Strona główna

Forum - Missfashion.pl, gra o modzie dla dziewczyn!

Strony : 1

#1 02-08-2013 o 22h56

Miss'towarzyska
Peppers
...
Miejsce: Paprysiowe królestwo♥
Wiadomości: 2 260

Kto pamięta te beztroskie dni kiedy było się dzieckiem?
jakie było wasze dzieciństwo ?
Czasami się zastanawiam gdzie podziałam się tamta "ja" i moja wielka wyobraźnia.Dlaczego nie potrafię się już bawić i czemu świat stracił barwy?
Piszemy tutaj o najpiękniejszych chwilach w naszym życiu...
oddalonym, pięknym
dzieciństwie.


  /modules/forum/img/smilies/bimbo/triste.gif

Offline

#2 02-08-2013 o 23h00

Miss'ujdzie
Oliwia
...
Miejsce: †
Wiadomości: 180

Wesołe wakacje czy spędzone dni razem wraz z rodziną to moje najmilsze wspomnienia z dzieciństwa, a teraz siedzę w domu cały dzień. ._.


Offline

#3 03-08-2013 o 00h28

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Ja wyobraźnię mam nawet lepszą niż wtedy, świat - ten w mojej głowie - nabrał dużo więcej barw niż wtedy. Właściwie wolę swoje obecne życie niż dzieciństwo, chyba że bardzo, bardzo wczesne lub to spędzone w lasach, na łąkach i nad jeziorami - tego mi z dzieciństwa braknie.

Offline

#4 03-08-2013 o 11h04

Miss'wow
Rubyy
...
Wiadomości: 622

Tęsknię za tym . W dzieciństwie razem z przyjaciółmi nie wstydziłam się niczego . Wychodziliśmy na dwór i udawaliśmy psy , albo koty ;p Zawsze robiło się też bazy    i oczywiście huśtawki na drzewach z liny i deski /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png . TO były piękne czasy .


“Destroying things is much easier than making them.”Link do zewnętrznego obrazka

Offline

#5 03-08-2013 o 13h04

Miss'towarzyska
Peppers
...
Miejsce: Paprysiowe królestwo♥
Wiadomości: 2 260

Rubyy napisał

Tęsknię za tym . W dzieciństwie razem z przyjaciółmi nie wstydziłam się niczego . Wychodziliśmy na dwór i udawaliśmy psy , albo koty ;p Zawsze robiło się też bazy    i oczywiście huśtawki na drzewach z liny i deski /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png . TO były piękne czasy .

Ja kiedyś z moim kuzynem tak się bawiłam tzn wymyślaliśmy zabawy i nadawaliśmy im nazwy np : "Piesek i piesek przyjaciele", "Kotki", "Orły", "Liski".
Kiedyś jak się bawiłam to czułam się jakbym była naprawdę swoją postacią, wczuwałam się prawdziwie w jej rolę.
A co do wyobraźni owszem nadal mamą nawet wielką ale kiedyś...
to było coś innego.
Przyjaciele z dzieciństwa mnie opuścili.
A dzieciństwo minęło jak rozdział w książce tyle, że tego rozdziału nie da się z powrotem przeczytać ani przeżyć bo zaginął gdzieś daleko... przepadł w otchłani przeszłości.
Tęsknie za dzieciństwem /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/sad.png

Offline

#6 02-07-2015 o 17h57

Miss'wtajemniczona
Dessdemona
I'm so UGLY, that's ok 'cause so are YOU.
Miejsce: War-saw
Wiadomości: 2 072

Dzieciństwo, słodkie dzieciństwo. Oddałabym wszystko co mam żeby być dzieckiem na zawsze. Niestety ten czas minął bezpowrotnie, mimo, że staram się zostawić w sobie cząstkę tamtej małej chłopczycy, którą byłam.
Brakuje mi całych dni spędzonych na beztroskiej zabawie na dworze, brakuje wspinania się na drzewa w celu rzucania w kolegów śliwkami, brakuje kolan i łokci zdartych na próbach jazdy na rowerze. Chciałabym znów stać się na chwilę wróżką, Rose z Titanica czy Jankiem Kosem. Kiedyś nie było problemu z byciem kimkolwiek chciałam być.
Problemy dorosłości nie istniały, ba, nawet nie miałam o nich pojęcia. Teraz muszę się martwić o przyziemne rzeczy, o pieniądze na czynsz, o pracę, o studia, o chorego kota i o faceta z którym żyję.
Poszłabym nawet chętnie do podstawówki, kiedyś tylko narzekałam na szkołę, dziś ją doceniam. Doceniam moją wychowawczynię, która była wymagająca ale dzięki niej jestem teraz wykształcona.
Tęsknię za graniem w karty z Babcią czy za zwiedzaniem świata z roweru Dziadka (jako pasażer rzecz jasna).
Tęsknię za chodzeniem w za dużych szpilkach Mamy, za przebieraniem się za jedną ze Spice Girls i śpiewanie w "Klubie" czyli w piwnicy, w której brat najlepszej przyjaciółki miał siłownię, z której przestał korzystać.
Tęsknię za wkradaniem się do pokoju starszego brata i szperaniem w jego kasetach z muzyką Metalliki i GnR.

Dzieciństwo było i zawsze będzie czasem idealnym. To jak spełnione marzenie.

Offline

#7 17-11-2015 o 22h24

Miss'na całego
KwaśnaJakCytryna
...
Miejsce: za małe by to upubliczniać ;)
Wiadomości: 335

Dessdemona napisał

Dzieciństwo, słodkie dzieciństwo. Oddałabym wszystko co mam żeby być dzieckiem na zawsze. Niestety ten czas minął bezpowrotnie, mimo, że staram się zostawić w sobie cząstkę tamtej małej chłopczycy, którą byłam.
Brakuje mi całych dni spędzonych na beztroskiej zabawie na dworze, brakuje wspinania się na drzewa w celu rzucania w kolegów śliwkami, brakuje kolan i łokci zdartych na próbach jazdy na rowerze. Chciałabym znów stać się na chwilę wróżką, Rose z Titanica czy Jankiem Kosem. Kiedyś nie było problemu z byciem kimkolwiek chciałam być.
Problemy dorosłości nie istniały, ba, nawet nie miałam o nich pojęcia. Teraz muszę się martwić o przyziemne rzeczy, o pieniądze na czynsz, o pracę, o studia, o chorego kota i o faceta z którym żyję.
Poszłabym nawet chętnie do podstawówki, kiedyś tylko narzekałam na szkołę, dziś ją doceniam. Doceniam moją wychowawczynię, która była wymagająca ale dzięki niej jestem teraz wykształcona.
Tęsknię za graniem w karty z Babcią czy za zwiedzaniem świata z roweru Dziadka (jako pasażer rzecz jasna).
Tęsknię za chodzeniem w za dużych szpilkach Mamy, za przebieraniem się za jedną ze Spice Girls i śpiewanie w "Klubie" czyli w piwnicy, w której brat najlepszej przyjaciółk miał siłownię, z której przestał korzystać.
Tęsknię za wkradaniem się do pokoju starszego brata i szperaniem w jego kasetach z muzyką Metalliki i GnR.

Dzieciństwo było i zawsze będzie czasem idealnym. To jak spełnione marzenie.


Pięknie napisane, sama prawda... Teraz to już nie te czasy /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/sad.png


Możemy mieć wszystko. Tylko nie jednocześnie.

Offline

#8 24-11-2015 o 20h52

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Moje dzieciństwo było cudowne. Szczególnie w wakacje gdy jeździłam do babci z siostrami. Mieszkają tam także moi kuzyni i kuzynka. Często gdy były kłótnie zarządzaliśmy, że będzie sąd rodzinny. Tak więc najstarszy kuzyn zostawał sędzią, a reszta gromadki w kolejności od najstarszego do najmłodszego zasiadała na coraz niższych miejscach. Oczywiście ja z kuzynką byłyśmy najmłodsze dlatego obydwie byłyśmy oskarżone. Od kuzyna który miał władze sądową zależało to bym nie siedziała w chlewiku razem ze świnią. Taki marny los bycia najmłodszą. Lecz i tak miło wspominam te czasy. Teraz wszyscy chodzą swoimi drogami.    /modules/forum/img/smilies/sourire.gif  /modules/forum/img/smilies/snif.gif

  //photo.missfashion.pl/pl/1/66/moy/52714.jpg

Ostatnio zmieniony przez Vanessa138 (24-11-2015 o 20h53)

Offline

#9 12-12-2015 o 19h09

Miss'ok
Uśmiechnij się : )
Wiadomości: 57

Ja w głębi duszy nadal jestem dzieckiem. I to dziecko często wychodzi sobie na wierzch... Ale tęsknie za wakacjami kiedy byłam mała. Mam taką kuzynkę, kiedy byłyśmy małe często mylono nas, myślano, że jesteśmy bliźniaczkami. Teraz bardzo da się nas odróżnić, np. ona ma kręcone, krótkie włosy, ja mam długie i proste. Na wakacje co roku jeździliśmy w to samo miejsce, nad to samo jezioro. Bawiłyśmy się razem na piasku w ratowanie biedronek. Babcia wykopała dla nas taki mini port, który wchodził do wody. Wyłaniałyśmy biedronki z wody, uratowane lądowały na kocu. No, ale co! Nadal często się spotykamy, /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png  /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png


Uśmiechaj się nawet w smutne dni

Offline

#10 13-02-2016 o 00h00

Miss'ok
...
Wiadomości: 72

Tak,  prawdą jest to co mówicie, dzieciństwo to fajna sprawa.
Ja jako dziewczynka byłam zawsze wesoła i pozytywnie nastawiona ale to chyba jak większość z nas,  miałam dużo energii i z tego powodu na podwórku zawsze było mi fajnie, zazwyczaj spotykałam się tam z innymi dziećmi i razem robiliśmy dużo hałasu /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png.  za to w szkole byłam bardzo grzeczna i spokojna niczym szara, skromna myszka która siedzi w kącie i się nie odzywa (mówie oczywiście o podstawówce.  gimnazjum to już zupełnie inna sprawa i inny świat).
Nie mogę odpowiedzieć niestety na pytanie "jakie były moje najlepsze chwile z dzieciństwa "bo ogólnie moje całe dzieciństwo było udane /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png.  miło czasem powspominać te czasy.


siemanko loszki

Offline

#11 13-02-2016 o 14h10

Miss'na całego
Smolarka
As humans. We struggle for approval ✧・゚:*
Miejsce: Oficjalny Pomocnik Moderatora
Wiadomości: 413

Rubyy napisał

Tęsknię za tym . W dzieciństwie razem z przyjaciółmi nie wstydziłam się niczego . Wychodziliśmy na dwór i udawaliśmy psy , albo koty ;p Zawsze robiło się też bazy    i oczywiście huśtawki na drzewach z liny i deski /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png . TO były piękne czasy .

Jeszcze pamiętam, jak ze stogu siana robiliśmy zjeżdżalnię, a potem bolały nas kolana..<3
Tak jak mówi Rubyy - Jako dziecko, nie wstydziłyśmy się niczego. Potem zaczeliśmy dorastać, ale wspomnienia, piękne wspomnienia nadal istnieją i pozostaną w naszych serduszkach tęsniących za dzieciństwem.. <3


#1 soowon defender

Offline

#12 15-02-2016 o 23h12

Miss'ok
...
Wiadomości: 72

chce być znów 7 latką! .  było dużo lepiej /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/hmm.png


siemanko loszki

Offline

#13 17-02-2016 o 17h42

Miss'nieobczajona
moriaime
...
Wiadomości: 23

Kiedy byłam mała, to co chwila chorowałam, przez co większość czasu musiałam spędzać w domu, leżąc w łóżku. Nie chodziłam też do przedszkola, bo mój tata nie pracował i nie było takiej potrzeby.

W podstawówce nie chciałam za bardzo z nikim rozmawiać, bo nie rozumiałam innych dzieci. Były strasznie rozbiegane i rozwrzeszczane, poza tym wszystkie już się znały.

Moja siostra chodziła do drugiej szkoły, w której były długie korytarze i dużo szarych schodów. Lubiłam tam chodzić, bo to wszystko przypominało pewnego rodzaju labirynt. Przez duże okna wchodziło zachodzące bardzo powoli słońce, to było jak bajka. Raz zatrzymali się przy mnie jacyś trochę starsi chłopcy i coś do mnie powiedzieli, ale ja nie usłyszałam, co to dokładnie było, więc się przestraszyłam i uciekłam.

Poza tym zawsze uciekałam rodzinie w OBI. Ten sklep przypominał taką ogromną willę, nie było nawet widać sufitu, poza tym wszędzie były jakieś fajne rzeczy do oglądania; ogromne rośliny, świecące na różne kolory lampki, staromodne żyrandole, śmieszne krzesła, długie stoły...

Co roku w wakacje robimy rodzinne ognisko. Dawniej jakoś łatwiej było wszystkich namówić, żeby razem usiąść w stodole i zagrać w mafię. Raz nawet przygotowaliśmy z dwoma kuzynami jakąś straszną muzykę i wrzaski, a jeden z nich wpadł na pomysł, żeby rozwiesić tam wnętrzności ryb.


W związku z tym tak naprawdę brakuje mi tylko tego, że świat wydawał się taki ogromny i bez najmniejszego problemu żyło się teraźniejszością.

Offline

#14 28-07-2016 o 05h18

Miss'nieobczajona
lilith20565689
...
Miejsce: Fajne Miasto
Wiadomości: 21

Dzieciństwo miałam spokojne
lecz Dzieci XXI wieku
2000
Komputery
Srablety
itd itp ;v


Lubie Placki pajonczki horrory animu i siebie /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Offline

#15 17-08-2017 o 01h20

Miss'wow
KlaraM
Zwierzęta to całe moje życie ♕
Miejsce: Piotrków Trybunalski
Wiadomości: 747

*Wielkie Wyzwanie*

"Dzieciństwo jest dobre dlatego, że każdy dzień zaczyna życie na nowo, bez ciężaru dnia wczorajszego."
-Anna Kamieńska


♡♡♡♡♡♡♡ZWIERZĘTA♡♡♡♡♡♡♡

Link do zewnętrznego obrazka

Offline

#16 22-08-2017 o 22h37

Miss'całkiem całkiem
PiezegDarczu
...
Miejsce: Azerbejdżan
Wiadomości: 135

"Magia wymaga czasu"
~Andrzej Sapkowski

A tą magią jest dzieciństwo /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png))))

Offline

#17 23-05-2018 o 20h54

Miss'Sensei
Scooby
...
Miejsce: Magiczna kraina zwana Evaila
Wiadomości: 1 035

A ja dalej jestem dzieckiem i uważam, że każdy przez calutkie życie nim jest. Wystarczy tylko to dostrzec. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png


,,Któregoś dnia uwierzyłam, że będzie pięknie, tego się trzymam i nigdy nie wymięknę! /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png"

Offline

Strony : 1