Strona główna

Forum - Missfashion.pl, gra o modzie dla dziewczyn!

Dyskusja zamknięta

Strony : 1 ... 32 33 34 35 36 ... 66

#826 16-03-2014 o 08h39

Miss'na całego
HankaPL
...
Miejsce: I tak znajdę Twoje kaczki!
Wiadomości: 427

Link do zewnętrznego obrazka
Niby rozdanie Oscarów to czemu moja miss jest taka smutna? Zaliczyła wpadkę! Była tak zadowolona, uśmiechnięta i szczęśliwa, bo szła po swojego Oscara! Idąc po niego zachaczyła o swoją sukienkę i niestety się przewróciła! Cała sala wybuchła śmiechem, ona sama ze wstydu zrobiła się czerwona jak burak, a najgorsze jest to, że wszystko było nagrywane i puszczane na żywo w telewizji!

Offline

#827 16-03-2014 o 09h09

Miss'Sensei
dona2
...
Miejsce: Kraków
Wiadomości: 793

A skoro już stanęło się na podium to można dalej brać udział?

Offline

#828 16-03-2014 o 09h42

Miss'OK
Lola886
...
Miejsce: Bielsko-Biała
Wiadomości: 1 691

świetne podium, gratuluję Wam dziewczyny!/vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png a nowy temat bardzo interesujący../vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png


..prawdziwa sztuka?..być sobą w dzisiejszych czasach..


Offline

#829 16-03-2014 o 10h11

Miss'ujdzie
rkwcz
...
Wiadomości: 235

dona2 napisał

A skoro już stanęło się na podium to można dalej brać udział?

Tak, pod warunkiem, że w tej edycji nie jesteś jurorem goscinnym /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png


Spoiler (kliknij, aby zobaczyć)

Offline

#830 16-03-2014 o 12h04

Miss'OK
Sniezyczka
...
Wiadomości: 1 278

Dziękuję za wyróżnienie! Nie spodziewałam się pierwszego miejsca. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png Na podium spodziewałam się Roccoco i nelumi. Chętnie zajmę się rolą gościnnego jurora, tym bardziej, że nie mam pomysłu na nowy temat /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/tongue.png


Link do zewnętrznego obrazka
Jeśli masz niższy poziom MN bardzo proszę rzuć mi dwa wyzwania bez zakładu /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Offline

#831 16-03-2014 o 13h12

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Brawo dla zwyciężczyń, szczególnie dla Roccoco, której mocno kibicowałam /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

A temat kolejnej edycji wyjątkowo mi podpasował, wiadomo - Ellen i jej słynne selfie... Czymże byłyby Oscary bez charyzmatycznego gospodarza? Oto sama Ellen Degeneres - jej "wróżkowa" kreacja podczas tegorocznej gali powaliła mnie na kolana XD
Link do zewnętrznego obrazka

Spoiler (kliknij, aby zobaczyć)

Ostatnio zmieniony przez dyokira (16-03-2014 o 13h13)

Offline

#832 16-03-2014 o 13h44

Miss'wow
jula209
...
Miejsce: Kamionka Wielka
Wiadomości: 713

świetne podium, gratuluję Wam dziewczyny!

Link do zewnętrznego obrazka

Rozstanie Oscarów,wielka presja,czy może ja dostanę Oscara ? A może ta Lady Gaga,albo Julia Roberts?!
Nagle cisza,ogłaszają wyniki słychac,jak mówią:
,,...A w tym roku Oscara za najlepszą aktorkę dostaje...''
Presja mnie żzera i słyszę moje nazwisko!  Jestem najszczęśliwszą osobą na świecie !


http://40.media.tumblr.com/4546d6fef90b323bc8c73d7f244c6743/tumblr_mtc85tNQDk1sctigpo1_500.jpg

Offline

#833 16-03-2014 o 17h44

Miss'na całego
Roccoco
I am selfish, private and easily bored. Will this be a problem?
Miejsce: Bordeaux
Wiadomości: 483

Ojej...drugie miejsce! Doznałam niezłego szoku, głównie przez to, że przestałam od jakiegoś czasu sprawdzać, czy nie pojawiły się przypadkiem wyniki. Dzisiaj wchodzę w skrzynkę i widzę, że ludzie mi gratulują a ja nie mam pojęcia czego. xD Dziękuję za takie wyróżnienie! I gratuluję Sniezyczce oraz Donie - bardzo zacne stylizacje. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png


http://i62.tinypic.com/jt1a87.gifhttp://i58.tinypic.com/qy73nc.gifhttp://i62.tinypic.com/jt1a87.gif

Offline

#834 16-03-2014 o 18h47

Miss'Fuzja
Jessica23
...
Miejsce: Wrocław
Wiadomości: 5 291

Hmmm... dziwne to podium... 1 i 2 miejsce rozumiem, strój dony jest piękny, ale chyba nie na temat przecież chodziło o to, aby pokazać jak my ubieramy się wiosną, ciężko mi wyobrazić sobie, że ktoś tak pomyka po ulicy /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png Myślę, że przez tą nieścisłość część osób mogło zgłosić słabsze stroje. Nie rozumiem również czemu w wyróżnieniach nie znalazł się np. strój dziewczyny chodzącej po górach, bo było to skromne, ale pomysłowe i bardzo realistycznie wykonanie, miłośniczka kwiatów też miała więcej polotu, nie obrażając nikogo. Bądź co bądź gratulacje dla wszystkich, szczególnie właśnie dla Sniezyczki i Roccoco bo ich obecność na podium nie jest dla mnie najmniejszy zaskoczeniem <3 /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Poniżej moje zgłoszenie. Moją miss poraził blask fleszy i dlatego na zdjęciu ma zamknięte oczy /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png

Link do zewnętrznego obrazka

Ostatnio zmieniony przez Jessica23 (16-03-2014 o 18h51)


http://i60.tinypic.com/2m7uio7.gif

Offline

#835 16-03-2014 o 22h59

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Gala oskarowa, wielkie widowisko pełne elegancji, przepychu i gwiazd. Co więc tu robi ta wybitnie nieelegancka miss? Przybyła, by zdobyć zdjęcie i autograf każdej ze swoich ulubionych gwiazd i, możecie być pewne, nie wróci do domu dopóki nie osiągnie swojego celu.

Link do zewnętrznego obrazka

Offline

#836 17-03-2014 o 12h54

Miss'OK
Lola886
...
Miejsce: Bielsko-Biała
Wiadomości: 1 691

//photo.missfashion.pl/pl/1/23/moy/18303.jpg


Ponieważ styl glamour (koronki, cekiny, mocne wycięcia, seksowne przezroczystości..) powrócił właśnie do łask, Lola postanowiła to wykorzystać, wybierając na galę rozdania Oscarów, bladoróżową suknię z koronki i z mocno wyciętymi plecami../vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png aby sukienka nie była zbyt wyzywająca obszyto ją udrapowaną falbaną, a ponieważ kreacja jest mocno zdobiona, Lola uzupełniła ją delikatną, srebrną biżuterią oraz kopertówką i sandałkami na szpilce w tym samym kolorze..


..prawdziwa sztuka?..być sobą w dzisiejszych czasach..


Offline

#837 18-03-2014 o 20h25

Miss'na całego
Yuki18
...
Wiadomości: 395

Oto i sprawca całego zamieszania:
//photo.missfashion.pl/pl/1/24/moy/18443.jpg

Wspaniały, olśniewający i cały ze szczerego złota rycerz, którego imię powoduje drżenie serca każdego aktora. Absolutnie nie mogło go zabraknąć w tak zacnym gronie gości Gali Nagród Akademii Filmowej. Oto i Oscar!

Trochę o samej stylizacji: Wzorowałam się na tej podobiźnie (makijaż- neutralny, męski, z mocno zarysowanym nosem). Naramienniki mają odwzorowywać szerokie barki rycerza a buty to czarne koturny- mają imitować czarną podstawkę (rolkę filmu) na której stoi statuetka. Wybrałam suknię i rękawiczki wyglądające jak lane złoto. 
Co do tarczy- na niej właśnie wygrawerowane jest imię zwycięzcy- może Twoje? /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png

Spoiler (kliknij, aby zobaczyć)


Link do zewnętrznego obrazka
Alternatywne Wybory Miss Fashion aktywowane! LOL!

Offline

#838 18-03-2014 o 22h06

Miss'Brązowa
eufrozyma
You only live once so don't be afraid of living
Miejsce: Warszawa
Wiadomości: 12 633

Link do zewnętrznego obrazka

Oscary to nie tylko bogaci aktorzy i niewygodne kiecki. Nie zapominajmy o tym, którzy później muszą ten cały bajzel sprzątnąć! Z kurzem, potem, brudem i łzami przegranych ze znudzoną miną zmaga się ekipa sprzątająca, w ręku dzierżąc symbol swojej niepodzielnej władzy – nie-jedyny i całkowicie powtarzalny – miotłę. Z entuzjazmem godnym rozdeptanego ślimaka nasza stojąca na czele grupy królowa dumnie kroczy przez kolejne pomieszczenia. Szmatka do czyszczenia szyb i luster powiewa jak narodowa flaga u pasa, a praktyczny fartuch z kieszeniami (!) chowa dziury wyszarpane w szarym (bardzo twarzowy, do tego nie widać brudu ani spranego koloru) golfie przez nadpobudliwego psa. Na straży pozornie niechlujnie upiętych włosów stoi niebieska szmatka, zmyślnie użyta jako opaska. Gumowe rękawiczki to oczywiście must-have tego sezonu!
Na nogi jeszcze wygodne buty i można podbijać (już zwinięty) czerwony dywan.

Spoiler (kliknij, aby zobaczyć)



(Skoro wszystko, co dotyczy Oscarów... xDD)

Ostatnio zmieniony przez eufrozyma (18-03-2014 o 22h06)


Miss Fashion Info – Misje Halloween 2017 | Instagram

Offline

#839 20-03-2014 o 18h09

Miss'Sensei
Joanna
...
Miejsce: People will say, black or white but the world is so GRAY!
Wiadomości: 1 071

Musze przyznać że w tym roku jakos bacznie Gali Rozdania Oscarów nie śledziłam ale pare dni po tym weszłam na portal plotkarski i aż zaskoczyły mnie w tym roku suknie niektórych gwiazd a szczegolnie Lady Gaga która nie zrobiła w tym roku jakiejś "imponującej" stylizacji tylko ubrała sie po prostu eleganco i z klasą. Więc w stylizacji na konkurs wzięłam dość spory zarys i oto tego efekty /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Link do zewnętrznego obrazka

Offline

#840 20-03-2014 o 19h03

Miss'wow
Aiamate
...
Miejsce: gdzieś tam na tęczy końcu
Wiadomości: 690

PROSZĘ O UWAGĘ!

Niniejszym ogłaszam, że termin wysyłania zgłoszeń został przedłużony do 25 marca godz.10:00.

Od tej edycji koniec zgłoszeń i wyniki będą pojawiały się w środku tygodnia.
(ze względu na napięty grafik naszego wspaniałego i jedynego Grafika rkwcz /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png)
Za utrudnienia przepraszamy, wszystkie działania mają na celu usprawnienie systemu konkursu. Zmieniamy się dla Was <3


Dziękuję za uwagę i życzę miłej zabawy! /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Offline

#841 20-03-2014 o 19h30

Miss'OK
Foxglove
Big, bad Fox
Miejsce: Yharnam
Wiadomości: 1 545

W środku tygodnia czyli kiedy, może w piątki wieczorem lub soboty rano jak pewien inny konkurs na forum? /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/roll.png Bo chyba nie macie na myśli środy, skoro we wtorek zamykacie zgłoszenia. Co jak co, ale chyba jeszcze tak szybko wyników nie było /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/roll.png

Ostatnio zmieniony przez Foxglove (20-03-2014 o 19h36)

Offline

#842 20-03-2014 o 20h13

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Moja miss zdobyła Oscara i z uśmiechem pozuje do zdjęć.
Jest tak oblegana przez dziennikarzy, że musi jej towarzyszyć ochroniarz.

//photo.missfashion.pl/pl/1/24/moy/18501.jpg

Offline

#843 21-03-2014 o 08h22

Miss'na całego
Yuki18
...
Wiadomości: 395

Foxglove napisał

W środku tygodnia czyli kiedy, może w piątki wieczorem lub soboty rano jak pewien inny konkurs na forum? /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/roll.png Bo chyba nie macie na myśli środy, skoro we wtorek zamykacie zgłoszenia. Co jak co, ale chyba jeszcze tak szybko wyników nie było /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/roll.png

Oj tam, oj tam. Ważne, że starają się coś zmienić! /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png Trzeba to docenić. Pewnie dokładną datę poznamy wraz z nowym konkursem. Jeżeli masz jakieś uwagi i "propozycje na rewitalizacje" napisz do Aiamate /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/roll.png


Link do zewnętrznego obrazka
Alternatywne Wybory Miss Fashion aktywowane! LOL!

Offline

#844 21-03-2014 o 09h41

Miss'całkiem całkiem
kasiaczek
...
Miejsce: Bielsko Biała
Wiadomości: 148

//photo.missfashion.pl/pl/1/24/moy/18518.jpg


Jedyna tak noc w roku . Moja Miss postanowiła że jak nie ma nominacji to chociaż będzie się najbardziej wyróżniać. Jej kreacja wręcz oślepia paparazzi . /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/roll.png

Offline

#845 21-03-2014 o 21h59

Miss'Electronic
Setarah
♥ "i teraz przypominała sobie, jak ten dotyk grzał ją" ♥
Miejsce: Pomocnik moderatora
Wiadomości: 11 474

Oscary to nie tylko gwiazdy, które odbierają nagrody i osoby sprzątające. To też bohaterowie filmów i książek, podstawą których stały się oceniane kreacje filmowe. Tym bardziej ciekawym wydaje się fakt narratora-śmierci, którego moja miss przedstawia. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png Śnieżnobiała cera, czarny, elegancki strój, złowróżebny wzrok.. A podobno mówił, że " naprawdę potrafi być wesoły. I przyjacielski. I sympatyczny. I życzliwy." 


Link do zewnętrznego obrazka

Ostatnio zmieniony przez Setarah (21-03-2014 o 22h02)


"kiedy człowiek pierwszy raz się zakochuje, jego życie nieodwracalnie się zmienia i choćby nie wiedzieć jak się próbowało, to uczucie nigdy nie zniknie."


"twoja wartość jest bezcenna"

Offline

#846 22-03-2014 o 11h46

Miss'ok
AIice
...
Wiadomości: 68

Stylizacja mojej miss jest inspirowana jedną z tegorocznych kreacji. Miała ją na sobie Gabourey Sidibe .
//photo.missfashion.pl/pl/1/24/moy/18628.jpg

PS: Specjalnie sprawiłam, że moja miss przytyła, jednak na tym kolorze skóry jest to mało widoczne.

Spoiler (kliknij, aby zobaczyć)

Offline

#847 26-03-2014 o 18h36

Miss'wow
Aiamate
...
Miejsce: gdzieś tam na tęczy końcu
Wiadomości: 690


And the Oscar goes to...
//photo.missfashion.pl/pl/1/24/moy/18840.jpg
//photo.missfashion.pl/pl/1/24/moy/18838.jpg


//photo.missfashion.pl/pl/1/24/moy/18847.jpg //photo.missfashion.pl/pl/1/24/moy/18847.jpg
Oskarowa noc pełna jest niespodzianek, dlatego pierwsze miejsce zdobywają dwie uczestniczki!

//photo.missfashion.pl/pl/1/24/moy/18841.jpg //photo.missfashion.pl/pl/1/24/moy/18842.jpg 

//photo.missfashion.pl/pl/1/24/moy/18848.jpg
//photo.missfashion.pl/pl/1/24/moy/18843.jpg 

//photo.missfashion.pl/pl/1/24/moy/18849.jpg
//photo.missfashion.pl/pl/1/24/moy/18844.jpg


/modules/forum/img/smilies/epingle.gif Wyróżnienie otrzymują: /modules/forum/img/smilies/epingle.gif
//photo.missfashion.pl/pl/1/24/moy/18852.jpg
//photo.missfashion.pl/pl/1/24/moy/18845.jpg

//photo.missfashion.pl/pl/1/24/moy/18846.jpg



Serdecznie wszystkim gratulujemy i dziękujemy za kreatywność!

Szczególne podziękowania dla Sniezyczka- naszej gościnnej jurorki /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png
/modules/forum/img/smilies/bimbo/bisous.gif


PODWODNY ŚWIAT
Zarządzamy pełne zanurzenie! Odkryj z nami wspaniałych mieszkańców oceanicznych głębin, raf koralowych i mielizn. A może wolisz słodkowodne klimaty?
Fauna, flora lub morska bryza
-wszystko co nurt porywa.


Bądź skarbem wyrzuconym na brzeg po sztormie lub daj się ponieść fali.
Uważaj aby nie wpaść w sieć, Rybeńko!
Bul,
bul,
bul...


Wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszamy! Zgłoszenia przyjmujemy do 2.04 (środa), godz. 10:00. Wyniki pojawią się jak najszybciej.  Bądźcie kreatywni!


Jury będzie wyłaniać zwyciężczynie, zgodnie z podanymi kryteriami:
zgodność z tematem (1/10)
kreatywność (1/10)
ogólne wrażenie (1/10)
dopasowanie makijażu i włosów (1/10)
dodatki (1/10)
średnia, która będzie oceną główną.




Wyłonimy w ten sposób trzyoosobowe podium oraz w przypadku szczególnych stylizacji, wyróżnienie. Podium otrzyma od nas trofeum oraz dyplom. Dodatkowo pierwsze miejsce zostanie gościnnym jurorem w kolejnej kategorii! Wyróżnienia otrzymają dyplomy. Można zgłaszać się do każdego tematu, ale tylko raz na temat. Zgłoszenia składamy w postaci wklejenia zdjęcia z miss w odpowiednim stroju. Można dodać krótką historię postaci, jeśli taką wymyślimy, a może ona ułatwić odbiór stylizacji.

/modules/forum/img/smilies/epingle.gif Powodzenia i miłej zabawy! /modules/forum/img/smilies/epingle.gif
/modules/forum/img/smilies/bimbo/clein-d-oeil.gif
___________________________________________________________________
UWAGA! OGŁOSZENIE!
POSZUKUJEMY GRAFIKA LUB RYSOWNICZKĘ CHĘTNĄ DO NAWIĄZANIA ŚCISŁEJ WSPÓŁPRACY!
Swoje zgłoszenia proszę wysyłać do Aiamate lub Aria
Dziękuję za uwagę /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Ostatnio zmieniony przez Aiamate (30-03-2014 o 18h06)

Offline

#848 26-03-2014 o 18h50

Miss'Fuzja
Jessica23
...
Miejsce: Wrocław
Wiadomości: 5 291

Dzięki za wyróżnienie, w końcu przełamałam złą passę w alternatywnych wyborach. Podium jest takie jak się spodziewałam tylko coś wam się kolejność pomieszała /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png ale i tak jestem zadowolona, gratulacje ! /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png


http://i60.tinypic.com/2m7uio7.gif

Offline

#849 26-03-2014 o 23h28

Miss'OK
Lola886
...
Miejsce: Bielsko-Biała
Wiadomości: 1 691

świetne podium! trzy moje faworytki zostały nagrodzone, a Oscar Yuki mega oryginalny!/vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png gratuluję wszystkim nagrodzonym i bardzo dziękuję za wyróżnienie../vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png


..prawdziwa sztuka?..być sobą w dzisiejszych czasach..


Offline

#850 27-03-2014 o 00h02

Miss'na całego
Maka
...
Wiadomości: 408

Akurat mam na sobie kreację inspirowaną morskimi stworzeniami, więc czemu by się nie zgłosić? /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png

Link do zewnętrznego obrazka

Oto moja rybeńka. Nie znam się na rybach, ale jeśli miałabym wybrać jakiś konkretny gatunek, powiedziałabym, że to bojownik syjamski albo raczej jego (jej?) personifikacja.

Offline

Dyskusja zamknięta

Strony : 1 ... 32 33 34 35 36 ... 66