Strona główna

Forum - Missfashion.pl, gra o modzie dla dziewczyn!

Dyskusja zamknięta

Strony : 1 ... 16 17 18 19 20 ... 66

#426 09-10-2013 o 13h50

Miss'OK
Aria
...
Wiadomości: 1 595

Wiem, że się opóźniają i znów, nie ode mnie to zależy. Proponowałam już dziewczynom, żeby nie podawać dokładnej daty ogłoszenia wyników, bo i tak się ciągle spóźniamy i to bez sensu jest. Zobaczymy.


Spoiler (kliknij, aby zobaczyć)

Offline

#427 09-10-2013 o 13h53

Miss'na całego
MaryKateAn
...
Miejsce: Warszawa
Wiadomości: 495

No właśnie /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/hmm.png Juz lepiej nie podawajcie dokładnej daty /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png
Ale ciekawi mnie kto wygrał.... /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png


Szczęście jest jak motyl, gdy będziesz stać spokojnie może ci usiąść nawet na ramieniu...  

Offline

#428 09-10-2013 o 16h39

Miss'OK
Metropolice
''Są takie dni, że same lecą łzy i myślisz że to wszystko to bezsens...''
Miejsce: Śląsk, Małopolska
Wiadomości: 1 395

Moje faworytki to: Foxglove Nana4 @Crewedka @Samira YooSti Myślę że któraś będzie na podium.

Ostatnio zmieniony przez Metropolice (09-10-2013 o 16h44)


https://encrypted-tbn1.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcQ0d0HO3RuARU9WHeMn92t_yhnberNej2-BsqHd5kx4zetzw-KIlg

Offline

#429 09-10-2013 o 21h40

Miss'ujdzie
rkwcz
...
Wiadomości: 235


WYNIKI VIII WYBORÓW MF ,,ŚWIAT ZWIERZĄT"

Link do zewnętrznego obrazka



Link do zewnętrznego obrazka
Link do zewnętrznego obrazka
1 miejsce - Zukajimo
Średnia głosów wynosi 9,75
Muszę przyznać, że Zukajimo podeszła bardzo oryginalnie do tematu. Pokazała zupełnie inną wizję pingwina, który zawsze kojarzył mi się z panami w smokingach czy zakonnicami. Szerokie rękawy genialnie naśladują płetwy, a maska imituje pyszczek. Nic dodać nic ująć, bardzo wyważona kompozycja.
Kaiken



Link do zewnętrznego obrazka
Link do zewnętrznego obrazka
2 miejsce - Nivata
Średnia głosów wynosi 9,70
Nivata po raz kolejny olśniewa swoją stylizacją. Połączenie tych dwóch spódnic i paska dało rewelacyjny efekt, zaś opalenizna, która o dziwo świetnie komponuje się z tak blond włosami idealnie pasuję do kreacji złotej rybki. Bardzo słusznie, że zrezygnowała z butów, które by popsuły cały efekt. Do tego efekt rozwianych włosów i spódnicy daje efekt jakby jej miss właśnie siedziała w wodzie.
Kaiken



Link do zewnętrznego obrazka
Link do zewnętrznego obrazka
3 miejsce - Samira
Średnia głosów wynosi 9,55
Samira ma niezwykły zmysł do znajdywania ciekawych rozwiązań. Makijaż perfekcyjnie dobrany, swoją dbałością o najmniejsze detale w tej kategorii pokonała wszystkich. Do tego po raz pierwszy widziałam sensownie użyte „koczki”, które genialnie imitują pandzie uszy. Chylę przed Tobą czoła.
Kaiken





Na szczególne wyróżnienie zasłużyły
Link do zewnętrznego obrazka

ScarletWitch
Link do zewnętrznego obrazka
ScarletWitch już dawno podbiła moje serce swoimi cosplayami. Jej barwny Bażant złocisty również to uczynił. Szczerze mówiąc, w tym momencie żałuję, że na podium jest miejsce tylko na 3 stylizację, nie na cztery. Scarlet jest kolejną osobą, którą podziwiam za zmysł do dobierania najmniejszych detali. Tym bardziej, że nawet czarne pióra na grzbiecie zostały uwzględnione w jej stylizacji.
Kaiken

ORAZ

Nocturne3
Link do zewnętrznego obrazka
Meduza – to była moje pierwsza myśl, gdy spojrzałam na jej stylizację. Nocturne3 podeszła bardzo oryginalnie do tematu wybierając, jako jedyna zwierzę, które nie należy do świata kręgowców. Tiulowe, lekkie półprzezroczyste materiały – były strzałem w dziesiątkę. Jedyne czego mi brakowało, to różowego akcentu w okolicach twarzy (dużych kolczyków czy może różowej maski), które by odwzorowały prześwitujące przez ciało gonady. Jednak patrząc na tą stylizację, jestem w stanie jej wszystko wybaczyć.
Kaiken



Gratulujemy i zapraszamy do dalszej zabawy!
/modules/forum/img/smilies/bimbo/bisous.gif
Rkwcz / Aiamate / Aria


Serdeczne podziękowania dla
Kaiken -naszej poprzedniej zwyciężczyni za bycie jurorem w tym temacie! Dziękujemy pięknie!


******************************************



CZAS ZACZĄĆ KOLEJNE WYBORY!

Link do zewnętrznego obrazka

Posiadasz swoją idolkę lub wzór do naśladowania, która przyczyniła się do zmian na świecie? A może po prostu, którejś charakter i wygląd zainspirują cię do wzięcia udziału w naszym konkursie? Wciel swoją miss w jedną z wielu, tych które doprowadziły do rozwoju w nauce, zmian na świecie, zmian w kulturze, modzie itp.
Mile widziane będą uwagi a propo tego czemu wybrałyście tę postać, a nie inna!

Wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszamy! Zgłoszenia przyjmujemy do Poniedziałku (14 października), godz. 10:00. Wyniki pojawią się jak najszybciej, minimum w poniedziałek. Bądźcie kreatywni!

Jury będzie wyłaniać zwyciężczynie, zgodnie z podanymi kryteriami:
zgodność z tematem (1/10)
kreatywność (1/10)
ogólne wrażenie (1/10)
dopasowanie makijażu i włosów (1/10)
dodatki (1/10)
średnia, która będzie oceną główną.


Nagrody sponsoruje: rkwcz!


Wyłonimy w ten sposób trzyoosobowe podium oraz w przypadku szczególnych stylizacji, wyróżnienie. Podium otrzyma od nas trofeum, chibi w konkursowym stroju oraz dyplom. Dodatkowo pierwsze miejsce zostanie gościnnym jurorem w kolejnej kategorii! Wyróżnienia otrzymają dyplomy. Można zgłaszać się do każdego tematu, ale tylko raz na temat. Zgłoszenia składamy w postaci wklejenia zdjęcia z miss w odpowiednim stroju. Można dodać krótką historię postaci, jeśli taką wymyślimy, a może ona ułatwić odbiór stylizacji.

/modules/forum/img/smilies/epingle.gif Powodzenia i miłej zabawy! /modules/forum/img/smilies/epingle.gif

Ostatnio zmieniony przez rkwcz (10-10-2013 o 11h30)


Spoiler (kliknij, aby zobaczyć)

Offline

#430 09-10-2013 o 21h48

Miss'wow
MariaANTONINA
...
Wiadomości: 529

Nie chciałabym być niemiła dla nikogo, ale dla mnie tego pingwina nie powinno w ogóle być na podium, stylizacja Scarlet i jej przepiękny ptak zasłużyły na miejsce, a i panda powinna stać wyżej. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/sad.png
Niemniej gratulacje wszystkim i ze zniecierpliwieniem oczekuję zaległych chibików! /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png


//photo.missfashion.pl/pl/1/64/gd/50864.jpg

Offline

#431 09-10-2013 o 22h15

Miss'na całego
MaryKateAn
...
Miejsce: Warszawa
Wiadomości: 495

Gratuluję zwyciężczyniom chociaż myślę tak samo jak MariaANTONINA.
Stylizacja pingwina nie powinna znajdować się na podium /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/sad.png Raczej w wyróżnieniach. Jak dla mnie stylizacja pandy powinna zając to 1 miejsce. Ale cóż... Gratulacje /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png


Szczęście jest jak motyl, gdy będziesz stać spokojnie może ci usiąść nawet na ramieniu...  

Offline

#432 09-10-2013 o 23h47

Miss'wow
Aiamate
...
Miejsce: gdzieś tam na tęczy końcu
Wiadomości: 690

A nam się właśnie pingwinek, rybka i panda bardzo spodobały /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png
I cieszymy się tym bardziej, że mamy dwie nowe twarzyczki ugoszczone na podium. Każdy ma tutaj równe szanse wygrać, więc już "ciiicho!" proszę nie psuć radości w pierwszych postach. Wszelkie obiekcje co do wyników proszę wysyłać w PW. Podyskutujemy sobie prywatnie /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png

MariaANTONINA, rkwcz szykuje coś naprawdę kawaii ^^

PS. Jeżeli pokój Hildee wygra w konkursie Deco będziemy mieli wszyscy Święto Pingwina /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png

Offline

#433 10-10-2013 o 00h14

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Pingwinek zjadł rybkę dlatego pierwsze miejsce xD
Gratuluję wygranych /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png pingwin mi się podobał bo detale względem obrazka były zachowane bardzo fajnie poza dziobem no ale o to to ciężko w grze /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png
Zakładałam jednak, że Nivata zgarnie pierwsze miejsce bo połączenie tego złota wyszło genialnie. Chętnie widziałabym na podium również inne zwierzaki no ale noty zrobiły swoje, a ja mam nosek pandy do kolekcji w dyplomie za co dziękuję xD
Nie wiem czy uda mi się wyrobić z kreacją pod względem mm bo przedstawienie Elżbiety I Tudor to ciężkie wyzwanie portfelowe z tych ich spódnicami okropnymi ale życzę powodzenia wszystkim i chętnie zobaczę "inspiracje" kobiece /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Offline

#434 10-10-2013 o 00h33

Miss'Sensei
ScarletWitch
...
Miejsce: England / London
Wiadomości: 1 003

Bardzo dziękuje za wyróżnienie, a także gratuluje wszystkim paniom na podium ... Samiro, twoja panda mnie urzekła, taka świetna mamusia z niej ^^

Ja chce zrobić Królową Wiktorię, która panowała w 19 wieku w Anglii - wyjasnie później dlaczego ją xD

Offline

#435 10-10-2013 o 09h42

Miss'OK
Lola886
...
Miejsce: Bielsko-Biała
Wiadomości: 1 691

ja też byłam pewna, że panda wygra..jest cudna;) ale o gustach się nie dyskutuje../vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png gratuluję wszystkim nagrodzonym;)


..prawdziwa sztuka?..być sobą w dzisiejszych czasach..


Offline

#436 10-10-2013 o 10h24

Miss'na całego
Roxy
...
Wiadomości: 329

Gratuluję finalistkom i wyróżnionym /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png Panda na podium raduje me serce chodź nie ukrywam widziałam ją wyżej ^^ Oczywiście rybka i pingwin też są ślicznymi stylizacjami /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png ja po prostu mam słabość do pand /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/tongue.png


               Link do zewnętrznego obrazka

Offline

#437 10-10-2013 o 10h52

Miss'OK
Lola886
...
Miejsce: Bielsko-Biała
Wiadomości: 1 691

//photo.missfashion.pl/pl/1/11/moy/8551.jpg

Mój wybór padł na Kleopatrę.
Jako jedna z pierwszych władczyń, kobieta piękna, silna, niezależna i sprytna..budzi moją ciekawość/vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png Piękna władczyni Egiptu nie miała zahamowań w dążeniu do celu, co dla niektórych kończyło się tragicznie.. Jej urokowi nie oparł się nawet sam Juliusz Cezar czy Marek Antoniusz..
Kleopatra to dla mnie siła, spryt, odwaga, inteligencja, kobiecość, wdzięk..i tajemniczość../vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png


..prawdziwa sztuka?..być sobą w dzisiejszych czasach..


Offline

#438 10-10-2013 o 13h17

Miss'towarzyska
YooSti
Don't judge a book by its cover...
Wiadomości: 2 611

Gratuluję dziewczyny. Bardzo ciekawe pomysły.

Link do zewnętrznego obrazka

Coco Chanel właściwie Gabriell Bonheur Chanel ur 19,08,1883r zm 10,01,1971r

Coco rewolucjonizowała modę damską lansując proste i sportowe fasony ubrań. Stworzyła "małą czarną", spodnie-dwony,golfy,perły itd. Można by dużo wypisać.

Wybierając Coco Chanel chciałam pokazać jak bardzo wpłynęła na modę kobiecą w czasie wojny i po niej. Jak zmienił się punkt widzenia ówczesnych jak i dzisiejszych projektantów mody.

I słynne przysłowie...
"Moda przemija styl pozostaje"-Coco Chanel

Ostatnio zmieniony przez YooSti (10-10-2013 o 14h06)


             http://i65.tinypic.com/x4kd4g.gif

Offline

#439 10-10-2013 o 13h32

Miss'wtajemniczona
nivata
Seamstress wannabe.
Miejsce: Orc Fortress
Wiadomości: 2 120

Zarezerwować? Chyba nie tak działają te wybory.

Dziękuję za docenienie mojej ryby, jej złota łuskowatość cieszy się, że znalazła się na podium! /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png <3 Żałuję tylko, że dla bażanta zabrakło miejsca, to przebranie jest przepiękne.


http://i64.tinypic.com/2eg9mdg.gif

Offline

#440 10-10-2013 o 13h53

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Nom rezerwacje raczej jeśli już są rozważane to z grzeczności pozostałych uczestników /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png
Ja broń boże nie sugerowałam, że zaklepuję i uciekać od tego pomysłu xD Jeśli ktoś ją zrobi przede mną to trudno ^^ i tak jeśli się wyrobie z kasą to ją przedstawię nawet jeśli punkty mi polecą a jeśli nie zdążę to chętnie zobaczę kogoś innego wykonanie.
Dziękuję za przemiły komentarz Kaiken oraz innym za opinie /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png
Scarlet jak to matki nie ma zmiłuj, skoro już jest to trzeba się pobawić w opiekę xD

Offline

#441 10-10-2013 o 15h37

Miss'całkiem całkiem
kasiaczek
...
Miejsce: Bielsko Biała
Wiadomości: 148

//photo.missfashion.pl/pl/1/11/moy/8559.jpg

Moim wyborem jest:
Katarzyna II Wielka - 2 maja 1729 w Szczecinie[2] – zm. 17 listopada 1796 w Petersburgu) 
Wydaje mi się że nikt da je przykładu ze względu że jej osoba jest raczej negatywna i już na pewno nie do naśladowania ale jest jedna z nie licznych kobiet które w historii miały taką władzę jak ona. Skutecznie ja wykorzystywała.

Krótki opis i co oznacza jej strój:
- suknia długa i ozdobna jak miało to miejsce w czasach których żyła
- dodatki złote i świecące jak na królowa przystało korona na głowie
- w jej ręce mapa która oznacza jej udział w różnych podbojach
-

Ostatnio zmieniony przez kasiaczek (10-10-2013 o 15h46)

Offline

#442 10-10-2013 o 16h04

Miss'nieobczajona
Lawrence
...
Miejsce: Ełk
Wiadomości: 20

Ktoś mnie już uprzedził w wyborze, więc trudno - i ja przedstawię Katarzynę II Wielką.
//photo.missfashion.pl/pl/1/11/moy/8571.jpg
Nie mogę nazwać tej carycy postacią złą do szpiku kości. W Rosji zmniejszyła obowiązki pańszczyźniane, cerkwie i klasztory były utrzymywane przez państwo, a ziemie chłopów przekazane im na własność. Była doskonale wykształcona, oczytana, obeznana w architekturze, kolekcjonowała dzieła sztuki.
Czym więc zasłużyła sobie na miano okrutnej i bezlitosnej kobiety? Doprowadziła do upadku naszej, polskiej państwowości, jej liczne relacje z mężczyznami są legendami.
Nikt jednak nie patrzy na to z innej strony - jak wielu traum doświadczyła Katarzyna II? Po porodzie odebrano jej dziecko i wychowano z dala od matki - podobnie było z drugim. Jej życie było jedną wielką wspinaczką na szczyt - i walką o przetrwanie.
To była kobieta, która miała władzę taką, jak Kleopatra lub Elżbieta I. To była kobieta rządząca narodami.

Offline

#443 10-10-2013 o 17h56

Miss'ok
Nocturne3
Jeśli chcesz, by nikt cię nie poznał to przebierz się za człowieka!
Miejsce: Ankh-Morpork
Wiadomości: 52

Bardzo dziękuje za wyróżnienie! Nie spodziewałam się, że już za pierwszym razem dostanę wyróżnienie. Naprawdę straszne się ciesze!
Gratuluję też osobom z podium i żałuję, że nie znalazło się na nim miejsce dla MariiANTONINY. Jej ćma była cudowna!

Offline

#444 10-10-2013 o 18h16

Miss'na całego
MaryKateAn
...
Miejsce: Warszawa
Wiadomości: 495

//photo.missfashion.pl/pl/1/11/moy/8644.jpg


Moja Miss wcieliła się w rolę Elizabeth Arden
Elizabeth Arden zbudowała imperium kosmetyczne w Stanach Zjednoczonych. U szczytu swojej kariery była jedną z najbogatszych kobiet na świecie. Opracowywała techniki makijażu w czasach, gdy był on zarezerwowany wyłącznie dla arystokratek. Jako pierwsza stworzyła "puszysty" krem, który przyczynił się do kosmetycznej rewolucji i doprowadził firmę Elizabeth Arden do intratnych interesów.


Źródło:
http://biznes.onet.pl/kobiety-ktore-zmienily-swiat-biznesu,49587,4203160,8836974,fotoreportaze-detal-galeria

Ostatnio zmieniony przez MaryKateAn (10-10-2013 o 18h28)


Szczęście jest jak motyl, gdy będziesz stać spokojnie może ci usiąść nawet na ramieniu...  

Offline

#445 10-10-2013 o 18h17

Miss'Sensei
ScarletWitch
...
Miejsce: England / London
Wiadomości: 1 003

//photo.missfashion.pl/pl/1/11/moy/8660.jpg

Przedstawiam wam młodą królową Anglii, która już w swoje 18 urodziny przejęła władzę nad całym Państwem.

Oto Wiktoria Hanowerska, urodzona 24 maja 1819 roku, zmarła 21 stycznia 1901 roku. Od 1837 roku, królowa Zjednoczonego Królestwa Wielkiej Brytanii i Irlandii.

Biedna mała królowa! Jest w wieku, w którym dziewczynka potrafi zaledwie wybrać kapelusz, a oto stawia jej się zadania, przed którymi cofnąłby się archanioł... - tak napisał o niej Thomas Carlyle, w dniu koronacji....

Zapoczątkowała nową erę, którą nazywamy Wiktoriańską ... Trwa ona, tylko przez panowanie jej królewskiej mości ...

Była pierwszą królową w Anglii, gdyż wcześniej to mężczyźni mogli odziedziczyć koronę.

Pokazuje moralność ówczesnej kobiety, czyli delikatność, wdzięk i maniery na najwyższym poziomie.

Zaproponowała małżeństwo swojemu mężowi, bo jego ranga nie pozwalała na to.

Stworzyła nowy obraz Anglii i otworzyła drogę do przemysłu.

Mam sentyment do tej damy, po pierwsze, że wszak sama mam tak na imię i urodziłam się także 24 maja. Po drugie pasjonuje się stylem, który powstał za jej panowania, gdy kobiety nosiły gorsety i strojne kreacje nawet w dzień powszedni.

Ostatnio zmieniony przez ScarletWitch (10-10-2013 o 20h58)

Offline

#446 10-10-2013 o 19h18

Miss'ok
Zukajimo
"NienawidzęWielu RzeczyINicze go Specjalnie NieLubię.NieMamMarzeńBoZajmu jeMnie Rzeczywistość
Wiadomości: 56

Łoł o_O, nie spodziewałam się, że będę na podium, a już w ogóle, że wygram :0 Dziękuję za to, i gratuluję wszystkim /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png


Link do zewnętrznego obrazka

http://31.media.tumblr.com/87e2a4f2a7d90e741905dfdf14ce367e/tumblr_mqfc97rbqD1svx45vo2_500.gif

Offline

#447 10-10-2013 o 19h53

Miss'gadułka
Sszyszka
...
Miejsce: Okolice Jeleniej Góry
Wiadomości: 3 443

//photo.missfashion.pl/pl/1/11/gd/8648.jpg

Diana, królowa Walii została nazwana królową ludzkich serc. Urodzona 1 lipca 1961 roku żona księcia Karola była osobą bardzo dobrą i lubianą przez innych. Przyczyniła się do podpisania 3 grudnia 1997 roku traktatu w Ottawie, zabraniającego produkcji, gromadzenia, eksportu oraz używania min przeciwpiechotnych. Zginęła ona 31 sierpnia 1997 roku w wypadku samochodowym.


|Ask|Blog|Instagram|

WRÓCIŁAM~~

https://45.media.tumblr.com/5e1ed6549c0d6ceeb4a08a5434504f7b/tumblr_nxw2qxPJIa1up7gxfo5_400.gifhttps://45.media.tumblr.com/57397f448f8e7f4e15ba1dba6d386309/tumblr_nxw2qxPJIa1up7gxfo1_400.gif

Offline

#448 10-10-2013 o 21h53

Miss'Sensei
lillchen
Pani Fioletu i Pochodnych
Miejsce: KremLove
Wiadomości: 976

Gratulacje dla podium i wyróżnionych! Wszystkie kreacje bardzo mi się podobały /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

A przed wami...
//photo.missfashion.pl/pl/1/11/moy/8667.jpg
... niekwestionowana królowa kryminału - Agata Christie. Autorka kilkudziesięciu powieści kryminalnych, członek elitarnego Klubu Detektywistycznego zrzeszającego autorów piszących "czyste" powieści detektywistyczne. "Matka" Herculesa Poirot i panny Marple. Jej utwory wielokrotnie ekranizowano i nagradzano, na jej temat ukazały się liczne książki, w tym zbiór prywatnych notatek autorki. Agata Christie stworzyła wzór kryminału ze "schematem zamkniętego pokoju", stanowiąc niewyczerpane źródło inspiracji dla kolejnych pokoleń autorów i radości dla kolejnych pokoleń czytelników. Mimo niepowodzeń w życiu prywatnym (mąż zostawił ją po śmierci jej matki, tłumacząc, że "nienawidzi smutku i boi się go") oraz początkowych trudności na drodze twórczej (niejednokrotnie podpisywała niekorzystną umowę), dzięki niezwykłemu samozaparciu i nieograniczonej wyobraźni zmieniła oblicze powieści kryminalnej i zapoczątkowała plejadę wielkich twórczyń tego gatunku.
Dlaczego wybrałam właśnie ją? Bo jestem literaturoznawcą i to literatura jest mi najbliższa. Wydaje mi się, że Christie to symbol, który zna każdy. Nie każdy musi lubić jej utwory, ale trudno nie szanować tej wielkiej kobiety, która w swoim czasie mogła marzyć co najwyżej o "karierze" matki, a stała się niezapomnianą pisarką.


PS: Moja dusza się raduje, kiedy widzę te dwie Katarzyny /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png Sama się do Kasi przymierzałam, ale przypuszczałam, że ta pani zainspiruje więcej użytkowniczek. A Wam, dziewczyny, serdecznie polecam (jeżeli jeszcze tego nie zrobiłyście) lekturę pamiętników carycy. Interesująca perspektywa /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Ostatnio zmieniony przez lillchen (10-10-2013 o 21h56)

Offline

#449 10-10-2013 o 22h36

Miss'całkiem całkiem
Szelia
...
Wiadomości: 100

A więc ja dodam Mulan /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png
//photo.missfashion.pl/pl/1/8/moy/5943.jpg

A dokładniej Hua Mulan, czyli postać z poematu na cześć "Kobiety Generała'', której prawdziwe imię nie jest znane.
Opowieść < podobnie jak bajka Disney'a>  mówi o córce, która udając mężczyznę zajęła miejsce ojca w armii. Rozpoznana została dopiero, gdy po wielu latach żołnierze przybyli odwiedzić swojego generała a spotkali starą kobietę /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png
Wiele faktów potwierdza jej istnienie,<wyprzedzam wasze uwagi> ale gdyby byłaby to tylko legenda, Mulan pokazuje, że nie ważne jest kim się jest tylko to co się robi oraz że silną wolą i wytrwałością można pokonać wszystkie przeszkody. Wg mnie to dobry materiał na idolkę, a każda legenda zawiera ziarno prawdy /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png

Ubrałąm ją wzorując się na bajce, gdyż wydaje mi się najbardziej rozpoznawalna  /modules/forum/img/smilies/bimbo/gros-sourire.gif

Spoiler (kliknij, aby zobaczyć)

Offline

#450 10-10-2013 o 23h32

Miss'ok
Nocturne3
Jeśli chcesz, by nikt cię nie poznał to przebierz się za człowieka!
Miejsce: Ankh-Morpork
Wiadomości: 52

Link do zewnętrznego obrazka

Panie i Panowie! Mam zaszczyt przedstawić wam pierwszą Amerykankę, która zdobyła licencję pilota. O kim mowa? Oczywiście o wspaniałej Amelii Earhart. Pierwszy lot transatlantycki przebyła jako pasażer. Po wylądowaniu powiedziała: "Stultz pilotował. Ja byłam tylko bagażem, jak zwykły worek ziemniaków", a potem dodała: "Może kiedyś spróbuję tego sama". W drugą podróż wyruszyła już sama. Jako pierwsza kobieta dokonała samotnego lotu przez Atlantyk z Nowej Funlandii do Irlandii Płn. i jednocześnie ustanowiła rekord świata w locie non stop. Parę lat później postanowiła okrążyć ziemię wokół równika. Niestety zaginęła w rejonie Wysp Gilberta na Pacyfiku.

Uważam, że Amelia jest kobietą odważną, która nie poddaje się i spełnia swoje marzenia mimo wszystko. Powinniśmy brać z niej przykład i robić to co chcemy.

Ostatnio zmieniony przez Nocturne3 (10-10-2013 o 23h35)

Offline

Dyskusja zamknięta

Strony : 1 ... 16 17 18 19 20 ... 66