Strona główna

Forum - Missfashion.pl, gra o modzie dla dziewczyn!

Dyskusja zamknięta

Strony : 1 ... 33 34 35 36 37 ... 66

#851 27-03-2014 o 16h28

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

1 miejsce! /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png No tego to się nie spodziewałam /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png)
Gratuluję reszcie /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png

Offline

#852 27-03-2014 o 19h25

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 8

Witajcie! Pewnie każda z Was ma swoje marzenia, oto złota rybka Anneczkaa, która je spełni. Uwaga, macie do dyspozycji tylko trzy życzenia, więc rozsądnie je wykorzystajcie. W dłoni trzyma butelkę z wiadomością, którą dawno temu ktoś rzucił w morskie głębiny. Śpieszcie się, bo za chwilę rybka machnie ogonem i schowa się wśród rafy koralowej, zostawiając po sobie błyszczący brokat.

Link do zewnętrznego obrazka

Offline

#853 27-03-2014 o 19h50

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Bawww dziękuję ślicznie za drugie miejsce! I gratuluję reszcie dziewczyn z podium, szczególnie drogiemu Oskarowi, bo pomysł świetny - wykonanie zresztą też ^^

A teraz atakuję z może nieco... hmm delikatną i nudną (imho) stylizacją.
Proszę państwa, oto nenufar. Delikatny kwiat, unoszący się na tafli wody, wyrastający z dna...
Łańcuch na szyi miss na sugerować długą podwodną łodygę, tak samo jak roślinki na jej nogach, żółte elementy to środek kwiatu, a różowa maska na oczach to delikatnie zaróżowione wnętrze płatków.
//photo.missfashion.pl/pl/1/24/gd/18937.jpg

Spoiler (kliknij, aby zobaczyć)

Ostatnio zmieniony przez dyokira (28-03-2014 o 18h01)

Offline

#854 27-03-2014 o 20h57

Miss'na całego
Yuki18
...
Wiadomości: 395

To ja tak jeszcze w poprzednim klimacie:
"Dobry wieczór, Państwu.
Oh, sama nie wiem co powiedzieć...
Dziękuję mojej mamie, że mnie urodziła.
Koleżance, która poleciła mi tą grę. Jurorkom, które doceniły mój trud.
Ale przede wszystkim dziękuję dostawcy internetu, bo bez niego nie byłoby mnie tutaj. Gratulacje dla nina8, (uf, że też nie zepchnęła mnie jeszcze z tego stopnia) i dla reszty wspaniale wystylizowanych panienek.
I oczywiście dziękuję i gratuluję sobie, że mam takie szalone pomysły, żeby na galę oskarową przebrać się za Oskara.
<szlocha>" /modules/forum/img/smilies/bimbo/malheureuse.gif


Link do zewnętrznego obrazka
Alternatywne Wybory Miss Fashion aktywowane! LOL!

Offline

#855 28-03-2014 o 09h26

Miss'OK
Lola886
...
Miejsce: Bielsko-Biała
Wiadomości: 1 691

och, nie! biedny łabędz wpadł w sidła potężnego wiru wodnego.. biedactwo nie wie, że powinien płynąć z prądem wody i bezskutecznie próbuje się wyrwać z wodnego wiru, tym samym pogrążając się w wodnej otchłani.. czy łabędz wygra walkę z tak silnym żywiołem..?


  //photo.missfashion.pl/pl/1/24/moy/18922.jpg


inspiracja;)

//photo.missfashion.pl/pl/1/24/moy/18923.jpg  //photo.missfashion.pl/pl/1/24/moy/18924.jpg


..prawdziwa sztuka?..być sobą w dzisiejszych czasach..


Offline

#856 29-03-2014 o 20h16

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

PS. W moim dyplomie jest błąd w nicku, powinno być Nina208, a nie nina8 /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png
Wychodzi na to, że zwyciężyła inna użytkowniczka /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/tongue.png
Tak czy siak dziękuję za to ogromne wyróżnienie /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png
I jeszcze raz gratuluję pozostałym zwyciężczyniom /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png

Offline

#857 29-03-2014 o 21h35

Miss'na całego
polka123
...
Miejsce: Szczecin
Wiadomości: 394

//photo.missfashion.pl/pl/1/24/moy/19036.jpg

Moja miss jest syreną. I to nie byle jaką syreną, tylko syreną z MAKO.
Jest bardzo uśmiechnięta, bo dopiero skończyła swoją pieśń, i dostałą oklaski na stojąco!
W ręce trzyma dzban z wodą, który symbolizuje, iż pochodzi z morskich wód.
Cała stylizacja powinna przypominać o dziecięcych marzeniach zostania syreną. Ja zawsze sobie to tak wyobrażałam /libs/php/pun/views/smilies/smile


Gdy Cię nie widzę nie wzdycham, nie płaczę
Nie tracę zmysłów kiedy Cię zobaczę.
Jednakże, gdy Cię długo nie oglądam czegoś mi braknie, kogoś widzieć żądam !
I tęskniąc zadaję sobie pytanie :
Czy to jest przyjaźń ? Czy to jest kochanie ?
(...)

                                                               A. Mickiewicz ,, Niepewność``

Offline

#858 29-03-2014 o 23h19

Miss'OK
Sniezyczka
...
Wiadomości: 1 278

Na brzeg morza po wielkim sztormie z głębin morskich została wyrzucona pokaźna, kolorowa meduza.

Meduza to forma swobodnie pływająca, pelagiczna, z galaretowatym ciałem, zwykle w kształcie dzwonu lub parasola. Żyje niedługo, bo tylko kilka miesięcy. Za pożywienie służy jej plankton a jej kolor i wielkość zależy od morza lub oceanu a także głębokości na jakiej się znajduje. Niektóre z gatunków są niegroźne pomimo ogromnych rozmiarów, inne zaś lekceważone potrafią zostawić na ciele okropne poparzenia. Wiedzieliście, że meduza nie ma mózgu? Całe ciało otoczone jest pierścieniami nerwowymi,które pełnią tę funkcję.


Link do zewnętrznego obrazka

Od wielu lat bardzo lubię nurkować w ciepłych morzach, podziwiając dno bogate w roślinność i zwierzęta. Wśród koników morskich, małych rybek i krabów biegających po dnie wypatrzeć można meduzy o przeróżnych kształtach i kolorach.  Parzydełka mojej miss są w kolorach pomarańczowym i różowym a kapelusz jest w kolorze białym. Jej delikatne ciałko ukazałam w wielu warstwach materiału. Włosy składają się na kapelusz a makijaż i karnacja oddają podwodny styl życia. Rybka jest jedną z mieszkanek morza i wraz z meduzą płyną w tym samym kierunku...

Inspiracja:


Link do zewnętrznego obrazka
Jeśli masz niższy poziom MN bardzo proszę rzuć mi dwa wyzwania bez zakładu /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Offline

#859 30-03-2014 o 00h18

Miss'Sensei
lillchen
Pani Fioletu i Pochodnych
Miejsce: KremLove
Wiadomości: 976

//photo.missfashion.pl/pl/1/24/moy/19043.jpg
Jako że namiętnie grywam w Heroes of Might and Magic, z wodą skojarzył mi się... żywiołak wody. Żywiołak, jak podaje wikipedia, jest istotą magiczną o nieokreślonym kształcie, utożsamianą z danym żywiołem. Kto grywa w strategie, z pewnością żywiołaka widział nieraz, a zapewne i zdarzało mu się go przywołać. Właśnie stąd wzięła się moja pani żywiołak. W ogniu walki przywołał ją pewien pechowy mag... nie spodziewał się, biedaczysko, że zamiast obmierzłego czegoś z rybim ogonem albo bezkształtnej wodnej masy dostanie mu się do walki śliczna panna z rybą uczepioną sukienki z wodorostów. Po bitwie, na szczęście wygranej, pani żywiołak jakimś cudem nie zniknęła, lecz została z naszym pechowym magiem i wzięła z nim ślub, a potem mieli bandę dzieci, które lały się przez ręce...
A ponieważ nie można dostać ujemnych punktów za historię, powyższy płód mej półsennej wyobraźni zostawię ku potomnym. W bonusie macie żywiołaczkę w ślubnym welonie i z mgłą wyobrażającą fontannę, która lada chwila może się skierować na wroga. Nie zadzierajcie z tą panią. Będziecie mieć przechlapane!

Offline

#860 30-03-2014 o 08h22

Miss'Sensei
Joanna
...
Miejsce: People will say, black or white but the world is so GRAY!
Wiadomości: 1 071

Kiedy zobaczyłam temat konkursu związanego z woda od razu przez mysl przebieglo mi Free! Po krótkim zastanowieniu doszłam do wniosku że moznaby kogoś z tego anime upodobnic do syreny a ze sa tu tylko dziewczyny to zrobilam wersje Kou jako Panny Boginki Wody z ogonem i rybką /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png


Link do zewnętrznego obrazka



Spoiler (kliknij, aby zobaczyć)

Offline

#861 30-03-2014 o 14h04

Miss'gadułka
Lynn
Powinni zrobić anime o ojcu Boruto!
Miejsce: Gdzieś między sadyzmem a przerwą obiadową
Wiadomości: 3 258

Po zapoznaniu się z tematem stwierdziłam, że moja obecna stylizacja się nada /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

//photo.missfashion.pl/pl/1/24/moy/19078.jpg

Opis: Moja Miss jest teraz wróżką, opiekującą się nawadniającym ogród stawem. Jak wiadomo woda nie jest zawsze idealnie czysta, co odzwierciedla właśnie jej wygląd: pełno tu glonów, jakie rozwinęły się w zbiorniku, czy też strąconych z łodyżek kwiatów i ich płatków. Sama wróżka, jak widać ma włosy potargane, a z jej oczu płyną łzy rozpaczy - zarówno ogród, jak i jej sadzawka, zostały opuszczone i od dawien dawna są zaniedbane.



https://data.whicdn.com/images/302401948/original.gif

Offline

#862 30-03-2014 o 21h05

Miss'Fuzja
Jessica23
...
Miejsce: Wrocław
Wiadomości: 5 291

Przedstawiam... trawę morską czyli potocznie mówiąc WODOROSTY /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png

Link do zewnętrznego obrazka

Inspiracja m.in. :

Link do zewnętrznego obrazka


http://i60.tinypic.com/2m7uio7.gif

Offline

#863 30-03-2014 o 22h53

Miss'Sensei
dona2
...
Miejsce: Kraków
Wiadomości: 793

Podwodny świat musi mieć swojego władcę. Jak wiadomo królem wód i oceanów jest Posejdon. Ale to nie jego przedstawię tylko jego jedyną córkę, która kiedyś obejmie tron.

A oto córka Posejdona:
//photo.missfashion.pl/pl/1/24/moy/19105.jpg

Offline

#864 01-04-2014 o 11h22

Miss'wow
jula209
...
Miejsce: Kamionka Wielka
Wiadomości: 713

Piękne podium dziewczyny!
Link do zewnętrznego obrazka

Wiem,że już kilka dziewczyn padł na pomysł ,,syrena'',ale ja też bardzo chciałam ją zrobić!
OK coś teraz o mojej stylizacji.
W głębi oceanu,gdzie żaden człowiek jeszcze nie dotarł,jest królestwo.NIEZWYKŁE królestwo!A w tym królestwie żyją zwierzęta morskie i...syreny!A król tego królestwa,Posejdon,miał 7 córek.Każda kochała jeden z siedmiu kolorów tęczy.Ja wam przedstawie Arielkę ,najmłodszą z córek.


http://40.media.tumblr.com/4546d6fef90b323bc8c73d7f244c6743/tumblr_mtc85tNQDk1sctigpo1_500.jpg

Offline

#865 01-04-2014 o 18h52

Miss'ok
Nocturne3
Jeśli chcesz, by nikt cię nie poznał to przebierz się za człowieka!
Miejsce: Ankh-Morpork
Wiadomości: 52

//photo.missfashion.pl/pl/1/25/moy/19245.jpg

Moja miss postanowiła wybrać się w rejs na Hawaje. Niestety statek rozbił się o skały, a ona jako jedyna przeżyła. Ale skoro żyje to czemu jest taka wściekła? A no jej ukochane spodnie są w strzępach, włosy ma w rozsypce, a jej skóra spiekła się na słońcu. Ciągle lata obok niej jakieś robactwo, a żeby nie oszaleć gada ze znalezioną czaszką nazwaną "Hans". Wszystko ją boli, a najbardziej zranione udo. Kończą jej się zapasy pożywienia i wody.
Miejmy tylko nadzieję, że nie skończy jak Hans.
A miał być to taki przyjemny urlop...

Offline

#866 01-04-2014 o 19h52

Miss'Złota
nelumi
Miejsce: Pomocnik moderatora
Wiadomości: 14 574

//photo.missfashion.pl/pl/1/25/moy/19252.jpg

Moja miss jest dziś rekinem. W walce z innym o pożywienie straciła oko jak i odniosła obrażenia na ogromnej szczęce z mocnymi zębami, resztki krwi, które nie rozpłynęły się w wodzie zaschły na jej skórze, a rany zastąpiły blizny. Na jej pasie znajduje się kilka roślinek, które zaplątały się w płetwę podczas przepływania niedaleko rafy koralowej. "Pobłyskujące" malutkie elementy na ubraniu i płetwie to plankton, którego w morzu od groma :>

Ostatnio zmieniony przez nelumi (01-04-2014 o 20h10)

Offline

#867 02-04-2014 o 08h47

Miss'na całego
HankaPL
...
Miejsce: I tak znajdę Twoje kaczki!
Wiadomości: 427

Link do zewnętrznego obrazka
Zgłaszam  się! /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png
Teraz zejdę na tereny bardziej zimne. Przedstawiam wam moją foczkę, która wypływała w morze, by zdobyć pożywienie. Jednak to co nastąpiło, musiało nastąpić! Foka pływała w morzu, tak jak zawsze. Zaczepiła czymś o ogon... To była sieć rybacka. Rybacy byli zdziwieni! Oczywiście foki nie mogli wypuścić, było by żal ją stracić... Nawet nie pomyśleli o tym, że odciągają fokę od jej domu. Zawieźli ją do zoo. Z czasem zaczęli ją tresować...  I dlatego wzięła się tu piłka.

Offline

#868 04-04-2014 o 21h02

Miss'wow
Aiamate
...
Miejsce: gdzieś tam na tęczy końcu
Wiadomości: 690


WYNIKI XIX ALTERNATYWNYCH WYBORÓW MISS FASHION
pt. Podwodny Świat


//photo.missfashion.pl/pl/1/25/moy/19372.jpg


/modules/forum/img/smilies/epingle.gifSerdeczne gratulacje dla:/modules/forum/img/smilies/epingle.gif
//photo.missfashion.pl/pl/1/25/moy/19373.jpg
//photo.missfashion.pl/pl/1/25/moy/19374.jpg
1 miejsce- @Dyokira
Średnia głosów wynosi 9,6


//photo.missfashion.pl/pl/1/25/moy/19375.jpg
//photo.missfashion.pl/pl/1/25/moy/19378.jpg
2 miejsce- Jessica23
Średnia głosów wynosi 9,4


//photo.missfashion.pl/pl/1/25/moy/19376.jpg
//photo.missfashion.pl/pl/1/25/moy/19379.jpg
3 miejsce- HankaPL
Średnia głosów wynosi 8,87


Na szczególne wyróżnienie zasłużyły:
//photo.missfashion.pl/pl/1/25/moy/19377.jpg 
Maka
//photo.missfashion.pl/pl/1/25/moy/19380.jpg

Lola886
//photo.missfashion.pl/pl/1/25/moy/19381.jpg

Gratulujemy i zapraszamy do dalszej zabawy!
rkwcz / Aiamate / Aria

Ogromne dzięki dla Aiamate za godne zastępstwo rkwcz. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png

Serdeczne podziękowania dla Nina208 i Yuki18 za bycie jurorkami w tym temacie!
Dziękujemy pięknie!  /modules/forum/img/smilies/bimbo/bisous.gif

*********************************************************************************************
/modules/forum/img/smilies/epingle.gif Kolejne wybory czas zacząć!/modules/forum/img/smilies/epingle.gif

//photo.missfashion.pl/pl/1/25/moy/19382.jpg

Tak, tak, dobrze widzicie!  /modules/forum/img/smilies/sourire.gif
Dwudziesty temat postanowiłyśmy poświęcić niepozornemu zestawowi, który każda z nas ma w swojej szafie.
Sięgnij na dno szafy i z bluzki Sikorki i/lub spódnicy Peret stwórz zupełnie niepowtarzalną i zachwycającą stylizację.
Puść wodze wyobraźni, odkryj drzemiący potencjał i daj im nowe życie!
Casual na spacer, stylówa do dyskoteki czy na koncert a może nawet fantastyczny strój?
Wierzymy w waszą kreatywność! /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

*UWAGA 1! Buty Sandy, choć należą do tego zestawu nie biorą udziału w konkursie - to byłoby zbyt proste /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png
*UWAGA 2! Bluzka i spódnica muszą być widoczne. Uważaj aby nie skryć pod warstwami /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png


Wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszamy!
Zgłoszenia przyjmujemy do Piątku (11 kwietnia), godz. 10:00.
Wyniki pojawią się jak najszybciej. Bądźcie kreatywni!


Jury będzie wyłaniać zwyciężczynie, zgodnie z podanymi kryteriami:
zgodność z tematem (1/10)
kreatywność (1/10)
ogólne wrażenie (1/10)
dopasowanie makijażu i włosów (1/10)
dodatki (1/10)
średnia, która będzie oceną główną.

Nagrody sponsoruje: rkwcz
(a może TY jako nasz nowy grafik? /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png )


Wyłonimy w ten sposób trzyoosobowe podium oraz w przypadku szczególnych stylizacji, wyróżnienie. Podium otrzyma od nas trofeum oraz dyplom. Dodatkowo pierwsze miejsce zostanie gościnnym jurorem w kolejnej kategorii! Wyróżnienia otrzymają dyplomy. Można zgłaszać się do każdego tematu, ale tylko raz na temat. Zgłoszenia składamy w postaci wklejenia zdjęcia z miss w odpowiednim stroju. Można dodać krótką historię postaci, jeśli taką wymyślimy, a może ona ułatwić odbiór stylizacji.

/modules/forum/img/smilies/epingle.gif Powodzenia i miłej zabawy! /modules/forum/img/smilies/epingle.gif

Offline

#869 04-04-2014 o 22h39

Miss'Fuzja
Jessica23
...
Miejsce: Wrocław
Wiadomości: 5 291

O jojojoj! Jak super, jak mi miło, jaka jestem happy! /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png Podium jest bardzo zacne tym bardziej się cieszę. Foczkę po prostu pokochałam od pierwszego wejrzenia. UUU!!! Wyróżnienia również cudowne. Dodam, że jestem kompletnie zaskoczona nowym tematem muszę się z tym przespać /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/tongue.png


http://i60.tinypic.com/2m7uio7.gif

Offline

#870 04-04-2014 o 23h48

Miss'OK
Evelyn
陶磁器人形
Miejsce: Kraków
Wiadomości: 1 617

Moje gratulacje. Dwie faworytki na podium /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png Wodorost Jessici23 i nenufar dyokiry po prostu musiały się tam znaleźć! Bardzo ładne wyróżnienia.
Nowy temat jest...ekhm...oryginalny. Tego jeszcze nie było /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/tongue.png Aż jestem ciekawa, co tam dziewczyny natworzą.

Offline

#871 05-04-2014 o 13h44

Miss'wow
jula209
...
Miejsce: Kamionka Wielka
Wiadomości: 713

Jako pierwsza zgłoszę sie,ale wiem,że i tak nic nie zajme. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/sad.png
Link do zewnętrznego obrazka
Użyłam różowej spódniczki Peret,a do niej czarne rajstopy,czarne na wysokim (bardzo wysokim) obcasie buty,białą bluzeczkę z kołnierzykiem,kurteczka w odczeniu zgniłej zieleni,torba brązową z frędzlami,złota bransoletka,cudne,czarne kolczyki.Moja mis jest bardzo uśmięchnięta,gdyż,w poprzednim konkursie na podium były jej faworytki.


http://40.media.tumblr.com/4546d6fef90b323bc8c73d7f244c6743/tumblr_mtc85tNQDk1sctigpo1_500.jpg

Offline

#872 05-04-2014 o 13h56

Miss'OK
Lola886
...
Miejsce: Bielsko-Biała
Wiadomości: 1 691

gratuluję 3 paniom z podium, genialne stylizacje!/vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png dziękuję za kolejne wyróżnienie../vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png ja to mam szczęście do tych wyróżnień..heheh


..prawdziwa sztuka?..być sobą w dzisiejszych czasach..


Offline

#873 05-04-2014 o 19h52

Miss'na całego
Yuki18
...
Wiadomości: 395

Podejmuję wyzwanie!

//photo.missfashion.pl/pl/1/25/moy/19459.jpg

Moja Yuki idzie na kawę z przyjaciółkami.
"Długo szukała w szafie odpowiedniej bluzki. JEST! Na samym dnie leżała zapomniana Sikorka. "Ale sentymentalnie się zrobiło..."- pomyślała wspominając stare poziomy. Pamiętała, że długo musiała oszczędzać na nią. Heh, ile się wydarzyło od tamtego czasu. Uhu...
Ubrała więc bluzkę z ptasim nadrukiem, na tyle krótką oby odsłaniała jej pępek z nowym kolczykiem od Gwiazdy. "Dziewczyny padną z wrażenia!" uśmiechnęła się, zakładając granatową marynarkę. Poprawiła nadkolanówki, sięgnęła po torebkę i radośnie stukając obcasami wyszła z mieszkania (zostawiając biednego Pieszczocha z całą zawartością szafy na podłodze)."


Link do zewnętrznego obrazka
Alternatywne Wybory Miss Fashion aktywowane! LOL!

Offline

#874 05-04-2014 o 23h22

Miss'na całego
Hetalia
...
Miejsce: Va'esse deireádh aep eigean
Wiadomości: 297

Ja z kolei postanowiłam uderzyć w lekko steampunkową stylizację z użyciem spódniczki Peret. W gruncie rzeczy jest to całkiem ładna szmatka, która pasuje do wielu ciuchów i trochę mi szkoda, że ma niezbyt dobrą ,,reputację" wśród użytkowniczek.

PS. Przepraszam za otyłą miss ^^

Link do zewnętrznego obrazka


http://i66.tinypic.com/16ay0id.jpg

Offline

#875 06-04-2014 o 00h58

Miss'na całego
Roxy
...
Wiadomości: 329

Gratulacje dla pań na podium,świetne stylizacje.

Ja również postanowiłam wypróbować swoich sił w nowym temacie.A oto moja lekko zwariowana stylizacja.

Link do zewnętrznego obrazka


               Link do zewnętrznego obrazka

Offline

Dyskusja zamknięta

Strony : 1 ... 33 34 35 36 37 ... 66