Strona główna

Forum - Missfashion.pl, gra o modzie dla dziewczyn!

Dyskusja zamknięta

Strony : 1 2 3 4

#1 22-07-2013 o 12h57

Miss'Sensei
Rosemary5
Jeżeli ktoś potrzebuję pomocy w RPG mogę wziąć jakąś postac :3
Wiadomości: 1 051

Zapisy są cały czas

Jesteśmy magicznymi stworzeniami które żyją w świecie ludzi próbujemy się dopasować lecz nam to nie wychodzi przez naszą odmienność i przez to że nie umiemy się obejść bez naszych specjalnych mocy a zapisaliśmy się wszyscy do prestiżowej akademii razem z innymi normalnymi ludźmi by nauczyć się żyć jak normalny człowiek.


                                                   Regulamin
                                 
                         1. tzw. cisza nocna zaczyna się o 00:00 a kończy o 8 :00
                         2. na kartę czekam 48 godzin jak się nie wyrobisz wylatujesz
                         3. jeżeli masz zamiar skończyć grę napisz chociaż powód np.
                             śmierć czy wyprowadzka
                         4. próbujmy nie łamać prawdziwych zasad RPG   
                         5. piszcie z sensem i chociaż te 4 zdania
                         6. próbujemy wklejać chociaż 2 posty dziennie       
                         7. wygląd A&M


magiczne stworzenia :
czarodziej/ka 1 - Rosemary5
czarodziej/ka 2 -zaj
czarodziej/ka 3 -zaj
wampir 1 -zaj
wampir 2 -zaj
wilkołak 1 -zaj
wilkołak 2 -zaj

ludzie  :
człowiek 1 - zaj
człowiek 2 -zaj
człowiek 3 -zaj
człowiek 4 -
człowiek 5 -


Karta postaci

imię :
nazwisko :
wiek :
moce : ( dotyczy tylko magicznych postaci )
charakter :
pokój :
wygląd :

moja karta:

imię : chcesz znać moje imię ? a więc zgoda me imię to Akira
nazwisko : nazwisko też cię interesuje ? no dobrze brzmi ono Asuki
wiek : 1800 lat co na ziemi oznacza 18 lat
moce : mogę przejąć nad kimś kontrolę gdy tylko zechcę umiem latać i stawać się niewidzialna nikt nie umie mi się sprzeciwić umiem także latać i czytać w myślach mogę wyczarowywać różne przedmioty i oraz przenosić się w czasie i władam także nad pogodą a moje oczy zmieniają kolor zależnie od nastroju

//photo.missfashion.pl/pl/1/4/moy/2623.jpg

charakter :jestem nieśmiałą  dziewczyną która jest ciekawa ... Ciekawa życia na ziemi więc cóż chodzę do szkoły i dobrze sobie radze zwykle mam największą średnią w całej szkole i jestem z tego zadowolona jestem też pewna siebie i urocza nie lubię się kłócić dlatego gdy widzę gdy ktoś zaczyna kłótnię albo jakąś  bójkę zaszywam się w koncie i słucham muzyki klasycznej lub czytam
pokój : nr 10
wygląd :
//photo.missfashion.pl/pl/1/4/moy/2599.jpg

//photo.missfashion.pl/pl/1/4/moy/2600.jpg

//photo.missfashion.pl/pl/1/4/moy/2602.jpg

//photo.missfashion.pl/pl/1/4/moy/2621.jpg

//photo.missfashion.pl/pl/1/4/moy/2622.jpg

Ostatnio zmieniony przez Rosemary5 (22-07-2013 o 21h48)

Offline

#2 22-07-2013 o 14h32

Miss'nieobczajona
iHachimitsu
...
Wiadomości: 40

Jeżeli mogę to proszę o czarodziejkę .


imię : Megumi
nazwisko :Tsueti
wiek : 17
moce : Kontaktuję się z żywiołem wody , potrafię praktycznie oddychać pod wodą . Mogę zmienić się w cień i śledzić Cię , ale ty nie będziesz o tym wiedzieć .
charakter : Raczej cicha i nieśmiała a jednak lubię poznawać nowe osoby i zaprzyjaźniać się . Widzisz że się rumienię ? Nic dziwnego , zapewne z twojego powodu .
pokój : 10 ( chyba że każdy ma osobny pokój to 6 )
wygląd :

https://fbcdn-sphotos-g-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn1/q71/60725_499787840109249_1776260092_n.jpg

https://fbcdn-sphotos-h-a.akamaihd.net/hphotos-ak-frc3/q71/1012373_499787883442578_375461791_n.jpg

https://fbcdn-sphotos-c-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn1/q71/1017731_499787890109244_1853142357_n.jpg

https://fbcdn-sphotos-a-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash4/q71/999986_499787950109238_1517498981_n.jpg

Ostatnio zmieniony przez iHachimitsu (22-07-2013 o 14h33)

Offline

#3 22-07-2013 o 14h38

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Człowieka bym prosiła /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png
Link do zewnętrznego obrazka
Imie:Jak mam na imię?Zwę się Mei.Krótko i łatwo do zapamiętania.
Nazwisko:Dość dziwne,bo Irusu.Okropne,nie?
Wiek:A na ile wyglądam?Na 18?Brawo!Zgadłeś!
Link do zewnętrznego obrazka
Charakter:Jaka jestem?Raczej miłą dziewczyną.Można na mnie liczyć.Dla moich przyjaciół pójdę na piechotę nawet na koniec świata.Jestem strasznie ciekawska i przez to wpadam często w kłopoty.Czasami jestem strasznie dziecinna.Jak ktoś jest dla kogoś złośliwy to staję się gorsza od niego.Wtedy jestem złośliwa,bezczelna i ironiczna.Często siedzę i czyta coś.Albo czytam książkę,albo siedzę na swoim laptopie i czyta mangi.Coś jeszcze?...Chyba już nic nie mogę dodać.
Pokój:Mieszkam w pokoju nr 9
Wygląd:
Link do zewnętrznego obrazka

Offline

#4 22-07-2013 o 14h48

Miss'Sensei
Rosemary5
Jeżeli ktoś potrzebuję pomocy w RPG mogę wziąć jakąś postac :3
Wiadomości: 1 051

można po dwie osoby w pokojach

Offline

#5 22-07-2013 o 15h38

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Link do zewnętrznego obrazka

Imię Maria.

Nazwisko Malkavian.

Rasa Wampir.

Wiek Została przemieniona mając 16 lat w roku 1894, wobec czego ma 135 lat.

Pokój 7.

Moce Potrafi wpływać na ludzkie zmysły i wywoływać iluzje. 

Charakter Wydaje się słodka i cicha, ale to tylko pozory, pod którymi skrywa swoją prawdziwą naturę - agresywną, szaloną i drapieżną. Nie poluje jak typowy wampir, czyli wpływając na swoją ofiarę. Woli bawić się w teatrzyk, wcielać się w różne role, przewidywać ruchy innych "aktorów". Zdobywa zaufanie i zaprzyjaźnia się, by zaatakować w najmniej spodziewanym momencie. Swoje wieczne życie traktuje jak zabawę.

Ciekawostki

- należy do klanu Malkavian, którego członków nazywa się Świrami, wszyscy bowiem mają zaburzenia psychiczne. Maria cierpi na schizofrenię;
- ma niesamowite szczęście do kart i gier hazardowych;
- jej prawdziwe nazwisko to Harvey;
- wzory na jej krawacie to symbole klanowych dyscyplin - Nadwrażliwości, Demencji i Niewidoczności.

Link do zewnętrznego obrazka


Ostatnio zmieniony przez tsunshun (22-07-2013 o 18h17)

Offline

#6 22-07-2013 o 15h42

Miss'Sensei
Rosemary5
Jeżeli ktoś potrzebuję pomocy w RPG mogę wziąć jakąś postac :3
Wiadomości: 1 051

zaczniemy jak będą jeszcze ze 3 osoby w tym chociaż jeden wilkołak

Offline

#7 22-07-2013 o 15h44

Miss'na całego
Wannesa
Choroba a mimo to do szkoły trzeba chodzić T.T
Miejsce: Wadowice
Wiadomości: 440

Przepraszam jeżeli w tym wymyślonym charakterze obrażę tą postać i fanów tego anime, mam plan go oglądać ale jeszcze nie znam charakterów ;_;(a nie chce sobie robić spoilerów)

Link do zewnętrznego obrazka
Link do zewnętrznego obrazka

Kiryuu Zero

Link do zewnętrznego obrazka

♦Wiek: 18 lat
♦Rasa: Wampir
♦Płeć: Mężczyzna
♦Wzrost: 183 cm
♦Waga: 60 kg
♦Kolor oczu: Fiołkowe
♦Kolor włosów: Srebrne

Link do zewnętrznego obrazka

Link do zewnętrznego obrazka

Jest to chłopak zazwyczaj spokojny i opanowany jak na wampira przystało. Ma nadzieje że nikt nie dowie się o jego prawdziwym wcieleniu, potrafi się głodować nawet przez tydzień ale nie jestem pewna aby to wystarczyło. Są takie chwile kiedy wyczuje krew i nie potrafi się opanować. To się zdarza tylko wtedy kiedy jest na serio głodny. Tylko osoba zaufana potrafi go powstrzymać.
Czasami może wydawać się oziębły przez ten jego wygląd, ale z tym to nie wiadomo, tak na serio to nikt nie wie co tam w jego głowie siedzi. Jest uwodzicielski, jak chyba każdy wampir ale nie zawsze potrafi to wykorzystać i często nie docenia innych.


Link do zewnętrznego obrazka

Link do zewnętrznego obrazka


Link do zewnętrznego obrazka

To się z kimś ustali xD

Link do zewnętrznego obrazka

Ostatnio zmieniony przez Wannesa (22-07-2013 o 16h30)

Offline

#8 22-07-2013 o 15h44

Miss'wow
Yoshiko
...
Miejsce: Atlantyda
Wiadomości: 554

Link do zewnętrznego obrazka
Link do zewnętrznego obrazka
//Godność\\ Alphonse de La Fontaine
//Wiek\\ 17 lat
//Pochodzenie\\ Francja
//Orientacja\\ Hetero
//Wzrost\\ 176 cm
//Pokój\\ 8

Link do zewnętrznego obrazka
Link do zewnętrznego obrazka
//Rasa\\ Czarodziej
//Umiejętności\\ Panuje nad elektrycznością, grawitacją i metalem. Potrafi też zmieniać stany skupienia każdego obiektu. Lewituje i używa telekinezy, a także tworzy niewielkie portale teleportujące. Potrafi zmienić swoje DNA by wyglądać jak ktoś inny.

Link do zewnętrznego obrazka
Link do zewnętrznego obrazka
//Charakter\\
Szczery, na ogół miły. Wyznaje zasadę "kto się czubi ten się (bardzo) lubi". Trochę zapatrzony w siebie, despotyczny, jednak jego działania prowadzą zwykle dla wspólnego dobra.
//Informacje\\
Trochę zbyt ekscentrycznie się ubiera.
Często mylą go z dziewczyną.
Jeśli ktoś jest dla niego miły, to ten odpłaca się tysiąckrotnie.
Gada niekiedy jak Kapelusznik z Krainy Czarów.
Nie jest stworzony do sportu, za to ma świetne oceny.

Link do zewnętrznego obrazka

Ostatnio zmieniony przez Yoshiko (22-07-2013 o 19h34)

Offline

#9 22-07-2013 o 16h05

Miss'nieobczajona
...
Wiadomości: 25

człowieka /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

imię :  Rosallinda, ale i tak wszyscy mówią mi Rossie
nazwisko : Mook
wiek : 18
moce : ( dotyczy tylko magicznych postaci )-
charakter : Jestem dosyć odważną  osobą, która jest ciekawa życia. Zazwyczaj jestem uśmiechnięta i pełna energii. Jakby to powiedzieć często wpadam w kłopoty, z których zazwyczaj nie ma mnie kto wyciągnąć. Życie nauczyło mnie jak sobie radzić, a to wszystko dzięki mojej nieciekawej przeszłości. Bardzo lubię zawiązywać nowe znajomości, lecz trudno o moje zaufanie. Więc jeżeli Ci zaufałam wiedz iż jesteś jednym z niewielu, chociaż w sumie to byłbyś pierwszy.
pokój : 13?
wygląd :  Link do zewnętrznego obrazka

Ostatnio zmieniony przez Rosalllinda (22-07-2013 o 16h13)

Offline

#10 22-07-2013 o 18h04

Miss'Sensei
Rosemary5
Jeżeli ktoś potrzebuję pomocy w RPG mogę wziąć jakąś postac :3
Wiadomości: 1 051

Obudziłam się dość wcześnie rano bo o 6:00. Wstałam spokojnie z łóżka ubrałam się i przygotowałam. szybko i magicznie przeniosłam się razem z walizkami do nowego akademika. Akademik był pusty weszłam do pokoju i zaczęłam się rozpakowywać . Byłam podniecona kogo tu spotkam i z kim będę mieć pokój .
- a po co ja to tak robię jak można użyć magii
szybko wszystko rozpakowałam i poszłam przed szkołę poczekać na nowych przyjaciół. Nie mogłam się doczekać kto jeszcze będzie mieszkał w tym akademiku
w końcu rozpoczęcie roku szkolnego . Czekałam na innych z niecierpliwością
- co nie przychodzicie nogi mi już drętwieją !
zerknęłam na zegarek i zobaczyłam że jest dopiero 7 : 00
- co do licha myślałam że już 9:00 nie wcześniej
Więc czekałam z niecierpliwością dalej postanowiłam polecieć na drzewo i tam czekać na nowych znajomych

Ostatnio zmieniony przez Rosemary5 (22-07-2013 o 18h08)

Offline

#11 22-07-2013 o 18h12

Miss'nieobczajona
...
Wiadomości: 25

Rosallinda Rossie Mook

Wstałam o ... w sumie, to nie wiem o której bo nie popatrzyłam na zegarek, a za bardzo to nie kontaktowałam, wiem tyle, że miałam okropne włosy. Gdy w końcu stargałam się z mojego jakże wygodnego łóżka ogarnęłam się. Gdy ubrałam swoje trampki na ramie zarzuciłam torbę, zamknęłam pokój i ruszyłam w stronę szkoły. Mam nadzieję, że kupię sobie tam coś jadalnego, pomyślałam i wyszłam z akademika. Zapytać o dlaczego ona jest już w akademiku, przecież dzisiaj rozpoczęcie roku? To dlatego, że przyjechałam tu wczoraj i tyle. Gdy byłam już nie daleko mojej ulubionej kawiarni przyśpieszyłam trochę. Zamówiłam sobie kawę i drożdżówkę z dżemem po czym powoli udałam się w stronę szkoły

Ostatnio zmieniony przez Rosalllinda (22-07-2013 o 18h16)

Offline

#12 22-07-2013 o 18h18

Miss'Sensei
Rosemary5
Jeżeli ktoś potrzebuję pomocy w RPG mogę wziąć jakąś postac :3
Wiadomości: 1 051

Siedziałam na drzewie i przypomniało mi się że jeszcze nie jadłam śniadania. więc wyczarowałam sobie jajecznicę i herbatę . Szybko zjadłam i wypiłam .
- mniam , OOOOO ktoś idzie
zeskoczyłam z drzewa i pobiegłam się przywitać
-  hej jestem akira a ty
zapytałam żywiołowo nieznajomą

Offline

#13 22-07-2013 o 18h19

Miss'nieobczajona
iHachimitsu
...
Wiadomości: 40

Wstałam ubrałam się i wykonałam poranną toaletę . Nudaa , chyba jeszcze się dobrze nie obudziłąm i nie za bardzo pamiętałam kim jestem . Wróciłam do pokoju i spakowałam wszystko co potrzebne , dopiero co odkryłam swoje wcielenie więc nie znam swoich możliwości . Wyruszyłam do akademika . Było wcześnie ale ja nie miałam zamiaru czekać w domu . Po co ? Wolę już zwiedzać i zapoznawać się .
Dotarłam na miejsce i przykucnęłam nad sadzawką .
- O tak , mam szczęście są tu jakieś sadzawki . - Wyszeptałam sama do siebie . Ta mała sadzawka wystarczyła abym się zrelaksowała i zapomniała o całym świecie . Nabierałam siły .

Offline

#14 22-07-2013 o 18h22

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Mei Irusu
Obudził mnie mój budzik.Szybko się ubrałam w białą sukienkę i w baletki.Potem podeszłam do okna,spiełam włosy i sprawdziłam jaka jest pogoda na zewnątrz.
-Może zrobię sobie mały spacer-pomyślałam.Wyszłam z pokoju,a potem z budynku.Rozejrzałam się dookoła i ruszyłam na spacer

Offline

#15 22-07-2013 o 18h27

Miss'Sensei
Rosemary5
Jeżeli ktoś potrzebuję pomocy w RPG mogę wziąć jakąś postac :3
Wiadomości: 1 051

Nagle zobaczyłam kolejną nieznaną twarz . Tylko tym razem ta twarzom była czarodziejka . O wreszcie ktoś taki jak ja .Postanowiłam do niej podejść i się przedstawić jak na czarodziejkę przystało .
- hej jestem Akira, a ty ?
postanowiłam przesłać jej w myślach że też jestem czarodziejką mam nadzieję że zrozumie

Offline

#16 22-07-2013 o 18h29

Miss'nieobczajona
...
Wiadomości: 25

Przed budynkiem szkoły zmieniłam jeszcze swoje czerwone trampki na czarne szpilki. No przecież nie będę szła tyle w szpilkach no nie? Poprawiłam swoją czarną, zwykłą skórzaną spódnicę i weszłam na teren budynku w oczy rzuciły mi się dwie dziewczyny. Były nowe bo nigdy wcześniej ich tu nie widziałam. Postanowiłam się przedstawić, więc ruszyłam w ich stronę.

Offline

#17 22-07-2013 o 18h32

Miss'nieobczajona
iHachimitsu
...
Wiadomości: 40

Nie słyszałam nic , koncentrowałam się gdy nagle do głowy wpadła mi myśl . Czarodziejka ? Co ? Mimowolnie odwróciłam się i zrozumiałam o co chodzi .
-Witaj , Megumi Tsueti . - Uśmiechnęłam się przyjaźnie jak to na mnie przystało i wstałam . Przyglądałąm jej się , jednak dyskretnie była bardzo ładna , a szczególnie jej włosy . Pozazdrościć . Chyba przez przypadek wysłałam jej tę myśl . Pewnie uzna mnie za dziwaczkę . Brawo Meg pierwszy dzień a ty rozbisz z siebie idiotkę .

Offline

#18 22-07-2013 o 18h35

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Mei Irusu
Gdy zrobiłam kółko wokół budynku usiadłam na ziemi i popatrzałam się w niebo.Chwile potem się położyłam i zamknęłam oczy.Zaczęłam rozmyślać o różnych rzeczach.Mogę tak cały dzień.Miałam tylko nadzieje,że nie zasnę.Zaczęłam gwizdać sobie jakąś melodie.

Offline

#19 22-07-2013 o 18h38

Miss'na całego
Wannesa
Choroba a mimo to do szkoły trzeba chodzić T.T
Miejsce: Wadowice
Wiadomości: 440

Link do zewnętrznego obrazka

Wprowadzenie do internatu... nawet mi nie powiedziano z kim mam być w pokoju (na serio nie wiem :ooo), ale trudno najwyżej wprowadzę się do kogoś łaskawego. Wziąłem małą torbę wcześniej spakowaną i ruszyłem do akademika, jak mi się nie chce iść na to rozpoczęcie roku, same złe wspomnienia ale nie ważne. Po drodze spotykałem różne osoby, nienawidziłem przechodzić przez miasto. Tyle ludzi, którzy w każdej chwili mogą się zranić. Właśnie sobie przypomniałem że przez drogę do akademika trzeba przejść obok szpitala...Dasz rade Zero...tylko tam nie podchodź oni są ranni...-w kółko sobie powtarzałem ten tekst.
  Po tych kilku strasznych minutach udało mi się dojść do internatu bez zbędnych...zamieszek.

Offline

#20 22-07-2013 o 18h38

Miss'nieobczajona
...
Wiadomości: 25

Podeszłam do dziewczyn. Jedna z nich ma różowe włosy, zawsze spoko w sumie to chciałam bym takie mieć. Bardzo szybko odchodzę od tematu, ale wracając do nastolatek w podobnym wieku do mojego:
- Hey jestem Rosalinda, ale mówcie mi Rossie- powiedziałam i wysiliłam się przyjazny uśmiech.

Offline

#21 22-07-2013 o 18h39

Miss'Sensei
Rosemary5
Jeżeli ktoś potrzebuję pomocy w RPG mogę wziąć jakąś postac :3
Wiadomości: 1 051

O ona też ma bardzo ładne włosy powiem jej o tym może się wreszcie zorientuje
- ty też masz piękne włosy . A co do tego o czarodziejkach
pomyślałam że wyślę jej wiadomość o mym stanowisku w świecie czarów.Jestem Akira wnuczka króla Kalego z Magicznego wymiaru
- a ty  ?

Offline

#22 22-07-2013 o 18h43

Miss'nieobczajona
iHachimitsu
...
Wiadomości: 40

- Najzwyklejsza , czarodziejka . Phi nawet jeszcze nie dokońca znam swoją magię . Dopiero się uczę . A tobie po raz drugi  powiem tyle że zazdroszczę .. - Opuściłąm głowę i ukrywałam różowe jak moje włosy policzki kiedy podeszła do nas jakaś dziewczyna i przedstawiła się .

-Cześć Rossie Jestem Megumi .

Offline

#23 22-07-2013 o 18h43

Miss'na całego
Erzsebet
...
Wiadomości: 280



Imię
Alex
Nazwisko
Anderson
Wiek
17
Rasa
Człowiek
Pokój
8
Charakter
Pozytywnie nastawiony do całego świata, często chodzi z głową w chmurach. Ma w zwyczaju się gubić w każdym nowym miejscu. Miły dla wszystkich, bez wyjątków.
Wygląd
Link do zewnętrznego obrazka

Ostatnio zmieniony przez Erzsebet (22-07-2013 o 19h12)


https://31.media.tumblr.com/17ae7c65eec0420bfaba512421d537e5/tumblr_inline_naeycjg12a1r3nulj.gif

Offline

#24 22-07-2013 o 18h46

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Mei Irusu
Gdy zrobiło mi się niewygodnie wstałam i się rozciągnęłam.Rozejrzałam się i ziewnęłam.Byłam senna,ale przeżyje.Ruszyłam w stronę akademika i zatrzymałam się przed drzwiami.Oparłam się o ścianę i zamknęłam oczy.Chyba zaraz zasnę...

Offline

#25 22-07-2013 o 18h49

Miss'nieobczajona
...
Wiadomości: 25

Miło mi was poznać, ale nie będę przeszkadzać i już sobie pójdę- pomachałam im jeszcze na pożegnanie i odeszłam. Podeszłam w stronę mojej ulubionej ławki, która stała pod wielkim, starym dębem usiadłam na niej, a z torby wyciągnęłam szkicownik i ołówki. Szkicowałam to co widziałam a mianowicie wiewiórkę, która aktualnie usiłowała wejść na jedna z gałęzi drzewa, które rosło naprzeciwko.

Offline

Dyskusja zamknięta

Strony : 1 2 3 4