Strona główna

Forum - Missfashion.pl, gra o modzie dla dziewczyn!

Dyskusja zamknięta

Strony : 1 ... 46 47 48 49 50 ... 66

#1176 01-08-2014 o 00h24

Miss'OK
Aria
...
Wiadomości: 1 595

Anixa napisał

ehm czy tylko ja czegos tu nie rozumiem? /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

To znaczy?


Spoiler (kliknij, aby zobaczyć)

Offline

#1177 01-08-2014 o 12h48

Miss'Sensei
Rainbow
Ban(an) ^^
Wiadomości: 1 054

//photo.missfashion.pl/pl/1/33/moy/25988.jpg

Offline

#1178 01-08-2014 o 17h46

Miss'całkiem całkiem
Yuya
...
Miejsce: Kwidzyn
Wiadomości: 84

Link do zewnętrznego obrazka

Oto Ameonna (tak nazywana przez Japończyków), bogini rano jest chmurą, a wieczorem deszczem. Uznana jest za zwiastun deszczu dla roślin i upraw.

Ostatnio zmieniony przez Yuya (01-08-2014 o 17h47)

Offline

#1179 01-08-2014 o 19h40

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

//photo.missfashion.pl/pl/1/33/moy/26013.jpg


Zrobiłam Japonkę która jest uwodzicielska, ale zarazem jest groźna i często pokazuje różki. Dałam połączenie srebra i złota mam nadzieję, że to dobrze wygląda. A ten nieśmiały kotek jest jej przyjacielem.

Offline

#1180 02-08-2014 o 16h38

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

//photo.missfashion.pl/pl/1/33/moy/26077.jpg

Offline

#1181 03-08-2014 o 08h15

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Link do zewnętrznego obrazka

Moja miss przedstawia Japońską Damę 
{[Mam nadzieję że nie przeszkadza wam ta wstążka i kwiaty z wyborów miss deco?]}

Offline

#1182 04-08-2014 o 14h19

Miss'OK
Evelyn
陶磁器人形
Miejsce: Kraków
Wiadomości: 1 617

Oto moja gejsza:

Link do zewnętrznego obrazka

Offline

#1183 04-08-2014 o 21h32

Miss'na całego
Yuki18
...
Wiadomości: 395

Jako prawdziwa Otaku nie mogłam mieć innego skojarzenia z Japonią niż ich wspaniałe i rozpoznawalne na całym świecie komiksy.

Oto postać, która dopiero co wyszła spod pióra znanego mangaki.
Sam autor nie wie jeszcze jakie będą jej przyszłe losy. Czy zakocha się w jakimś "biszonie" i na kartach komiksu będziemy śledzić jej romantyczne perypetie? Może odkryje, że posiada nadprzyrodzone zdolności i zacznie ratować świat przed zagładą? O wszystkim zadecyduje wola tego, który rozprowadza tusz po białych arkuszach.

Jak na razie jest zwykłą czarno-białą uczennicą.
//photo.missfashion.pl/pl/1/33/moy/26197.jpg

Starałam się zrobić miss jak najbardziej "płaską"/vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/tongue.png i wyglądającą jak rysunek. Stąd te mocne kontury, monochromatyczność (tam gdzie się dało bo ze starych ciuchów nie ma czarnobiałego mundurka (TnT)) i prostota w makijażu (tu również nie było dużych czarnych soczewek pasujących do tego kształtu maskary) i fryzurze (tutaj sukces, jest prosto). Jestem zadowolona z efektu i mam nadzieję, że wam również się spodoba /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png


Link do zewnętrznego obrazka
Alternatywne Wybory Miss Fashion aktywowane! LOL!

Offline

#1184 04-08-2014 o 23h25

Miss'OK
Whitewind
...
Miejsce: jak patrzę na ten dywan, to tak nie bardzo.
Wiadomości: 1 633

Oto Oni.
Link do zewnętrznego obrazka

Oni  – złe duchy, demony, diabły.

Ostatnio zmieniony przez Whitewind (05-08-2014 o 13h12)

Offline

#1185 05-08-2014 o 11h41

Miss'Żółtodziób
aaa2013
...
Wiadomości: 2

Witam.
Mam zaszczyt przedstawić wam DUCHA JAPOŃSKIEJ MISS WOJOWNICZKI.
Duch ma w ręku wachlarz i miecz. Te rzeczy to znak waleczności i wdzięku.
Miss jest duchem ze względu na to że zgineła w walce broniąc swojego państwa przed najazdem obcego ludu. Miss nadal pilnuje bram państwa jako duch.



  //photo.missfashion.pl/pl/1/33/moy/26232.jpg

Offline

#1186 05-08-2014 o 22h14

Miss'na całego
Yvonne
For all our lives and until death. Together we’ll be, 'til the end of eternity.
Miejsce: Narnia ☾ Hogwart ☾ Atramentowy Świat ☾ Dystrykt 13 ☾ Wonderland
Wiadomości: 366

Jednym z ważnych świąt obchodzonych w Japonii jest święto zmarłych O-bon, w czasie którego Japończycy oddają cześć swoim przodkom: odwiedzają groby i składają ofiary. Mieszkańcy Kraju Kwitnącej Wiśni wierzą, że podczas trwania tego święta dusze zmarłych powracają i odwiedzają rodziny. W wielu miastach trwają uroczystości połączone z zabawą i tańcem. Sayuri Kajiyama mieszka nad rzeką więc wraz z innymi mieszkańcami puszcza na wodę lampiony, które zgodnie z wierzeniami Japończyków mają wskazać drogę duszom przodków do krainy zmarłych.
//photo.missfashion.pl/pl/1/33/moy/26252.jpg


★·.·´¯`·.·★★·.´¯`·.·★ Eldarya | SF ★·.·´¯`·.·★★·.·´¯`·.·★https://i.ibb.co/6tRSMdz/yuimai-r.png

Offline

#1187 09-08-2014 o 17h21

Miss'ok
AIice
...
Wiadomości: 68

Oto moja odważna wojowniczka z Japonii. Inspirowałam się maską, którą zamieściłam w spojlerze.

                                               //photo.missfashion.pl/pl/1/34/moy/26472.jpg


Spoiler (kliknij, aby zobaczyć)

Offline

#1188 10-08-2014 o 19h42

Miss'gadułka
Anixa
I know you, I walked with you once upon a dream
Miejsce: Zielona Góra
Wiadomości: 3 300

Aria napisał

Anixa napisał

ehm czy tylko ja czegos tu nie rozumiem? /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

To znaczy?

to zgloszenie bez zdjecia /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Offline

#1189 10-08-2014 o 21h28

Miss'Sensei
Kirixa
Fus Ro Dah!
Miejsce: Pandora
Wiadomości: 1 247

Okame – postać czczona jako "bogini wielorakiego szczęścia". Opiekunka młodych małżeństw i kobiet w ciąży, ale pomocna też w innych sytuacjach życiowych. Wyobrażana jako osoba o białej twarzy zwężającej się w skroniach, drobnymi ustami i wąskimi oczami. Jej wizerunki sprzedawane są jako talizmany przynoszące szczęście.

Link do zewnętrznego obrazka


http://i64.tinypic.com/2qcfgo3.jpg

Offline

#1190 10-08-2014 o 23h56

Miss'OK
Aria
...
Wiadomości: 1 595

Anixa napisał

Aria napisał

Anixa napisał

ehm czy tylko ja czegos tu nie rozumiem? /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

To znaczy?

to zgloszenie bez zdjecia /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Jako niespełniające podstawowych wymogów, zwyczajnie się nie liczy.


Spoiler (kliknij, aby zobaczyć)

Offline

#1191 11-08-2014 o 16h14

Miss'wow
Aiamate
...
Miejsce: gdzieś tam na tęczy końcu
Wiadomości: 690

Dziękujemy za wszystkie zgłoszenia tej niewątpliwie ciekawej edycji. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png

Po zebraniu wszystkich not od nas i dwóch gościnnych jurorek wyłonimy podium. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png Nasza wspaniała @Dyokira tak jak zawsze oprawi graficznie wyniki, które zostaną ogłoszone tak szybko jak to będzie możliwe.
/modules/forum/img/smilies/bimbo/smile.gif


Wczoraj minął roczek odkąd bawimy się razem z Wami w Alternetywne Wybory Miss Fashion /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png 

Dziękujemy, za te 29 wspólnych edycji!
/modules/forum/img/smilies/bimbo/bisous.gif

Offline

#1192 11-08-2014 o 19h35

Miss'Fuzja
Jessica23
...
Miejsce: Wrocław
Wiadomości: 5 291

Sto lat dla ekipy Alternatywnych Wyborów MF /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png !

Spoiler (kliknij, aby zobaczyć)


http://i60.tinypic.com/2m7uio7.gif

Offline

#1193 11-08-2014 o 23h36

Miss'gadułka
Anixa
I know you, I walked with you once upon a dream
Miejsce: Zielona Góra
Wiadomości: 3 300

Wszystkiego najlepszego!!:*

Offline

#1194 14-08-2014 o 01h11

Miss'całkiem całkiem
Rosali
...
Wiadomości: 100

Wszystkiego najlepszego  :3

Offline

#1195 14-08-2014 o 23h16

Miss'wow
Aiamate
...
Miejsce: gdzieś tam na tęczy końcu
Wiadomości: 690

WYNIKI XXIX ALTERNATYWNYCH WYBORÓW MISS FASHION
pt. JAPONIA

Link do zewnętrznego obrazka


/modules/forum/img/smilies/epingle.gif Serdeczne gratulacje dla: /modules/forum/img/smilies/epingle.gif
//photo.missfashion.pl/pl/1/27/moy/21217.jpg
Link do zewnętrznego obrazka
1 miejsce: Evelyn
Średnia: 9,55


Specjalny prezent!
Link do zewnętrznego obrazka


//photo.missfashion.pl/pl/1/27/moy/21218.jpg
Link do zewnętrznego obrazka
2 miejsce: Sniezyczka
Średnia: 9,28


//photo.missfashion.pl/pl/1/27/moy/21219.jpg
Link do zewnętrznego obrazka
3 miejsce: Yvonne
Średnia: 9,20


/modules/forum/img/smilies/epingle.gifNa szczególne wyróżnienie zasłużyły: /modules/forum/img/smilies/epingle.gif
//photo.missfashion.pl/pl/1/27/moy/21220.jpg

Kirixa
Link do zewnętrznego obrazka

Kupeczka
Link do zewnętrznego obrazka

oraz

Rosali
Link do zewnętrznego obrazka

Gratulujemy i zapraszamy do dalszej zabawy!
Aiamate / Aria

Szczególne podziękowania dla @Dyokira za oprawę graficzną!

Serdeczne podziękowania dla nana26 oraz Nocturne3
za pomoc w roli jurorek gościnnych w tym temacie!

Dziękujemy pięknie! 
/modules/forum/img/smilies/bimbo/bisous.gif

*********************************************************************************************
/modules/forum/img/smilies/epingle.gif Kolejne wybory czas zacząć! /modules/forum/img/smilies/epingle.gif
Link do zewnętrznego obrazka


Z okazji Naszych Pierwszych Urodzin oraz
30 edycji Alternatywnych Wyborów Miss Fashion
chciałybyśmy WSZYSTKICH zaprosić do wspólnego świętowania!! /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png

Czas rozpocząć URODZINOWY BAL PRZEBIERAŃCÓW!!
- wszak konkurs stylizacji na temat nie mógłby się odbyć bez niezwykłych strojów /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png
Jednakże przy tak wyjątkowej okazji nasi szanowni i wspaniali goście
mają totalną swobodę w wyborze tematyki przebrania!

Miejsca wystarczy tu dla strojnych dam z kraśnym licem przesłoniętym maską,
szalonych imprezowiczów w krzykliwych ciuchach, zwinnych i słodkich zwierzątek,
tajemniczych bajkowych postaci, robotów i ufoludków, przerażających potworów... uch!
... jak tylko poniesie Was wyobraźnia! /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png

Bądźcie jednak kreatywni...
W końcu każdy Bal Przebierańców wieńczy Wybór Królowej Balu! /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png


Wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszamy!
Zgłoszenia przyjmujemy do 1 września (poniedziałek), godz. 10:00.
Wyniki pojawią się jak najszybciej. Bądźcie kreatywni!

Jury będzie wyłaniać zwyciężczynie, zgodnie z podanymi kryteriami:
zgodność z tematem (1/10)
kreatywność (1/10)
ogólne wrażenie (1/10)
dopasowanie makijażu i włosów (1/10)
dodatki (1/10)
średnia, która będzie oceną główną.

Nagrody sponsoruje: @Dyokira


Wyłonimy w ten sposób trzyoosobowe podium oraz w przypadku szczególnych stylizacji, wyróżnienie.
Podium otrzyma od nas trofeum oraz dyplom. Dodatkowo pierwsze miejsce zostanie gościnnym jurorem w kolejnej kategorii oraz otrzyma specjalny prezent niespodziankę od @Dyokira! Wyróżnienia otrzymają dyplomy.
/modules/forum/img/smilies/epingle.gif W konkursie może brać udział tylko jedna stylizacja.
/modules/forum/img/smilies/epingle.gif Nie dopuszczalna jest zmiana stylizacji w trakcie trwania konkursu.
/modules/forum/img/smilies/epingle.gif Prace nie można poddawać obróbce w programach graficznych
~zgłoszenie jedynie w formie "zdjęcie z szafy" lub wiernego print-screena.
/modules/forum/img/smilies/epingle.gif  Nie dozwolone są tzw. "gotowce" od Nine lub kiedy strój od Gwiazdy stanowi zdecydowaną
większość elementów stylizacji przy istniejących zamiennikach w asortymencie "U Nine".
/modules/forum/img/smilies/epingle.gif Obowiązują ogólne i intuicyjne zasady współżycia społecznego i fair play.
~w razie pytań lub skarg należy zgłosić się do którejś z jury.
Zgłoszenia składamy w postaci wklejenia zdjęcia z miss w odpowiednim stroju.
Można dodać krótką historię postaci, która może ułatwić odbiór stylizacji.

/modules/forum/img/smilies/epingle.gif Powodzenia i miłej zabawy! /modules/forum/img/smilies/epingle.gif

Ostatnio zmieniony przez Aiamate (15-08-2014 o 15h30)

Offline

#1196 14-08-2014 o 23h56

Miss'gadułka
Anixa
I know you, I walked with you once upon a dream
Miejsce: Zielona Góra
Wiadomości: 3 300

Gratulacje podium! Samuraj wymiata /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png

Offline

#1197 15-08-2014 o 00h56

Miss'Fuzja
KimKas
^ Avatar od Namae :-) Kot kochający wolność... i wiecznie zalatana studentka Miejsce? Pewno WNPiD
Wiadomości: 6 225

/modules/forum/img/smilies/epingle.gif Gratulacje dla pięknego podium oraz wyróżnionych miss  /modules/forum/img/smilies/epingle.gif

Ponadto:
/modules/forum/img/smilies/epingle.gif Wszystkiego najlepszego dla ekipy z okazji już 30 edycji i ponad roku prowadzenia Alternatywnych Wyborów, żeby zdrowie Wasze (oraz Waszych komputerów ;>) zawsze dopisywało, pomyślności i życiowej kreatywności  /modules/forum/img/smilies/epingle.gif

Nowy temat świetny, nawet mam już kilka pomysłów...

Offline

#1198 15-08-2014 o 09h59

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Link do zewnętrznego obrazka

Moja M!!s przebrała się za Dżin w roli damskiej

Offline

#1199 15-08-2014 o 10h53

Miss'na całego
Yvonne
For all our lives and until death. Together we’ll be, 'til the end of eternity.
Miejsce: Narnia ☾ Hogwart ☾ Atramentowy Świat ☾ Dystrykt 13 ☾ Wonderland
Wiadomości: 366

Dziękuję pięknie za trzecie miejsce /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png Moje marzenie się spełniło - wreszcie znalazłam się na podium ^^ Gratuluję pozostałym zwyciężczyniom. Evelyn - pierwsze miejsce w pełni zasłużone. Twoja gejsza jest przepiękna. Oczywiście serdeczne gratulacje dla osób wyróżnionych. Nowy temat jest ciekawy i pewnie zaskoczy nas różnorodnością pomysłów.


★·.·´¯`·.·★★·.´¯`·.·★ Eldarya | SF ★·.·´¯`·.·★★·.·´¯`·.·★https://i.ibb.co/6tRSMdz/yuimai-r.png

Offline

#1200 15-08-2014 o 11h43

Miss'wow
KimDallas
...
Wiadomości: 679

Całe podium w starożytności /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png Gratulację /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png A wam jako założycielką życzę jeszcze tyle samo edycji, na kolejny rok /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Temat, no cóż zaskoczył, ale wbrew pozorom będzie on ciężki. Już słyszę pytania "Jaka stylizacja będzie najlepsza", "A może ktoś to już miał", itp. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png W każdym razie zgłaszam swoją stylizację, w moim ulubionym klimacie, czyli "upiorne postaci" /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

//photo.missfashion.pl/pl/1/25/moy/19760.jpg

Moja wizja Drugiego Jeźdźca Apokalipsy.

Ostatnio zmieniony przez KimDallas (15-08-2014 o 11h44)

Offline

Dyskusja zamknięta

Strony : 1 ... 46 47 48 49 50 ... 66