Strona główna

Forum - Missfashion.pl, gra o modzie dla dziewczyn!

Dyskusja zamknięta

Strony : 1 ... 40 41 42 43 44 ... 66

#1026 31-05-2014 o 23h14

Miss'na całego
Roxy
...
Wiadomości: 329

Przedstawiam Carrie White z filmu "Carrie"

Link do zewnętrznego obrazka


               Link do zewnętrznego obrazka

Offline

#1027 01-06-2014 o 03h56

Miss'Złota
nelumi
Miejsce: Pomocnik moderatora
Wiadomości: 14 575

//photo.missfashion.pl/pl/1/29/moy/22681.jpg

W takim razie ja przedstawiam Draculę. Rozpisywać się chyba nie muszę, bo postać raczej zna każdy c:

Ostatnio zmieniony przez nelumi (01-06-2014 o 03h57)

Offline

#1028 03-06-2014 o 11h18

Miss'wow
Aiamate
...
Miejsce: gdzieś tam na tęczy końcu
Wiadomości: 690

WYNIKI XXV ALTERNATYWNYCH WYBORÓW MISS FASHION
pt. Postać z Horroru

Link do zewnętrznego obrazka
Wybór był szalenie trudny ale udało się!

/modules/forum/img/smilies/epingle.gif Serdeczne gratulacje dla: /modules/forum/img/smilies/epingle.gif
//photo.missfashion.pl/pl/1/27/moy/21217.jpg
Link do zewnętrznego obrazka
1 miejsce: Roxy
Średnia: 9,3
Twoja stylizacja mnie zachwyciła. Wybrałaś sobie dość ciężki orzech do zgryzienia, jednak wybrnęłaś z tego genialnie. Gigantyczny plus za makijaż, a raczej jego „pozostałości” – rozmyty tusz idealnie wkomponował się w klimat. Ta płachta, czerwony materiał (nie wiem jak to nazwać ._.) świetnie „ubrudził” białą sukienkę. Jak dla mnie bomba! /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png Melanie

Specjalny prezent!
Link do zewnętrznego obrazka


//photo.missfashion.pl/pl/1/27/moy/21218.jpg
Link do zewnętrznego obrazka
2 miejsce: Jessica23
Średnia: 9,0
Jak klauny nigdy nie były dla mnie niczym strasznym, to po ujrzeniu Twojej stylizacji chyba rozwinęła się we mnie nowa fobia. Ciekawy pomysł, świetne wykonanie – stylizacja miła dla oka, estetyczna, ale wzbudza niepokój. Genialny makijaż i świetne wykorzystanie butów od Chaplynn’a.Melanie

//photo.missfashion.pl/pl/1/27/moy/21219.jpg
Link do zewnętrznego obrazka
3 miejsce: jula1243
Średnia: 8,9
Czekałam, aż ktoś podejmie się wykonania Klątwy lub Samary i nie rozczarowałam się. Świetnie dobrany makijaż i wykorzystanie tych pasemek, które zasłaniając twarz sprawiają, że cała postać jest jeszcze bardziej przerażająca. Jednak, jeśli miałabym się do czegoś przyczepić, to pasowałyby mi bardziej proste włosy, niż kręcone /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.pngMelanie


/modules/forum/img/smilies/epingle.gifNa szczególne wyróżnienie zasłużyły: /modules/forum/img/smilies/epingle.gif
//photo.missfashion.pl/pl/1/27/moy/21220.jpg

KimDallas
Link do zewnętrznego obrazka
Miss wygląda rewelacyjnie. Wszystko świetnie się ze sobą komponuje, a dzięki złotym wstawkom całość nie jest nuda, wręcz ożywiło to całą stylizację. Ogromny plus za własne wyobrażenie i świetnie wykorzystane szwy, a fryzura jest genialna – idealnie tu pasuje! (: Melanie

oraz

nelumi
Link do zewnętrznego obrazka
Ciężko nie rozpoznać tego pana i raczej nie mogło go zabraknąć w wyborach. Zachwyciło mnie przede wszystkim to, że miss wygląda jakby nie miała biustu. Udało Ci się go prawie doszczętnie ukryć, niesamowite! /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png Co do samej stylizacji – elegancki strój jest, pelerynka i cylinder są, ząbki są – wszystko jest. Rewelacyjna stylizacja. ;3Melanie

Gratulujemy i zapraszamy do dalszej zabawy!
rkwcz / Aiamate / Aria

Szczególne podziękowania dla @Dyokira za oprawę graficzną!

Serdeczne podziękowania dla Melanie
za pomoc w roli jurorki gościnnej w tym temacie i perfekcyjną współpracę!

Dziękujemy pięknie! 
/modules/forum/img/smilies/bimbo/bisous.gif

*********************************************************************************************
/modules/forum/img/smilies/epingle.gif Kolejne wybory czas zacząć! /modules/forum/img/smilies/epingle.gif

MISS TROLL


Stwórz najbardziej jajcarską stylizację na jaką Cię stać!
Może to być wariacka przebieranka, może to być parodia*, groteska, personifikacja, przeładowana stylizacja najbardziej "becznymi" elementami gry ~ Temat tak szeroki jak daleko sięgają granice Twojego poczucia humoru i wyobraźni!
Niech rozbrzmi gromki śmiech w tym ciemnym czasie egzaminów!

* oczywiście, bez obraźliwych czy przykrych parodii osób rzeczywistych.
Ma być śmiesznie a nie wyśmiewczo, ok? /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png


Wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszamy!
Zgłoszenia przyjmujemy do 16 czerwca (długo bo nasze/wasze egzaminy), godz. 10:00.
Wyniki pojawią się jak najszybciej. Bądźcie kreatywni!

Jury będzie wyłaniać zwyciężczynie, zgodnie z podanymi kryteriami:
zgodność z tematem (1/10)
kreatywność (1/10)
ogólne wrażenie (1/10)
dopasowanie makijażu i włosów (1/10)
dodatki (1/10)
średnia, która będzie oceną główną.

Nagrody sponsoruje: @Dyokira

Wyłonimy w ten sposób trzyoosobowe podium oraz w przypadku szczególnych stylizacji, wyróżnienie.
Podium otrzyma od nas trofeum oraz dyplom. Dodatkowo pierwsze miejsce zostanie gościnnym jurorem w kolejnej kategorii oraz otrzyma personalizowaną ikonkę! Wyróżnienia otrzymają dyplomy.
/modules/forum/img/smilies/epingle.gif W konkursie może brać udział tylko jedna stylizacja.
/modules/forum/img/smilies/epingle.gif Nie dopuszczalna jest zmiana stylizacji w trakcie trwania konkursu.
Zgłoszenia składamy w postaci wklejenia zdjęcia z miss w odpowiednim stroju.
Można dodać krótką historię postaci, która może ułatwić odbiór stylizacji.

/modules/forum/img/smilies/epingle.gif Powodzenia i miłej zabawy! /modules/forum/img/smilies/epingle.gif

Ostatnio zmieniony przez Aiamate (14-06-2014 o 20h18)

Offline

#1029 03-06-2014 o 12h25

Miss'Fuzja
Jessica23
...
Miejsce: Wrocław
Wiadomości: 5 291

Dzięki za drugie miejsce /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png
Brawa dla reszty dziewczyn!
Nie spodziewałam się wyników tak szybko <szok>
Temat - szczerze mówiąc myślałam o czymś takim od dawna /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/tongue.png


http://i60.tinypic.com/2m7uio7.gif

Offline

#1030 03-06-2014 o 13h32

Miss'wow
jula209
...
Miejsce: Kamionka Wielka
Wiadomości: 713

Piękne podium,a wyniki strasznie szybko!Gratulacje!A nowy temat,uuu,myśle już...


http://40.media.tumblr.com/4546d6fef90b323bc8c73d7f244c6743/tumblr_mtc85tNQDk1sctigpo1_500.jpg

Offline

#1031 03-06-2014 o 14h37

Miss'na całego
Yuki18
...
Wiadomości: 395

Gratulacje dla podium! Po średnich ocenach widać wyraźnie, że pomiędzy jurorkami toczyła się zażarta walka ale przez to wygrały NAJLEPSZE!

To ja zgłoszę swoje "arcydzieło"! /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png

Mam nadzieję, że fanki MC nie poczują się urażone, ale po prostu tamta stylizacja sceniczna sama w sobie była BECZNA. Można uznać to za hołd dla całokształtu specyficznego imagu artystycznego gwiazdki klubu Disneya.

//photo.missfashion.pl/pl/1/29/moy/22767.jpg

Rękawiczki narciarskie mają przypominać tą wielką łapę, którą miała na scenie.
Niestety nie było jednej dużej rękawicy, ale dzięki temu może być to hiperboliczna (czyli wyolbrzymiona) parodia Miley /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png


PS. Powodzenia na egzaminach dziewczyny! Niech ten post będzie dla nas wszystkich odskocznią gdzie będzie można się pośmiać wykrzykując LOL!!

Dlatego drogie "konkurentki" dajmy czadu!  /modules/forum/img/smilies/fou rire.gif  /modules/forum/img/smilies/fou rire.gif


Link do zewnętrznego obrazka
Alternatywne Wybory Miss Fashion aktywowane! LOL!

Offline

#1032 03-06-2014 o 16h07

Miss'Fuzja
KimKas
^ Avatar od Namae :-) Kot kochający wolność... i wiecznie zalatana studentka Miejsce? Pewno WNPiD
Wiadomości: 6 225

/modules/forum/img/smilies/epingle.gif Wielkie gratulacje dla podium /modules/forum/img/smilies/epingle.gif

A teraz nowy konkurs.

//photo.missfashion.pl/pl/1/29/moy/22775.jpg

Mam nadzieję, że nikt nie poczuł się urażony. (Jeśli jednak zraniłam czyjeś uczucia, to z głębi serca przepraszam)
Stylizację wzorowałam się na dziewczynach i kobietach takich jak np. Valeria Lukyanova, nazywana "Żywą Barbie". Starać się upodobnić do lalki? <Śmiech na sali>

Offline

#1033 03-06-2014 o 18h03

Miss'na całego
Roxy
...
Wiadomości: 329

Serdecznie dziękuję za docenienie mojej interpretacji "Carrie" .Ogromnie raduje się moje serducho choć muszę się przyznać,że przeżyłam lekki szok gdy ujrzałam moją Roxy na podium i to na pierwszym miejscu /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png Gratuluję też wszyskim nagrodzonym osobom /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Ostatnio zmieniony przez Roxy (03-06-2014 o 18h29)


               Link do zewnętrznego obrazka

Offline

#1034 03-06-2014 o 18h21

Miss'Złota
nelumi
Miejsce: Pomocnik moderatora
Wiadomości: 14 575

Świetne podium, bardzo liczyłam, że klaun się tam znajdzie c: Dziękuję również za wyróżnienie, a nowy temat wygląda obiecująco. Postaram się coś wykombinować xD

Offline

#1035 03-06-2014 o 19h23

Miss'wow
jula209
...
Miejsce: Kamionka Wielka
Wiadomości: 713

O matusia,myślałam,i myślałam co zrobić i wymyśliłam WARIATA MODOWEGO.A dokładnie wariatkę.
Link do zewnętrznego obrazka
Przedstawiam wam Anuśke,dziewczynę,która zawsze była na topie,i nagle się zorentowała,że nie jest najlepsze w modzie.Postanowiła,że stworzy nowy styl,lecz zapomniała,że:
1.Nie nosi się rajstop,skarbetek,do botów z dziurką,tam gdzie są palce
2.Golfy są nie modne
3.Kujonki nie do wszystkiego pasują
4.Nie zawsze mocny makijaż jest OK
5.Nie zawsze kolorowe włosy do wszystkiego pasują.
Oj,ty wariatko,waraitko modowa! /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png


http://40.media.tumblr.com/4546d6fef90b323bc8c73d7f244c6743/tumblr_mtc85tNQDk1sctigpo1_500.jpg

Offline

#1036 04-06-2014 o 00h22

Miss'gadułka
Anixa
I know you, I walked with you once upon a dream
Miejsce: Zielona Góra
Wiadomości: 3 300

Moja miss przedstawia...żuka! Tak, ma czulka, kilka odnozy  i skrzydelka. Skoro ludzie przerabiaja sie na tygrysy i inne dziwne stworzenia, to nie dyskryminujmy zukow /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png

//photo.missfashion.pl/pl/1/29/moy/22801.jpg

a taki troll /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Offline

#1037 06-06-2014 o 15h36

Miss'Sensei
jula1243
...
Miejsce: Gdańsk
Wiadomości: 802

Ojojoj, z tego wszystkiego zapomniałam wam podziękować nie wiem jak to zrobiłam że zapomniałam ale wam ''Dziękuję'' i oczywiście gratuluję dziewczyną
bo zrobiły fenomenalne stylizacje , a ja szczerze wątpiłam w to że znajdę się na tym podium:)



Link do zewnętrznego obrazka


Przedstawiam wam typowego ''Plastika''

Ostatnio zmieniony przez jula1243 (14-06-2014 o 17h45)


https://media.giphy.com/media/M41DGJtFGsGgo/giphy.gif

Offline

#1038 06-06-2014 o 15h55

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 2

naprawdę?? /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png

Offline

#1039 06-06-2014 o 16h25

Miss'Sensei
Rainbow
Ban(an) ^^
Wiadomości: 1 054

Link do zewnętrznego obrazka

Moja panna jest typową, ześwirowaną kobietą z psychiatryku.

Offline

#1040 06-06-2014 o 16h33

Miss'OK
Evelyn
陶磁器人形
Miejsce: Kraków
Wiadomości: 1 617

Chyba nie muszę dodawać komentarza.

Link do zewnętrznego obrazka

Offline

#1041 06-06-2014 o 16h46

Miss'ujdzie
nana26
:)
Miejsce: Kraina Grzybów
Wiadomości: 210

Przedstawiam państwu prawdziwą polską DRESIARĘ  /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png 

Oczywiście z buteleczkę po alkoholu, oto nasza pani jest świeżo po procentach które spożyła pod trzepakiem z kumpelkami  Czesiom i Zośką


A oto szefowa tej brygady oto BRYGIDA

//photo.missfashion.pl/pl/1/29/moy/22911.jpg

Offline

#1042 06-06-2014 o 21h20

Miss'Fuzja
Jessica23
...
Miejsce: Wrocław
Wiadomości: 5 291

"Typowy Polak na wakacjach" (oczywiście to tylko żarty /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png )

1. Zawsze ma ze sobą reklamówkę z Biedronki. Nikt nie wie co tam nosi. Hotelowi ochroniarze mają go na oku.
2. Jak ognia unika słońca. Na twarzy zielony krem przeciwsłonecznych dla dzieci z filtrem 50.
3. W obawie o udar słoneczny, nigdy nie zdejmuje z głowy swojej ukochanej czapki z daszkiem, która nosił jeszcze w podstawówce.
3. Pojechał wypocząć, ale... o 6 rano wstaje i biegnie zwiedzać, nie może przegapić niczego, nawet pobliskiego szaletu miejskiego. Oczywiście wszystkie obiekty zostają sfotografowane. Aparat zawsze wisi na szyi, nie można go spuścić z oka.
4. Kupił już cioci, babci i sąsiadce z dołu pamiątki "Made in China".
5. W lecie nosi sandały, nie uznaje jednak potrzeby zrezygnowania ze skarpet.
6. Zawsze biała koszulka włożona w wysoko podciągnięte spodenki, mocno owinięte paskiem.
7. Na nodze tatuaż z logo budki z chińskim jedzeniem za rogiem.

Inspiracja :



Link do zewnętrznego obrazka


http://i60.tinypic.com/2m7uio7.gif

Offline

#1043 13-06-2014 o 22h49

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Jessica23 przez PhotoFiltre.  /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png
Chciałam, by wyszło coś oryginalnego /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Offline

#1044 14-06-2014 o 11h34

Miss'wow
jula209
...
Miejsce: Kamionka Wielka
Wiadomości: 713

Nina208 ,a można tak?


http://40.media.tumblr.com/4546d6fef90b323bc8c73d7f244c6743/tumblr_mtc85tNQDk1sctigpo1_500.jpg

Offline

#1045 14-06-2014 o 12h32

Miss'całkiem całkiem
Clawdeen
...
Wiadomości: 94

Raczej nie, w końcu to nie jest konkurs na ubranie miss w programie graficznym /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png


take me somewhere nice

Offline

#1046 14-06-2014 o 15h33

Miss'wow
Aiamate
...
Miejsce: gdzieś tam na tęczy końcu
Wiadomości: 690

Zgłoszenia składamy w postaci wklejenia zdjęcia z miss w odpowiednim stroju.

Nina208, gdyby stworzenie takiej stylizacji było w ramach możliwości gry, bez wspierania się programami graficznymi byłaby to genialna stylizacja. Jest oryginalna, szokuje i rozbawia... ale nie możemy jej brać pod uwagę /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/sad.png

Offline

#1047 15-06-2014 o 10h09

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

No ale o programach nie było mowy w regulaminie. Strój jest, aczkolwiek dół jest nieco przerobiony, po za tym elementy jedzenia są z supermarketu...

Offline

#1048 15-06-2014 o 12h14

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Nina208 w regulaminie nie było wiele wspominane ale jednak zdrowy rozsądek chyba każdy posiada /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png Jeśli chcesz próbkę mogę ci w photoshopie przerobić tak kreację, że nie poznasz poszczególnych elementów a będą dalej z gry ^^, więc idąc tym torem zacznie się konkurs na umiejętności graficzne a nie pomysły strojowe.No i na upartego na logikę idąc jak Aiamate wkleiła "wklejenia zdjęcia" może się odnosić do użycia niczego innego tylko właśnie tego kliknięcia w szafie co masz pod ikonka aparatu /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png
Pomysł i wykonanie bardzo fajne chociaż i tak niedociągnięte skoro już się bawiłaś programem.
Swoją drogą spóźnione ale szczere gratulację za podium, ja tym razem odpadam z tematem jestem za drętwa na to xDD

Offline

#1049 15-06-2014 o 12h32

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Przestań się czepiać, bo widocznie to ty masz problem ze zdrowym rozsądkiem. Mam gdzieś co myślisz, bo to nie jest konkurs na najpiękniejszą kreację( że ma być nie wiadomo jak zrobiona, co sugerujesz, że lepiej byś to zrobiła) tylko na kreatywność chociażby. Nie przerobiłam tego nie wiadomo jak, tylko dół sukienki.
Już nie będę się czepiać tego regulaminu, ale daruj sobie takie komentarze. No ale przyznam Ci rację, że mogłoby się zacząć tak, że co raz więcej osób by się bawiło programami i wyszedł by inny konkurs na najlepsze przeróbki.
Usuwam swoją pracę konkursową i uważam ten temat za zamknięty. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Offline

#1050 15-06-2014 o 13h13

Miss'wow
Aiamate
...
Miejsce: gdzieś tam na tęczy końcu
Wiadomości: 690

Ehjo... będzie trzeba dorobić kolejną gwiazdkę do regulaminu (i tak dobrze, że tyle edycji udało się przetrwać z samymi zdjęciami). ^^"

Przy okazji przypominam, że został jeszcze jeden dzień na zgłoszenia do konkursu. Wyniki pojawią się tak szybko jak to będzie możliwe <sesja dalej wgryza się w karki jurorkom i graficzce>

Jak na razie Roxy, zwyciężczyni poprzedniej edycji, dostała swój specjalny prezent (doklejony to postu z wynikami) /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Offline

Dyskusja zamknięta

Strony : 1 ... 40 41 42 43 44 ... 66