Strona główna

Forum - Missfashion.pl, gra o modzie dla dziewczyn!

Dyskusja zamknięta

Strony : 1 ... 24 25 26 27 28 ... 66

#626 21-12-2013 o 14h10

Miss'gadułka
Sszyszka
...
Miejsce: Okolice Jeleniej Góry
Wiadomości: 3 443

//photo.missfashion.pl/pl/1/18/gd/13784.jpg

Robiąc tą stylizacje zainspirowałam się słodkim k-popem.
Dwa kroki w tył, podskok i obrót. Słodka mina.
-Mamy to.-powiedział reżyser. Właśnie skończyła ostatnią scenę do teledysku.
To ma być jej debiut. Słodka piosenka ''ding-ding'' która tak naprawdę nie ma sensu. Kilka słów typu ''sweet'' i ''ding- ding'' to tyle. Teledysk słodki. To na pewno będzie HIT!

Ostatnio zmieniony przez Sszyszka (21-12-2013 o 14h21)


|Ask|Blog|Instagram|

WRÓCIŁAM~~

https://45.media.tumblr.com/5e1ed6549c0d6ceeb4a08a5434504f7b/tumblr_nxw2qxPJIa1up7gxfo5_400.gifhttps://45.media.tumblr.com/57397f448f8e7f4e15ba1dba6d386309/tumblr_nxw2qxPJIa1up7gxfo1_400.gif

Offline

#627 22-12-2013 o 11h39

Miss'OK
Evelyn
陶磁器人形
Miejsce: Kraków
Wiadomości: 1 617

Muzyka poważna - klasyka i klasa.

Moja skrzypaczka przymyka powieki, daje się bez reszty ponieść muzyce i czuje ją całą swoją duszą /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

https://imagizer.imageshack.us/v2/260x430q90/191/mwza.png

Poniżej link do utworu, który szczerze kocham, który zainspirował mnie do stworzenia tej stylizacji i który powie resztę tego, czego mnie nie uda się wyrazić w słowach:

http://www.youtube.com/watch?v=k1-TrAvp_xs

Ostatnio zmieniony przez Evelyn (22-12-2013 o 11h42)

Offline

#628 23-12-2013 o 01h48

Miss'Sensei
lillchen
Pani Fioletu i Pochodnych
Miejsce: KremLove
Wiadomości: 976

//photo.missfashion.pl/pl/1/18/moy/13854.jpg
Trącała smyczkiem struny skrzypiec tak odruchowo, jak odruchowo myła zęby i zaplatała w warkocz sięgające połowy pleców włosy. Jej uwaga była rozproszona. Z zaciekawieniem spoglądała w stronę, skąd dolatywały fale zimna. Za szybą padał widoczny w świetle ulicznej latarni śnieg. Zdawało jej się, że czuje unoszącą się w powietrzu atmosferę nadchodzącego Nowego Roku i świąt Bożego Narodzenia. Jedyne, co w niej zostało staroświeckiego – miłość do tego magicznego czasu. Kolędy wygrywane na skrzypcach. Pachnąca lasem choinka. Rodzina przy stole. Biały obrus. Przymknęła marzycielsko oczy i znów miała wrażenie, że oprócz swoich perfum wyczuwa woń świąt, trudną do sprecyzowania, a przy tym najoczywistszą na świecie.
Przed wami - Alissa Bożanowa, młoda skrzypaczka z Petersburskiej Filharmonii. Za czasów szkoły średniej była zbuntowaną, pyskatą pannicą i na dowód swojego buntu ufarbowała grzywkę na różowo. Prócz tej fikuśnej grzywki, nad którą wzdychają wszyscy dyrygenci, z tamtych lat została jej znajomość z synem pewnego oligarchy, który po długim czasie milczenia przychodzi do niej z propozycją... małżeńską. Ona zostanie jego fikcyjną żoną, żeby mógł załatwić papiery, których potrzebuje, on w zamian da jej pieniądze na podróż wraz z orkiestrą do Paryża. I Alissa się zgadza, bo cóż ma, bidulka, zrobić? Paryż to nie byle co, a jej na taką podróż w życiu by nie starczyło, jej ledwie co starczy na elegancką suknię, w której czasami występuje, akompaniując lokalnej gwieździe pieśni "do kotleta" /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

A jakby ktoś pytał, fragment kursywą pochodzi z mojego opowiadania pt. "Wirtuozeria", skąd i wzięłam Alissę, by ją wam przedstawić.

Offline

#629 23-12-2013 o 09h46

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

//photo.missfashion.pl/pl/1/18/moy/13629.jpg

Powstanie punk rocka:Pierwsze zespoły punkowe pojawiły się w połowie lat 70. w trzech różnych zakątkach świata: Ramones, Television, Blondie, Suicide, Patti Smith Group i Richard Hell & the Voidoids w Nowym Jorku (USA), The Saints w Brisbane (Australia) i Sex Pistols, The Damned i The Clash w Londynie (Wielka Brytania). Były one związane z lokalnymi scenami, które tworzyły zespoły i publiczność; koncerty odbywały się w niewielkich klubach nocnych (najbardziej znane: The 100 Club w Londynie, CBGB's w Nowym Jorku, The Masque w Hollywood).

Moja miss bardzo lubi grać na gitarze elektrycznej i zarówno śpiewać szalone kawałki rocka.Bardzo chciała bym wyjechać do Nowego Jorku i zrobić karierę muzyczną na scenach muzycznych.Na razie musi się zadowolić tutejszymi klubami muzycznymi i rozwinąć swój talent muzyczny.Ma kilka fanów którzy trzymają za nią kciuki i kibicują jej na każdych koncertach.Cały czas ma nadzieję że spełnij się jej marzenie muzyczne i wyjedzie do Nowego Jorku na stałe i zrobi tam gigantyczną karierę muzyczną i zdobędzie złota płytę na gali muzycznej.

Ostatnio zmieniony przez Zorma (23-12-2013 o 09h47)

Offline

#630 23-12-2013 o 16h14

Miss'nieobczajona
Lawrence
...
Miejsce: Ełk
Wiadomości: 20

//photo.missfashion.pl/pl/1/18/moy/13892.jpg
Moja Miss śpiewa zarówno w kapeli jazzowej, jak i rockowej. Nie potrafi się powstrzymać, żeby w swojej karierze nie łączyć tych dwóch niemal zupełnie sprzecznych gatunków, tak więc i w swoim stroju dodaje luźny, jazzowy styl do mocnych dodatków. W końcu liczy się oryginalność!

Offline

#631 24-12-2013 o 02h00

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Gratuluję podium oraz dziękuję za wyróżnienie. Szczerze mówiąc to myślałam, że za mocno poszłam w fantastykę przy tym nurcie no ale miło mi niezmiernie za otrzymane wyróżnienie /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png
Jest późno ja sama zmęczona a więc na szybkiego przedstawię zamysł w wielkim skrócie.
Poniekąd jest to w jakimś stopniu interpretacja moich skojarzeń z wokalistką  zespołu Evanescence Amy Lee. Utwór który lubię najbardziej chyba nie istnieje ponieważ są perełki które mogę słuchać non stop. Tutaj jednak padło na tytuł "Sweet Sacrifice".
Gatunek muzyki rock,debatować nie będę czy podpada pod gotycki rock bo by mnie fani zlinczowali ale wokalistka ma na pewno ciągotki do dość nietypowych kreacji gorsetowych i obszernych czasami.Spróbowałam połączyć elementy aby pasowały pod coś wymyślnego,czerwonego nawiązującego do hmm przesłanki słowa "sacrifice" oraz samej wokalistki która ma bardzo jasną karnację czarne włosy i wyraziste oczy i usta /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png
//photo.missfashion.pl/pl/1/18/moy/13931.jpg

Offline

#632 24-12-2013 o 10h00

Miss'całkiem całkiem
Tina45
...
Wiadomości: 96

Miku  /modules/forum/img/smilies/bimbo/amoureuse.gif  //photo.missfashion.pl/pl/1/18/moy/13936.jpg


I believe i can fly ♥

Offline

#633 24-12-2013 o 10h47

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

//photo.missfashion.pl/pl/1/18/moy/13939.jpg

"...There's a lady who's sure all that glitters is gold
And she's buying a stairway to heaven."

Moja miss przybrała postać materialistycznej kobiety z jednego z najbardziej znanych i najpiękniejszych utworów zespołu, który wiele zmienił na scenie rockowej, a także we mnie - Led Zeppelin. Mimo, że moja stylizacja nawiązuję właśnie do 'Schodów do nieba', to doskonale oddaje postać całego rocka, ponieważ ten utwór jest jego kwintesencją i zawiera wszystkie elementy gatunku. A właśnie moim zamiłowaniem do rocka chciałam się podzielić w tej stylizacji. Może nie jest to typowe przedstawienie rocka. Zapewne wiele ludzi w rocku widzi czerń, dzikość, chaos. I dobrze, bo to prawda i umieściłam to w mojej stylizacji. Ale można zapomnieć, że jest też druga strona, którą trudniej odkryć. Ta czystość, odrodzenie, błogość zawarta pomiędzy strunami gitar elektrycznych. Takie jest "Stairway to heaven", taki jest rock w moich oczach. Pełen kontrastów. Mam nadzieję tylko, że nie jest martwy, choć widać, że już 'siwieje'. Ale w sercach prawdziwych rockmanów, nawet najstarsze utwory są wiecznie młode. Dlatego pomimo siwizny, która zaplotła się we włosach mojej miss, we włosach kobiety, kupującej schody do nieba, ona nadal jest pełna wigoru. Tak jak rock.

Ostatnio zmieniony przez Pixies (24-12-2013 o 23h55)

Offline

#634 24-12-2013 o 14h33

Miss'Sensei
ScarletWitch
...
Miejsce: England / London
Wiadomości: 1 003

//photo.missfashion.pl/pl/1/18/moy/13952.jpg

Ja jednak mam dziwną naturę, a więc muzyka też musi być wyjątkowa. Kocham gdy dostaje dreszczy w ciągu słuchania jej piosenek.
Zespół nosi nazwę Within Temptation i gra metal/rock symfoniczny - te wysokie dźwięki.
Moją ulubioną piosenką jest Final Destination i właśnie strój mojej miss pochodzi z okładki płyty owej piosenki.

Spoiler (kliknij, aby zobaczyć)



Wszystkie piosenki chwytają za serce, przynajmniej mnie. Tematyka piosenek zazwyczaj o zranionej dziewczynie itd. Ale to także zależy od danej piosenki.
Do innych tytułów które uwielbiam to: Iron, A demon's fate, Somewhere, Sanctus espiritus, Utopia.

Offline

#635 25-12-2013 o 13h12

Miss'Fuzja
Jessica23
...
Miejsce: Wrocław
Wiadomości: 5 291

ScarletWitch napisał

//photo.missfashion.pl/pl/1/18/moy/13952.jpg

Ja jednak mam dziwną naturę, a więc muzyka też musi być wyjątkowa. Kocham gdy dostaje dreszczy w ciągu słuchania jej piosenek.
Zespół nosi nazwę Within Temptation i gra metal/rock symfoniczny - te wysokie dźwięki.
Moją ulubioną piosenką jest Final Destination i właśnie strój mojej miss pochodzi z okładki płyty owej piosenki.


Wszystkie piosenki chwytają za serce, przynajmniej mnie. Tematyka piosenek zazwyczaj o zranionej dziewczynie itd. Ale to także zależy od danej piosenki.
Do innych tytułów które uwielbiam to: Iron, A demon's fate, Somewhere, Sanctus espiritus, Utopia.

Rozwaliłaś tą stylizacją system /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png Może nie na temat, ale musiałam to napisać!


http://i60.tinypic.com/2m7uio7.gif

Offline

#636 26-12-2013 o 14h51

Miss'nieobczajona
Lilithia
...
Miejsce: Olsztyn
Wiadomości: 28

Scena Black Metalowa dorobiła się niezwykłej wokalistki. Jej głos rozbrzmiewa w bębenkach uszu niczym ryk rozjuszonego niedźwiedzia obudzonego ze snu zimowego. O czym śpiewa? Na pewno nie o miłości.. Growl wydobywający się z jej ust pochwalają najwspanialsze gwiazdy mrocznej muzyki.  Olewa to. Jest po to, żeby ryczeć do mikrofonu. Nie narodziła się z żadnego Idola, czy Must be the musica.  Bezczelna, bezkompromisowa, widziana wiecznie z papierosem i butelką whiskey w dłoniach. To ona.. Lilith.
Link do zewnętrznego obrazka

Ostatnio zmieniony przez Lilithia (26-12-2013 o 14h59)

Offline

#637 29-12-2013 o 13h12

Miss'OK
Aria
...
Wiadomości: 1 595


WYNIKI XII ALTERNATYWNYCH WYBORÓW MISS FASHION pt. "MUZYKA"

Po raz kolejny, mamy precedens! Tym razem, jest to pierwszy raz w historii Alternatywnych wyborów, gdzie pierwsze miejsce, zostało wybrane jednogłośne, zdobywając komplet głosów!

Link do zewnętrznego obrazka

Link do zewnętrznego obrazka
Link do zewnętrznego obrazka
Pierwsze miejsce: Evelyn!
Średnia głosów: 10
YooSti: "Prawdziwa skrzypaczka jak się patrzy, nic więcej nie trzeba pisać."

Link do zewnętrznego obrazka
Link do zewnętrznego obrazka
Drugie miejsce: Pixies!
Średnia głosów: 9,8
YooSti: "Jestem pod ogromnym wrażeniem,własnej interpretacji utworu. Brawa Ci się należą."

Link do zewnętrznego obrazka
Link do zewnętrznego obrazka
Trzecie miejsce: Lilithia!
Średnia głosów: 9,5
YooSti: "mimo kolenej gwiazdki rocka,ta stylizacja jest strzałem w dziesiątkę"



Wyróżnienie zdobyły:

Link do zewnętrznego obrazka

Samira

Link do zewnętrznego obrazka
YooSti: "Bardzo świetnie odwzorowana Amy Lee,wręcz idealna"

oraz

Sszyszka

Link do zewnętrznego obrazka
YooSti: "Pierwsze wrażenie,gwiazdka j-pop,k-pop-owa gwiazdka wyszła Ci świetne."


Najserdeczniejsze podziękowania dla naszego gościnnego jurora YooSti oraz Lilien, sponsorującej nagrody dla zwycięzców!

Gratulujemy i zapraszamy do dalszej zabawy!
Aiamate / Aria / rkwcz

******************************************************************************************
Temat wyborów w tym tygodniu to....

Link do zewnętrznego obrazka

Mroczne i fascynujące wieki średnie, wielkie bitwy, potężne zamczyska, rozległe lasy i pola. Damy, rycerze, chłopi, kupcy, żeglarze... Średniowiecze to okres zarówno mroczny jak i barwny! W tym tygodniu zagłębimy się w tę niezwykłą epokę historyczną!
Uwaga! Chodzi o jak najbardziej historyczne średniowiecze! Dlatego bardzo proszę, o nie zgłaszanie postaci z baśni, legendy, czy ogólnie pojętej fantastyki!


Wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszamy!
Zgłoszenia przyjmujemy do Niedzieli (5 stycznia), godz. 10:00.
Wyniki pojawią się jak najszybciej, najpóźniej po poniedziałku. Bądźcie kreatywni!

Jury będzie wyłaniać zwyciężczynie, zgodnie z podanymi kryteriami:

zgodność z tematem (1/10)
kreatywność (1/10)
ogólne wrażenie (1/10)
dopasowanie makijażu i włosów (1/10)
dodatki (1/10)
średnia, która będzie oceną główną.

Nagrody sponsoruje: Lilien!


Wyłonimy w ten sposób trzyoosobowe podium oraz w przypadku szczególnych stylizacji, wyróżnienie. Podium otrzyma od nas trofeum, chibi w konkursowym stroju oraz dyplom. Wyróżnienie dyplom.
Dodatkową nagrodą dla osoby z I miejsca jest możliwość sędziowania w następnych wyborach.
Można zgłaszać się do każdego tematu, ale tylko raz na temat. Zgłoszenia składamy w postaci wklejenia zdjęcia z miss w odpowiednim stroju. Można dodać krótką historię postaci, jeśli taką wymyślimy, a może ona ułatwić odbiór stylizacji.

/modules/forum/img/smilies/epingle Powodzenia i miłej zabawy! /modules/forum/img/smilies/epingle

Ostatnio zmieniony przez Aria (29-12-2013 o 14h35)


Spoiler (kliknij, aby zobaczyć)

Offline

#638 29-12-2013 o 13h56

Miss'wow
Lillien
They call me The Vigilante
Wiadomości: 558

Powtórzę się, ale powiem to raz jeszcze, oficjalnie... dziewczyny, przepiękne podium!! Niepoprawnie wręcz kibicowałam Pixies jak i Evelyn, z czego pierwsza zachwyciła mnie interpretacją "Stairway to heaven" (na tyle, że wciąż w głowie pobrzmiewają mi dźwięki tego utworu - niesamowite i tak udane odtworzenie w stroju klimatu rockowych ballad!), a druga - co tu dużo mówić, niesamowitą w swej prostocie elegancją, ten strój mówi sam za siebie! Lilithii z kolei chylę czoła za oryginalne podejście do tematu - niewiele osób odważyłoby się pójść w ślad za Tobą! ;D Gratuluję również wyróżnionym :) Podsumowując: fantastyczne wybory! ♥

A korzystając z okazji życzę powodzenia wszystkim, którzy wezmą udział w kolejnej edycji! :)

Ostatnio zmieniony przez Lillien (29-12-2013 o 14h04)


//photo.missfashion.pl/pl/1/71/moy/56702.jpg

Offline

#639 29-12-2013 o 14h18

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

O mamo... /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png Pierwszy raz odważyłam się wziąć udział w wyborach i to z takim skutkiem. Jestem tak bardzo zaskoczona, szok. Gratuluję wszystkim pozostałym wyróżnionym i wszystkim, którzy w ogóle wzięli udział. Dziękuję Lillien za tak miłe słowa, od razu zrobiło mi się cieplej na serduchu, no i dziękuję organizatorkom konkursu za ich wspaniałą pracę. Jesteście niesamowite /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Offline

#640 29-12-2013 o 14h49

Miss'wow
Lillien
They call me The Vigilante
Wiadomości: 558

Pixies, nie bądź zaskoczona! Twój strój był rewelacyjny, zdecydowanie zasłużyłaś na podium. Liczę, że będziesz przykładem i inspiracją dla przyszłych uczestniczek :D

Mam też ogromną nadzieję, że dyplomy się podobają! Wkrótce postaram się dokończyć i resztę nagród, tylko rozgardiasz poświąteczny wreszcie opadnie :)

Ostatnio zmieniony przez Lillien (29-12-2013 o 14h49)


//photo.missfashion.pl/pl/1/71/moy/56702.jpg

Offline

#641 29-12-2013 o 15h09

Miss'gadułka
Sszyszka
...
Miejsce: Okolice Jeleniej Góry
Wiadomości: 3 443

Jej! Wyróżnienie zdobyte. A podium genialne. Dziewczyny z podium były i są moimi faworytkami. Gratulacje.


|Ask|Blog|Instagram|

WRÓCIŁAM~~

https://45.media.tumblr.com/5e1ed6549c0d6ceeb4a08a5434504f7b/tumblr_nxw2qxPJIa1up7gxfo5_400.gifhttps://45.media.tumblr.com/57397f448f8e7f4e15ba1dba6d386309/tumblr_nxw2qxPJIa1up7gxfo1_400.gif

Offline

#642 29-12-2013 o 16h39

Miss'OK
Evelyn
陶磁器人形
Miejsce: Kraków
Wiadomości: 1 617

Pierwsze miejsce?! Nie spodziewałam się. Ogromnie się cieszę /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Gratuluję pozostałym laureatkom /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png Jak to dobrze, że Sszyszka otrzymała chociaż wyróżnienie - zasłużyła.

Ostatnio zmieniony przez Evelyn (29-12-2013 o 16h39)

Offline

#643 29-12-2013 o 16h47

Miss'na całego
Kupeczka
Podaję hasło: OKOŃ!
Miejsce: Hen daleko stąd...
Wiadomości: 292

Gratuluję zwyciężczyniom oraz wyróżnionym! Świetne kreacje /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png
Święta są, a więc znalazłam trochę czasu, by dołączyć znowu do zabawy.
Nowy temat jest świetny, od razu skojarzył mi się z wszechobecną śmiercią, jednak musiałam porzucić ten pomysł, bo doczytałam dokładniej temat(a zaczęłam już się bawić w mroczne kreacje). I tak jakoś z mroku.. doszłam do "światła" :
                                     //photo.missfashion.pl/pl/1/18/moy/14381.jpg

Zapewne w temacie pojawi się mnóstwo księżniczek i książąt, jednak średniowiecze to nie tylko bitwy, bale, zamki, ale także zwykli ludzie. Moja postać to św. Klara, która poświęciła swe życie, by pomagać najuboższym.
Wzorowałam się na postaci z tego filmu:

Spoiler (kliknij, aby zobaczyć)

Offline

#644 29-12-2013 o 17h33

Miss'nieobczajona
nina12354
Pora Na Przygodę!
Wiadomości: 15

oco chodzi? javascript:;


Kiwisia

Offline

#645 29-12-2013 o 18h04

Miss'wow
Aiamate
...
Miejsce: gdzieś tam na tęczy końcu
Wiadomości: 690

Pozwolę sobie zacytować pierwszy post, który wszystko tłumaczy /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Aria napisał

Tutaj bawimy się w alternatywne wybory miss fashion!  Nie możemy zaoferować MM, a jedynie dobrą zabawę. Na początek wyborów, określamy temat obecnej edycji. przyjmujemy zgłoszenia, w postaci zdjęć miss w stroju zgodnym z tematem. Nasze trzyosobowe jury w osobach Arii, Aiamate i rkwcz , będzie wyłaniać zwyciężczynie, zgodnie z podanymi kryteriami:

zgodność z tematem (1/10)
kreatywność (1/10)
ogólne wrażenie (1/10)
dopasowanie makijażu i włosów (1/10)
dodatki (1/10)
średnia, która będzie oceną główną.


(...)
Wyłonimy w ten sposób trzyoosobowe podium, oraz, w przypadku szczególnych stylizacji, wyróżnienie. Podium otrzyma od nas trofeum oraz dyplom, wyróżnienie dyplom.
Można zgłaszać się do każdego tematu, ale, tylko raz na temat. Zgłoszenia składamy w postaci wklejenia zdjęcia z miss w odpowiednim stroju. Można dodać krótką historię postaci, jeśli taką wymyślimy, a może ona ułatwić odbiór stylizacji.

W tym tygodniu organizujemy już XIII wybory a tematem jest Średniowiecze /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png
Po więcej szczegółów patrze wyżej /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Offline

#646 29-12-2013 o 18h26

Miss'ujdzie
lupo
Forza Juve!
Miejsce: Storybrooke
Wiadomości: 240

Gratuluję wszystkim dziewczynom /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png Podium jest naprawdę świetne, a i wyróżnienia mogłyby się na tym podium znaleźć, bo zarówno strój Sszyszki jak i Samiry jest cudowny. Najbardziej poruszyła mnie Lilithia ze swoją stylizacją - jest w niej moc ;D

Offline

#647 29-12-2013 o 18h42

Miss'Sensei
Rainbow
Ban(an) ^^
Wiadomości: 1 054

Link do zewnętrznego obrazka
Joanna D'Arc, była kobietą, która zasłynęła z tego, że podczas wojny stuletniej poprowadziła armię francuską do kilku ważnych zwycięstw. 30 maja 1431 r. spłonęła na stosie. Właśnie nią jest moja miss.
Inspiracja zaczerpnięta z:

Spoiler (kliknij, aby zobaczyć)

Offline

#648 29-12-2013 o 18h57

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Link do zewnętrznego obrazka

Moja miss to z pewnością średniowieczna księżniczka. Bardzo samodzielna i stanowcza. Szlachetnie urodzona. Ubiór zakrywa większość ciała, zgodnie z tamtejszą modą.

Offline

#649 29-12-2013 o 20h32

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Moja miss to średniowieczna wojowniczka.
//photo.missfashion.pl/pl/1/19/moy/14431.jpg

Offline

#650 29-12-2013 o 20h48

Miss'Electronic
Setarah
♥ "i teraz przypominała sobie, jak ten dotyk grzał ją" ♥
Miejsce: Pomocnik moderatora
Wiadomości: 11 474

Link do zewnętrznego obrazka

Moja miss to księżniczka. Ubrana zgodnie z dawnymi czasami, co dodatkowo podkreśla jej piękną figurę. Uwielbia pomagać innym i ma w sobie mnóstwo radości.

Ostatnio zmieniony przez Setarah (29-12-2013 o 20h50)


"kiedy człowiek pierwszy raz się zakochuje, jego życie nieodwracalnie się zmienia i choćby nie wiedzieć jak się próbowało, to uczucie nigdy nie zniknie."


"twoja wartość jest bezcenna"

Offline

Dyskusja zamknięta

Strony : 1 ... 24 25 26 27 28 ... 66