Strona główna

Forum - Missfashion.pl, gra o modzie dla dziewczyn!

Dyskusja zamknięta

Strony : 1

#1 01-08-2013 o 18h04

Miss'ujdzie
Sidera
...
Miejsce: Po co Ci to wiedzieć, skoro i tak niekt nie chce mnie szukać ?
Wiadomości: 213

Witam w moim jakże zacnym (lub nie) wątku. Rysuje od... od kiedy pamiętam (podobno moje pierwsze słowa brzmiały : ołówek i gumka .__.) Najlepiej wychodzą mi zwierzęta, tak więc je najczęściej rys
uje. Używam różnych metod jeśli chodzi o moje ''dzieła'' to znaczy : farby, ołówek,  kredki, pisaki, wydzieranki, skatpety... wróć, co było to ostatnie ? Eeee... nie ważne. Jestem też dość sprawna manualnie co znaczy że uwielbiam szyć, kleić, składać i td. Nie będę się wam teraz rozpisywać o tym, jak rysuje i użalać się,  ze rysuje brzydko bo to bez sensu. Wiem że dobrze mi to wychodzi i jeśli ktoś ma do mnie problem (lub do moich rysunków) to niech spada mówiąc delikatnie. Jestem gadułą więc mogłabym tak nawijać i nawijać bez przerwy a tego byście nie chcieli bo i tak nieźle się rozgadałam. No to dobra, , dalej już nie nawijam tylko pokazuje moje prace:

Ten jest z wczoraj:
Link do zewnętrznego obrazka
Link do zewnętrznego obrazka

Wykonanie:
-ołowek
-flamastry

Pomysł mój,  oryginalny (przynajmniej tak sądzę). Uwielbiam ten
rysunek. Mam go na tapecie fona i mogę się w niego wgapiać godzinami :3

A ten zrobiłam
dwa dni temu:
Link do zewnętrznego obrazka

Wykonanie:
-ołówek

Pomysł nie mój.  Widziałam podobny obrazek w internecie i
"Trochę" go przerobiłam.

Te są bardzi stare:
Link do zewnętrznego obrazka
Taki tam boszczy konik :3

Link do zewnętrznego obrazka
I ptaszek ♡

Wykonanie:
- marker
-trochę ołówka

Pomysł mój, ale c trudnego w wymyśleniu zwierzątka ? No nic, według mnie tutaj wykonanie jest warte uwagi. Po pierwsze, rysunek wykonałam na kalce technicznej, ponieważ przez nia marker nie przebije,  po drugie ołówkiem odrysowałam zwierzę i wykropkowałam je wspomnianym markerem.

To na razie tyle, ponieważ nie wiem jak zareagujecie na moje "dzieła".
Chętnie przyjmę wszystkie uwagi dotyczące każdego,  chociażby najmniejszego szczegółu aby móc go naprawić i nauczyć się czegoś nowego. Oczywiście nie poradzę też pochlebstwem :} Dobranoc i te pierdoły... ye.... życzę miłego dnia ;*


Inni nie mogą przeżywać wszystkiego za nas. Sami musimy popełnić wszystkie błędy i przeżyć nasze życie samemu...

Offline

#2 02-08-2013 o 10h35

Miss'towarzyska
Peppers
...
Miejsce: Paprysiowe królestwo♥
Wiadomości: 2 260

Świetne /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png
najbardziej zauroczyła mnie sowa ♥

Offline

#3 02-08-2013 o 11h49

Miss'całkiem całkiem
Lerin
...
Wiadomości: 129

Bardzo ciekawe i estetyczne prace
Ta z sową z patrzałami jest bardzo ambitnym pomysłem(:
tylko te oczy nie wyglądają na naturalne (nie chodzi mi o to, że wyrastają z drzewa). Jedne mają powiekę dolną, a te bez wyglądają jakby miały wypaść z powodu braku jej.
Może piersi nie są idealnej wielkości, alem no trochę tą syrenkę:>
Kropkowane zwierzęta genialne.
Pozdrawiam i życzę weny(:

Offline

#4 07-08-2013 o 13h14

Miss'OK
Eminaria
Daj mi nadzieję i zabierz mi serce, jeśli poczujesz choć chwilę jak ja.♥
Wiadomości: 1 501

Powiem tak jak dla mnie przepięknie rysujesz możesz myśleć sobie że brzydko rysujesz ale ja jestem innego zdania! :3
Najbardziej mi się podoba sowa bo jest taka pełna emocji! :]
Syrenka też jest bardzo ładna tak ją narysowałaś że się wydaje żywa ;o ;P
Koń ma bardzo fajną technikę ogólnie mi się bardzo podoba ;]
Ptaszek ma lepszą technikę niż koń wiem że to jest ta sama ale ptaszkowi bardziej pasuje ta technika niż koniowi ;3 Taka jest moja opinia ;]


http://s12.favim.com/orig/160812/gif-harley-quinn-joker-suicide-squad-Favim.com-4628517.gif

Offline

#5 11-08-2013 o 09h45

Miss'na całego
SubRossa
...
Miejsce: Wracam do żywych.
Wiadomości: 395

Uwielbiam syrenkę - chociaż chętnie zobaczyłabym ją "z góry". Zaciekawiły mnie te "kropeczkowe zwierzątka". Pozwolisz, że bd tutaj często zaglądać /modules/forum/img/smilies/content3.gif

Offline

#6 11-08-2013 o 13h49

Miss'na całego
Madelleinee
Not killing people is hard
Miejsce: Underground
Wiadomości: 458

Dwie ostatnie prace najbardziej mi się podobają. Są inne, wyjątkowe. Bardzo interesujące wykonanie, spotykane dosyć rzadko. Chciałabym zobaczyć więcej rysunków stworzonych tą techniką :)

Jeśli chodzi o syrenę, to chyba musisz jeszcze popracować nad takimi pracami. Są lekkie błędy, ale z cieniowaniem już za to nie jest tak źle :) Rzuca mi się w oczy wyjątkowo twarz i szyja. Jeśli chodzi o tę pierwszą, jest trochę... hm... płaska. Za mało wycieniowana, w dodatku jakaś taka.. inna od reszty ciała. Przynajmniej mam takie wrażenie.

Przejdźmy teraz do sowy. Ładna, estetyczna praca z dobrym pomysłem, ale zielone oko mi się nie podoba ;x Mimo wszystko, podoba mi się.

Ładnie rysujesz, z chęcią obejrzę więcej Twoich prac :) Ćwicz i kształć się dalej.


Madelleinee

Ostatnio zmieniony przez Madelleinee (11-08-2013 o 13h50)


    •    d e v i a n t a r t    •     y o u t u b e    •    t u m b l r    •   
Link do zewnętrznego obrazka

Offline

#7 19-08-2013 o 17h43

Miss'nieobczajona
KupMiCiastko
...
Miejsce: Baśniobór ♥
Wiadomości: 47

Genialne rysunki!
Najbardziej podoba mi się sowa <3
Będę tu często zaglądać /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png


"Milczenie nabiera nowej jakości, gdy jedynym dźwiękiem, jest odgłos końskich kopyt..." B. Leclair

Offline

#8 23-08-2013 o 11h36

Miss'OK
Metropolice
''Są takie dni, że same lecą łzy i myślisz że to wszystko to bezsens...''
Miejsce: Śląsk, Małopolska
Wiadomości: 1 395

Sówka <3 Piękna ♥.♥


https://encrypted-tbn1.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcQ0d0HO3RuARU9WHeMn92t_yhnberNej2-BsqHd5kx4zetzw-KIlg

Offline

#9 23-08-2013 o 12h52

Miss'całkiem całkiem
Mysiaa03
...
Miejsce: Gdzieś...w Małopolsce :D
Wiadomości: 135

Piękna sówka /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Offline

Dyskusja zamknięta

Strony : 1