Strona główna

Forum - Missfashion.pl, gra o modzie dla dziewczyn!

Dyskusja zamknięta

Strony : 1 ... 23 24 25 26 27 ... 66

#601 07-12-2013 o 21h37

Miss'wow
MariaANTONINA
...
Wiadomości: 529

Prześliczne stylizacje się pojawiły! Piękne damy, silni łowcy nagród i wojownicy, naprawdę kreatywność ogromna! Ja przychodzę natomiast z mechanikiem. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png
//photo.missfashion.pl/pl/1/17/moy/12954.jpg
Kaia została wychowana przez swojego ojca, majsterkowicza. W jej krwi płynie pragnienie budowania, naprawiania i babrania się w smarze. Wyznaje zasadę, że wszystko da się naprawić za pomocą młotka. Blizny na jej lewym przedramieniu świadczą wyraźnie, że jej miłość do maszyn nie zawsze bywa odwzajemniona. Na szyi nosi klucz do skrzynki z narzędziami ojca.


//photo.missfashion.pl/pl/1/64/gd/50864.jpg

Offline

#602 08-12-2013 o 15h25

Miss'ujdzie
lupo
Forza Juve!
Miejsce: Storybrooke
Wiadomości: 240

//photo.missfashion.pl/pl/1/17/moy/13006.jpg

A co tam, też sie zgłoszę /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png

Ta oto dama jest mordercą. Kiedyś chciała zostać naukowcem, jednak przez intrygi pewnego zazdrosnego o jej umiejętności doktorka nasza morderczyni została odsunięta na margines. Pod łagodnym wyglądem i na nic nie wskazującymi "okularami mądrości", kryje się żądna zemsty kobieta, która za pieniądze jest w stanie pozbyć się każdego...

Offline

#603 09-12-2013 o 10h01

Miss'ujdzie
Kapral
( ͡° ͜ʖ ͡°)
Miejsce: Szczecin
Wiadomości: 245

//photo.missfashion.pl/pl/1/17/moy/13055.jpg

Bez historii, uważam że stylizacja powinna obronić się sama. Gdyby ktoś miał wątpliwości, but ma być pod rajstopami, to nie jest błąd.

Offline

#604 09-12-2013 o 11h15

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

A co mi tam, też się zgłoszę ^^

//photo.missfashion.pl/pl/1/17/moy/13056.jpg


W wieku nastoletnim miała wspaniały dom, kochającą rodzinę z drobnym szczegółem, jej ojciec był szalonym naukowcem. Prowadził laboratorium, w którym próbował, jak dla niego, zbawić świat. Zginął jednak przed swoim domem w nieszczęśliwym wypadku, którego przyczyny nie były znane.
Po jego śmierci odziedziczyła w testamencie laboratorium, ukryte trzy kondygnacje pod ziemią. Z uporem maniaka zaczęła studiować medycynę, chemię i biologię molekularną. Dostosowała miejsce swoich badań do najnowszych technologii by móc odkryć lek, który całkowicie będzie wstanie wyleczyć raka.
Podczas swoich badań oraz wielu zjazdów naukowych poznała czarującego i cichego młodzieńca, za którego po niespełna roku wyszła za mąż.
Małżeństwo było udane pod każdym względem, mimo że większość czasu spędzała pod fundamentami odziedziczonego domu. Dotrzymywał jej towarzystwa szczur, który się zagnieździł gdzieś w jednym z ciemniejszych kątów laboratorium.

Mijały miesiące i ten dzień miał być przełomowym w historii ludzkości. Była pewna, że to właśnie dziś wynajdzie lek, który z łatwością będzie mógł wyleczyć ludzi.
Kiedy pipetą dodawała kilka kropel zielonego płynu do cylindrów, niespodziewany głos wytrącił ją z równowagi. Głos jej męża z najlepszymi życzeniami. Ten brak równowagi wystarczył, by jej dłoń zadrżała przy mieszaniu roztworów.
Kłębowisko dymu nagle zaczęło wydostawać się na całą powierzchnię laboratorium i nastąpił głośny, wszystko niszczący wybuch.
Cały dom łącznie z jego mieszkańcami wyleciał w powietrze.
Przeżyła tylko ona tracąc rękę i wzrok.

Po dziś dzień włóczy się po zgliszczach własnego domu z czarną kolią na szyi na znak żałoby oraz niekompletną ręką z kości własnego męża, szukając choć skrawka papieru swoich dawnych badań. Kiedy się zastanawia można zauważyć, z jakim uporem pociera zdrową ręką szczurzą czaszkę zamieszczoną na swojej lasce.
Czasem można usłyszeć jak kości na drugiej dłoni jęczą pod naporem nacisku, kiedy trzema, odbudowanymi palcami próbuje podnieść chociażby kieliszek z winem. Wtedy jej posiwiałe włosy jeżą się na znak skruchy.

Ostatnio zmieniony przez Souseiseki (09-12-2013 o 11h37)

Offline

#605 09-12-2013 o 22h22

Miss'wow
Kaiken
...
Wiadomości: 613

Moja miss jest byłym naukowcem, po baaardzo nieudanym eksperymencie straciła oko, leczenie jej wszystkich obrażeń pochłonęło nie tylko wiele miesięcy leczenia i rehabilitacji ale również niemal cały jej majątek (mechaniczne oko robione na zamówienie, mechaniczne stawy, ukryte między jej tkankami i sztuczne żebra). Na dodatek pomieszało się biedaczce w głowie. Aktualnie pracuje w rzeźni, gdzie ma na nią oko przemiła staruszka.

//photo.missfashion.pl/pl/1/17/moy/13077.jpg

PS

Baaardzo mi miło, że zajęłam aż 3 miejsce. Dziękuję wszystkim, którzy na mnie głosowali.

W sumie to miałam zamieścić inny strój, ale kiedy znalazłam tą spódnicę... to nie mogłam się powstrzymać.

Wiktoriański cieć special for ScarletWitch

Ostatnio zmieniony przez Kaiken (09-12-2013 o 22h52)

Offline

#606 10-12-2013 o 17h49

Miss'całkiem całkiem
Yuya
...
Miejsce: Kwidzyn
Wiadomości: 84

Link do zewnętrznego obrazka

Merry urodziła się w średniozamożnej rodzinie. Jej ojciec był szalonym naukowcem, którego wszyscy dookoła wyśmiewali z powodu ekscentryzmu. Mimo to ona go bardzo kochała i podziwiała. Często Merry pomagała w pracowni w piwnicy przy niektórych wynalazkach. Fascynowało ją to i bardzo interesowało. Bacznie obserwowała ojca i jego poczynania. Niestety, ich spokojne codzienne życie zakłócili ludzie z wioski. Podpalili ich chatę i zmusili do ucieczki. Matka Merry zmarła w pożarze, a jej ojciec został ciężko ranny. Ciągnące ich na powozie konie, zaprowadziły ich do jakiejś wielkiej posiadłości. Mieszkał tam lekarz, bardzo dobry i miły. Opatrzył ojca dziewczyny, ale niestety nie udało się mu go uratować, gdyż wdało się zakażenie. Mężczyzna później opatrzył zrozpaczoną dziewczynę. Z czasem odkrył jej talent i umiejętności, które postanowił wykorzystać. Stworzyła mu wiele narzędzi leczniczych, które są używane do dziś~

Offline

#607 11-12-2013 o 09h41

Miss'OK
Lola886
...
Miejsce: Bielsko-Biała
Wiadomości: 1 691

//photo.missfashion.pl/pl/1/17/moy/13126.jpg

Rose M. - piękna, ambitna, inteligentna, zdolna, młoda pani naukowiec.. - taka była.
Ale wszystko od początku.. Rose urodziła się w czasach, kiedy kariera pisana była tylko mężczyznom, a kobiety, choć dzielnie walczyły o równe prawa, niestety żyły tylko w cieniu wykształconych mężczyzn. Tak było także w przypadku Rose. Najpierw latami szła w ślady ojca, znanego i powszechnie szanowanego naukowca, pragnąc mu zaimponować, pracowała nad czymś przełomowym. Niestety jej narzeczony George, który pomagał jej przy pracy i eksperymentach, ukradł wyniki jej badań i opublikował jako swoje. Rose dzielnie walczyła o swoje racje ale cóż było warte słowo młodziutkiej kobiety przeciw znanym i doświadczonym naukowcom..
Po tym incydencie, ojciec Rose, który zawsze pragnął mieć syna, wyparł się jej.
Złamana kariera naukowa i cios zadany przez ojca sprawiły, że Rose załamała się i poddała. Uznała, że jako "TYLKO kobieta" nie powinna mierzyć tak wysoko.. i zajęła się tym, co było uważane za zajęcie w sam raz dla pięknych, młodych kobiet.
Rose spędzała całe noce w saloonach, dotrzymując towarzystwa naukowcom, dyrektorom i bankierom, którzy po całym dniu pracy, chcieli się zrelaksować przy pięknym towarzystwie miłej damy i dobrym koniaczku czy whisky.
Nienawidziła siebie i swojego życia, czuła się przegrana..
Nigdy nie patrzyła w lustro, bała się zobaczyć tą piękną ale tanią twarz, wyzywającą suknię, którą co wieczór ściągał inny mężczyzna..a wstyd chowała za ciemnymi okularami. Biedna Rose..


..prawdziwa sztuka?..być sobą w dzisiejszych czasach..


Offline

#608 11-12-2013 o 20h08

Miss'na całego
BluszczTrujący
...
Wiadomości: 451

Jejku wszystkie stylizacje są niesamowite, ale te historie no po prostu podziwiam i zazdroszczę pomysłowości, jak zaczęłam czytać to kolana mi się ugięły z wrażenia i teraz nie mam jak wstać od biurka dzięki no naprawdę  /modules/forum/img/smilies/bimbo/clein-d-oeil.gif   /modules/forum/img/smilies/bimbo/langue.gif


BluszczTrujący

Offline

#609 12-12-2013 o 21h00

Miss'Sensei
Arwen
...
Wiadomości: 802

Uu.. Świetna tematyka wyborów. Grzechem byłoby nie spróbować w nich zabłysnąć.

Link do zewnętrznego obrazka

Wiek XIX. Już ludzie z „tamtych” czasów wiedzieli, że nadejdą w tymże okresie wielkie zmiany. Bo czegoż innego można się spodziewać, gdy wiedza i nauka zostają wywyższane nad inne wartości..?
Jednak i w tym świecie, pełnym szalonych wynalazców i ich dziwacznych maszyn, niektórzy ludzie byli zmuszeni zaprowadzać porządek. Bo cóż można było czynić, gdy „ekscentryczny” myśliciel w swym warsztacie stworzy śmiercionośna broń i postanowi za jej pomocą zdobyć władzę..? Paść mu do stóp i błagać o litość? Nie.. Wtedy do akcji wkracza ONA.
W służbie jej królewskiej mości, gdy nad kraj po cichu wkrada się cień zguby, bez zbędnej publiki likwiduje ów problem. Bo od tychże pomyleńców, tylko strach, a co za tym idzie – bunt ludu mógł być tylko gorszy.. Kuszące ciało i szybkie ręce, które bez zbędnej straty czasu, zadają śmierć celowi zlecenia „z góry”, aby potem pozbyć się wszelkich dowodów, nim ktoś zdążyłby się zorientować. Czyż tyle o tej, że tak ją nazwę, agentce nie powinniście wiedzieć..? Lecz pewnie jedno pytanie wam się na usta ciśnie.. Cóż się działo z ów „machiną zagłady”? To dane jest poznać tylko poufnym osobą..
Więc gdy czujesz na sobie lodowaty wzrok, skryty pod rondlem kapelusza.. Gdy słyszysz miarowy stukot obcasów o bruk ulicy.. I gdy widzisz czarny płaszcz, powiewający za elegancką sylwetką.. Uważaj, bo być może to ty jesteś na celowniku.


https://i.imgur.com/c2OaL3K.png

Offline

#610 12-12-2013 o 23h47

Miss'nieobczajona
Nana4
...
Wiadomości: 17

//photo.missfashion.pl/pl/1/17/moy/13245.jpg
A miał być ślub, ale po kolei.
Najważniejsze zadanie Panny Młodej - kompletowała strój na ceremonie. Starała nie przejmować się plotkami, że jej wybranek ją zdradza. Wtem usłyszała kobiecy śmiech, dochodził z JEGO pokoju. "Uspokój się przecież jesteś naukowcem, sprawdź" pomyślała i tak też zrobiła. Zobaczyła coś czego z pewnością nie powinna... Bez namysłu wzięła broń, nad którą pracowali razem, i wybiegła. Jest wściekła i gotowa zastrzelić każdego, kto stanie jej na drodze. Strzeż się!


"Prognoza jest tylko prognozą. Nawet eksperymenty kończą się tak jak przewidywano w mniej niż 10% przypadków. Rzeczywistość prześciga oczekiwania. To czyni ją tak interesującą."

Offline

#611 15-12-2013 o 22h54

Miss'wow
Kaiken
...
Wiadomości: 613

Pojawiło się tak dużo pięknych kreacji, ciekawe kto stanie na podium i kiedy pojawią się wyniki, już nie mogę się doczekać /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png

Offline

#612 16-12-2013 o 20h35

Miss'Fuzja
Jessica23
...
Miejsce: Wrocław
Wiadomości: 5 291

Dobre pytanie /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png Ja swoich faworytów już mam, mogę zrobić swoje podium /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png


http://i60.tinypic.com/2m7uio7.gif

Offline

#613 19-12-2013 o 22h40

Miss'wow
Aiamate
...
Miejsce: gdzieś tam na tęczy końcu
Wiadomości: 690

WYNIKI XI ALTERNATYWNYCH WYBORÓW MISS FASHION pt. ,,STEAMPUNK"

/modules/forum/img/smilies/epingle.gif UWAGA!! UWAGA!! UWAGA!!/modules/forum/img/smilies/epingle.gif
TEGO JESZCZE NIE BYŁO!!
Po raz pierwszy w historii AW mamy miejsce ex aequo!!

Link do zewnętrznego obrazka
Aż trzeba było poszerzyć podium!!



Link do zewnętrznego obrazka
Link do zewnętrznego obrazka
1 miejsce- YooSti
Średnia głosów: 9,6




Link do zewnętrznego obrazkaLink do zewnętrznego obrazka
Link do zewnętrznego obrazka
Link do zewnętrznego obrazka
2 miejsce EX AEQUO- @Dyokira i ScarletWitch
Średnia głosów: 9,4




Link do zewnętrznego obrazka
Link do zewnętrznego obrazka
2 miejsce- MariaANTONINA
Średnia głosów: 9,3




Na szczególne wyróżnienie zasłużyły:
Link do zewnętrznego obrazka
Foxglove
Link do zewnętrznego obrazka

ORAZ

@Samira
Link do zewnętrznego obrazka


/modules/forum/img/smilies/epingle.gifNajserdeczniejsze podziękowania za kawał dobrej roboty zasłużyła Lilien,
która wcieliła się w rolę jurora (na czas nieobecności rkwcz) oraz wykonała wspaniałą oprawę graficzną.
Dzię-ku-je-my!
/modules/forum/img/smilies/epingle.gif

Gratulujemy i zapraszamy do dalszej zabawy!
Aiamate / Aria / rkwcz




******************************************



/modules/forum/img/smilies/epingle.gif CZAS ZACZĄĆ KOLEJNE WYBORY!/modules/forum/img/smilies/epingle.gif
Link do zewnętrznego obrazka

Pokaż nam co w Twojej duszy gra!
Większość z nas pewnie nie wyobraża sobie życia bez ulubionych dźwięków w radiu lub w słuchawkach.
Muzyka towarzyszy nam w najważniejszych momentach, łagodzi nudę, koi emocje i buduje wyjątkową atmosferę.
Ukaż w swojej stylizację całą naturę muzyki, którą uwielbiasz lub oddaj hołd muzykowi, który jest najbliższy Twojemu sercu! A może sama komponujesz piosenki lub masz swój ulubiony instrument?
Oto jest scena i Twoje pięć minut!
Daj z siebie wszystko!


Wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszamy!
Zgłoszenia przyjmujemy do Piątku (27 grudnia), godz. 10:00.
Wyniki pojawią się jak najszybciej, najpóźniej po poniedziałku. Bądźcie kreatywni!

Jury będzie wyłaniać zwyciężczynie, zgodnie z podanymi kryteriami:

zgodność z tematem (1/10)
kreatywność (1/10)
ogólne wrażenie (1/10)
dopasowanie makijażu i włosów (1/10)
dodatki (1/10)
średnia, która będzie oceną główną.

Nagrody sponsoruje: Lilien!


Wyłonimy w ten sposób trzyoosobowe podium oraz w przypadku szczególnych stylizacji, wyróżnienie. Podium otrzyma od nas trofeum, chibi w konkursowym stroju oraz dyplom. Wyróżnienie dyplom.
Dodatkową nagrodą dla osoby z I miejsca jest możliwość sędziowania w następnych wyborach.
Można zgłaszać się do każdego tematu, ale tylko raz na temat. Zgłoszenia składamy w postaci wklejenia zdjęcia z miss w odpowiednim stroju. Można dodać krótką historię postaci, jeśli taką wymyślimy, a może ona ułatwić odbiór stylizacji.

/modules/forum/img/smilies/epingle.gif Powodzenia i miłej zabawy! /modules/forum/img/smilies/epingle.gif

Ostatnio zmieniony przez Aiamate (19-12-2013 o 22h46)

Offline

#614 19-12-2013 o 22h54

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Bawww tak bardzo wzruszenie ♥ W tej edycji był taki wysyp genialnych stylizacji, że się schowałam w sobie i nawet nie sądziłam, że będzie cokolwiek xD 2. miejsce, taka niespodzianka!
♥ ♥ ♥

Offline

#615 19-12-2013 o 23h12

Miss'towarzyska
YooSti
Don't judge a book by its cover...
Wiadomości: 2 611

(płacze ze wzruszenia chlip, chlip) Pierwsze miejsce (chlip, chlip)...Nie sądziłam,że dojdę tak daleko-dziękuję (kłania się nisko),tym bardziej,że moja stylizacja nie była nową,ale starszą dopracowaną, (nie robiłam nowej ze względu na konkurs "wybory najlepszej MM"). Po za tym Steam punk jest trudnym stylem,ale bardzo ciekawym.
Gratuluję pozostałym dziewczynom, byłyście niesamowite. Nie sądziłam,że można połączyć takie elementy ze steam punk-iem  /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png


             http://i65.tinypic.com/x4kd4g.gif

Offline

#616 19-12-2013 o 23h26

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Gratulacje dziewczyny ^^ Świetne podium a kreacje powalają, szczególnie, że nie wyobrażałam sobie takich połączeń /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Masz rację YooSti, ja w Steam Punk'u czuję się jak ryba bez wody xD

Offline

#617 20-12-2013 o 00h11

Miss'Sensei
ScarletWitch
...
Miejsce: England / London
Wiadomości: 1 003

Ależ ja szczęśliwa... ostatnio też byłam na podium i teraz również - to przechodzi ludzie pojęcie.
Gratulacje dla YooSti, która pokazała naprawdę szalonego naukowca, przypomina mi jedną postać z kreskówki którą bardzo lubię ^^
Dyiokira - jak ja się cieszę, że to z tobą mogę dzielić stołek xD ... Nie no, gratulacje, bo stylizacja genialna sama w sobie.
Maria, a twoja stylizacja wygląda na prostą, ale wcale tak nie jest ... Kojarzy mi się z tymi biedniejszymi dzielnicami Londynu ... ale ten styl jest także fantastyczny i jeszcze plus za oryginalne posunięcie.

Jeszcze wyróżnienia Fox, ty dobrze wiesz, że twoja biało czarna kreacja mi się bardzo podobała ... to takie typowe dla epoki wiktoriańskiej ^^
Samira ta biała, a raczej porcelanowa cera jest bajeczna i fajnie wykorzystałaś dodatki, aby zrobić coś ciekawego i te uszka elfie.

Powodzenia w przyszłych wyborach ^^

Offline

#618 20-12-2013 o 07h09

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Ojeeju, gratuluję ♥ Wam dziewczyny, na podium znalazły się same wspaniałe stylizacje, a i poziom był moim zdaniem naprawdę wysoki.

Offline

#619 20-12-2013 o 13h46

Miss'wow
MariaANTONINA
...
Wiadomości: 529

Ojeeej, trzecie miejsce! Nie mogę uwierzyć, że mój skromny mechanik pobił takie cuda jak kreacja Samiry czy Souseiseik, ogromnie mi miło! Gratulacje dla Yoostii, która świetnie wykorzystała wielkie oczy Emily oraz dla Dyokiry i Scarlet za prześliczne stylizacje dziewczęce! Wyróżnionym dziewczynom też gratuluję oczywiście, czasami szkoda, że na podium są tylko trzy miejsca... Choć jak widać po tych wynikach niekoniecznie. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png


//photo.missfashion.pl/pl/1/64/gd/50864.jpg

Offline

#620 20-12-2013 o 17h29

Miss'ujdzie
lupo
Forza Juve!
Miejsce: Storybrooke
Wiadomości: 240

Gratuluję wszystkim dziewczynom zdobycia podium i wyróżnień /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png zasłużyłyście na to z pewnością. Te kreacje o których myślałam, że się tam znajdą, są ;D Naprawdę świetna robota /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png zazdroszczę takich dobrych pomysłów /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

A co do nowego tematu… Już coś mam, więc się zgłoszę, bo później mogę zapomnieć ;p

Muzyka jest wszędzie, otacza nas nieustannie i dzięki niej życie staje się lepsze. A dlaczego? Muzyka, nie tylko ta delikatna, ale również ostra, punkowa oczyszcza naszą duszę, pozwala wyzbyć się nagromadzonych złych emocji i daje im ujście poprzez taniec czy śpiew, czy również samo jej słuchanie. Muzyka nieraz oznacza lekkie jak puch uniesienia, a nieraz prawie zwierzęcą dzikość, która zamienia się w radość i poczucie jedności z zupełnie nieznanymi osobami i całym światem ożywionym. Muzyka pozwala nam zdjąć maskę, którą nosimy na co dzień w obawie przed opinią innych ludzi, zdejmując ją uwalniamy siebie, swoja duszę i osobowość. Muzyka czasem nie jest rozumiana, ale bez niej nie możemy żyć. Muzyka jest jak powiew wiatru, który orzeźwia i budzi nas do działania. Muzyka to wolność.

Uosobieniem muzyki jest właśnie moja Pani Muzyka.

//photo.missfashion.pl/pl/1/18/moy/13702.jpg

Offline

#621 20-12-2013 o 17h32

Miss'nieobczajona
RudaKoala
Piekło jest puste, wszystkie diabły są tu
Miejsce: Gdzieś daleko
Wiadomości: 41

//photo.missfashion.pl/pl/1/18/moy/13703.jpg

,,Choć chyba sto symfonii na pamięć już znam
Wciąż do filharmonii gnam, bo tam
Tuż obok dyrygenta strojnego we frak
Zasiada przejęta swą rolą tak"

Offline

#622 20-12-2013 o 17h38

Miss'wtajemniczona
nivata
Seamstress wannabe.
Miejsce: Orc Fortress
Wiadomości: 2 120

O wow, wyniki! Gratulacje Yoosti za świetnego zbzikowanego naukowca z wytrzeszczem (<3 /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png)! Aż czuje się powiewające od miss szaleństwo, brawissimo! No i super graty dla mechanika Marii (te gatki xD) i dla ślicznych panienek na drugim miejscu, bardzo dobre podium. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png


http://i64.tinypic.com/2eg9mdg.gif

Offline

#623 20-12-2013 o 18h19

Miss'Fuzja
Jessica23
...
Miejsce: Wrocław
Wiadomości: 5 291

Moja miss gra na skrzypcach, jest to jeden z moich ulubionych instrumentów. Wydaję on z siebie niesamowite dźwięki, które na pozór mogą wydawać się nieczyste, niezmienne jednak sprawiają, że przez całe ciało przechodzi mi dreszcz. Zaprezentowana tu artystka (która jest postacią fikcyjną), nie ograniczą się tylko do odtwórstwa, wręcz przeciwne sama komponuję muzykę, nadając jej nowe bardziej współczesne brzmienie.

Link do zewnętrznego obrazka


http://i60.tinypic.com/2m7uio7.gif

Offline

#624 20-12-2013 o 21h07

Miss'całkiem całkiem
Yuya
...
Miejsce: Kwidzyn
Wiadomości: 84

Link do zewnętrznego obrazka

Oto wróżka muzyki! Czerpie swoją energię życiową z muzyki od klasycznej, do ciężkiego metalu. Mieszka w gitarze należącej kiedyś do Elvisa Presleja i śpi sobie spokojnie, do czasu aż na świecie nie zniknie piękna muzyka. Wówczas Wróżka się obudzi i przyprowadzi ludziom piękne, szczere melodie, płynące prosto z serca~

Offline

#625 21-12-2013 o 08h15

Miss'wow
Evely
...
Miejsce: Don't never say you're lonely / Bristol
Wiadomości: 502

//photo.missfashion.pl/pl/1/18/moy/13766.jpg

Lili Lolu (postać fikcyjna

Powoli wchodzi na scenę rytmicznie poruszając biodrami.To jej żywioł - muzyka. Z głośników wyłaniają się pierwsze dźwięki, z jej ust wypływają słowa. Pierwsza piosenka zaśpiewana po 5-letniej przerwie. Ubrana jak na współczesne gwiazdy przystało, śpiewa piosenkę, która nie ma sensu, to nie ta sama gwiazda, którą kochali.Opuszcza mikrofon i patrzy na publiczność, wychodzą. Demolują wszystko dookoła, bo ich autorytet jest już tylko "marną gwiazdką pop, która uległa czasowi".


Jeśli MASZ MNIEJ MN ODE MNIE RZUĆ MI WYZWANIE bez zakładu!!!   818/1000 WYGRANYCH. Link do zewnętrznego obrazkaLink do zewnętrznego obrazka

Offline

Dyskusja zamknięta

Strony : 1 ... 23 24 25 26 27 ... 66