Strona główna

Forum - Missfashion.pl, gra o modzie dla dziewczyn!

Strony : 1

#1 30-07-2013 o 19h25

Miss'gadułka
Sszyszka
...
Miejsce: Okolice Jeleniej Góry
Wiadomości: 3 443

W każdej rodzinie są jakieś historie. Możecie je tu opowiadać. Ja zacznę:
Moja kuzynka była u mnie (ma 6 lat). Przychodzi do kuchni i mówi :
-ciocia wyprasowałam sobie bluzkę.
Moja mama na to:- A wyłączyłaś żelazko z prądu?
Ona zdziwiona :- A w ogóle trzeba je tam włożyć?
Wszyscy wybuchli śmiechem a ona nadal nie wiedziała o co chodzi. /modules/forum/img/smilies/bimbo/bave.gif


|Ask|Blog|Instagram|

WRÓCIŁAM~~

https://45.media.tumblr.com/5e1ed6549c0d6ceeb4a08a5434504f7b/tumblr_nxw2qxPJIa1up7gxfo5_400.gifhttps://45.media.tumblr.com/57397f448f8e7f4e15ba1dba6d386309/tumblr_nxw2qxPJIa1up7gxfo1_400.gif

Offline

#2 17-09-2014 o 07h17

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 7

Moja kuzynka gdy miała 6 lat i szła do I klasy (mnie wtedy nie było) musiała wstawać wcześniej niż wstawała zwykle. Raz po  5 dniach nauki gdy budziła ją mama piosenką ,,Dzieci idą do szkoły'' powiedziała do niej ,,Zamknij się ty stara babo!''.

Offline

#3 17-09-2014 o 17h43

Miss'całkiem całkiem
laureln
Ciesz się chwilą... Nie wiem po co.
Wiadomości: 131

Ja tu opiszę w kilku słowach starą historie. W moim wieku rodzice dojeżdżali do szkoły traktorem xd.


.

Offline

#4 11-10-2014 o 13h12

Miss'nieobczajona
Tella
...
Wiadomości: 18

Moja koleżanka kiedy była mała zamiast gry.pl napisała "gey.pl". Wszyscy się tak śmieli że nwm  /modules/forum/img/smilies/bimbo/bave.gif .

Offline

#5 18-11-2014 o 17h56

Miss'na całego
o2xandra
...
Wiadomości: 339

Mam starszego o 2 lata brata. Mama mi opowiadała, że kiedyś ( ja miałam chyba 3 - 4 latka) pojechaliśmy wieczorem do supermarketu po coś tam. Jest ciemno, siedzimy w samochodzie, jedziemy i jedziemy. Brat ciągle się patrzył przez okno na księżyc, a kiedy po jakimś czasie zasłoniły go chmury, on się spytał:

B: Mamo, a gdzie jest księżyc?

Ja mu odpowiedziałam (cytuję) "pełnym wyższości głosem, jakbym mówiła do kompletnego idioty":

J: No przecież nad domem został!

Podobno mama śmiała się przez resztę drogi.  /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png

Ostatnio zmieniony przez o2xandra (18-11-2014 o 17h57)


//photo.missfashion.pl/pl/1/74/moy/58928.jpg

Offline

#6 21-11-2014 o 08h40

Miss'nałogowa
Podoina
Umarłam?
Miejsce: Zimowy pałac Doni
Wiadomości: 2 965

Rok temu w wakacje rano, oglądaliśmy dfilm. Nagle moja kochana siostra wstała, stanęła przede mną i bardzo poważnym głosem powiedziała tak:
"A jak ty będziesz już bardxo stara to ja będę miała twój szlafrok w baranki"
Wszyscy śmiejemy się z tego do dzisiaj :-) iL


http://i65.tinypic.com/2mqru4x.gif

Offline

#7 22-11-2014 o 11h28

Miss'wtajemniczona
Clarissa1317
"Od lat jest to zagwozdka ma, kto jest szalony- inni czy ja?"
Miejsce: Upper East Side:3
Wiadomości: 1 964

Kiedyś z moją rok młodszą siostrą cioteczną bawiłyśmy się w domu mojej babci, a babcia i dziadek robili coś na podwórku. Na oknie stały w skrzynkach malutkie pomidorki, a my stwierdziłyśmy,że jest tam dużo chwastów i je powyrywamy. Jak się później okazało, te "chwasty" były właśnie pomidorami.
Albo również z nią stwierdziłyśmy kiedyś,że posprzątamy babci łazienkę. Polegało to na zalaniu całej wodą z wszystkimi płynami...
Kiedy moi rodzice budowali dom, a mnie nie było na świecie, mój brat był w wieku ok 4 lat. Mieliśmy jeszcze wtedy malucha, a mój brat ulubioną dużą zabawkową wywrotkę. Jak to na budowie wszędzie był piasek i mój braciszek nasypał tą wywrotką do malucha mnóstwo piasku. Tata wsiada do samochodu, a tam piachXD

Offline

#8 22-11-2014 o 13h55

Miss'nieobczajona
Leyzii
...
Wiadomości: 26

Moja kuzynka raz zaspała na autobus, a jej szkoła była oddalona o kilkanaście kilometrów, to mój wujek wziął "Simsona" i jej plecak i bez niej pojechał do szkoły, a ona została przed domem... /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/tongue.png

Offline

#9 27-11-2014 o 18h41

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

ja omal nie umarłam  /modules/forum/img/smilies/hein.gif . co prawda już tego nie pamiętam bo miałam wtedy zaledwie 7 miesięcy ,ale ciocia mi opowiadała jak przez nią omal nie umarłam .

  zaczeło się od tego że moja ciocia trzymała mnie na rękach, i chciała zażyć jakieś silne i niebezpieczne leki na jej chorobę , wyjęła jedną małą tabletkę i niechcąco  tabletka wpadła mi do ust , szybko zadzwoniła po pogotowie. to dziwne że się nie zakrztusiłam  /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/hmm.png .

Offline

#10 31-01-2015 o 18h53

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Raz jakaś mega daleka kuzynka ok. siedem lat pachniała perfumami. Spytała czy fajne a ja odpowiedziałam że fajne gdzie je kupiła  a ona odpowiada źe mnie i tak nie stać a te perfumy kosztują mniej niż moje kieszonkowe.

Offline

Strony : 1