Strona główna

Forum - Missfashion.pl, gra o modzie dla dziewczyn!

Dyskusja zamknięta

Strony : 1 ... 49 50 51 52 53 ... 66

#1251 16-10-2014 o 22h46

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

W imieniu Aria i Aiamate przepraszam za tak haniebne opóźnienie publikacji wyników, nadrabiam za dziewczyny, wyjątkowo piszę ja, a nie one.

WYNIKI XXX ALTERNATYWNYCH WYBORÓW MISS FASHION
pt. URODZINOWY BAL PRZEBIERAŃCÓW

Link do zewnętrznego obrazka


/modules/forum/img/smilies/epingle.gif  Serdeczne gratulacje dla: /modules/forum/img/smilies/epingle.gif
//photo.missfashion.pl/pl/1/27/moy/21217.jpg
Link do zewnętrznego obrazka
1 miejsce: lupo
Średnia: 9,9

Specjalny prezent!
Link do zewnętrznego obrazka


//photo.missfashion.pl/pl/1/27/moy/21218.jpg
Link do zewnętrznego obrazka
2 miejsce: MadziaG
Średnia: 9,75


//photo.missfashion.pl/pl/1/27/moy/21219.jpg
Link do zewnętrznego obrazka
3 miejsce: Jessica23
Średnia: 9,7


/modules/forum/img/smilies/epingle.gif  Na szczególne wyróżnienie zasłużyły:  /modules/forum/img/smilies/epingle.gif
//photo.missfashion.pl/pl/1/27/moy/21220.jpg

@Jiyoung
Link do zewnętrznego obrazka

Kupeczka
Link do zewnętrznego obrazka


Gratulujemy!
Aiamate / Aria

Szczególne podziękowania dla @dyokira za oprawę graficzną!


Link do zewnętrznego obrazka I proszę jeszcze o uwagę. Mam nadzieję, że Aria i Aiamate nie odbiorą tego jako panoszenie się, ale trzeba to napisać.

Jak zauważyliście, po tradycyjnym uhonorowaniu zwycięzców nie ma żadnej wzmianki o nowym konkursie - tak, tak, znaczy to dokładnie to, o czym myślicie. Aria i Aiamate, z różnych powodów, zgodnie z tym, co przekazały mi na PW, rezygnują z prowadzenia Alternatywnych Wyborów MF.
Tym samym - jeśli byłby ktoś zainteresowany - liczę na to, że znajdzie się jakaś duszyczka pełna zapału, która przygarnie konkurs, to w końcu 30 edycji i chyba trudno zaprzeczyć, że każda dostarczała wielkiej frajdy i emocji, i na pewno wiele z Was czekało na pojawienie się wyników (nie tylko tych /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png ), by sprawdzić, czy Wasza faworytka znajdzie się na podium - lub czy Wy znajdziecie się na podium. A osoby, które gra MF już odznaczyła pucharami, miały okazję wziąć udział w kolejnej rywalizacji - nie mniej satysfakcjonującej.
/modules/forum/img/smilies/epingle.gif Od siebie dodam, że bardzo chętnie zajmę się oprawą graficzną (choć nie ukrywam, moje zdolności graficzne leżą i kwiczą, ale tworzenie dyplomów sprawiało mi sporo radości), więc gdyby był ktoś zainteresowany "przejęciem" konkursu, to z przyjemnością pomogę, nie zostawiam nikogo na lodzie. Aczkolwiek gdyby ktoś chciał mnie wyrzucić z ekipy to też się nie pogniewam xD

Pozostaje mi chyba dodać, że wszelkie kandydatury kierować należy do dziewczyn lub do mnie na PW.

Ostatnio zmieniony przez dyokira (17-10-2014 o 18h51)

Offline

#1252 17-10-2014 o 14h37

Miss'wow
jula209
...
Miejsce: Kamionka Wielka
Wiadomości: 713

Wyniki! /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png Gratulacje dla calego podium1 Ale i te wybory zawieszone... /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/sad.png


http://40.media.tumblr.com/4546d6fef90b323bc8c73d7f244c6743/tumblr_mtc85tNQDk1sctigpo1_500.jpg

Offline

#1253 17-10-2014 o 15h43

Miss'na całego
Vena
...
Wiadomości: 309

Łał, gratuluję podium. Pomimo iż 'głosowałam' tylko na trzecie miejsce i na inne, które się niestety nie pojawiły ;<

Mimo wszystko dziękujemy, że jednak się one pojawiły c:

Offline

#1254 17-10-2014 o 16h37

Miss'Sensei
MadziaG
I'm done
Miejsce: 상상 한국어
Wiadomości: 1 110

Bardzo dziękuje wielkie zaskoczenie . Wreszcie ktoś docenił dziesięciolatke. /modules/forum/img/smilies/bimbo/triste.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/smile.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/bave.gif

Ostatnio zmieniony przez MadziaG (17-10-2014 o 16h38)


https://68.media.tumblr.com/8132945c38d10b97316afd28f77c2070/tumblr_oczqrwhqEv1rfqq7ho6_400.gif

Offline

#1255 17-10-2014 o 16h39

Miss'Sensei
jula1243
...
Miejsce: Gdańsk
Wiadomości: 802

Ooooo w końcu wyniki!!!/vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png Wszystkim wam gratuluję ale najbardziej podobał mi się Avatar Jessi <3


https://media.giphy.com/media/M41DGJtFGsGgo/giphy.gif

Offline

#1256 17-10-2014 o 18h52

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Zedytowałam posta z wynikami, mam tam dla Was dosyć istotną informację /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Offline

#1257 17-10-2014 o 19h06

Miss'Fuzja
KimKas
^ Avatar od Namae :-) Kot kochający wolność... i wiecznie zalatana studentka Miejsce? Pewno WNPiD
Wiadomości: 6 225

/modules/forum/img/smilies/epingle.gif Piękne podium. Gratulacje należą się też wyróżnionym. /modules/forum/img/smilies/epingle.gif

Co do  ostatniej informacji:
Ciekawa jestem, czy ktoś podejmie się dalszego prowadzenia konkursu. Ostatecznie jest to kawał naprawdę trudnej i czasochłonnej roboty.
Byłoby jednak miło, gdyby tak się stało - w końcu wiele osób bardziej oczekiwało wyników alternatywnych niż zwykłych wyborów, stały się one ważną częścią MF. Ale, cóż nie oczekujmy, że ktoś inny podejmie się tego z czym my sami byśmy sobie nie radzili.  /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png
Tak czy inaczej to było 30 świetnych edycji. Dziękujemy za zaangażowanie (byłemu już) jury w postaciach Arii i Aiamate, a także Dyokirze, za piękną oprawę graficzną (i całą resztę).

Offline

#1258 17-10-2014 o 21h48

Miss'OK
Evelyn
陶磁器人形
Miejsce: Kraków
Wiadomości: 1 617

Gratuluję lupo pierwszego miejsca! Byłaś moją faworytką /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png

Offline

#1259 17-10-2014 o 22h47

Miss'Fuzja
Jessica23
...
Miejsce: Wrocław
Wiadomości: 5 291

Dziękuję za 3 miejsce i gratuluję pozostałym wyróżnionym i wielu, wielu innym osobą, które zaprezentowały cudowne kreacje! /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Co do przyszłości wyborów... myślę, że to jeszcze nie koniec /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Podziękowania dla Aria i Aiamate za kawał dobrej roboty!


http://i60.tinypic.com/2m7uio7.gif

Offline

#1260 17-10-2014 o 23h53

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Dziękuję bardzo za wyróżnienie i gratuluję pozostałym dziewczynom:)

Offline

#1261 18-10-2014 o 11h47

Miss'na całego
Yvonne
For all our lives and until death. Together we’ll be, 'til the end of eternity.
Miejsce: Narnia ☾ Hogwart ☾ Atramentowy Świat ☾ Dystrykt 13 ☾ Wonderland
Wiadomości: 366

Gratuluję zwyciężczyniom i osobom wyróżnionym. Alternatywne Wybory były miłą odskocznią od dnia codziennego. Mam nadzieję, że to nie koniec oraz, że znajdą się kreatywne osoby chętne do kontynuacji Wyborów /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png


★·.·´¯`·.·★★·.´¯`·.·★ Eldarya | SF ★·.·´¯`·.·★★·.·´¯`·.·★https://i.ibb.co/6tRSMdz/yuimai-r.png

Offline

#1262 18-10-2014 o 16h29

Miss'Sensei
MadziaG
I'm done
Miejsce: 상상 한국어
Wiadomości: 1 110

Mam nadzieje że znajdą się pracowite duszyczki


https://68.media.tumblr.com/8132945c38d10b97316afd28f77c2070/tumblr_oczqrwhqEv1rfqq7ho6_400.gif

Offline

#1263 02-12-2014 o 19h24

Miss'Fuzja
Jessica23
...
Miejsce: Wrocław
Wiadomości: 5 291

Uwaga!!!

Już wkrótce wielki powrót AWMF!!! /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png



Póki co przedstawiam nową ekipę:
- opiekunki/jurorki: Anixa, Evelyn, Ojsa, Sniezyczka
- oprawa graficzna (bez zmian): @dyokira
- rysunki: Solomona
i ja jako maruda /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/tongue.png

EDIT: Zaglądajcie w piątek!


http://i60.tinypic.com/2m7uio7.gif

Offline

#1264 05-12-2014 o 18h23

Miss'OK
Evelyn
陶磁器人形
Miejsce: Kraków
Wiadomości: 1 617

Witajcie!

Oto wyczekiwany powrót Alternatywnych Wyborów Miss Fashion!
Cieszymy się, że wybory mogą powrócić i mamy nadzieję na świetną zabawę.
Zaczynamy już XXXI edycję, a wraz z nową odsłoną - zmiany, zmiany, zmiany...



Jak już wiecie, nasza ekipa powiększyła się o dwie graficzki: Solomona, która zgodziła się wykonywać nagrody specjalne dla pierwszego miejsca podium oraz @Nowimdied, która będzie przygotowywać sygnatury dla miejsca drugiego i trzeciego. Banerami i resztą oprawy graficznej zajmuje się niezmiennie @dyokira, za co serdecznie Jej dziękujemy.



A teraz czas na ogłoszenia parafialne:


Postanowiłyśmy wprowadzić pewne urozmaicenia  - w postaci ograniczeń kwotowych lub konieczności wykorzystania określonego elementu stroju - które będą pojawiały się od czasu do czasu.Spodziewamy się, że dzięki temu wybory zyskają na różnorodności, a Wy będziecie mogły wykazać się jeszcze większą kreatywnością ( w którą nie wątpimy /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png ).

Gorąco zachęcamy do przesyłania nam Waszych propozycji kolejnych tematów AWMF na pw. Niewykluczone, że wykorzystamy któryś z pomysłów, jeśli wyda się on interesujący i zyska ogólną aprobatę.

Tymczasem kolejny temat to...



Link do zewnętrznego obrazka



Z okazji zbliżających się świąt Bożego Narodzenia powstał oficjalny konkurs Miss Fashion pt.Dom Świętego Mikołaja.
My z kolei jesteśmy ciekawe,co też ten Mikołaj w swoim domu...a konkretnie - w worku - trzyma.
Poczujcie magię świąt i stwórzcie stylizacje zabawek, skarpet, słodyczy lub innych rzeczy, które znajdziecie pod choinką /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png


Przykładowa stylizacja:

Link do zewnętrznego obrazka

Do tematu podeszłam humorystycznie i karykaturalnie, wyobrażając sobie dziadka do orzechów jako zabawkę z ogromnymi zębami i równie dużymi oczami. Stylizacja jest zachowana w kolorach typowo świątecznych, a włosy starszego pana wyglądają niemal jak czupryny prawdziwych nut crackerów. Potraktujcie tę stylizację jedynie jako inspirację i poczujcie ducha świąt.Powodzenia.
Sniezyczka





Wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszamy!
Zgłoszenia przyjmujemy do 19 grudnia (piątek), godz. 23:59.
Wyniki pojawią się w ciągu 2 tygodni od daty zakończenia składania zgłoszeń, tj. 2 stycznia.



Jury (w składzie: Ojsa, Evelyn, Anixa, Sniezyczka) będzie oceniać prace zgodnie z poniższymi kryteriami:
- zgodność z tematem (0/10)
- kreatywność (0/10)
- ogólne wrażenie (0/10)
- dopasowanie makijażu (0/10)
- dopasowanie włosów (0/10)
- dodatki (0/10)

i wyłaniać zwyciężczynie na podstawie średniej.



Przewidujemy trzyosobowe podium - a w przypadku szczególnych stylizacji - wyróżnienia.
Podium otrzyma od nas trofea i dyplomy.Pierwsze miejsce dodatkowo zostanie nagrodzone rysunkiem - niespodzianką oraz możliwością bycia jurorem gościnnym w następnej edycji wyborów, a miejsca 2 i 3 sygnaturami.
Nagrody sponsorują: @dyokira, Solomona, @Nowimdied.



REGULAMIN:

/modules/forum/img/smilies/epingle.gifW konkursie może brać udział tylko jedna stylizacja.
/modules/forum/img/smilies/epingle.gifNiedopuszczalna jest zmiana stylizacji w trakcie trwania konkursu.
/modules/forum/img/smilies/epingle.gifPrac nie można poddawać obróbce w programach graficznych.
/modules/forum/img/smilies/epingle.gifNiedozwolone są pełne komplety od Nine oraz stroje, w których ubrania od danej gwiazdy stanowią zdecydowaną większość całej stylizacji.
/modules/forum/img/smilies/epingle.gifObowiązują ogólne i intuicyjne zasady współżycia społecznego i fair play ( w razie pytań lub skarg należy zgłosić się do jury drogą pw).
/modules/forum/img/smilies/epingle.gifZgłoszenia należy składać w postaci zdjęcia miss w odpowiednim stroju.


Krótkie historie postaci, które mogą ułatwić odbiór stylizacji, mile widziane.


Kto tym razem stanie na podium?
/modules/forum/img/smilies/epingle.gifŻyczymy miłej zabawy! Powodzenia!/modules/forum/img/smilies/epingle.gif
/modules/forum/img/smilies/bimbo/clein-d-oeil.gif

Ekipa AWMF

Ostatnio zmieniony przez Evelyn (05-12-2014 o 22h01)

Offline

#1265 05-12-2014 o 20h25

Miss'Fuzja
KimKas
^ Avatar od Namae :-) Kot kochający wolność... i wiecznie zalatana studentka Miejsce? Pewno WNPiD
Wiadomości: 6 225

Jeeej, domyślam się, że wszyscy czekali w napięciu od trzech dni i w końcu się doczekaliśmy  /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png

Urozmaicenia to (moim skromnym zdaniem) świetny pomysł - oby pojawiały się jak najczęściej.

A wracając do (mam problem, liczyć to jaką pierwszą czy trzydziestą pierwszą edycję?) nowego tematu:
Bardzo ciekawy, bardzo duża dowolność, ale to nie takie proste, jak się wydaje (i to właśnie sprawia, że jest to tak ekscytujące).

Offline

#1266 05-12-2014 o 22h00

Miss'OK
Evelyn
陶磁器人形
Miejsce: Kraków
Wiadomości: 1 617

KimKas, pierwsza w nowej odsłonie, trzydziesta pierwsza licząc całość /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png

Czasu na zgłoszenia jest dużo. Jestem pewna, że zaskoczycie nas świetnymi stylizacjami /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Offline

#1267 05-12-2014 o 22h38

Miss'na całego
Softy
World of Warcraft Player
Miejsce: Kraków
Wiadomości: 393

//photo.missfashion.pl/pl/1/40/moy/31762.jpg
Zastanawialiście się kiedyś jak wyglądałby Mikołaj, gdyby światem rządziła Yakuza, w dodatku Yakuza, która ma dostęp do najczystszej energii magicznej? Czy w tych czasach nadal Mikołaj byłby życzliwym staruszkiem rozdającym prezenty, czy może młodsza jego wersja walczyła by o coś o co może walczyć cała mafia bieguna północnego? Kto wie...



A zgłoszę się o.O

Offline

#1268 06-12-2014 o 08h54

Miss'Sensei
MadziaG
I'm done
Miejsce: 상상 한국어
Wiadomości: 1 110

Softy napisał

//photo.missfashion.pl/pl/1/40/moy/31762.jpg
Zastanawialiście się kiedyś jak wyglądałby Mikołaj, gdyby światem rządziła Yakuza, w dodatku Yakuza, która ma dostęp do najczystszej energii magicznej? Czy w tych czasach nadal Mikołaj byłby życzliwym staruszkiem rozdającym prezenty, czy może młodsza jego wersja walczyła by o coś o co może walczyć cała mafia bieguna północnego? Kto wie...



A czy to nie miały być rzeczy z worka Mikołaja? /modules/forum/img/smilies/hein.gif


https://68.media.tumblr.com/8132945c38d10b97316afd28f77c2070/tumblr_oczqrwhqEv1rfqq7ho6_400.gif

Offline

#1269 06-12-2014 o 09h49

Miss'Sensei
jula1243
...
Miejsce: Gdańsk
Wiadomości: 802

W końcu AWMF powróciły!!!!!! Dziękuję Jessi!!!<3 Warto było trochę poczekać bo nowy temat super!


http://i62.tinypic.com/9gc6qx.png


Każde dziecko chce dostać prezent, ale bardzo często zapomina że trzeba być grzecznym przez cały rok.
Dlatego też postanowiłam zrobić rózgę, którą to Święty Mikołaj niesie w swym wielkim worku.


https://media.giphy.com/media/M41DGJtFGsGgo/giphy.gif

Offline

#1270 06-12-2014 o 12h27

Miss'gadułka
Anixa
I know you, I walked with you once upon a dream
Miejsce: Zielona Góra
Wiadomości: 3 300

MadziaG tak własnie temat o prezenty z worka Mikołaja /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Offline

#1271 06-12-2014 o 15h59

Miss'Supersonik
Yubin
╭∩╮(︶︿ ︶)╭∩╮
Wiadomości: 10 824

//photo.missfashion.pl/pl/1/40/moy/31774.jpg

Wiem że teraz pod choinkę daje się dzieciom tablety i laptopy ale ja postanowiłam postawić na klasykę i "włożyć" do worka świętego mikołaja lalkę Barbie bo która z dziewczynek nie marzyła o blond piękności ze lśniącą tiarą? Przedstawiam Barbie księżniczkę Siedmiogrodu /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png


//photo.missfashion.pl/pl/1/101/moy/80588.jpg

Offline

#1272 06-12-2014 o 17h39

Miss'na całego
Yuki18
...
Wiadomości: 395

Tworząc tą stylizację uświadomiłam sobie, że AW to jedyny pretekst aby zmienić makijaż mojej Miss oraz pokombinować z odpowiednim i satysfakcjonującym doborem dodatków /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png Gdyby nie AW  gra na MF byłaby strasznie nudna i nie motywowała mnie do ruszenia głową itd. nad stylizacją prawie wcale. Także super, że ktoś podjął się reaktywowania tego przedsięwzięcia /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Z tego co widzę, Jury się zmieniło, zasady gry odświeżone ale problemy pozostały te same (zgłoszenie nie do końca zgodne z tematem). Oby Jurorkom cierpliwości wystarczyło na następne 30 edycji lub więcej /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png


W worku Św. Mikołaja nie mogło zabraknąć przytulaśnego Misia /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png

//photo.missfashion.pl/pl/1/40/moy/31779.jpg

Jest przepasany niebieską duuużą wstążką aby podkreślić, że to prezent dla bardzo  grzecznego dzieciaczka /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png


Link do zewnętrznego obrazka
Alternatywne Wybory Miss Fashion aktywowane! LOL!

Offline

#1273 06-12-2014 o 19h33

Miss'Sensei
MadziaG
I'm done
Miejsce: 상상 한국어
Wiadomości: 1 110

ja chciałam przebrać miss prawie  identycznie :titelarme:yuki

Ostatnio zmieniony przez MadziaG (07-12-2014 o 08h43)


https://68.media.tumblr.com/8132945c38d10b97316afd28f77c2070/tumblr_oczqrwhqEv1rfqq7ho6_400.gif

Offline

#1274 06-12-2014 o 21h59

Miss'Fuzja
Jessica23
...
Miejsce: Wrocław
Wiadomości: 5 291

Dzięki Jula miło, że ktoś docenia /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png
MadziaG nic nie szkodzi na przeszkodzie, żebyś przedstawiła swoją interpretacje.


http://i60.tinypic.com/2m7uio7.gif

Offline

#1275 06-12-2014 o 23h33

Miss'na całego
Yuki18
...
Wiadomości: 395

MadziaG napisał

Ukradłaś mi pomysł  /modules/forum/img/smilies/bimbo/en-colere.gif  yuki


Jeszcze nie było procesu a Pani już wydała wyrok.
Worek duży, zmieścimy się. /modules/forum/img/smilies/content4.gif


Link do zewnętrznego obrazka
Alternatywne Wybory Miss Fashion aktywowane! LOL!

Offline

Dyskusja zamknięta

Strony : 1 ... 49 50 51 52 53 ... 66