyba nie na temat.

Offline

#182 08-09-2013 o 13h40

Miss'OK
Hildee
I is the greatest! - No, you ain't! WE IS!
Miejsce: ToonTown
Wiadomości: 1 652

Cohelia, dlaczego? Jest smutną żoną, kurą domową z przymusu, niezadowoloną. Jest oryginalnie i na temat, bo miały być wszelkie interpretacje słowa "housewife". /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Offline

#183 08-09-2013 o 14h45

Miss'wow
MariaANTONINA
...
Wiadomości: 529

Tylko, ze to komplet stroju kopciuszka... /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/sad.png


//photo.missfashion.pl/pl/1/64/gd/50864.jpg

Offline

#184 08-09-2013 o 15h36

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Czytanie ze zrozumieniem... Lata 50. XX wieku.

Offline

#185 08-09-2013 o 15h43

Miss'Super Miss
chorino
...
Miejsce: Gdynia
Wiadomości: 3 752

Aria napisał


Czyli panie domu! Idealne gospodynie, zmęczone matki-polki, czy typowe "żony domowe" z lat 50, oraz wszelkie inne, możliwe interpretacje słowa HOUSEWIFE!
Zapraszamy do zgłaszania się w temacie  "Desperate Housewife"

Cohelia, chyba chodzi Ci o zwrot "czy typowe "żony domowe" z lat 50", ale to tylko jedna z możliwości, główny temat to po prostu "HOUSEWIFE".

Ostatnio zmieniony przez chorino (08-09-2013 o 15h44)


  //photo.missfashion.pl/pl/1/61/moy/48157.jpg

Offline

#186 08-09-2013 o 15h44

Miss'wtajemniczona
nivata
Seamstress wannabe.
Miejsce: Orc Fortress
Wiadomości: 2 120

@Cohelia, no właśnie, czytanie ze zrozumieniem.

typowe "żony domowe" z lat 50, oraz wszelkie inne, możliwe interpretacje słowa HOUSEWIFE!

Nie cytujemy wyłącznie wygodnych dla siebie fragmentów, ale całe zdania, moja droga.


http://i64.tinypic.com/2eg9mdg.gif

Offline

#187 09-09-2013 o 08h54

Miss'całkiem całkiem
Deji
...
Wiadomości: 83

moja Miss wygląda na bardzo młodą energiczną żonkę xD stara się sprzątać mieszkanie, lecz jest niestety niezdarą /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png i zahacza możliwie o wszystko - o progi, krzesła, dywany, poręcze foteli, barierki na schody /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png wyciera kurze, odkurza, myje i lata z tym mopem (nie ma mopa to użyłam miotły /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/tongue.png ) by jak Mężuś wróci po pracy, było czyściutko i ładnie - idealnie na powitanie w domku i potem hop do... Link do zewnętrznego obrazka bo tak kusząco żonka wygląda /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/cool.png

//photo.missfashion.pl/pl/1/8/moy/6216.jpg

inspiracja:

Spoiler (kliknij, aby zobaczyć)


Dej
dziękuję ;* http://new%20link%20wstawić   http://new%20link%20wstawić

Offline

#188 09-09-2013 o 15h25

Miss'na całego
MaryKateAn
...
Miejsce: Warszawa
Wiadomości: 495

Można wiedzieć kiedy będą wyniki? /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png


Szczęście jest jak motyl, gdy będziesz stać spokojnie może ci usiąść nawet na ramieniu...  

Offline

#189 09-09-2013 o 15h30

Miss'na całego
Kupeczka
Podaję hasło: OKOŃ!
Miejsce: Hen daleko stąd...
Wiadomości: 292

Aria napisał

Zgłoszenia przyjmujemy do poniedziałku, do godziny 10, wyniki zostaną opublikowane najpóźniej we wtorek.
Powodzenia i miłej zabawy!

Offline

#190 09-09-2013 o 17h47

Miss'na całego
MaryKateAn
...
Miejsce: Warszawa
Wiadomości: 495

Przepraszam za zamieszanie, ale po prostu cos mi sie dzieje z pamiecia i znow wrzucam to zdjecie /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

//photo.missfashion.pl/pl/1/8/moy/6233.jpg




Opis dalam na poczatku tego konkursu /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png


Szczęście jest jak motyl, gdy będziesz stać spokojnie może ci usiąść nawet na ramieniu...  

Offline

#191 09-09-2013 o 21h55

Miss'wow
Aiamate
...
Miejsce: gdzieś tam na tęczy końcu
Wiadomości: 690

MaryKateAn, następnym razem proszę sprawdzić czy zdjęcie załadowało się poprawnie /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png
Wtedy najlepiej usunąć poprzednie zgłoszenie (żeby nie robić zamieszania i dublowania zgłoszeń) i dodać na nowo z poprawnym zdjęciem- w terminie zgłoszeń.
Oczywiście nie ma mowy o załadowaniu nowego zdjęcia z "poprawioną" stylizacją konkursową. Chociaż tutaj patrząc po opisie nic takiego nie miało miejsca /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Pozdrawiam.

Offline

#192 10-09-2013 o 18h35

Miss'na całego
MaryKateAn
...
Miejsce: Warszawa
Wiadomości: 495

Dobrze /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png I najmocniej przepraszam ale ostatnio mam naprawdę silne problemy z komputerem /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/sad.png Następnym razem upewnie się /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png


Szczęście jest jak motyl, gdy będziesz stać spokojnie może ci usiąść nawet na ramieniu...  

Offline

#193 10-09-2013 o 19h31

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

chorino napisał

Aria napisał


Czyli panie domu! Idealne gospodynie, zmęczone matki-polki, czy typowe "żony domowe" z lat 50, oraz wszelkie inne, możliwe interpretacje słowa HOUSEWIFE!
Zapraszamy do zgłaszania się w temacie  "Desperate Housewife"

Cohelia, chyba chodzi Ci o zwrot "czy typowe "żony domowe" z lat 50", ale to tylko jedna z możliwości, główny temat to po prostu "HOUSEWIFE".

Aaa widzisz, przepraszam najmocniej, byłam przekonana, że ogólnie chodzi o lata 50 (czy to a Polsce czy Ameryce...) - zmylił mnie obrazek do konkursu ilustrujący jedynie panie z tamtej epoki!

Ostatnio zmieniony przez Cohelia (10-09-2013 o 19h32)

Offline

#194 10-09-2013 o 20h09

Miss'OK
Aria
...
Wiadomości: 1 595

Cohelia napisał

chorino napisał

Aria napisał


Czyli panie domu! Idealne gospodynie, zmęczone matki-polki, czy typowe "żony domowe" z lat 50, oraz wszelkie inne, możliwe interpretacje słowa HOUSEWIFE!
Zapraszamy do zgłaszania się w temacie  "Desperate Housewife"

Cohelia, chyba chodzi Ci o zwrot "czy typowe "żony domowe" z lat 50", ale to tylko jedna z możliwości, główny temat to po prostu "HOUSEWIFE".

Aaa widzisz, przepraszam najmocniej, byłam przekonana, że ogólnie chodzi o lata 50 (czy to a Polsce czy Ameryce...) - zmylił mnie obrazek do konkursu ilustrujący jedynie panie z tamtej epoki!

Bo tamte czasy był kwintesencją pojęcia "Housewife" XD

UWAGA! Chibiki dla naszych sportowych miss!
https://dl.dropboxusercontent.com/u/37830477/MF/spor2.png
https://dl.dropboxusercontent.com/u/37830477/MF/spor3.png
https://dl.dropboxusercontent.com/u/37830477/MF/spor1.png
by Masakra

Ostatnio zmieniony przez Aria (11-09-2013 o 15h15)


Spoiler (kliknij, aby zobaczyć)

Offline

#195 11-09-2013 o 14h44

Miss'wow
MariaANTONINA
...
Wiadomości: 529

Wyniki miały być do wtorku - ciekawa jestem okropnie, które stylizacje wygrały, nie trzymajcie nas w niepewności! /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png

Chibiki są przeurocze.


//photo.missfashion.pl/pl/1/64/gd/50864.jpg

Offline

#196 11-09-2013 o 15h34

Miss'ujdzie
rkwcz
...
Wiadomości: 235


WYNIKI IV WYBORÓW MF ,,HOUSEWIFE"

Link do zewnętrznego obrazka



Link do zewnętrznego obrazka
Link do zewnętrznego obrazka
1 miejsce - MariaANTONINA
Średnia głosów wynosi 9,43



Link do zewnętrznego obrazka
Link do zewnętrznego obrazka
2 miejsce - Cohelia
Średnia głosów wynosi 9,01



Link do zewnętrznego obrazka
Link do zewnętrznego obrazka
3 miejsce - Arwen
Średnia głosów wynosi 8,83





Na szczególne wyróżnienie zasłużyły
Link do zewnętrznego obrazka

Kupeczka
Link do zewnętrznego obrazka

ORAZ

Nivata
Link do zewnętrznego obrazka


CHIBI
Link do zewnętrznego obrazka Link do zewnętrznego obrazka Link do zewnętrznego obrazka

Gratulujemy i zapraszamy do dalszej zabawy!
/modules/forum/img/smilies/bimbo/bisous.gif
Rkwcz / Aiamate / Aria


Serdeczne podziękowania dla Masakry za nagrody w formie chibi! Oraz Lillien - naszej poprzedniej zwyciężczyni za bycie jurorem w tym temacie! Dziękujemy pięknie!


******************************************



CZAS ZACZĄĆ KOLEJNE WYBORY!

Link do zewnętrznego obrazka

Wybierając stylizację możecie wziąć pod uwagę skandynawskie legendy o trollach, wikingów niegdyś zamieszkujących te tereny, rodziny królewskie rządzące państwami Skandynawskimi, zimowe wzory i ubrania odpowiadające tamtemu klimatowi. Nie zapominajcie, że prawdziwe Szwedki, Norweszki i Finki są jasnowłose!

Wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszamy! Zgłoszenia przyjmujemy do poniedziałku (16 września) godz. 10:00. Wyniki pojawią się we wtorek. Bądźcie kreatywni!

Jury będzie wyłaniać zwyciężczynie, zgodnie z podanymi kryteriami:
zgodność z tematem (1/10)
kreatywność (1/10)
ogólne wrażenie (1/10)
dopasowanie makijażu i włosów (1/10)
dodatki (1/10)
średnia, która będzie oceną główną.


Nagrody sponsorują: rkwcz oraz Masakra!


Wyłonimy w ten sposób trzyoosobowe podium oraz w przypadku szczególnych stylizacji, wyróżnienie. Podium otrzyma od nas trofeum, chibi w konkursowym stroju oraz dyplom. Dodatkowo pierwsze miejsce zostanie gościnnym jurorem w kolejnej kategorii! Wyróżnienia otrzymają dyplomy.
Można zgłaszać się do każdego tematu, ale tylko raz na temat. Zgłoszenia składamy w postaci wklejenia zdjęcia z miss w odpowiednim stroju. Można dodać krótką historię postaci, jeśli taką wymyślimy, a może ona ułatwić odbiór stylizacji.

/modules/forum/img/smilies/epingle.gif Powodzenia i miłej zabawy! /modules/forum/img/smilies/epingle.gif


Ps. Przepraszam bardzo za moje opóźnienie... Postaram się wyrabiać w czasie na następny raz. Dziękujemy za cierpliwość!

Ostatnio zmieniony przez rkwcz (16-09-2013 o 09h28)


Spoiler (kliknij, aby zobaczyć)

Offline

#197 11-09-2013 o 15h55

Miss'wtajemniczona
nivata
Seamstress wannabe.
Miejsce: Orc Fortress
Wiadomości: 2 120

Jej, wyróżnienie! Dzięki, kolekcja dyplomów mi się powiększa. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png Nie rozumiem tylko, czemu Hildee nie otrzymała wyróżnienia, jej superseksowna housewife zasłużyła na dyplomik. :<

Gratulacje dla Maryśki! Pierwsze alternatywne wybory, a ta już wskoczyła na 1 miejsce, nono!


http://i64.tinypic.com/2eg9mdg.gif

Offline

#198 11-09-2013 o 16h01

Miss'wow
MariaANTONINA
...
Wiadomości: 529

O KURCZĘ!! Nawet nie wiecie, jak mi miło! Sądziłam, że Nivata, Hildee, Kupeczka albo Foxglove znajdą się na podium, nie podejrzewałam, że moja stylizacja zasłuży na 1 miejsce! Jest mi okropnie miło, zwłaszcza, że to moje pierwsze wybory. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png DZIĘKUJĘ SĘDZINOM i GRATULACJE dla pozostałych nagrodzonych!


//photo.missfashion.pl/pl/1/64/gd/50864.jpg

Offline

#199 11-09-2013 o 16h22

Miss'Sensei
Arwen
...
Wiadomości: 802

O mój... Nie wierzę, że jestem w podium! Spodziewałam się, że wyróżnione osoby, czyli Kupeczka i Nivata, się na nim znajdą... Ale żeby ja! Naprawdę się cieszę, bo jak na moje pierwsze wybory, to świetny wynik. Bardzo dziękuję sędzią i serdecznie gratuluję dla pozostałych nagrodzonych. Zasłużyłyście sobie na to. I życzę wszystkim powodzenia w V wyborach!


https://i.imgur.com/c2OaL3K.png

Offline

#200 11-09-2013 o 16h23

Miss'Sensei
Rainbow
Ban(an) ^^
Wiadomości: 1 054

Link do zewnętrznego obrazka
Do tej pory wikingami byli tylko mężczyźni. To oni walczyli na wojnach i zdobywali pożywienie. Poza jednym wyjątkiem. Panna Astrid zamiast szyć ubrań i opiekować się dziećmi woli bić się o ziemie. Jednak przy tym zachowuje swoją kobiecość. Blondynka dba o swoją urodę i nie pogardzi lekkim makijażem. Ale gdy nadchodzi czas walki porzuca wszelkie kosmetyki i atakuje wrogów znienacka. Ignoruje chłód przykrywając się tylko ponczo. Twarda sztuka z niej!

Offline

Dyskusja zamknięta

Strony : 1 ... 6 7 8 9 10 ... 66