Strona główna

Forum - Missfashion.pl, gra o modzie dla dziewczyn!

Dyskusja zamknięta

Strony : 1 ... 22 23 24 25 26 ... 66

#576 04-12-2013 o 22h35

Miss'wow
Lillien
They call me The Vigilante
Wiadomości: 558

Scarlet! TAK JEST! <333 Tak bardzo Ci kibicowałam!! Chcę, żebyś wiedziała, że Twoje stylizacje podbiły moje serce! Kaiken, Tobie również gratuluję - Twoje pomysły były wspaniałe i zdecydowanie zasługiwały na uznanie!

Rany, nie wierzę! Tak bardzo chciałabym podziękować Wam wszystkim... Czuję się przewspaniale, bo dzięki AW bawiłam się wyśmienicie już od pierwszych wyborów i mam ogromną nadzieję na równie pozytywne emocje w przyszłości ^^ dziękuję organizatorkom za poświęcony czas i zaangażowanie (Aiamate, wielkie brawa dla Twojego chłopaka - wtóruję Fox, przekaż, że poradził sobie znakomicie! :D), a także wszystkim, wszystkim, wszystkim uczestniczkom. Jesteście wspaniałe i wszystkie tak szalenie zdolne, że branie udziału w konkursie wraz z Wami to prawdziwy zaszczyt :D szczerze nie sądziłam, że dotrę aż tutaj... jestem wzruszona :) DZIĘKUJĘ!

Ostatnio zmieniony przez Lillien (04-12-2013 o 22h42)


//photo.missfashion.pl/pl/1/71/moy/56702.jpg

Offline

#577 04-12-2013 o 23h01

Miss'Sensei
ScarletWitch
...
Miejsce: England / London
Wiadomości: 1 003

O_o - Co? Wybaczcie, ale osobiście nie dowierzam i musiałam to sprawdzić parę razy (zamykając i otwierając oczy). Naprawdę miła niespodzianka. Wszystkie jesteście kochane, dziękuje wam za głosy. Sama trzymałam kciuki za Lil i bardzo się cieszę, że stoi dumnie obok mnie ^^  Oczywiście moja droga Kaiken, też cudnie wygląda,a strój kąpielowy miała najlepszy z nas wszystkich.

Do organizatorek - Jesteście wielkie, robicie coś dla nas, a wcale nie musicie. Bardzo cenie waszą pracę i ten trud jaki w nią wkładacie. Dziękuje.

Aiamate - masz naprawdę zdolnego chłopaka - jak tam lubię tą prostotę i prostolinijność mężczyzn. Podziękuj mu za poświęcenie tych 15 minut.

A więc podsumowując, niech AW trwa dalej i abyście miały, nowe pomysły na kategorię.

Offline

#578 05-12-2013 o 10h50

Miss'Sensei
lillchen
Pani Fioletu i Pochodnych
Miejsce: KremLove
Wiadomości: 976

Dziewczyny, wielkie gratulacje! Zasłużyłyście na podium, wszystkie trzy, i dobrze, że to użytkowniczki wybierały, bo jurorkom nie zazdrościłabym konieczności wyboru między trzema świetnymi zestawami stylizacji /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png))

Czekam niecierpliwie na następny temat.

Offline

#579 05-12-2013 o 15h22

Miss'OK
Lola886
...
Miejsce: Bielsko-Biała
Wiadomości: 1 691

super! faktycznie, wygrały "najlepsze z najlepszych"/vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png serdeczne gratulacje dziewczyny:)


..prawdziwa sztuka?..być sobą w dzisiejszych czasach..


Offline

#580 06-12-2013 o 09h13

Miss'towarzyska
YooSti
Don't judge a book by its cover...
Wiadomości: 2 611

Gratuluję wam serdecznie, należało się wam. Wszystkie trzy byłyście moimi faworytkami.


             http://i65.tinypic.com/x4kd4g.gif

Offline

#581 06-12-2013 o 12h49

Miss'wow
Aiamate
...
Miejsce: gdzieś tam na tęczy końcu
Wiadomości: 690

WRACAMY DO ZABAWY!
TEMAT XI ALTERNATYWNYCH WYBORÓW MISS FASHION:


//photo.missfashion.pl/pl/1/16/moy/12775.jpg

Załóż swoje złote gogle, zaciśnij mocno skórzany gorset ponieważ wracamy w wielkim stylu!
Tym razem Mikołaj przyjechał parowozem więc szykuj się na powrót do przeszłości, która zachwyca, inspiruje i jest po prostu odjazdowa!
Być może to ostatni moment aby wcisnąć się w piękne wiktoriańskie suknie, później to bez pasków i gorsetów się nie obejdzie- także zdecyduj w kogo się wcieli Twoja Miss:
Szalonego naukowca eksperymentującego z silnikami parowymi czy dzielną i przepiękną podróżniczkę, która nie boi się przemierzać świat balonem czy rozpędzonym parowozem.
Opowiedz nam swoją własną, steampunkową historię! /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png


Wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszamy!
Zgłoszenia przyjmujemy do Piątku (13 grudnia), godz. 10:00.
Wyniki pojawią się jak najszybciej, najpóźniej po poniedziałku. Bądźcie kreatywni!

Jury będzie wyłaniać zwyciężczynie, zgodnie z podanymi kryteriami:
/modules/forum/img/smilies/epingle.gif zgodność z tematem (1/10)
/modules/forum/img/smilies/epingle.gif kreatywność (1/10)
/modules/forum/img/smilies/epingle.gif ogólne wrażenie (1/10)
/modules/forum/img/smilies/epingle.gif dopasowanie makijażu i włosów (1/10)
/modules/forum/img/smilies/epingle.gif dodatki (1/10)
średnia, która będzie oceną główną.

Nagrody sponsorują: rkwcz i Lillien


Wyłonimy w ten sposób trzyoosobowe podium oraz w przypadku szczególnych stylizacji, wyróżnienie. Podium otrzyma od nas trofeum, chibi w konkursowym stroju oraz dyplom. Dodatkowo pierwsze miejsce zostanie gościnnym jurorem w kolejnej kategorii! Wyróżnienia otrzymają dyplomy. Można zgłaszać się do każdego tematu, ale tylko raz na temat. Zgłoszenia składamy w postaci wklejenia zdjęcia z miss w odpowiednim stroju. Można dodać krótką historię postaci, jeśli taką wymyślimy, a może ona ułatwić odbiór stylizacji.

/modules/forum/img/smilies/epingle.gif Powodzenia i miłej zabawy! /modules/forum/img/smilies/epingle.gif
Aiamate, Aria, rkwcz

Ostatnio zmieniony przez Aiamate (06-12-2013 o 12h52)

Offline

#582 06-12-2013 o 13h05

Miss'towarzyska
YooSti
Don't judge a book by its cover...
Wiadomości: 2 611

//photo.missfashion.pl/pl/1/15/moy/11422.jpg

Moja miss to zwariowany naukowiec z obłędem w oczach. Poszukująca eliksiru wiecznej młodości,nie chce się zestarzeć


             http://i65.tinypic.com/x4kd4g.gif

Offline

#583 06-12-2013 o 16h42

Miss'OK
Foxglove
Big, bad Fox
Miejsce: Yharnam
Wiadomości: 1 545

W takim razie ja się zgłoszę również ^^
//photo.missfashion.pl/pl/1/17/moy/12808.jpg
Jak uwielbiam klasyczną wersję steampunka z brązowymi elementami, tak mam sporą słabość w stronę czerni i bieli w tym uniwersum ;] Dobrym przykładem wykorzystania sporej ilości czerni w takich realiach był "Bardzo Dziki Zachód", który poradził sobie ze steampunkiem śpiewająco. I można powiedzieć, że właśnie tym filmem się inspirowałam układając moją stylizację /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png
W steampunku nie może zabraknąć tancerek w pubach. Moja miss jest właśnie jedną z nich, która bardzo lubi sobie zapalić między kolejnymi występami. Wybaczcie ten straszny nałóg XD

Ostatnio zmieniony przez Foxglove (06-12-2013 o 17h07)

Offline

#584 06-12-2013 o 18h36

Miss'Sensei
ScarletWitch
...
Miejsce: England / London
Wiadomości: 1 003

Jaki ciekawy temat - przypadł mi do gustu. Tym razem zrobiłam kobietę. Ja lubuje się na co dzień w czerni, ale teraz użyłam też brązu - klasycznego koloru w Stempunku. Gogle na kapeluszu, tak bardzo kojarzą mi się z tym stylem, więc nie mogło tego zabraknąć w mojej stylizacji.

Może i posiada spódnice, ale to nie znaczy, że nie umie obsługiwać się mechanizmem broni. W końcu potrafi je zrobić. Jednym słowem, jest konstruktorem broni.

//photo.missfashion.pl/pl/1/17/moy/12846.jpg

Ostatnio zmieniony przez ScarletWitch (06-12-2013 o 19h22)

Offline

#585 06-12-2013 o 19h52

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

A ja mam takie pytanie: czy stylizacja musi być stworzona specjalnie na wybory, czy można wykorzystać jakąś starszą stylizację?

Offline

#586 06-12-2013 o 20h53

Miss'Fuzja
Jessica23
...
Miejsce: Wrocław
Wiadomości: 5 291

Zgłosiłabym się, ale po tych trzech pierwszych strojach widzę, że i tak nie mam szans /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png


http://i60.tinypic.com/2m7uio7.gif

Offline

#587 06-12-2013 o 21h13

Miss'całkiem całkiem
Tina45
...
Wiadomości: 96

Znów temat nie dla mnie, cóż, czekam na następny raz  /modules/forum/img/smilies/bimbo/goutte.gif


I believe i can fly ♥

Offline

#588 06-12-2013 o 21h27

Miss'gadułka
Sszyszka
...
Miejsce: Okolice Jeleniej Góry
Wiadomości: 3 443

//photo.missfashion.pl/pl/1/17/gd/12853.jpg

Moja miss to starsza pani, wdowa, podróżująca parowcami. Szuka miejsca na ziemi. Po mężu została jej jedynie skórzana torba, którą zawsze ma przy sobie. Może kiedyś znajdzie miejsce w którym będzie mogła umrzeć. Jak na razie jej domem jest pociąg.


|Ask|Blog|Instagram|

WRÓCIŁAM~~

https://45.media.tumblr.com/5e1ed6549c0d6ceeb4a08a5434504f7b/tumblr_nxw2qxPJIa1up7gxfo5_400.gifhttps://45.media.tumblr.com/57397f448f8e7f4e15ba1dba6d386309/tumblr_nxw2qxPJIa1up7gxfo1_400.gif

Offline

#589 06-12-2013 o 21h34

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Steampunk! <3

Tajemnicza postać przybyła do miasta pod osłoną nocy... Kim jest? Czego tu szuka? Rzeczywistość jest ciężka i nieprzyjazna, toteż bardzo łatwo zasiać lęk będąc nowo-przybyłym. Chodzą pogłoski, że postać ta ma coś wspólnego z grupą skupioną wokół zmarłego niedawno szalonego naukowca... i jego równie szalonymi co zatrważającymi planami.

//photo.missfashion.pl/pl/1/17/moy/12856.jpg

Offline

#590 06-12-2013 o 21h36

Miss'OK
Aria
...
Wiadomości: 1 595

dyokira napisał

A ja mam takie pytanie: czy stylizacja musi być stworzona specjalnie na wybory, czy można wykorzystać jakąś starszą stylizację?

aj aj, sorry za zamieszanie, zły post zacytowałam poprzednio /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/tongue.png
Co do pytania: oczywiście, że można! Tak właśnie zrobiła YooSti


Spoiler (kliknij, aby zobaczyć)

Offline

#591 06-12-2013 o 21h41

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Hmm Aria, dzięki, ale stwierdziłam, że stworzę coś nowego, to w końcu taka frajda, więc przyłączam się do zabawy /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png
//photo.missfashion.pl/pl/1/17/moy/12854.jpg
Wielka rewolucja przemysłowa to również wielka katastrofa. Po załamaniu się klimatu, giełd i ludzkiej psychiki, świat oszalał, a owa pannica - swoją drogą notoryczna kłamczucha i paranoiczka - została sama. W towarzystwie swojego kota przemierza postindustrialny świat poszukując zaginionego ojca.

Ostatnio zmieniony przez dyokira (06-12-2013 o 21h42)

Offline

#592 07-12-2013 o 00h17

Miss'ujdzie
rkwcz
...
Wiadomości: 235

Póki mam dostęp do internetu chcę:
Podziekować:
Moim wspaniałym koleżankom za zaopiekowanie się AW, oraz za włożony czas i ich trud by wszystko się udało! :*
Pogratulować:
Naszym zwyciężczyniom bo jak najbardziej miejsca na podium są zasłużone, oraz za ciężką pracę nad stylizacjami, które w każdej kategorii były zachwycające!

Bardzo mi miło czytac wasze komentarze na temat naszego wkładu w tę część forum i obiecuję, żewszystko z czasem wróci do porządku. Wszystkie jesteście kochane i dziękujemy za wsparciebo gdyby nie wy to Alternatywne Wybory zniknęły by w archiwum forum /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

/modules/forum/img/smilies/bimbo/bisous.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/bisous.gif

Ostatnio zmieniony przez rkwcz (07-12-2013 o 00h19)


Spoiler (kliknij, aby zobaczyć)

Offline

#593 07-12-2013 o 08h24

Miss'wtajemniczona
nivata
Seamstress wannabe.
Miejsce: Orc Fortress
Wiadomości: 2 120

Wow, ale piękne stylizacje się pojawiły! /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/yikes.png Odnoszę wrażenie, że do tego tematu użytkowniczki podeszły z największym sercem. Dyokira i Cohelia - ślę miłość światłowodami za Wasze kreacje! *_*

No, ale ja też, bo temat faktycznie fajny.
Łowca nagród? Pirat podróżujący swoim własnym sterowcem i grabiący dobra wesołych wdówek? Czarny charakter romantycznej historii? Tak naprawdę nikt nie wie, co w sercu gra tej pyskatej trzpiotce. Wiadomo jednak, że dobrego uzbrojenia i klasy odmówić jej nie można.
//photo.missfashion.pl/pl/1/17/moy/12865.jpg


http://i64.tinypic.com/2eg9mdg.gif

Offline

#594 07-12-2013 o 13h06

Miss'wow
Aiamate
...
Miejsce: gdzieś tam na tęczy końcu
Wiadomości: 690

Jessica23 napisał

Zgłosiłabym się, ale po tych trzech pierwszych strojach widzę, że i tak nie mam szans /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png

Zgłoś się śmiało! Tutaj chodzi przecież też o dobrą zabawę /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png
(...a wcześniejsze edycje pokazały, że warto wierzyć w siebie bo wyniki czasem bywają zaskakujące /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png )
Zapraszam /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Ostatnio zmieniony przez Aiamate (07-12-2013 o 13h06)

Offline

#595 07-12-2013 o 13h23

Miss'Fuzja
Jessica23
...
Miejsce: Wrocław
Wiadomości: 5 291

Przedstawiam wam kobietę, która jest szalona i wyjątkowo zdesperowana. Niegdyś była żoną wyjątkowo wpływowego i bogatego naukowca. Mąż zbyt zajęty pracą nie miał dla niej zbyt wiele czasu, nie oznaczało to jednak, że była samotna. Kręciło się wokół niej mnóstwo mężczyzn. Lubiła gdy inne kobiety patrzyły na nią z zazdrością. Te czasy jednak bezpowrotnie minęły, wszyscy zdali sobie z tego sprawę, tylko nie ona... Jej mąż zginął w tragicznym wypadku w swoim laboratorium, a razem z nim odeszło dotychczasowe życie. Lata jej świetlistości minęły, na twarzy zaczęły pojawiać się zmarszczki... Adoratorzy znaleźli sobie nowe obiekty westchnień.

Link do zewnętrznego obrazka

Życzę wszystkim powodzenia! Ja swoich faworytów już mam /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

EDIT

Aiamate napisał

Jessica23 napisał

Zgłosiłabym się, ale po tych trzech pierwszych strojach widzę, że i tak nie mam szans /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png

Zgłoś się śmiało! Tutaj chodzi przecież też o dobrą zabawę /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png
(...a wcześniejsze edycje pokazały, że warto wierzyć w siebie bo wyniki czasem bywają zaskakujące /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png )
Zapraszam /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Dziękuję za radę, skorzystam /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png Faktycznie to dobra zabawa. Wierzyć w siebie raczej nie wierzę, ale zrobiłam to najlepiej jak umiałam /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/tongue.png

PS Ta bransoletka robi za broszkę, dlatego tak wisi /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png

Ostatnio zmieniony przez Jessica23 (07-12-2013 o 13h28)


http://i60.tinypic.com/2m7uio7.gif

Offline

#596 07-12-2013 o 14h16

Miss'gadułka
Lynn
Powinni zrobić anime o ojcu Boruto!
Miejsce: Gdzieś między sadyzmem a przerwą obiadową
Wiadomości: 3 258

Też się zgłoszę, nie ma co. Ktoś wreszcie musi użyć w stylizacji tej kosy.

//photo.missfashion.pl/pl/1/17/moy/12863.jpg

Dziewczyna, której wyprzedzić nie jest w stanie nic poza jej sławą. To znana i szanowana na całym świecie Łowczyni Demonów, choć tak naprawdę poluje na wszystkie istoty nadprzyrodzone zagrażające ludzkości. Ze względu na jej wręcz nieludzką szybkość nie potrzebuje broni dystansowej, poza tym jej kosa jest wystarczająco długa, by w ostatniej chwili zakończyć egzystencję rzucającej się do ucieczki przed nią kreatury. Spójrz z resztą w jej niewinne, a jednak chłodne oczy bez żadnego wyrazu, a właściwie to oko, toć drugie zasłania, niczym pirat w razie nagłej potrzeby przejścia w mroczną okolicę. Ale mniejsza, wracając do tematu. Sam jej wyraz twarzy sugeruje, iż została do tej roboty po prostu stworzona, czego nikt nie zaprzeczy, nawet jeśli by chciał, a wątpię, by istniała tak opcja. Nikt nie jest jednak idealny, a więc także i nasza Łowczyni miewa zarówno wzloty, jak i upadki, przez co odnosi ona obrażenia podczas walki - od skaleczenia na ręce, przez rany na policzku, po których pozostanie co najmniej jedna blizna, aż po jej szkaradną, prawą rękę, nieodwracalnie już przeklętą, na którą jednak nikt nie zwraca uwagi - niedługo krew zostanie zmyta z jej skóry, a kosa schowana... Wówczas znów będzie tylko uroczą dziewczyną samotnie podróżującą po świecie.



https://data.whicdn.com/images/302401948/original.gif

Offline

#597 07-12-2013 o 18h44

Miss'nieobczajona
Lawrence
...
Miejsce: Ełk
Wiadomości: 20

//photo.missfashion.pl/pl/1/17/moy/12909.jpg
Tajemnicza kobieta powolnym krokiem weszła do klubu. Gdy blade światło padło na jej twarz, wszyscy rozpoznali oszpeconą przepaską twarz. Szalona pani naukowiec przyszła się upić, jak to miała w zwyczaju. Nikogo nie dziwi wyzywający ubiór, drogi szal, a tym bardziej obłąkane spojrzenie jednego oka, krytykujące pozostałe kobiety, a uwodzące mężczyzn swym hipnotyzującym, wariackim wyrazem pełnym żądzy mordu i postępu. Szczupłe palce wsuwa pod klapkę i muska nimi rzęsy okalające wypalony chemikaliami oczodół.
Zdecydowanie wiele cierpienia jeszcze przed nią...

Offline

#598 07-12-2013 o 20h21

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Nie znam się za bardzo na tym nurcie /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png więc wybaczcie jeśli nie trafie ze stylizacją posiłkowałam się wujkiem google i różnymi tekstami/obrazkami.

//photo.missfashion.pl/pl/1/17/moy/12924.jpg

Skoro mamy tutaj łowców to na kogoś muszą polować /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png Kapitan i zarazem szabrownik. Z taką osobą lepiej nie zadzierać jeśli nie ma się wcześniej przygotowanego planu ucieczki. Schwytanie jak widać do łatwych zadań nie należy i nie jeden Bounty Hunter już poległ,gdyż dalej Kapitan statku powietrznego "Mortis" hasa sobie swobodnie poszukując nowych miejsc do grabieży.Ze względu na swoja broń z którą nigdy się nie rozstaję oraz zawadiacką i kokieteryjną naturę, którą inteligentnie potrafi przemienić w atut nie należy jej lekceważyć.

Gratuluję również wygranej w X edycji /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png Wszystkie stroję uczestniczek były naprawdę perfekcyjnie stworzone /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png Niestety przez mój brak czasu na grę kompletnie zapomniałam o tej turze i nie padło mi wysłać swoich ocen.Nie mniej jednak "faworytki" i tak zaistniały na podium więc nie mam na co narzekać i nic więcej nie zostaję tylko pogratulować wygranej ponownie.

Offline

#599 07-12-2013 o 20h47

Miss'Złota
nelumi
Miejsce: Pomocnik moderatora
Wiadomości: 14 575

Uhuhuhuh, tak piękny temat wyborów, że aż szkoda się nie zgłosić *^*
Wykorzystam starą stylizację, jedną z moich ulubionych.

Link do zewnętrznego obrazka

(uh, mimo że określenie 'łowczyni demonów' zostało już użyte to również z niego skorzystam bo taką nazwę nosi ta stylizacja od początku jej istnienia [niektórzy możliwe, że jeszcze ją pamiętają]).


~Zatem przed państwem ukazała się Nelumi, znana pod pseudonimem Grabarza. Pokonująca niezliczone kilometry różnymi środkami transportu od koni aż po parowozy w poszukiwaniu swoich ofiar. Szukając Demonów Ludzkich oraz demonów w innych, tajemniczych formach. Piękność w wysokich obcasach, której oczu nikt nigdy nie ujrzał, a uśmieszek na jej twarzy ukazujący się w chwili, gdy spotka swą zdobycz jest intrygujący, a zarazem niosący śmierć. Jej włosy, które od urodzenia świecą czystą bielą uznane były za magię. Magię, której zwykli ludzie pojąć nie umieli. Jej rodzice od samego początku wiedzieli, że jest i będzie kimś wyjątkowym. Swą pozłacaną kosą odstrasza zbędnych przeciwników, gdy tylko stanie "w progach" mieściny wszyscy znają powód jej przybycia. Krążą pogłoski, że kiedy staje do pojedynku z Demonem zmienia swoją postać, jednakże ci, którzy ujrzeli jej przemianę zaginęli bez słuchu- przypadek? Podobno kiedyś była zwykłą kobietą pracującą w salonie, podającą z uśmiechem na twarzy wino swojemu mężowi. Jednakże po jego utracie coś w niej umarło, czyżby i ona była demonem? Tego niestety nikt się nie dowie. Nikt żywy...

Ostatnio zmieniony przez nelumi (08-12-2013 o 01h18)

Offline

#600 07-12-2013 o 21h18

Miss'wow
Evely
...
Miejsce: Don't never say you're lonely / Bristol
Wiadomości: 502

Wiedząc,że i tak nie mam szans, ale mi się nudzi, zgłaszam się.
(Nie mam pojęcia ile to ma wspólnego z tematem, ale jak się bawić, to się bawić.)


//photo.missfashion.pl/pl/1/17/moy/12948.jpg

Młoda dama, na pozór sympatyczna wsiada do parowozu.
- Gdzie jedziemy? - na pytanie maszynisty odpowiada tylko mrożącym krew w żyłach spojrzeniem. Po godzinnej podróży wysiada i bacznie przeszukuje teren. Szuka tego miejsca. W końcu je znalazła... Lekko opada na ziemię, a wokół niej zbierają się chmary czarnych kruków. Po chwili na obszarze 20 mil słychać tylko jej samotny krzyk - wyraz ból i tęsknoty.

Otóż moja miss jest wdową, która po stracie męża niezwykle zainteresowała się nauką i przyrodą. Wygląda młodo, bo jest młoda. Ma tylko nędzne 17 lat, i tak... straciła męża.


Jeśli MASZ MNIEJ MN ODE MNIE RZUĆ MI WYZWANIE bez zakładu!!!   818/1000 WYGRANYCH. Link do zewnętrznego obrazkaLink do zewnętrznego obrazka

Offline

Dyskusja zamknięta

Strony : 1 ... 22 23 24 25 26 ... 66